Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) sbeci válasza scapegt (#1750) üzenetére


sbeci
csendes tag

A PayPal-nak milyen költségei vannak még? Arra gondolok, h mondjuk 20 dollár elküldése mennyibe kerül?

(#1752) Tibi09


Tibi09
tag

Az ilyen cuccok mennyire megbízhatóak? Nem kell attól tartani, hogy leesik a szélvédőről és kárt tesz a telefonban?

[link]

(#1753) nbg válasza sbeci (#1751) üzenetére


nbg
senior tag

PayPal eseten az eladonak vannak csak koltsegei. 20 dodo az annak megfelelo forintodba fog kerulni.

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#1754) Kobun1980


Kobun1980
aktív tag

Sziasztok!

Lehet teljesen alap a kérdés (remélem): Ma cseréltem SIM kártyát a Sensation-ben. Belekerült a céges flottás kártyám net csomaggal.
Egyből kiírta hibára, hogy a gmail fiók nem tud csatlakozni, egy idő után sikerült.
Viszont sehogy sem akar sem a Market-re, sem a netre felmenni...
Az időjárást is hol sikreül, hol nem frissíteni.
A kis ikonok közül hol egy H, hol egy G jelenik meg.
A Mobilhálózati beállítások között próbálkoztam, de nem javult. Most mindegyik ki van pipálva, és GSM/WCDMA auto módban van.
Elképzelhető, hogy valamit én nem állítottam be, vagy lehet, hogy a voda nem aktiválta még a net szolgáltatást (tegnapi kártya, de azt mondta a srác, hogy amint a hálózat aktív, aktív lesz a net csomag is.)

(#1755) scapegt válasza sbeci (#1751) üzenetére


scapegt
senior tag

Ha e-mail címre küldesz pénzt paypal-en keresztül, az pénzedbe kerül. 1x küldtem így még csak, akkor 800,- Ft-ot kb 1xx,- Ft-ért küldött el. Viszont ha simán fizetsz valamit, az ingyen van, csak leemelik a számládról, ezért is jobb mint az utalás.

(#1756) szasz1


szasz1
tag

Na megvan a kicsike, az lenne a kérdés hogy a nokiás névjegyzéket amit importáltam és egy csv, meg lehet etetni vele? vagy csak én vagyok béna? vagy txtből könnyebb?

(#1757) F-ECT$ válasza szasz1 (#1756) üzenetére


F-ECT$
titán

Esetleg átküldöd BT-n?

Dive ever, work never.

(#1758) roxan válasza Ákos97 (#1722) üzenetére


roxan
senior tag

nekem nem laggol és eddig egy videonál sem fagyott. YouTube sem, ês divx sem.

(#1759) szasz1


szasz1
tag

na frissítettem szépen, most az a bajom, lehet valamit félrenyomtam és a névjegyeket betöltötte ugye a simről is,de már bluetoothon ugye áthúztam őket, szóval most ottvan mindegyikből 2-3db, össze vannak ugyan fűzve, de van rá mód hogy ne mutassa belőle az összeset csak 1-1et?

(#1760) Erika10


Erika10
tag

Sziasztok!
Meg van, a készülék, a kijelzője gyönyörű a Sense 3.0 eszméletlen, veszett gyors… de a memória kártyára mentett cuccok, parancsikonjait, nem állítja vissza automatikusan, az asztalra újra indítás után, a battery infó nevű widgetet, nem találja a widgetek között. :W valakinek valami infója?
Plusz még 1 nagyon ostoba kérdés :)) , nem találom, hogy hogyan lehet beállítani, hogy a memória kártyára, rakja az azonnal az alkalmazásokat, illetve olyan mintha nem ismerné fel a memória kártyát, ti formáztátok, az amit adtak hozzá?

[ Szerkesztve ]

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#1761) MerLinh válasza Erika10 (#1760) üzenetére


MerLinh
senior tag

de mér akarod memkártyára menteni, szerintem van elég hely

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1762) Erika10 válasza MerLinh (#1761) üzenetére


Erika10
tag

HTC Desire HD-n van ilyen lehetőség, mondjuk egy navigációhoz nincs elég hely ;)

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#1763) Anulu79 válasza Erika10 (#1760) üzenetére


Anulu79
addikt

Telefon ki- be kapcsolás után nem állítja vissza?

(#1764) MerLinh válasza Erika10 (#1762) üzenetére


MerLinh
senior tag

ami van dhd az van ehhez is =) most a programokról van szó, az hogy a navigáció térképei és dolgai meg az egyéb programok dolgai pl játékok letöltendő részei memkártyára mennek az más kérdés =) de amugy a programok ikonjai nem jelennek meg ujrainditás után nem jelennek meg az egy bug, remélem minél hamarabb javitják, bár nálam még nem jelentkezett

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1765) Xaels válasza Erika10 (#1762) üzenetére


Xaels
félisten

A navikban a térképek foglalják a legtöbb helyet, általában azokat SD-ről olvassa így is úgy is. Amúgy SDK-ban 1 sor és mindent alapból az SD-re fog telepíteni, de a widgetes cuccoknak bekavarhat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1766) Erika10 válasza Xaels (#1765) üzenetére


Erika10
tag

Igen, csak olyan market ikont rak, mintha nem lenne benne az SD kártya...

MerLinh:
megint hülye kérdés mi az a bug? olyan hiba ami csak egyes felhasználoknál jelentkezik?

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#1767) Erika10 válasza Xaels (#1765) üzenetére


Erika10
tag

dupla.... sorry

[ Szerkesztve ]

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#1768) Anulu79 válasza Erika10 (#1766) üzenetére


Anulu79
addikt

A bug szoftveres hibát jelent.

(#1769) mumk1


mumk1
addikt

Ha valaki tart attól hogy elfogy az 1GB belső tárhelye, az használhatja az App 2 SD programot, ami átrakja azokat az appokat az SD-re amit a program készítője engedélyez. Akinek ez sem lenne elég, mert ragazkodik a fél market feltelepítéséhez, az kövesse ezt a leírást, amit Xaels is említett:

Kérdés: Mi az a "pm setInstallLocation X" parancs?
Válasz: Ezzel a módszerrel lehet az összes alkalmazást a memóriakártyára áttenni. Root jog nem kell hozzá. A HTC Sync-nek és az Android SDK-nak fent kell lennie a számítógépeden.
a) Csatlakoztasd a készüléket a számítógéphez, a Settings >> Applications >> Development menüben engedélyezd az USB debugging-ot.
b) Nyisd meg a parancssort, és navigálj az Android SDK tools mappájába (x:\android-sdk-windows\tools).
c) Írd be a következőt: adb shell, majd nyomj entert.
d) Ha megjelenik a "$" jel, írd utána, hogy pm setInstallLocation 2, majd nyomj entert.
e) Ha megjelenik a "$" jel, húzd ki a kábelt és indítsd újra a telefont.
f) Rakd át az appokat (widgeteket és billentyűzettel kapcsolatosakat NE!) a memóriakártyára a Settings >> Applications >> Manage applications >> *program neve* >> Move to SD card gombbal.
g) Ha az áthelyezésekkel végeztél, állítsd vissza az eredeti állapotot a pm setInstallLocation 0 paranccsal (a procedúra ugyanaz, mint a fent leírt).
(Köszönet a leírásért pzoley-nak!)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1770) Erika10 válasza Anulu79 (#1768) üzenetére


Erika10
tag

Köszi, a telefonokhoz valamennyi értek, de ezeket a szak zsargonokat, nem mindig értem.
Szóval az én dhd a szervizbe landolt egy csúnya perec után… így azon nem tudom meg nézni, hogy pontosan hogy is kell ezt beállítani… amit lehet szeretek a mem. kártyára menteni, hiszen azért van.. + azt hittem, hogy lesz egyezés a két teló között, de mindenbe bele csempésztek egy kicsi ujjat, meg egy kicsit más is.

mumk1:

Akkor alapból nincs ilyen beállítás

[ Szerkesztve ]

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#1771) MerLinh válasza Erika10 (#1770) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát figyelj android-android =) ami problémát okozhat esetleg az új soc(processzor és ezek) meg a kijelző felbontása

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1772) Erika10 válasza MerLinh (#1771) üzenetére


Erika10
tag

Azt Én értem, hogy az androidból nem lesz hirtelen valami más , azt nem értem, ha valami jó és működik az egyikben, a másikban miért nem , de lehet, hogy meg van a probléma , úgy néz ki, hogy az OTA frissítés még nincs meg, ( lehet, hogy az megoldja a problémát) most töltjük a telót , kikapcsolva. egyébként a gombok nekünk is melegszenek , remélem már több hiba nem jön elő.

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#1773) bandras0226


bandras0226
aktív tag

Üdv!

Ma délután én is tulajdonosa lettem egy ilyen kiváló készüléknek.

A marketen regisztráltam egy AMEX bankkártyát,kérdés hogy mikortól lehet vele vásárolni?

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#1774) scapegt válasza bandras0226 (#1773) üzenetére


scapegt
senior tag

Bár én otps vok, de kártya reg után azonnal tudtam vásárolni marketről.

(#1775) R2D20208 válasza scapegt (#1774) üzenetére


R2D20208
addikt

Mit vásároltok? Itt nem apk- k kellenek mint pl egy sgs en? Market, google nem működik?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1776) bandras0226 válasza scapegt (#1774) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Nekem OTP-s az AMEX.
Ezt írja ki: Unsupported payment method.
Azért furcsállom mert ha nem lenne jó az amex,akkor nem is lehetett volna beregisztrálni.

[ Szerkesztve ]

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#1777) F-ECT$ válasza R2D20208 (#1775) üzenetére


F-ECT$
titán

SGS-re is lehet vásárolni, nem mindenki szereti a virágboltot ;)

Dive ever, work never.

(#1778) bandras0226 válasza bandras0226 (#1776) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Na szép! Az OTP-s AMEX kártyát nem fogadják el,csak az amerikait :W

[link]

[ Szerkesztve ]

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#1779) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Sziasztok! :)
Holnap tervezem egy ilyen szépség beújítását, és volna két kérdésem.
Webes felületen futó játékokat lehet futtatni rajta? :F
( Értem ezalatt pl a F@szbúkon található Bejeweled Blitz- et vagy Mahjong Saga-t )
A másik hogy lehet rajta nézni pl az RTL Most! -on található filmeket vagy az Axn playert?
Bocsi a láma kérdésekért, de " fontos " lenne tudnom.
Hálás köszönet. :R :R

as good as it gets

(#1780) R2D20208 válasza F-ECT$ (#1777) üzenetére


R2D20208
addikt

Ingyen virágbolt pedig nem hülyeség :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1781) MerLinh válasza pixelblondie (#1779) üzenetére


MerLinh
senior tag

Úgy tudom, hogy az rtl most az silverligth alapú úgyhogy nem nagyon, axn playert pedig a gyárival nem, mert az csak se telókon mükszik, de van egy verzió amivel lehet más telókon is nézni, a flash játékok mennek, de nem hiszem hogy élvezhető sebességel

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1782) szasz1


szasz1
tag

Megmondanátok, hogy mi a neve pontosan annak a video lejátszó proginak ami "mindent" visz? asszem valami fizetős a marketen, de kb bagóért beszerezhető, dice palyer vagy valami ilyesmi? de dicera keresve nem találtam meg. köszi

(#1783) bandras0226 válasza szasz1 (#1782) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Erre gondoltál?

[link]

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#1784) jaszy76


jaszy76
aktív tag

Ha a megvásárlás utáni első bekapcsnál kizárólag az English (India) lehetőséget dobja fel a locale -nál, abból mire lehet következtetni?

(#1785) szasz1 válasza bandras0226 (#1783) üzenetére


szasz1
tag

Igen, erre, köszönöm szépen.

UI: próbálta valamelyőtök, bármelyik androidos irc klienst? ha igen milyenek?

[ Szerkesztve ]

(#1786) kokler válasza jaszy76 (#1784) üzenetére


kokler
aktív tag

Arra, hogy Indiából rendelted!

Bolti garosként vetted? Nézd meg, mit ír rá a CID getter program a ro.carrier sorban. Ha ott nem HTC-EastEurope van, akkor kellemetlen lesz a garancia intézése :(

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#1787) Tibi09


Tibi09
tag

Megvan a kicsike :)
Hero után nem tűnt sokkal gyorsabbnak, de miután fél óra nyomogatás után kézbe vettem a Hero-t, hogy átrakjam a cuccokat, akkor már valami gagyinak tűnt :)
Jelenleg töltőn van, aztán frissítem 1.35-re.

Egyébként T-s és független.

(#1788) szasz1


szasz1
tag

szerintetek a billentyűlenyomásra való rezgés, mennyire eszi az aksit? mert nemrossz érzés számomra, de fölöslegesen nem akarom fogyasztani az aksit.

(#1789) jaszy76 válasza kokler (#1786) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Fórumon nem akarok cégnevet írni.
Első bekapcsnál csak az English (India) lehetőséget dobja fel, utána sem választhatok mást. Nem hiszem, hogy az Európába szánt modelleken ez így van.
Van pár nyelv ill. lokalizáció még, amiből tudnom kellene választani európai modell esetén.
Ráadásul a menüben való görgetésnél egyszerűen elmosódtak a betűk olyan szinten, hogy olvasni sem lehetett. Visszaküldtem. Tuti, hogy ezt nem erre a piacra szánták.

Szerinted?

[ Módosította: Bog ]

(#1790) kokler válasza jaszy76 (#1789) üzenetére


kokler
aktív tag

Szerintem sem :(((
Speed-től azért többet várnék, bár volt, hogy valami holland Vodásat adtak el meg ilyenek...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#1791) scapegt válasza szasz1 (#1785) üzenetére


scapegt
senior tag

Én a Mobo Playert használom, szépen viszi a divx-eset és megy a hang is végig rajta, ráadásul ingyenes program :) no meg pl. a RockPlayerrel ellentétben nincs folyton egy R betű a kijelzőn :)

(#1792) Nikk


Nikk
senior tag

No én is beléptem a Sensation klubba. Egy kérdésem már most van... Az természetes, higy ennyivel "lassabb" ez a teló mint a galaxy s II vagy a tegra II-s darabok? Némelyik szimpla magos is lenyomja Quadrantba stb... Mondjuk így is bazi gyors, de lehet számítani további gyorsabb ROM-okra? Hivatalos ROM-ra gondolok...

DIGIC

(#1793) Xaels válasza Nikk (#1792) üzenetére


Xaels
félisten

Quadrant nem mérvadó. Mikor is frissült utoljára? Amikor én néztem még a CPU típusát sem tudta megjeleníteni. A hétköznapokon, használat közben a lényeges mit tud a készülék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1794) Nikk válasza Xaels (#1793) üzenetére


Nikk
senior tag

Tudom... Csak jó lenne tudni, hogy mekkora a valódi teljesítménye... Mondjuk panaszra eddig még nem volt okom... ;)

DIGIC

(#1795) Evo50


Evo50
tag

Sziasztok!
Láma kérdés;videóhívást lehet fogadni a telefonnal,vagy csak a hang "jön át"?

(#1796) Xaels válasza Evo50 (#1795) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet hisz azért van az előlapi kamera.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1797) MerLinh válasza Evo50 (#1795) üzenetére


MerLinh
senior tag

lehet, sőt a modosított skype-al még azon keresztűl is lehet

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1798) Evo50 válasza MerLinh (#1797) üzenetére


Evo50
tag

Bocs,de félreértettél.Nem skype-ra és hasonlókra céloztam,hanem egy "normál" videóhívásra,ahol a másik fél pl. egy E52-es nokiáról hív.

(#1799) MerLinh válasza Evo50 (#1798) üzenetére


MerLinh
senior tag

Nem értettelek félre =) olvasd el még1x, azt hiszem használtam irásjeleket

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1800) Evo50 válasza MerLinh (#1799) üzenetére


Evo50
tag

jogos.. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.