Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25751) htc07 válasza Dzsi85 (#25750) üzenetére


htc07
addikt

nem estek ki az usb porton a bejegyzések, amikor leejtetted?

;]

(#25752) zho-lee válasza Dzsi85 (#25748) üzenetére


zho-lee
addikt

Szia!
Késő bánat, de nálam azért van mindig bekapcsolva a naptár, és a névjegyek szinkronizálása.
Nincs esetleg a naptárban frissítés lehetősége, mielőtt szinkronizálsz?
Esetleg ha tudsz, kilépés/belépés a naptárból?

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#25753) cuncika87


cuncika87
csendes tag

Gyermekeim, :))
Sensation Xe hez szeretnék egy aksit, mit ajánlótok?
Esetleg erről mi a véleményetek?

(#25754) kaciokos válasza cuncika87 (#25753) üzenetére


kaciokos
őstag

Anno mikor még XE-m volt, az Anker akkuk jöttek be mindenkinek.

(#25755) zho-lee válasza cuncika87 (#25753) üzenetére


zho-lee
addikt

pl

:K

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#25756) Beri válasza zho-lee (#25755) üzenetére


Beri
addikt

Csak usankába postáznak.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#25757) zho-lee válasza Beri (#25756) üzenetére


zho-lee
addikt

Sorry, most nem tudok rálesni,épp romot telepítek.. :B

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#25758) hajbel


hajbel
addikt

Sziasztok! Olyan bajom van, hogy a haveromnak a bootképernyő után elsötétül a kijelzője. A 4ext recoverybe belép. Szerintem a bootloader nyitva van, előtte is custom rom volt rajta. Az lenne a kérdésem, hogy telepíthetem-e sd kártyáról az új romot, wipe data/factory reset és wipe cache+dalvik után? Valahol olvastam, hogy ilyen esetben valamelyik nagyon veszélyes lehet, de ez már régen volt. Köszönöm a segítséget előre is! :R

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#25759) kaciokos válasza hajbel (#25758) üzenetére


kaciokos
őstag

Szerintem igen, de már nekem is régen volt... :) Esetleg próbáld meg először wipe-ok nélkül, hátha az is rendbe teszi.

(#25760) steelsec válasza kaciokos (#25759) üzenetére


steelsec
aktív tag

Wipe nélkül nem érdemes szerintem, az is lehet hogy valami olyan ragadt be, sőt egyes romok a többinél háklisabbak ha nem a meglévőt frissítjük.

(#25761) hajbel


hajbel
addikt

Köszönöm szépen a válaszokat! Tudnátok ajánlani egy romot ami gyors és hasonlít a stock sens-hez?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#25762) mpierre válasza hajbel (#25761) üzenetére


mpierre
veterán

ViperS.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25763) hajbel


hajbel
addikt

Köszönöm szépen srácok! Örök hála és köszönet! :R

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#25764) kaciokos válasza hajbel (#25763) üzenetére


kaciokos
őstag

A Revelation és Inspiration még közelebb állnak a stock ROM-hoz. Én Inspiration párti voltam, de az csak ICS alapú, a Revelation meg JB.

[ Szerkesztve ]

(#25765) hajbel válasza kaciokos (#25764) üzenetére


hajbel
addikt

Köszönöm! Miért voltál Inspiration párti? Szereintem a haverom számára az üzemidő az elsődleges szempont, másodlagos a szabad ram mérete talán.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#25766) kaciokos válasza hajbel (#25765) üzenetére


kaciokos
őstag

Nehéz megmondani, de alapvetően azért, mert nekem az ICS jobban bejött, mint a JB. Illetve úgy gondolom, hogy mivel az utolsó stock ROM is ICS volt, azon kevesebbet kellett faragni, mint a JB-n, és a kevesebb változtatás kevesebb lehetséges hibával is jár.

(#25767) randras_83 válasza kaciokos (#25766) üzenetére


randras_83
addikt

pontosan, én is azt használtam anno. a JB hez a kernel is lassan született meg, szóval ICS

https://www.flickr.com/randras83/

(#25768) Dzsi85


Dzsi85
csendes tag

Hali!

természetesen szeretett készülékem néha fura és megmagyarázhatatlan dolgokat csinál, amivel néha kiviszi a sérómat. Múltkor, amikor egy esés után eltűntek róla a naptárbejegyzések, és a legutolsó biztonsági mentésig vannak csak meg a bejegyzések az is fura volt, de néha magától átállítja az ébresztő csengőhangját, összekeveri a telefonszámokat (más telefonszámát rendeli egy adott személyhez), mint ahogy ezek a héten is történtek.

Szeretném tudni hogy ezen jelenségek mitől vannak, gyári rendszer van rajta, szerettem volna már rootolni és valami normális szoftvert rátenni, de mivel a hboot verzióm vagy micsoda 1.27, ezért ez a rövidre zárós megoldás annyira nem nyerte el tetszésemet.

Van valakinek ötlete, hogy ezek a telefonon belüli összekeveredések, eltűnések, és egyéb a normálistól eltérő jelenségek mitől lehetnek?

köszi, és boldog karácsonyt!

(#25769) Pr3ciSioN válasza Dzsi85 (#25768) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Szia!

Először próbálj meg egy gyári beállítások visszaállítását hátha helyre hozza

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#25770) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Sziasztok!

Ha a teló kijelzőjének alja már nem érzékel semmit ("a gombok" és a kijelző alja), akkor mi lehet a gond, illetve hova érdemes vinni a telót? Esetleg tudna ebben valaki segíteni?

Ha javítható a dolog, akkor nem cserélnék telefont...

Előre is köszi a segítséget.

Üdv.
P1eTr0

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#25771) htc07 válasza P1eTr0 (#25770) üzenetére


htc07
addikt

Szia,

Érintőpanel csere lesz valószínűleg.

Itthon lehet már nem nagyon fogják tudni beszerezni, utángyártott az ebayről 2000 forint körül indul, (+ ugye munkadíj, de az attól függ, melyik GSM vállalja a cserét, és mennyiért).

(#25772) brillians


brillians
csendes tag

Sziasztok!

Karácsonyra vettünk két használt Sensation-t. Az egyikhez már hozzá volt nyúlva (Cyanogenmod 11), így arra a VenomS vagy éppen az Inspiration nagyon egyszerűen felment, viszont a másik egy szűz, érintetlen rendszer és ezzel lenne a probléma. Mikor az előző Sensation-ömet piszkáltam (~pont 2 éve), akkor minden rendben ment, de most hiába lesem a tudástárat, XDA-t, akármit, egyszerűen semmi nem működik. Halott linkek, törölt fájlok, nem működő programok (ez talán a Win8.1-gyel nem kompatibilis driverek miatt lehet).

Egyszerűen nem jutok az 1-ről a 2-re, így a segítségeteket szeretném kérni, hátha valaki a közelmúltban sikeresen leküzdötte ezt az akadályt. :)

(#25773) kaciokos válasza brillians (#25772) üzenetére


kaciokos
őstag

Hol akadsz el?

(#25774) brillians válasza kaciokos (#25773) üzenetére


brillians
csendes tag

Már maga a bootloader unlock sem megy, mert a fastboot csak <waiting for device>. Gondolom ez a része a driverek miatt lehet, viszont amik elvileg működőképesek 8.1-en azok gyakorlatilag fel sem települnek nekem.

Az S-OFF "ControlBear for Juopunut" módszerrel meg már nem támogatott, bár most találtam egy régebbi verziót amivel működhet, de ha minden igaz akkor ehhez előtte az unlock-ot kell megcsinálnom.

(#25775) kaciokos válasza brillians (#25774) üzenetére


kaciokos
őstag

Ha megvan a bootloader nyitás, akkor az S-OFF-ra nincs szükséged a ROMoláshoz. A driver sajna tényleg gond lehet... :(

(#25776) mpierre válasza brillians (#25774) üzenetére


mpierre
veterán

Elméletben megvan minden fájl lementve a gépemre. Ha kell küldj egy pm-t.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25777) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Tegnap nagy sajnálatomra (részben) "kiköltöztem" a készülékből. Nagyon szerettem használni, több mint 4 évet kibírt, megérte a vásárlást.
Mivel teljesen nem váltam meg tőle (bizonyos adatok még rajta vannak, illetve tervezem, hogy a kijelzőt megjavíttatom), azért követni fogom a témát :)

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#25778) kaciokos válasza P1eTr0 (#25777) üzenetére


kaciokos
őstag

No nem, mintha annyira pörögne mostanában... :D

(#25779) steelsec válasza kaciokos (#25778) üzenetére


steelsec
aktív tag

Én is csak azért követem, hogy hátha tudok valamiben segíteni valakinek :)
De igen mostanra valszeg mindenki túllépett rajta

(#25780) kaciokos válasza steelsec (#25779) üzenetére


kaciokos
őstag

Nekem is még benn van a kedvenceim között... :)

(#25781) randras_83 válasza kaciokos (#25780) üzenetére


randras_83
addikt

:C szintén :K

https://www.flickr.com/randras83/

(#25782) htc07


htc07
addikt

Ha valaki még használja ezt a telefont, van egy PC-s dokkolóm hozzá (ilyen), ha szeretné, sörért/csokiért szívesen odaadom hétvégéig Debrecenben, aztán Bp.

[ Szerkesztve ]

(#25783) kaciokos válasza htc07 (#25782) üzenetére


kaciokos
őstag

Húúú, de menő, egy ilyen jól jött volna, amíg használtam, de most már... :)

(#25784) kondás


kondás
tag

Hogyan tudnék teljesen amatőrként új androidot telepíteni a telefonra? Ez a 4.03 nem jó.
A Cyanogen -t ajánlották, de amit találtam részletes leírást ott már nem működnek a linkek.

[ Szerkesztve ]

(#25785) kaciokos válasza kondás (#25784) üzenetére


kaciokos
őstag

Először nyitnod kell a bootloadert a htcdev.com-on, vagy S-OFF-ot kell csinálnod. Mivel azt írtad, amatőr vagy, én az előbbit ajánlom, mert könnyebb, gondolom, garancia már úgysincs a telón. A menetét jó sokszor leírtuk itt, keress rá.

Ezután mehet az újabb rom, ami lehet ugyan CyanogenMod, de inkább próbálkozz meg egy Inspiration (4.0), Revelation (4.1), vagy Vipers ROM felrakásával, ezeket szoktuk anno ajánlani. Az első kettő közel áll a gyárihoz, csak root-tal, plusz beállítási lehetőségekkel és optimalizálással, a harmadiknak a nagyfokú testreszabhatóság az előnye.

(#25786) kondás válasza kaciokos (#25785) üzenetére


kondás
tag

Köszönöm, és akik felraktak egy ilyen új rendszert mik a tapasztalatok? Gyorsít valamennyit a működésen?

[ Szerkesztve ]

(#25787) kaciokos válasza kondás (#25786) üzenetére


kaciokos
őstag

Nálam az Inspiration volt fenn, amíg használtam a telefont, és kicsit gyorsabb lett tőle, de ami nekem még fontosabb volt, nőtt a szabad memória (RAM) mennyisége, ami jótékonyan hatott több app egyidejű futtatására.

(#25788) steelsec válasza kondás (#25786) üzenetére


steelsec
aktív tag

Én anno Viperrel csináltam, valahogy a többi akármit próbáltam bootloopba került. Azzal egész kellemes volt. a másik hogy egy plasztik kártya darabbal kitámasztottam az akkut a random kikapcsolások miatt. Utána az is elmúlt

(#25789) kaciokos válasza steelsec (#25788) üzenetére


kaciokos
őstag

Ööö, bocs, de hogy jönnek ide a random kikapcsolások? :F Neki nincs ilyen.

(#25790) erix31 válasza kaciokos (#25789) üzenetére


erix31
csendes tag

Én kb 1-éve tettem fel a Virtuos Quattro-t. Nem érdekelt mit csinál, használható telefont akartam. Ennek ellenére működnek a kamera, fotó, internet funkciók, gyorsabban mint a gyári 4.03-as androiddal, pedig alpha állapotú ROM. Virtuous ROM-ból több is (Inquivisition, stb) van, csak már nagyon nehéz letölthetőt találni. Javaslom, ne kapkodd el ROM-olást, bár nálam bénább nem lehetsz, elsőre, másodikra, (harmadikra) sikerült. Firmware-ből én nem a 3.33-ast, de még nem is a 3.32-est használtam, mert azokkal galibáim voltak. Ha jól tévedek 3.24-es van most rajta. Igazából azért cdináltam ezt végig, mert 1.5 éve új Anker akkut vettem bele, eladni nem érdemes, piaci értéke alacsony, tehát most addig használom amíg az akku vagy a telefon kifekszik.
Sok sikert.

http://www.virtuousrom.com/

http://www.hulkshare.com/mdeejay/virtuous-quattro-alpha3-pyramid-1

(#25791) kondás válasza erix31 (#25790) üzenetére


kondás
tag

Én is ezért akarnék újabb romot.Mindegy mi lesz , gari úgysincs , sokat nem veszíthetek vele.
De még mindig nem mertem belevágni, minél több leírást olvasok annál jobban belezavarodok:D
Még sok helyen azt írják az se mindegy milyen a windows( nekem már win 10 van), illetve linux.
Meg a szoftverek amik a több éves leírásokban vannak, azóta már biztos elavultak.

(#25792) Deedays


Deedays
tag

Sziasztok. van egy Htc sensation Se készülékem valami mókolt rommal. Tudnátok nekem segíteni hogyan tudnék rátenni gyári független romot esetleg ? Köszönöm Szépen.

Huawei Mate 20 Lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.