Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) Destroyer 4x válasza Kasya (#13148) üzenetére


Destroyer 4x
tag

Gépen átkonvertálom a lemezt mkv fájlá és ezt lehet kisebbre tömöríteni ;) igaz így a kép és hang veszteséges lesz de meg mindig bőven jobb mint a dvd. Ha pedig valakinek van 64GB-os SD kártyája arra simán ráfér egy teljes blu ray film (50GB)

(#13152) Typhoon47 válasza akooos (#13150) üzenetére


Typhoon47
őstag

Mondjuk pont autóban, hívásra ott a kocsi fejegysége és nem kell bohóckodni azzal a füles rettenettel meg órával (ami ugye plusz 2 kütyü). De aláírom, hogy szépek rá a skinek, a 2. linkelted nagyon komoly :D De még sokat kell fejlődnie és 100k-ért már nagyon szép órákat lehet kapni :K

"Education is important but big biceps are importanter"

(#13153) akooos válasza Typhoon47 (#13152) üzenetére


akooos
veterán

Persze, csak nekem pl nincs BT fejegységem, ezért így kell szarakodnom :DDD
Tudom, én is sokat rágódtam azon, hogy 89-ért megvegyem ezt, vagy vegyek egy IGAZI órát ugyanennyiért vagy kicsit többért, de aztán így döntöttem végül. Ja és pulzusmérő is van benne, ami elég pontos, többször leteszteltem több helyzetben. (Mármint úgy, hogy először az órával, aztán igazi pulzusmérővel.)

Én nem bántam meg a vásárlást :)

(#13154) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Üdv !

Régen G3 tulaj voltam 2 alkalommal is, az egyik Vodás függetlenített, a másik gyári telenoros volt.
Az első kütyüm rengetegszer eldobta térerőt, a másikkal ilyen gondjaim nem voltak.

Akit érdekel a G3 / Xperia Z3 közötti különbségeket, tapasztalatok 3 nap használat ill. teszt alatt, azok olvassák csak el:

Z3 előnye a G3-al szemben (Szerintem):
- Lag mentes kezelőfelület widget újratöltések nélkül
- Stock rendszerhez nem kell nyúlni ahhoz, hogy CPU vezérlés, egyebek rendben legyenek
- Tesztekben simulékony működés még magas hőmérséklet esetén is.
- Antutu, Geekbench, Linpack, Epic Citadel, CPU identifier tesztekben jóval jobb eredmény (10-15%)
- Akkuidő sokkal jobb. 1,5 nap alatt 3,5 órai kijelző 80%-on (500nit körül), 2 óra beszélgetés, Akku 40%-on
- Kijelző full fényereje 640 nit körül
- Túlhevülés után hamar visszahül. Valószínű hőcsöves megoldás ???
- Túlhevülés esetén sincs látható teljesítmény visszaesés
- Elegáns kivitel
- 20Mpx este is jól működő kamera, jó minőségben !
- Kamera szoftver millió kiegészítővel, gyárilag
- Vízálló
- Stereo hang
- Kiváló hangminőség, én nem tudom mitől, de fülesen is óriási a különbség

Z3 hátránya a G3-al szemben:
- Üveg hátlap, vigyázni kell rá
- Újjlenyomat gyűjtő hátlap
- Nem cserélhető akku
- Nem 2K kijelő
- Nincs laser bemérés, picit lassabb a fókuszálás, néha nem pontos. Macro esetében észlelhető.
- Sajnos csak 5.2", így G2 méret.

Hozzászólásom építő és informatív jellegű, így nem kívánok senkinek az agyára menni.
Érdemes volt váltani, csupán ezért írtam le, illetve azoknak, akik váltanának a közeljövőben egy "jobb" kütyüre.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13155) Motosz01


Motosz01
tag

Van már olyan lehetőség, mellyel két vagy több típusú oprendszert is fel lehet tenni erre a telefonra? :)

(#13156) ßrainiac válasza eladogeppc (#13154) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ez nagyon jol jott, koszi :R

Tegnap ota hogy megnyomkodtam a Z3-at pont egy ilyen cseren gondolkodom szinten.

- Nincs laser bemérés, picit lassabb a fókuszálás, néha nem pontos. Macro esetében észlelhető.

Sztem itt mindegyik telo ugyanugy benazik, ha tul kozeli a fokusz pont. Ez nem hinnem, hogy felirhato mint hatrany. Mar ha ugyanarra gondolunk..

[ Szerkesztve ]

(#13157) #27813376 válasza akooos (#13150) üzenetére


#27813376
törölt tag

Köszi.

Nem fogok beszerezni ilyet.

Biztos velem van a gond, de egyszerűen rosszul vagyok attól, mikor a headset állandóan rajta van az embereken, kocsiban, boltban, moziban, mindenütt. Van, hogy vezetek, órákon át senki nem hív, mért lenne rajtam? Az óra meg, hát, titkon reménykedtem, lesz valami számomra hasznos funkciója, de mégsem :(
Vezetés közben nem az órámat nézem meg, sőt, a tartóban lévő telefonra még könnyebben is ránézek. Illetve kiírja a műszerfalon ha hív valaki. Itthon leveszem mindig az órát, most az ünnepekben sincs rajtam, de azért szeretem tudni ha hívnak, jó az ha csörög a telefon, nem kell viselni a karperecet mindig.

Nekem csak egy plusz felesleges kütyüvel több lenne itthon. Talán később fejlődik ez a szegmens, bár nem tudom milyen új funkció kellene ahhoz, hogy vegyek egyet.

Köszi mégegyszer, így tudom mire is való legalább :K

(#13158) ßrainiac válasza #27813376 (#13157) üzenetére


ßrainiac
addikt

+1

Szeretem a kutyuket, de egyelore szamomra is felesleges lenne egy ilyesmi.

Akkor mar beinvesztalnek egy Nexus 6-ra inkabb :DDD

(#13159) Kasya válasza eladogeppc (#13154) üzenetére


Kasya
nagyúr

En azert a realitas mezejere hoznam a dolgokat:

-3 nap utan minden szivarvany felho. A keszulek negativumai az osszefoglaloban ugyan ugy megtalalhato a Z3 topicban, mint itt. Korabban osszefoglaltam...
-Benchamark eredmenyert vegyel Samut. Nem lesz relevans akkor se.
-Tulhevules utan visszahul? Tulhevul? Az mar onmagaban is problema... csak nem a kalyhan tartod a telefonokat?
-Melegedes eseten /mert ez lesz a jobb megfogalmazas/ a thermal throttling kikerulesere itt is van lehetoseg. De oszinten mondom, en meg throttlinggal nem talalkoztam a keszuleken /root nelkul se/.
-Elegans kivitel elonyosebb G3-nal?...mehogy azt mondd, hogy a G3 nem ugyanannyira az. Nem mellesleg van meg par elegans keszulek a felso kategoriaban :)
-Stereo hang elvezese ugy a legjobb ha a nyakadhoz, szadhoz teszed a keszuleket, hogy a szajuregedben/gegedben jol terjedjen hang. Amugy semmit sem er.
-Gyari fulesben egyertelmuen a Sony az egyik legjobb. Ez mar jo par eve igy van :K

-Aksit ki a fene cserel manapsag? A legtobbjunk meg telefont se tart meg ket evig, nem hogy aksit cserel...
-G3 eseten se pontos sokszor a lezeres fokusz, ha vekony dolgot akar az ember fokuszalni. Sokat kell olyankor jatszani vele makro eseten.
-Ami inkabb negativum, az a vastagabb szelei /esztetikai/

Mindegyiknek van elonye es hatranya. Ugy tunik inkabb, hogy neked a Z3 inkabb testhez allobb :K

no offesne, csak kiegeszites

(#13160) Meggyi001

Nem tudom hogy volt e már.... TWRP 2.8.3.0

What's new in 2.8.3.0:

MTP fixes and improvements - you can now copy zips to the root of storage - thanks to _that
MTP will now tell the host PC that storage is removed instead of disabling MTP completely
MTP will now report the correct max file size based on the file system in use to the host PC (may fix transfer of large files)
Update and improve fix permissions and make fixing contexts optional
Update SuperSU in TWRP to 2.40 and update install process
Make TWRP work properly on AArch64 (Nexus 9 is now built in true 64-bit binaries and libraries)
Attempt to set correct permissions and contexts on all files placed in storage so backups will show in Android
Fix kernel panic during MTP start on some devices
Support unicode fonts on devices with True Type Font support
Fix slider value not showing sometimes (vibration settings page)
Toggle MTP off during adb sideload to set correct USB IDs
Reduce library requirements for 5.0 L decrypt
Other minor fixes and improvements

https://gamergep.hu/

(#13161) ßrainiac válasza Kasya (#13159) üzenetére


ßrainiac
addikt

3 nap utan minden szivarvany felho.

Erre annyit tudok mondani, hogy igazad van, azonban amikor kezbe vettem az elso Android telomat cirka 7 eve azon minden animacio szep folyamatos volt (jojo.. a 2.1-es update-ig :DDD) es imadtam.

Na a G3-at kezbe veve olyan laggok es tobb sec-es gondolkodasok fogadtak, hogy alig vartam, hogy hazaerjek es megmokoljam joool. A Z3 ezzel ellentetben (kiallitasi darab, mindenki nyomkodja ossze-vissza, nem egy factory resetelt peldany) sehol nem igazan akad meg / gondolkodik.

Tehat osszefoglalva egyetertek azzal amit irtal, de vannak dolgok amik mar egybol lejonnek, a teljesitmeny pedig egyertelmuen nem a mi oldalunkon all :N

Ha sikerul elpasszolnom a telot, atallok en is abba a taborba. Nyilvan picit meg utana kell olvasnom, mert egeszen eddig (tegnapig) meg csak meg sem fordult a fejemben egy SONY vasarlasa.

[ Szerkesztve ]

(#13162) eami


eami
addikt

most vettem észre, hogy IMEI szám alapján már újra csak D85520C verziót adja. Lehet visszavonták az E-t?

(#13163) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget. Android Now HD 7.4-re szeretném ezt felrakni: [ +1 Like Tweet [Tweaks] Lollipop Interactive Battery Friendly + 4096 ReadAhead]
Tudnátok ebben nekem segíteni? :)
Meg olvasgatom, hogy szoktátok szerkeszteni a build.prop fájlt, hogy még smoothabb legyen a telefon, de hogy mit mire kellene átírni, semmi infót nem találtam eddig.. pedig használom azt a nyamvadt keresőt.. :F

Köszönöm előre is annak aki segít ebben! :R

(#13164) zoleeno1 válasza Meggyi001 (#13160) üzenetére


zoleeno1
addikt

"MTP will now report the correct max file size based on the file system in use to the host PC (may fix transfer of large files)" - na ez örömteli, mert eddig nem lehetett felmásolni pl egy full backupot :K

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13165) krisztyann válasza eami (#13162) üzenetére


krisztyann
tag

Nekem az E-t írja függetlenre.

(#13166) Kasya válasza ßrainiac (#13161) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ertem en, hogy vannak gondok es nem mindenkinek tetszik a keszulek. De komolyan...tobb seces gondolkodas (foleg kezbe veve, tehat belakas nelkul) azert megis csak fertelmes tulzas. Meg V10a sw alatt is. Te inkabb valami Samsung Ace-t fogtal a kezedbe, vagy Mozilla phone-t :D

En is fogtam kezbe Z3-t es majdnem amellett dontottem. A vekonyabb kava es "elethubb" kijelzo miatt azonban G3 lett. No meg a knock-on...WP alatt nagyon raszoktam.

[ Szerkesztve ]

(#13167) Hawk02


Hawk02
tag

Újabb rom érkezett: Android Now HD 7.5
Letölthető:
https://www.androidfilehost.com/?fid=95864024717068840

(#13168) ßrainiac válasza Kasya (#13166) üzenetére


ßrainiac
addikt

Te inkabb valami Samsung Ace-t fogtal a kezedbe, vagy Mozilla phone-t :D

no comment, ha megengeded :P

En is fogtam kezbe Z3-t es majdnem amellett dontottem. A vekonyabb kava es "elethubb" kijelzo miatt azonban G3 lett. No meg a knock-on...WP alatt nagyon raszoktam.

Na engem szerencsere hidegen hagynak ezek. Igaz, hogy a G3 az elso amin nem tiltottam le a knock-ont, bar nem is lehet siman a menuben :DDD na de ez nem fog annyira hianyozni, tulelem.

(#13169) saintex72


saintex72
aktív tag

Mint régi Sony használó annyi szépet és jót írhatnék, de minek hazudni!
Inkább azt írja meg valaki hol a bánatban vannak az energia takarékos mód beállításai, hogy miket kapcsoljon ki.

(#13170) NandorHUN válasza Helltak (#13122) üzenetére


NandorHUN
addikt

Bocsi, de link esetleg nincs? Vagy csak én nem találom?

Jah, most látom Google+-on hogy törölték, egyébként kicsit utánajárva a témának gyak. szinte az összes jobb zene letöltő app-ot törölte a GooglePlay.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13171) mAtThEw0319 válasza mAtThEw0319 (#13163) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Igazából csak azt nem tudom eldönteni, hogy nekem felflashelni kell a zip-t vagy egy külső programmal kellene beállítanom az értékeke!? (Ha az utóbbi a megoldás akkor melyik programot ajánljátok?)

A build.prop szerkesztést meg egyáltalán nem értem. Annak a szerkesztése hogyan működik? Van az AN HD 7.4-ben egy szerkesztő, de nem tudom miket kellene átírni, hogy még smoothabb legyen. :) Kérlek segítsetek egy picit! :)

(#13172) Helltak válasza NandorHUN (#13170) üzenetére


Helltak
őstag

Tényleg törölték :S
Gondolom azért google-ön meg lehet találni...

Xiaomi 14 Ultra

(#13173) NandorHUN válasza Helltak (#13172) üzenetére


NandorHUN
addikt

Jah, de ha pl. rákeresek, hogy "Top music downloader app" stb.. címekre akkor a kidobott appok szinte 100%-a törtölve lett google playből. Úgy fest google most rászállt erre a zene warez témára, pedig arra várhatnak, hogy az emberek emiatt menjenek és vegyenek zenét.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13175) Kasya válasza Meggyi001 (#13174) üzenetére


Kasya
nagyúr

Probakepp ramentem a ket Raymenre, de 225 ft darabja :(
Amugy koszi a megosztasert, mert nem nezek be Android topikba :R

[ Szerkesztve ]

(#13176) GGMPC válasza ßrainiac (#13161) üzenetére


GGMPC
őstag

Majd rá fogsz jönni...! A Sony nem egy életbiztosítás - megha most ra is vagy izgulva...

A 32/3-as G3 5.0-val, legyalulva - makulatlan lett!
(És mindezt mondom kozel 90 letoltott applikacioval)

Ufff...

:DD

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13177) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ti milyen kamera appot használtok?

-Illetve nem tudjátok esetleg hogy Lollipopra nincs valami működő camera mód? Még kitkat-hoz volt olyan, hogy 60 fps-el lehetett full HD videot venni, illetve jobb bitsűrűséggel, jobb képminőséggel fotózni stb... de 5.0-ra nem találtam ilyesmit sajnos.

(Az meg a másik, hogy ennyire fapados camera appot is ritkán láttam, nincs ISO állítás, még éjszakai fényképezés mód se...).

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13178) GGMPC válasza NandorHUN (#13173) üzenetére


GGMPC
őstag

Melyik emberekre gondolsz?

A fillerbaszo magyarokra, akiknek ha 1 dollar lenne egy album - akkor is keresne olcsobb alternativat?

Konkrétan egy 30trackes mixalbum unmixed valtozatban 1000-forint korul van, amig ugyanaz az iTunesban 10 euro - arrol nem is beszelve, hogy havi 1950-ert azt hallgatsz amit akarsz - akar offline allapotban is!

Akinek ez nem megfelelo annak ott a hulladek nyuzikefem es tarsai - ingyé'!

:C

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13179) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

LTE ügyben kéne egy kis infó.
Mennyi is az annyi?
Tegnap kollégával toltunk pár tesztet neki samú express meg egy s5 mini van.
Nála a seedtest app olyan 20-25Mbit letöltést és ha jól rémlik 10Mbit fölötti feltöltést hozott.
Míg nálam a g3-ommal csak 10/2 környékén volt.
T-mobos a teló a havi adatforgalmi keret még nem ment le.
Jelenleg az 5.0 van rajta, hivatalosan telepítve.
A teszt Debrecenben történt ahol mind a három teló ugyanazt a lefedettséget kapta.
Szerintetek miért volt a g3-nál a jóval lassabb tempó mint a samúknál?

(#13180) Tybike81


Tybike81
őstag

Gyári 4.4re hogy tudok visszatérni 5.0ról?
Kell különösebben mókolni valamit?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#13181) bigdigit


bigdigit
addikt

Meg lett az első igazi problémám a telefonnal. Reggel kelltem volna rá ha ki nem kapcsolt volna valamikor éjjel. Vezeték nélküli töltésen volt éjjel de szerintem nem ez miatt lehetett mivel hálózati töltővel keltettem életre addig bekapcsolni se lehetett és 79%-os töltés volt. Gondolom talán a töltő bedugása egyenlő lehetett egy aksi ki-be komboval.

(#13182) gyuri2008 válasza bigdigit (#13181) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szia
Megnézted,hogy a vezeték nélküli töltést jelezte a töltő ikon?
Én is vezeték nélküli töltőn töltöttem az éjjel,és teljesen feltöltötte.

(#13183) bigdigit válasza gyuri2008 (#13182) üzenetére


bigdigit
addikt

Persze a kis piros fénnyel aludtam el. De írtam is 79% volt reggel életre keltés után szóval nem ez miatt kapcsolt ki.

[ Szerkesztve ]

(#13184) gyuri2008 válasza bigdigit (#13183) üzenetére


gyuri2008
veterán

Te is a Samsung fekvő töltőt használod?

(#13185) DJ. Ru$y válasza SlyChocolate (#13179) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ugyanaz a szolgáltató? Ha nem, akkor a probléma meg is van oldva. Attól függ a sebesség, hogy egy cellában éppen aktuálisan hányan használják.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13186) bigdigit válasza gyuri2008 (#13184) üzenetére


bigdigit
addikt

Nem wcd-100 gyári lg töltő.

(#13187) gyuri2008 válasza bigdigit (#13186) üzenetére


gyuri2008
veterán

Akkor nem értem :F
Nekem nem is a gyári töltőm van.

[ Szerkesztve ]

(#13188) Hajnii20


Hajnii20
tag

Sziasztok!
Két kérdésem lenne a telóval kapcsolatba!
Első nap hány órát kell tölteni? Kaptam leírást csak sajna nincs benne magyar!
Második :küldeni akartam egy képet ismerősömnek SMS-be beillesztettem és elküldtem ,de azóta is forog alatta a kék karika folyamatosan és ismerösöm azt mondta ,hogy nem jött meg a kép! Miért van ez?
Jól csináltam? Ha nem ,hogy kell képet küldeni?
Köszi a választ előre is!
Am szuper a teló!
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

(#13189) RECSKA válasza Hajnii20 (#13188) üzenetére


RECSKA
veterán

Mms szolgaltatas aktivalva van?

Miert nem viberen, mailben, facebookon kuldod? ;)

1. Alkalommal celszeru jol lemeriteni, majd egy egesz ejjeles toltessel megaldani:)

Szerk : de bunko vok. Boldogot Neked is!!! ( es mindenkinek itt a forumon )

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13190) haspok07 válasza Hajnii20 (#13188) üzenetére


haspok07
tag

Magyar leírást találsz az LG honlapján. SMS-ben nem lehet képet küldeni csak szöveget. Ha képet is akarsz csatolni akkor MMS

[ Szerkesztve ]

(#13191) GGMPC válasza haspok07 (#13190) üzenetére


GGMPC
őstag

Ne felejtsük el a Google féle Hangouts alkalmazást se! :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13192) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Boldog Karacsonyt minden sorstarsnak! :)

(#13193) haspok07 válasza GGMPC (#13191) üzenetére


haspok07
tag

A vodának van message szolgáltatása amihez van app és még számtalan lehetőség ha más szolgáltatónál van. Nemértem miért éppen sms-ben akart képet küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#13194) SlyChocolate válasza DJ. Ru$y (#13185) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Igen t-mobol. És felváltva teszteltünk.
Én többször is de mindig ugyanaz jött ki.

(#13195) Meggyi001

Kellemes karácsonyt mindenkinek! Legyen szép a napotok!

Nekem szép lesz:

1: egész nap itthon a szerelmemmel
2: mindjárt rotyog a 8 liter halászlé
3: újra kell hozzam a G3-s romját, tesztelni a hozzá friss cwm recovery-t, beálítani mindent, stb...

https://gamergep.hu/

(#13196) Promi válasza Tybike81 (#13180) üzenetére


Promi
aktív tag

Például: LG Flash Tool 2014 + D85510L_00.kdz

Meggyi001 Köszi a [TWRP 2.8.3.0] linket!

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#13197) Meggyi001 válasza Promi (#13196) üzenetére

Szívesen :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fogadjátok el tőlem ezt a virtuális halászlét, mindenkinek adok egy tányérral....na jó kettővel :)

https://gamergep.hu/

(#13198) eladogeppc válasza ßrainiac (#13168) üzenetére


eladogeppc
veterán

Sajnos mind az LG mind a Samsung fórumok nagyon elfogultak. Ezt tapasztalom már egy ideje.
Nehéz számukra elhinni, hogy létezik más márka is.
A Sonyt meg mindig sokan a SonyEricssonnal párosítják.
El kell keserítsem sokakat, hogy a mai Sony telefonok szoftvere jóval intelligensebb mint bármelyik telefoné.
A Sony Stamina rendszer nagyon kiforrott lett. Rendszeres ajánlatokat tesz az energia mentéshez. Szinte minden Appot meg lehet akadályozni, hogy ne matasson a neten, illetve blokkolni is lehet őket alapból
Mindezt igényes felületen keresztül.
A 3 nap már egy hét lassan. Nincs lila köd, nem vagyok szerelmes a telefonban, nem úgy mint a fórumozók nagy része.
Ezért sem szeretik a megszólalásaimat, mert mindet tamadasnak veszik. Még a Sonyba nem tudtam bele kötni, pedig elég kritikus szemmel nézek minden telefont,hisz ezért írtak mások is, hogy minden fórumban csak nyavajgok. Lehet benézni a Z3 tipikus, mennyit sírtam oda.
Egy FC volt még a legelején, de gyári újra telepítés óta nem volt ilyen.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13199) expander válasza SlyChocolate (#13194) üzenetére


expander
senior tag

az elofizetes is ugyanaz? mert ugye az elofizetestol nagysagatol fugg a kinalt savszelesseg!

(#13200) SlayR válasza eladogeppc (#13198) üzenetére


SlayR
senior tag

Ja csak ezt az "intelligens szoftvert" meséld el ismerősömnek is akinek egy ilyen miatt egy idő után elhalt a Sony Z2 kijelzője. Amúgy meg az a baj te azt is elfogultságnak veszed néha amikor nincs igazad. Aztán megint veheted most beszólásnak/támadásnak, de múltkor már megtapasztaltam. Amúgy elmondom csak hogy lásd miről beszélek jövőre, ha jön az új HTC nagyágyú alapból már cserélem is le valószínű a G3at... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.