Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Xaels válasza forzajuve18 (#1300) üzenetére


Xaels
félisten

Market. Csak előbb csinálni kell Google account-ot. Aztán akár gépről is mehet: market.android.com

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1302) Xaels válasza stufen2 (#1298) üzenetére


Xaels
félisten

3G is ki van kapcsolva? Amúgy abban az ütemben cirka 300 óra készenlét. Az teljesen jó. Ha használod akkor 1nap kb. én ma már töltöttem egyszer.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1303) stufen2 válasza Xaels (#1302) üzenetére


stufen2
tag

figyi és azt hol tom kikapcsolni hogy ne dobja be állandóan azt az ablakot hogy ksfbsvbdfk@gmail.com fiókba nem tudott bejelentkezni, illetve hol tom kikapcsolni a 3g-t?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1304) stufen2 válasza Xaels (#1302) üzenetére


stufen2
tag

épp aza gond hogy 2 nap alatt kb 5 percet telefonáltam... mert pihent a polcomon, nálam se volt :S

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1305) Xaels válasza stufen2 (#1303) üzenetére


Xaels
félisten

bocsi, de jelenleg dolgozom. válaszolok amint tudok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1306) stufen2 válasza Xaels (#1305) üzenetére


stufen2
tag

köszi előre is

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1307) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Nem tudom, volt-e már róla szó, de az egyik boltban, amiról itt is volt már szó, 2 fajtát is árulnak belőle:
PDA készülék, HTC Sensation és PDA készülék, HTC Sensation + magyar nyelv

Az elsőre nem lehet utólag felvarázsolni a magyar nyelvet? Illetve mi a 2 közötti különbség?

Bocs, ha marhaságot kérdeztem...

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#1308) szamtech válasza Xaels (#1288) üzenetére


szamtech
csendes tag

Nem olyan gördülékeny? Fogalmazzunk úgy, hogy NEM gördülékeny. Arról nem is beszélve, h mikor 4x nyomok rá egy ikonra se reagál. Akkuidőről meg csak annyit hogy dobozba került pár napja kártya, minden nélkül (bekapcsolva maradt) tegnap kivettem és csontra volt merülve.

Csak személyes átvétel! Posta nincs. Köszi!

(#1309) stufen2 válasza P1eTr0 (#1307) üzenetére


stufen2
tag

Nem. De ha egy boltra gondolunk (gyorsbolt), akkor én már kérdeztem tőlük, a bolt kommentjei közt elvileg meg is találod a választ. A különbség hogy az egyik full angol a másikban van magyar nyelv is területileg lokalizált ha jobban teccik.

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1310) DjTaRsY válasza szamtech (#1308) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

1.35 már gördülékeny, az érintőkijelző érzéketlensége random jön elő, nálam abbahagyta, most teljesen jó. Akku meg egy napja megy kevés térerővel, folyamatos wifivel, 10%-ot merült.
Mindennek van oka, és majdnem mindenre van megoldás is.

(#1311) forzajuve18 válasza Xaels (#1301) üzenetére


forzajuve18
csendes tag

köszönöm szépen! :)

(#1312) scapegt válasza stufen2 (#1298) üzenetére


scapegt
senior tag

Ez neked rossz akkuidő? Az enyém úgy, h minden ki van lőve rajta, sync csak manuális, EGY ESTE ALATT MERÜL 15%-OT!!! Nem akarok kötekedni, de elég hihetetlen amit itt pár ember irkál az akkuról. Egyszerűen lehetetlennek tartom, hogy 2 napnál többet bír egy ilyen teló. Nekem nuku használattal is merül óránként 2-3%-ot a üresjáraton.

(#1313) mumk1 válasza szrobi66 (#1296) üzenetére


mumk1
addikt

Szia! Nekem van egy xtc clippem, ha esetleg mégis a főváros fele jársz, tudok segíteni. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1314) P1eTr0 válasza scapegt (#1312) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Az elhatározás már megvan, de pont az akku működési ideje miatt várakozom...
Valakinek tök jól megy (volt itt olyan, akinek 3-nál több napot is bír, valakinek meg simán lemerül 1 nap körül). Ezért olvasom a tapasztalatokat, hogy kinek, milyen használat mellett, hogyan merül.
Elvileg egy ekkora kijelzős telefonnál, 2 maggal simán elképzelhetőnek tartom, hogy fizikailag nem bírja tovább másfél napnál, ha telefonálok rajta (GPS, meg egyéb dolgokra is használom, akkor meg főleg).
Egyelőre minden tapasztalatot köszönök, még kicsit várok, aztán meglátjuk mi lesz...

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#1315) mumk1


mumk1
addikt

Mennyit tudtok rugózni ezen a fogyasztás témán. Ez már a sokadik nagy kijelzős okostelefonom és szerintem semmivel sem jobb, vagy rosszabb mint a többi. :U Szerintem a mai litiumion/litiumpolymer aksik ennyit tudnak és kész. Nekem munkaeszköz a telefon, napi 50/60 hívás, email, net, navigáció minden nap használva van és nincs több elvárásom mint az hogy reggel 6-tól este 6-ig bírja ki. Ha nagyon merül, töltöm és kész. Nem azt mondom, hogy egy beragadt program által fellépő irreálisan magas fogyasztást/melegedést nem kell megkeresni, de aki használni is akarja, az készüljön fel, hogy ezt is minden éjszaka tölteni kell. (éjjeliőröknek nappal :DDD )

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1316) MerLinh válasza mumk1 (#1315) üzenetére


MerLinh
senior tag

Szerintem éjjeli őrőknek éjjel is mert annyit nyomkodhatják amennyit nem szégyellik =P az okostelefon ilyen dolog minden nap tölteni kell ha használja rendesen az ember...bár régen a se k700i is töltenem kellett naponta mert napközbe osztálytársaim eljátszadoztek vele....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1317) DjTaRsY válasza MerLinh (#1316) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Rohadt száz pályás Gravity-k, ugye? :D

(#1318) MerLinh válasza DjTaRsY (#1317) üzenetére


MerLinh
senior tag

Jah nem, javas worms :p

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1319) KunyA


KunyA
csendes tag

Az elején Én is ódzkodtam az akksi miatt... ezen rágtam magam, hogy várok még amíg jobb lesz a menetidejük és most h megvan, rájöttem h nem sok ez a napi 1 töltés, simán kibírható és az ország (szinte) egész területén találsz konnektort... Meg lehet szokni ezt a simán, szóval ha valakit ez riaszt vissza azt mondom vegyen egyet és teljesen másképp fogja látni a dolgokat. :)

(#1320) Xaels válasza szamtech (#1308) üzenetére


Xaels
félisten

Milyen feltételekkel hoztad el a boltból? Ne vedd személyeskedésnek de ha tényleg ennyi bajod van vele már rég vissza kellett volna vinned gariztatni. Igaz, hogy van az a tapizós bug, de ennyire nem szokott durva lenni, hogy 4szerre vesz be valamit. Sohasem értem azokat akik ennyire madarak, hogy kiadnak valamiért egy kisebb vagyont és ha az nem működik megfelelően akkor ahelyett, hogy elvinnék megnézetni mindenhol az elégedetlenségüket fejezik ki, néha kicsit túlzásokba esve is. A másik meg, soha nem szabad sufnigsm-nél vásárolni ilyen kaliberű készüléket, nem lehet tudni milyen forrásból származik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1321) Xaels válasza stufen2 (#1303) üzenetére


Xaels
félisten

Az érdekes, valamit elírhattál, mert nem tud bejelentkezni a google account-odba. Kikapcsolni a 3G-t a legegyszerűbben: Értesítési sáv lehúz / Alul jobb oldali fül és ott a pipát ki kell venni a 3. menüpont mellől.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1322) stufen2 válasza Xaels (#1321) üzenetére


stufen2
tag

vagy lehet azért mert nincs net kapcsolat sztem

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1323) MerLinh válasza stufen2 (#1322) üzenetére


MerLinh
senior tag

nem tudom, nekem akkor szokott ilyet kérni ha sim kártyát cserélek

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1324) equinox777


equinox777
csendes tag

Valakinek market probléma? A telefon napról napra jobb,de marketen az alkalmazások 30%-át nem találom ami a Galaxy s-en simán megvolt.Mi lehet az oka?

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1325) MerLinh válasza equinox777 (#1324) üzenetére


MerLinh
senior tag

a készülékkel kompatibilis alkalmazásokat látod csak

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1326) equinox777 válasza MerLinh (#1325) üzenetére


equinox777
csendes tag

Nesze neked nagyobb felbontás :D

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1327) Brutális eb válasza Xaels (#1320) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1 hihetetlen figurák vannak.

A boltban már régen rájuk borúlt volna egy asztal,meg a vásárlók könyve ha a valutámért problémás készüléket kapok.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1328) scapegt válasza equinox777 (#1324) üzenetére


scapegt
senior tag

Na meg az sem mindegy, mit állítasz be :) Ugyanis ha marketen belül megnyomod a settings gombot, és a Content filteringnél beállítod, hogy Show all apps, akkor valószínűleg mindent fogsz látni :)

(#1329) MerLinh válasza equinox777 (#1326) üzenetére


MerLinh
senior tag

meg a soc is más ügye =) mellesleg én örülök a nagyobb felbontásnak =)

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1330) KunyA


KunyA
csendes tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#1331) MerLinh válasza scapegt (#1328) üzenetére


MerLinh
senior tag

az akksi problémádra, probáltad lekapcsolni a htc értesítését? hátha segít az akksin

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1332) Xaels válasza KunyA (#1330) üzenetére


Xaels
félisten

Ha tudod szerkeszd, mert nem szabad hirdetni aprón kívül ;) Teheted aláírásba esetleg az apró linkjét, azért nem szólnak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1333) KunyA válasza Xaels (#1332) üzenetére


KunyA
csendes tag

Köszi :)

(#1334) CivicEsi


CivicEsi
aktív tag

Ezt a akksi üzemidején való lovaglást én sem értem.
November óta boldog Desire tulaj vagyok,és amint tudok cserélni a vodánál telót, azonnal hozom is ki a Sensationt.
De komolyan, már a dézi is olyan nálam, hogy egész nap wifi, autosync, emil, telefon, napi 25-90 perc, panel lakás ( foltokba térerő), ha megyek melóba is, akkor 3G, esetle útközbe net, és igy estére 36-50% attól függően, hogy nap közbe használtam-e a GPS-t.
Ezek a telefonok ilyenek, ha a Sensation ugyanezt a szintet hozza, vagy egy kicsivel többet, eskü boldog leszek.
Ez egy ilyen móka, el kell fogadni, vagy 6310i-es nokiát kell venni.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#1335) scapegt válasza CivicEsi (#1334) üzenetére


scapegt
senior tag

Azért lovagolok az akku témán, mert az enyém tuti nem bírna annyi dolgot amennyit te írtál. Kb 2x merülne csutkára tőle :) 1,5 naponta töltöm úgy, hogy alig használom.

[ Szerkesztve ]

(#1336) CivicEsi válasza scapegt (#1335) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Nézd, én csak a dézihez tudok viszonyítani, de ha egy fejlettebb modellbe nem raknak ugyanolyan, vagy jobb aksit, és/illetve/vagy ha az újabb modell nem produkál jobb üzemidőt mint az elődje, akkor azt ott megette a fenne.
Reménykedni tudok én is csak benne, hogy ugyanilyen igénybe vétel mellett ugyanennyit, vagy minimálisan többet bír majd az aksi.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#1337) KunyA


KunyA
csendes tag

Nekem ilyen tokom van hozzá s nagyon faintos:
TOK

[ Szerkesztve ]

(#1338) Xaels válasza CivicEsi (#1336) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem AMOLED-es Dézim volt ez előtt és azt kell mondjam ez tovább bírja kicsit nagyobb igénybevétel mellett mint a Desire. Nekem nagyon bejön a Sensation :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1339) CivicEsi válasza Xaels (#1338) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Öröm ezeket a sorokat olvasni,ugyanis most először inogtam meg a döntésem helyességében, hogy sensation, avagy I4.
bár az nem az aksi miatt, hanem a Dézi elkezdett "hülyéskedni" az elmúlt pár napban ( egyik pillanatról a másikra, nem tudtam embereket hívni, a képernyőn azt jelezte, hogy hívja, de a "búgó" hang hogy kicsörögne a másik oldalon nem jött, és valóban nem is csörgött ki, majd egy-két óra múlva megjavult, az elmúlt héten lefagyott többször is, különböző időben, és alkalmazásoknál, a GPS- software ma nem akart elindulni, csak egy reboot után,.) Eddig ennyi, de kezdi az eddig megszerzett bizalmamat eljátszani, lassacskán.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#1340) kosturica válasza CivicEsi (#1339) üzenetére


kosturica
őstag

És ezt te hardveres hibaként értékeled? :C

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1341) CivicEsi válasza kosturica (#1340) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Olvastad valahol, hogy ezt hardveres hibának vélem?

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#1342) forzajuve18


forzajuve18
csendes tag

Most egy gyökér kérdés jön :D : a telefonon belül kitettem a kezdőlapra két új mappát, és most törölni szeretném őket de nem tudom. Hogyan kell? :D Előre is köszi! :)

(#1343) Xaels válasza szamtech (#1308) üzenetére


Xaels
félisten

Utána néztem. A *.*.707.* ROM-ok az ázsiai régióba szánt sw.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1344) Janaboy válasza simonghi (#1249) üzenetére


Janaboy
veterán

Szia!

Sikerült megoldani a gondot? Az uncsitesómnak szintén vodás sensation hasonlókat produkál. Egyszer csak a phone alkalmazás lefagy újraindul kéri a pin kódot stb..Sztem szoftveres hiba..2.3.3. Android van rajta..gondolom a voda belepiszkált..ahogy szokott..

üdv

Janaboy

(#1345) kosturica válasza CivicEsi (#1341) üzenetére


kosturica
őstag

Csak abból gondoltam, hogy így fogalmaztál a Desire-vel kapcsolatban:
"kezdi az eddig megszerzett bizalmamat eljátszani, lassacskán."
Ezek szerint a rom játszotta el a bizalmadat? Akkor még jobban tetszik megállapításod, pláne úgy, hogy valamikor jó volt... :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1346) #59070464


#59070464
törölt tag

Tudja valaki hogy a Sensation hozzávetőlegesen mikor lesz elérhető a T-Mobile-nál?

(#1347) Xaels válasza Xaels (#1343) üzenetére


Xaels
félisten

szamtech: Állítólag már OTA-n van a frissítés a te verziódhoz is, próbáld meg felrakni, ha nem segít menj vissza a Boltba és borítsd rájuk az asztalt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1348) lala175


lala175
csendes tag

sziasztok! ha tudna valaki segiteni,felraktam az apn on/off appot de nem igazan tetszik mivel nemtudok allitani raja semmit se hogyan lehet kitorolni ha nem kell?

(#1349) lala175 válasza lala175 (#1348) üzenetére


lala175
csendes tag

Hat mar megoldodott,sikerult kitorolni bar a mukodeset illetoen meg mindid nem tiszta

(#1350) MerLinh válasza lala175 (#1349) üzenetére


MerLinh
senior tag

De miért akarsz használni apn droidot ha gyarilag lehet kapcsolni a netet.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.