Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) pit450


pit450
aktív tag

Otan megjött a v20 e. Az lenne a kérdésem hogy frissítés után kell e vissza állítást csinálni vagy anélkül is jó lesz?

[ Szerkesztve ]

(#13302) Tybike81


Tybike81
őstag

Békés Boldog Karácsonyt Mindenkinek :)

Páromtól kaptam karácsonyra, egy Quick Circle okos tokot.
Az Órának hogy lehet más témát adni, honnan lehet hozzá leszedni hogy másképp nézzen ki, és milyen okosságok vannak hozzá?
Jelenleg V10L soft van a telón.
Várom a segítségeteket

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#13303) DJ. Ru$y válasza pit450 (#13301) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jó lehet, de tapasztalhatsz bugokat, anomáliákat, furcsa merülést stb. Ajánlott csinálni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13304) tomalbert


tomalbert
tag

Nah, már alig vártam :D

Robbanó akku :)

[ Szerkesztve ]

(#13305) DJ. Ru$y válasza tomalbert (#13304) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Miért ne állítgass mindent összevissza, ha nem értesz hozzá című link. Jaj.

Illetve nyilván mindenből van selejt, ahol tömeggyártás van és néha átcsúszik 1-1 darab...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13306) leslien válasza NandorHUN (#13300) üzenetére


leslien
nagyúr

van pár telefon amivel foglalkozik ...

eladogeppc .jó készülék a Z3 is mint mindegyik ebben a mezőnyben ,de a Sony ott b@szta el Z3 al h Imx 220 sensort rakta bele.. talán majd a imx 230 al jobb képeket csinál majd a Z4 ...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13307) NandorHUN válasza leslien (#13306) üzenetére


NandorHUN
addikt

Lehet, bár v2 mod óta nem sok camera mod jött ki többi telora sem. Én csak azt nem értem miért 4.4 re csinálta meg a v2 modot, amikor akkortájt már mindenki kezdett átállni 5.0-ra. Mostanra meg emberek 90% azt használja.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13308) Kasya válasza leslien (#13306) üzenetére


Kasya
nagyúr

Most nem neztem utana, de foto topikban nagyon jo kepek szulettek Z2-vel. Gondolom a 3-ba is rosszabb modul.

(#13304) tomalbert: oh, mar nem is tudom miota nem hallottunk felrobbano akkurol. Hetfon varom MA cimlapon :D

(#13309) eladogeppc válasza leslien (#13306) üzenetére


eladogeppc
veterán

Z2-esem is volt, nem csinált ilyen jó képeket.

Várhatott volna a Sony az újabb IMX230 kamera modulra, de hát ez van. Nem rossz azért az IMX220 sem.
Nekem nagyon megfelelő képeket csinál.
Fontos, hogy sötétben is jó képeket csináljon, abban nagyon jó szerintem.
LG is fejlesztett valami új 20 vagy 21 MPXeles csúcs kamerát. Arra kíváncsi leszek majd.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13310) leslien válasza Kasya (#13308) üzenetére


leslien
nagyúr

itt lehet megnézni h melyik teloban milyen sensor van.
sajnos semmi nem változott a Z2 vs Z3 terén..
nektek aszem a imx 135 van benne. na de tovább nem off lok
csak nektek is fontos főleg úgy egy gyártótól kapjuk a sensort.. :R

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13311) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Sikerült elérni a negyvenezres álom határt a telóval.
Semmi mod, root, fly mod stb. Gyári T-Mobos 5.0 van most.
Úgy ahogy egy napja bekapcsolva volt ment a teló toltam rá az antutu-t.
Ez lett belőle:
(katt a képre nagyban)

[ Szerkesztve ]

(#13312) Riuko


Riuko
senior tag

Üdv. SmartWorld-re szeretnék regisztrálni. hol és hogyan kell? köszi.

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#13313) SlyChocolate válasza Riuko (#13312) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Parancsolj!
[link]

(#13314) Kasya válasza leslien (#13310) üzenetére


Kasya
nagyúr

"Gondolom a 3-ba is rosszabb modul" Az az "is" es "se" akart lenni :D

A linkert koszonet. Ezek szerint bizonyosan megorokoltuk mi is a G2 kamerajat. Hozzateszem, rosszabb sose legyen :)

(#13315) limahl 11 válasza Tybike81 (#13302) üzenetére


limahl 11
tag

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/themes-apps/xposed-rolex-watchface-quick-circle-t2862715
de van még xda-n.
de liliputon nem megy,csak mint irtad neked még 10-van,root,+xposed.

[ Szerkesztve ]

(#13316) Riuko válasza SlyChocolate (#13313) üzenetére


Riuko
senior tag

Nagyon köszönöm!

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#13317) SlyChocolate válasza Riuko (#13316) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Nincs mit!
:)

(#13318) pit450 válasza DJ. Ru$y (#13303) üzenetére


pit450
aktív tag

Ha LG backupal lementek mindent vissza tudom rakni 5.0 alatt? Vagy ez a módszer felejtős és mindent rakjak fel újra?

(#13319) Tybike81 válasza limahl 11 (#13315) üzenetére


Tybike81
őstag

Szia
Köszi azt próbáltam, de sehogy se bírom müködésre bírni. Privibe leirnád mit hogyan csináljak.
Köszi

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#13320) limahl 11 válasza Tybike81 (#13319) üzenetére


limahl 11
tag

itt van minden telepités is+ sok téma még hozzá.

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=hu&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.hu&sl=en&tl=hu&u=http://forum.xda-developers.com/lg-g3/themes-apps/quick-circle-watches-t2906614&usg=ALkJrhg7_OxO4rT0qC6bNeLAy_2OsAg7zA

(#13321) #27813376 válasza eladogeppc (#13259) üzenetére


#27813376
törölt tag

A legjobb LG készülék eddig a Nexus 5, maradjunk ennyiben ;) Ha volt már olyanod, tudod miről beszélek.

A G3-at azért vettük meg itt sokan, mert tetszik. Vannak olyan funkciói amelyek máshol nem elérhetők. Bejön a külseje, erős hardverilag, a kamera sem egy rossz darab. Az ujjlenyomatokat nem gyűjti, ez különösen fontos. Lehangoló amikor egy drága készülék úgy néz ki valakinek a kezében mint amit összenyalt a kutya. Anno ezért imádtam a ZTE Blade első szériáját, kicsit ezt a feelinget hozta vissza nekem a Nexus 5.

Lehet jobb készülék a Sony, vagy pl a Nexus 6, de ez bennünket nem zavar. Mi tudjuk, sem Sonyt, sem Motorolát nem szeretnénk idehaza látni. Samsungot sem. Persze nem állunk neki azokat alázni, egyszerűen nem érdekel. Mikor meghallom, hogy Sony, Samsung telefon, sosem érzek késztetést rá, foglalkozzak vele. Volt sok ilyen készülékem, mind a felsőbb kategóriából, de kiábrándultam. Lehet azóta jobbak lettek, de a takony effektust még mindig nem sikerült eltüntetni a készülékházakról, szóval nem altarnatíva. Nekem.

Lehet fikázni a G3-at. Nekem semmi bajom vele, ráadásul a dual simeset vettem meg, ami mások szerint nem kiforrott még. Egy tökéletes készülék lett számomra. Melegszik? Hol? Mikor? Játék közben? Mért telefonon kell játszani? Aki meg játszani akar, ne ezt vegye. Ez egy elegáns telefon, amivel lehet mailozni, netezni, navigálni, naptárat szerkeszteni. Pont. Nekem erre tökéletes. Letiltottam az összes sallangot, game center és társai. Feltettem a Nova launchert, mint minden készülékemre eddig, nem érzek akadást a napi használat során.

Béke van :)

(#13322) DJ. Ru$y válasza pit450 (#13318) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

4-ről 5-re nem, 4-ről 4-re megy, 5-ről 5-re megy.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13323) Tybike81 válasza limahl 11 (#13320) üzenetére


Tybike81
őstag

Pont ezt csináltam meg úgy ahogy le van írva, és csak egy nagy feketeség van, és azt írja widget nem tölthető be.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#13324) SlyChocolate válasza DJ. Ru$y (#13322) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Egy buta kérdés.
A rendszer mentés lolira frissítéskor nem lehetséges?
Ez gondolom akkor igaz ha nem a teló frissít és nem a pc-s lg support tool-al csináljuk, hanem a flashtoolal?

(#13325) eladogeppc válasza #27813376 (#13321) üzenetére


eladogeppc
veterán

Igazad van a leírtakban, max 1 dologban nincs. Azért játszunk vele, mert ezek már nem telefonok. Ha az lenne, akkor minek a 2.5Ghz. Elég a Nokia 3220.
Ezek mikroszámítógépek, multimédiás eszközök telefon funkcióval. Hány százalékát teszi ki ma már egy okostelefonnak a telefon funkció ? 5%-át ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13326) #27813376 válasza Kasya (#13295) üzenetére


#27813376
törölt tag

Erre azt tudom mondani, a Nexus 5 készülékem soha egy pillanatra nem akad a mai napig.
Sose láttam még ilyen sima működést. Stock rom van rajta, Lolli.

(#13327) #27813376 válasza eladogeppc (#13325) üzenetére


#27813376
törölt tag

Akkor én vagyok régimódi :)
Persze, nem csak telefonálni használom, leírtam még mire. Hasznos kiegészítője a mindennapjaimnak.
A játéklaggok miatt mehet a szájkarate, szerencsére ez engem hidegen hagy :K

(#13328) DJ. Ru$y válasza SlyChocolate (#13324) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Komplett rendszermentés? Dehogynem, Titaniummal...
LG Backup nem használható Kitkat és Lolli közti átállásra ezt írtam az előbb.

đension
A "vicces" az, hogy még Asphaltal meg hasonló igényes játékokkal sem tudtam még megakasztani. (Én sem játszom ilyen komoly játékokat rajta, csak próbaként végiig toltam pár pályát) Nekem a "játék" megmarad 2048 és logikai játékok terén.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13329) SlyChocolate válasza DJ. Ru$y (#13328) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Csak azért kérdeztem mert nálam minden meg van az 5.0-án.
Supportal ment a frissítés, és fel is voltam készülve a "szűz" telóra de ott van minden.
Gondolom ezt a guglinak köszönhetem?

[ Szerkesztve ]

(#13330) Kasya válasza eladogeppc (#13325) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem szokasom offolgoatni es vitatkozni, de kicsit gondolkozzunk el az elmult par evrol. Mikor 10 eve megjelentek a 3310 es tsi., azokon is rengetegen jatszottak. Nem a veletlen szulemenye volt anno az N-Gage szeria se.
A telefonon a jatekok nagyon nagy nepszerusegnek orvendtek. Akinek volt, az a Tetrist is eldobta :D Akkoriban meg a java alkalmazasokert ment a harc, meg hogy "wapon minel nagyobb jatekot talaljunk, annal jobb lesz".
O es igen...melegedett a telefon rendesen. Egy Siemens C55, ME45 a sok wapozastol/letoltestol, mig egy S55 mar a jatekoktol is.

Haladunk a korral... 10 ev mulva a smartwatch-ra is lehet ezt mondjuk majd, hogy "hany szazalekat teszi ki az ora". Jelenleg sokan most is egy tobbfunkcios orat latnak benne, masok meg egy teljesen mas eszkozt, ami csak mutatja az oat.

Roviden: Azert jatszunk vele, mert jatszhatunk. Akinek meg nem kell a telefon funkcio, vesz PSP-t, vagy Ipodot.

(#13326) đension: Elhiszem, nem hasznaltam, csak fogdostam. Megis mindenki mazoista es kepes Samut venni ;]

[ Szerkesztve ]

(#13331) DJ. Ru$y válasza SlyChocolate (#13329) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem. Ezt annak köszönheted, hogy nem csináltál gyári visszaállítást, és ebből lehetnek anomáliák, bugok, nem látsz bizonyos Lollis funkciókat (volt már rá példa, hogy FR hozta elő), a support tool és a pc suit nem wipe-ol, a KDZ-ből telepítésnél sem wipeol feltétlen, ha nem kattintod be.

Szerk.: Ez nem off :D

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13332) szabi820


szabi820
tag

2014.06 havi az jó? Vagy inkább újabb gyártásút vegyek?

(#13333) DJ. Ru$y válasza szabi820 (#13332) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Első szériás... Én nem hiszek ebben a javítgatós dologban amíg nincs megerősítve hivatalosan (esküdözhet bárki bármire, szedjen szét kettőt és mutassa meg a különbséget, akkor oké), de nekem így sincs bajom a készülékkel. Kopp-kopp-kopp

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13334) #27813376 válasza Kasya (#13330) üzenetére


#27813376
törölt tag

Egyetértek egyébként ezzel is.

(#13335) GGMPC válasza #27813376 (#13326) üzenetére


GGMPC
őstag

Nálam is volt Nexus 5 kb. 1 napig, mert a beszédhangja köszönőviszonyban nem volt a G3 hangjával és nálam a szir szar halk hang kizáró ok.

G3 hangja majdnem hozza a Motorola hangminőséget - így európai Droid Turbo hiányában lett a G3...

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13336) GGMPC válasza DJ. Ru$y (#13331) üzenetére


GGMPC
őstag

Ismerősömnek megerősítették ezt az infót - kintről, írásban. ;)

Viszont ha nem baj, most nem szedném szét!?. :Y

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13337) GGMPC válasza DJ. Ru$y (#13331) üzenetére


GGMPC
őstag

...

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13338) SlyChocolate válasza DJ. Ru$y (#13331) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi, az infókat.

(#13339) DJ. Ru$y válasza GGMPC (#13336) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A mai napig várom, hogy kell ázsiairól átállítani EU-ra egy készüléket, az ismerősöd által, szóval hagyjuk ezeket az ismerős dolgokat. ;]

SlyChocolate
Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13340) Lecs@ válasza eladogeppc (#13325) üzenetére


Lecs@
addikt

Elköszöntél már innen ugye ? :R

512 GB

(#13342) DJ. Ru$y válasza GGMPC (#13341) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

[előzmény törölve]

Lecs@
Viszontlátjuk úgyis még, ha Z3 lesz az "ellenfél" vásárlás előtt, nyugi.

[ Módosította: Barthezz2 ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13343) #27813376 válasza GGMPC (#13335) üzenetére


#27813376
törölt tag

Valóban halkabb, engem is idegesített beszéd közben.

(#13344) SirAndrewG


SirAndrewG
csendes tag

Sziasztok!

Eloszor is kellemes karacsonyi unnepeket mindenkinek.

Kerdesem a kovetkezo lenne:

Van egy LG G3 32Gb-os telefonom. (D855 EU - expansyses rendeles es FRA)
Jelenleg v10l-EUR-XX verzio van rajta.
A mai napig nem jott hozza a az 5.0 frissites sem OTA-n sem az LG szoftveren keresztul.
Varjak meg vele, vagy probaljam meg KDZ-n frissiteni?

Segitsegeteket elore is ksozonom.

Udv.:
Andrew

[ Szerkesztve ]

Gajdacsi András

(#13345) leslien válasza Kasya (#13330) üzenetére


leslien
nagyúr

( Elhiszem, nem hasznaltam, csak fogdostam. Megis mindenki mazoista es kepes Samut venni

végig jártam majdnem mindent mire megvettem a Note 4 t. "sajnos" csak ezt találtam ideálisnak számomra mert a kamera nagyon fontos nekem (nehogy nekem jöjjön vki azzal vegyél fényképezőt .. pesze két gyerek mellet még azt is cipeljem..)amint láthattad csak ebben van a ImX 240 sensor ami nagyon jól mükszik... én mindig mondom annak aki samsungot (Note4) akar venni h ez samu és mindig lesz dadogás( bár hozzá teszem nincs akkora probléma)
nagyon jó telo a G3 is ,de a note 4 nyert nálam mert szolgáltatótól hoztam ki pláne kaptam egy jó ajánlatot :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13346) DJ. Ru$y válasza SirAndrewG (#13344) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Neked is!

Ha szeretnéd minél előbb kipróbálni, akkor KDZ 10-15 perc. Ha nem sietsz, és megvagy vele elégedve, akkor várhatod OTA-n. Több régióban nem jött még ki a V20, de erre megoldás a KDZ.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13348) limahl 11


limahl 11
tag

s a végeredmény :B :K

https://www.youtube.com/watch?v=mJvIgikxQFY

Kellemes Ünnepeket.

(#13349) SirAndrewG válasza DJ. Ru$y (#13346) üzenetére


SirAndrewG
csendes tag

Nagyon szepen koszonom a gyors valaszt.
Megnyugodtam, varunk turelmesen.

Udv.:Andrew

Gajdacsi András

(#13350) Peat76


Peat76
őstag

Először is Békés Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
A Jézuska tegnap meglepett egy G3-al.... :-D
Kérdésem: A szoftver v10a volt rajta, minden esetben OTA-n végig kell zongorázni az összes rendszer frissítést sorban, nem rögtön a v20e /5.0/ megy fel?
Mert felment a v10b, most jelzi hogy van 10c vagy 10e, majd utána jön gondolom a v20e?
Miért nem rögtön v20e megy fel?? :R Köszönöm a válaszokat :R

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.