Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) scapegt válasza equinox777 (#1100) üzenetére


scapegt
senior tag

Most már az enyém sem melegszik annyira, esetleg akkor, ha épp töltöm és telefonálok is közben. Ha melegedett, akkor is inkább az érintőgombok, de azok elég melegek tudtak lenni. Szerencsére ez a jelenség mintha eltűnt volna. Az akku kérdés viszont továbbra is fennáll sajnos. Reménykedjünk az új akkuban...

(#1102) MerLinh válasza scapegt (#1101) üzenetére


MerLinh
senior tag

igen, igen azok nekem is, a 1.35 óta nekem picit javult az akksi idő, bár ez még csak a második töltés azóta

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1103) equinox777 válasza scapegt (#1101) üzenetére


equinox777
csendes tag

Remélem tényleg az lesz,és nem nagyobb a baj !!! Megérdemelnél egy jó Sensationt ha már ennyi időt szánsz rá és a fórumra :)

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1104) scapegt válasza equinox777 (#1103) üzenetére


scapegt
senior tag

Köszi a jókívánságokat :) Műszaki dolgokkal szoktam peches lenni, nem csodálkoznék, ha ez is menne a szervizbe, de azért maradok optimista és kivárom az új akkut :) Ha nem az a gond, akkor is jól járok, mert akárhogy is nézem, ingyen kapok egy több mint 10e Ft értékű "pótakkut" :) Bár nem a HTC lenyúlása volt a célom (egyébként is ők ajánlották fel), azért örülök neki, hogy ilyen segítőkészek, első szóra.

(#1105) equinox777 válasza scapegt (#1104) üzenetére


equinox777
csendes tag

Akkor legalább a szerelemben szerencséd van :) vagy azt esetleg nem ilyen összetételben használják? :D
Drukkolok,és remélem értesítesz minket a fejleményekről :)

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1106) scapegt válasza equinox777 (#1105) üzenetére


scapegt
senior tag

Persze, mindenképpen írni fogok, amint megkaptam az akkut és hogy az hogy szuperál. Ha az sem oldja meg a problémát, ti vinnétek a Vodába vagy inkább értekezzek újra a HTC-vel chaten? :F

(#1107) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

1.35-tel többünknek touchscreen problémái lettek, szóval óvatosan. :K

(#1108) equinox777 válasza scapegt (#1106) üzenetére


equinox777
csendes tag

Vissza a Vodába,csere,csakis ez a megoldás,végig kell járnod a hivatalos utat,lehet hogy várni kell majd picit,de szerintem megéri...

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1109) scapegt válasza DjTaRsY (#1107) üzenetére


scapegt
senior tag

touchscreen problémák? Érted ezalatt azt, hogy nem érzi a tapicskolást? Mert az enyém is csinálja :D

(#1110) equinox777 válasza DjTaRsY (#1107) üzenetére


equinox777
csendes tag

Nem kiabálom el,de az enyém még érez engem :)

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1111) scapegt válasza equinox777 (#1110) üzenetére


scapegt
senior tag

Az enyém is érez, csak nem mindig :) Viszont az 1.28-ban is volt olyan, hogy ha az Emberek widgetre böktem, utána semmire nem reagált, csak ha lezártam a kijelzőt és feloldottam, vagy ha a home gombra tapicskoltam. Szóval ez már alapból megvolt az enyémben :D Talán tényleg jobb lenne egy teljes készülékcsere? :F :C :U :DDD :DD :D :))

(#1112) MerLinh válasza scapegt (#1104) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát annó a hd2 idején olvasta durvaságokat, amikor az amcsi verzában amellett ugye hogy dupla rom volt, de 16gb kártyát adtak szembe az eu 2gb-osával. És htc tömegesen küldött ki 16gb kártyákat ingyen, hogy a "szegény" amcsinak legyen még egy....persze azt hiszem sok defectes is volt, de legtöbben nem azért kértek...

Touchscreen problémával még én sem találkoztam, de olvastam pár embernek van.

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1113) DjTaRsY válasza scapegt (#1109) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Pontosan. 1.28 alatt még ment.
Közben újra felraktam a 1.35-öt, most meg jó. Én már nem tudom mi van. :D

(#1114) scapegt válasza MerLinh (#1112) üzenetére


scapegt
senior tag

Azért az már tényleg gáz :D De megszokhattad volna már, hogy itthon huszadannyiból kell tízszer olyan drágán megvenni mindent, és jogaid nincsenek, csak kötelességeid :D

Jééé én voltam az 1000. hozzászóló, az előbb meg az 1111. :D

[ Szerkesztve ]

(#1115) Kaliber Joe


Kaliber Joe
csendes tag

sziasztok! filmlejátszásnál támogatja a feliratok megjelenítését?

(#1116) kosturica válasza Kaliber Joe (#1115) üzenetére


kosturica
őstag

A qqplayer az igen.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1117) mumk1 válasza scapegt (#1050) üzenetére


mumk1
addikt

Ès pontosan melyik RUU ment fel a vodàsra?

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1118) equinox777 válasza scapegt (#1111) üzenetére


equinox777
csendes tag

Lekopogom,de nekem a frissítések óta csak jobb lett a teló...Tényleg érdemesebb lenne teljes cserében gondolkodni.Én bemennék helyetted,és érdeklődnék hogy ez miként is zajlik,hátha azt mondják hogy cserélik azonnal,és akkor vége a kálváriádnak. :)

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1119) equinox777 válasza mumk1 (#1117) üzenetére


equinox777
csendes tag

A "független" vodás telefonokra simán felmegy az 1.35.401-es RUU,mert azok ténylegesen függetlenek,csak a vodafone kapta meg őket legelőször.Függő vodás példánnyal nem találkoztam még.

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1120) scapegt válasza mumk1 (#1117) üzenetére


scapegt
senior tag

Amit belinkeltek vmlyik nap, bocs de buszon vok.

Viszont a frissítés óta az fm rádió gallyra ment :( 1 adó jön csak be rendesen, a többi borzasztóan recseg :(

(#1121) scapegt válasza mumk1 (#1117) üzenetére


scapegt
senior tag

Tudtommal egyetlen egy jött ki mostanában :) az 1.35.401.1-es, ebben a hsz-ben volt 1.35 RUU

Nekem is Vodás és felment rá szépen.

(#1122) mumk1 válasza scapegt (#1121) üzenetére


mumk1
addikt

Köszi. Azért értetlenkedek csak, mert ezt anno én is néztem és nekem nem volt hajlandó felmenni a független voda logósra. Ezek szerint nálam van a bibi. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1123) MerLinh válasza mumk1 (#1122) üzenetére


MerLinh
senior tag

a vodalogosra nem is fog valószinűleg, nézd meg mi a szoftver verziód

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1124) scapegt válasza mumk1 (#1122) üzenetére


scapegt
senior tag

Ha független, hogy hogy van Voda logó? :) Az enyémnek semmi köze a Vodafone-hoz, csak papíron "ismerik" egymást :) (szerencsére), bár kipróbálni nem tudtam, mert nincs más szolgáltatós sim kártyám.

A rádiót kipróbáltam még lakásban megint, úgy már jó volt, de furcsálom, hogy a városban már nem akar szólni :(

Tegnap este húztam le töltőről egyébként, kicsit tapiztam még, aztán asztalra le, minden kilőve, reggelre mégis 10%-ot merült (7 óra alatt). Telefonáltam napközben, kicsit mobilneteztem és wifiztem is, a rádiót próbálgattam (max 10 perc volt, vagy még annyi sem) és most áll az akku 25%-on...tényleg értetlenül állok afelett, hogy másnak 4 napig bírja..sőt, hogy a Karib tenger kalózai 1. részét kibírja 37% merüléssel..nekem a fennmaradó rész lenne a merülés kb...

[ Szerkesztve ]

(#1125) mivan80 válasza mivan80 (#1062) üzenetére


mivan80
aktív tag

"HTC Magyarország: Kedves Iván! A HTC Sensation üvege Gorilla Glass." :R

No akkor már ezt is tudjuk biztosra!

:C :)) :DD

(#1126) Evo50 válasza scapegt (#1124) üzenetére


Evo50
tag

Valszeg Vodafone_DE. Ugyanúgy független,mint a magyar vodás,csak azokban van pár vodás app is.

(#1127) mumk1 válasza scapegt (#1124) üzenetére


mumk1
addikt

Abból gondolom hogy független, mert az enyém még nem látott vodás simet még közelről sem, mivel T-s van benne, viszont bekapcsoláskor ott figyel a piros voda logó. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1128) MerLinh válasza mumk1 (#1127) üzenetére


MerLinh
senior tag

Valószinüleg nem lesz jó a független szoftver verzió, mivel vodasoknak más a száma beállítások-telefon névjegy- szoftver verzió alatt tudod megnézni milyen verzió van a telódon

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1129) Xaels válasza MerLinh (#1128) üzenetére


Xaels
félisten

Ha jól tudom az utolsó két számjegynek kell egyeznie a ROM verzióknál.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1130) MerLinh válasza Xaels (#1129) üzenetére


MerLinh
senior tag

Igen így van

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1131) roxan


roxan
senior tag

Ki tudja, mikor jár le a 4 hét voda kizárólagosság?

(#1132) mumk1 válasza MerLinh (#1128) üzenetére


mumk1
addikt

[link]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1133) MerLinh válasza mumk1 (#1132) üzenetére


MerLinh
senior tag

Jah látom, s-off ig neked csak x.xx.162.1 verzióju fw megy csak fel. De lehet elég ha a 162 egyezik

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1134) scapegt válasza roxan (#1131) üzenetére


scapegt
senior tag

Június 06-tól árulja a Vodafone kizárólagossággal, én aznap rendeltem az enyémet tőlük. Tehát még 1 hét kb. és lesz máshol is.

(#1135) stufen2 válasza scapegt (#1134) üzenetére


stufen2
tag

lesz az kb sztem egy hónap is, de remélem egyikhez se jön be

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1136) mumk1 válasza MerLinh (#1133) üzenetére


mumk1
addikt

A 161, 162, 163-asok a vodások, ebből viszont valóban az 1.27 az utolsó verzió.
Annyira nem is foglalkoztatna a dolog, mert nincs vele semmi gondom, inkább a HBOOT verziók érdekelnek, hátha lehetne már mókolni valamit az xtc clippel. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1137) stophunter2


stophunter2
csendes tag

van olyan aki HD2-ről (win alapú) váltott Sensationra?
éerdekelne a tapasztalatai, véleménye (akár privát üzenetben is). köszönöm!

Stophunter

(#1138) MerLinh válasza stophunter2 (#1137) üzenetére


MerLinh
senior tag

én hd2ről jöttem, igaz már androiddal szorakozom mióta megjelent rá, winmobilt hanyagoltam, csak az igo hiányzik onnan, szerintem szép jó, gyorsabb, bár a lehetne kisebb kerett is olyan mint hd2nél, de azért jobban kézre áll, pedig szinte ugyanakkora széles, de jobb hátlap alakítása miatt pl a hd2 tokjába kényelmesen befér, míg a hd2 szorult benne =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1139) scapegt


scapegt
senior tag

Létezik másnál is az, hogy 3 perc beszélgetés levesz 3%-ot az akkuból? :DDD :F (kikapcsolt kijelző amint tárcsáztam + headset)

(#1140) roxan válasza stufen2 (#1135) üzenetére


roxan
senior tag

T-nél elvileg lesz, de miért jó, ha egyikhez sem jön?

(#1141) kosturica válasza scapegt (#1139) üzenetére


kosturica
őstag

Persze hogy létezik!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1142) scapegt válasza kosturica (#1141) üzenetére


scapegt
senior tag

Akkor a te htc-d akkuja sem százas :D

(#1143) stufen2 válasza roxan (#1140) üzenetére


stufen2
tag

nem baj ha nem lesz nép telefon, én pl a touch diamond 2esemből nem láttam másikat, és örülök is neki, az lenne jó ha olyan fehér holló lenne mint anno a dia 2 meg a hd

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1144) stufen2


stufen2
tag

Amúgy ma hívtak gyorsboltból, hogy nem-e kell az angol nyelvű inkább, mondtam hogy felejtős, de elvileg (nagyon ígérik), hogy jövő hét keddre vagy szerdára megjön a magyar, kíváncsi vok, mert már így is 3 hete tolják az időpontot mindig egy héttel.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1145) Xaels válasza stufen2 (#1144) üzenetére


Xaels
félisten

Én anno egy hónapig szívtam velük, amikor tokot rendeltem a Desire-re. 2naponként csúszott az érkezési idő.

Dobtam pm-et.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1146) stufen2 válasza Xaels (#1145) üzenetére


stufen2
tag

hát ez nem nyugtat meg :S, de máshol meg nem merek venni

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1147) M43g válasza stufen2 (#1146) üzenetére


M43g
aktív tag

Szerintetek a sensation üvege megegyezik méretben a DHD üvegével? Csak morfondírozok... ;]

Jaj, a válaszra nyomtam az új helyett :W

[ Szerkesztve ]

(#1148) scapegt válasza M43g (#1147) üzenetére


scapegt
senior tag

Miért számít ez? :) Mit szeretnél? :D

(#1149) M43g válasza scapegt (#1148) üzenetére


M43g
aktív tag

Hát csak a későbbiekben gorila glasst a telefonomra :DD Sikerült a lehető legteljesebb körültekintés mellett egy ici-pici karcot csinálni a DHDm üvegére, szóval később szerintem lesz több is :) Pedig kulcs és fémpénz szigorúan a másik zsebben van...

[ Szerkesztve ]

(#1150) scapegt válasza M43g (#1149) üzenetére


scapegt
senior tag

A DHD üvege is GG, nem? Nekem volt egy Wave-em, az is GG-s, nagyon vigyáztam rá, videokon késsel csikargatták (volna) az üvegét és semmi baja nem lett. Nekem is sikerült rávarázsolni egy kis karcot, pedig azt mondták az edzett üveg, stb...hát ezek szerint volt nálam valami a telefontokban ami erősebb az üvegnél :D Egyik sem karcbiztos sajnos. Azóta minden telefonomra megvételkor, még bekapcsolás előtt fóliát teszek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.