Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Beaumont válasza zool1 (#1500) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Szia. Nappali fènyviszonyok mellett szèp kèpeket lehet vele csinálni. GPS-re én a SYGIC-et használom,semmi problémát nem tapasztaltam. Volt SGS-em is, annál jobb.:)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#1502) HardRic


HardRic
addikt

Olvastam, hogy idegesít pár embert az érintőgombok fényereje. Ajánlom a Screen Filter nevű appot, alapjáraton a kép sötétítésére van, de alapból kikapcsolja a gombok fényét ha használva van. Én is ezt használtam anno a Legenden, GS2 gombjai fénye már gyárilag kapcsolható.

(#1503) mumk1 válasza HardRic (#1502) üzenetére


mumk1
addikt

Köszi az ötletet! Hibàtlan vele. :-)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1504) MerLinh


MerLinh
senior tag

akkor már csak egy filmteszte kéne csinálni, mennyivel bírja tovább igy az aksi =P

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1505) zool1 válasza Beaumont (#1501) üzenetére


zool1
őstag

Köszönöm a gyors választ.

(#1506) Xaels


Xaels
félisten

Komoly kérdés következik:

A képernyő beállításainál van olyan, hogy animációk. Na most baromira nem látok különbséget, ha kikapcsolom az összeset vagy bent hagyom. Mivel lesz kevesebb a látvány?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1507) scapegt válasza Kaliber Joe (#1498) üzenetére


scapegt
senior tag

Szerintem mindenkinek ennyivel merül, én speciel nem tudom elhinni a 10-20 mA merülést. Vagy rosszul nézték, vagy valamit nagyon elállítottak a progiban.

Más....a szabad RAM-ot hol kell nézni? Mert a gyári Feladatkezelő, az Android assistant és a futó programok menüje is totál mást mutat, de nem is kicsivel. :F

(#1508) jani220


jani220
csendes tag

Talaltam egy bugot, ha zenelejatszas kozben torlok valamit az SD kartyarol akkor megall a zene es ha elinditom ujra akko eloszor kiirja, hogy ismeretlen fajl tipus, utanna elkezdi elorol jatszani a szamot.

(#1509) roxan


roxan
senior tag

No, azt az infót kaptam, hogy már raktáron van a T-nél. Folyamatosan érkeznek. Remélem így is van.
Mondjuk kirakhatnák a hamarosan érkező telók közé. Befoglalnék egyet.

[ Szerkesztve ]

(#1510) roxan


roxan
senior tag

No, friss:

Még nincs fent az árlistában és webshopon, de a héten nézzétek! :DD
Általában csütörtökön jön új!

Közeli árat is tudok, de megölnek, ha elmondom. :W

Mindenesetre nekem eldőlt az SGS II vs. Sensation.
Sensation lesz, ha minden igaz, már a héten.

(#1511) CrAck69 válasza roxan (#1510) üzenetére


CrAck69
senior tag

az jó :) nekem is lesz akkor xD még a hónapban
ha nem is 1 hónapon belül
lehet én megvárom az első árcsökkenést

Egyszer fenn....

(#1512) norbysz válasza roxan (#1510) üzenetére


norbysz
csendes tag

Ez egy nagyon jó hír.... :))
Remélem jó áron lesz! :DD

HTC Sensation ---->>> HTC One

(#1513) roxan


roxan
senior tag

Állítólag olcsóbb lesz, mint a..........
De nagyjából akörül.

(#1514) MerLinh válasza roxan (#1513) üzenetére


MerLinh
senior tag

mint a? és milyen előfizú díjjal? ugye nem mind1 hogy 20huf vagy 80k huf de az se mind1 hogy milyen előfizú mellett lesz annyi

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1515) scapegt


scapegt
senior tag

Most vettem meg 270,- Ft-ért ezt a nagyon aranyos, jópofa és szerintem szép grafikájú tower defense játékot :) ---> Greedy Pigs

[ Szerkesztve ]

(#1516) Divina


Divina
csendes tag

Sziasztok!

Egy Sensationt szeretnék venni a napokban, szolgáltatótól függetlenül.
Körülnéztem hol lehet kapni, és a megbízható gyorsbolt típusú helyeknál olcsóbban árulnak több helyen kártyafüggetlen 2 év garanciás készülékeket.
Mire kell figyelni egy ilyen vásárlásakor? Olvastam itt a fórumon, hogy valaki járt már úgy, hogy a külföldi készüléke nem a megfelelő régiókódú ROM-mal rendelkezett, és csak szídta.
Ha megtekintek egyet, ez kiderül a dobozról mondjuk, vagy a papírokból??
A garanciánál mi lehet a bökkenő?
Nem sufni GSM-s 1 év bolti garanciásban gondolkodom, de ha mondjuk egy külföldről berendelt darabról van szó, mivel üthetem meg a bokám??

Segítségetek előre is köszönöm!
(Bízom benne mihamarabb itt leszek és kérdezek még okosabbakat :) )

(#1517) bobijohny


bobijohny
csendes tag

Sziasztok!

2 hete pénteken megvettem én is a kis "drágaságom" :D
Nekem nagyon tetszik, egyszer már sikerült kiakasztanom.
Akkuval kapcsolatban vegyes érzelmein vannak, első héten csak este töltöttem kikapcsolt állapotban hogy csak az akksi legyen a központban.
Nekem is 200 felett van általában a fogyasztás, néha lemegy alá, egyszer elkaptam egy 80-at is akkor a szabadba voltam és szenét hallgattam, arra gondoltam hogy lehet épületben erölködne a gsm hálózat vételével is és igy szivja az akksit de ezt még nem bizonyitottam be.

Üdv.

(#1518) MerLinh válasza bobijohny (#1517) üzenetére


MerLinh
senior tag

nekem is állandóan azt mutatja, rebootkor szokott 16-20 körül menni...de marhaság mert minap is 200 körül mutatott azt reggel 9től éjfélig csak 40 százalékot zuhant az akksi ami ügye nem lehetséges ilyen fogyasztással..

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1519) Xaels válasza Divina (#1516) üzenetére


Xaels
félisten

Szia.

A lényeg a 2 év hivatalos gyártói garancia mert akkor jöhet vízözön vagy meteorit eső, akkor is megcsinálja neked az E-Care ha valami gond lenne. A készülék dobozának hátoldalára fel van ragasztva egy fekete matrica amin megtalálhatod azt, hogy mely országokba szánták. Túl nagy probléma nem lehet, ha azon szerepel a "HU" úgy a táblázat közepe tájékán.

Az SW verziónak a frissítések esetén lehet szerepe, mert régiónként eltérhet a frissítés elérésének időpontja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1520) R2D20208 válasza David75 (#89) üzenetére


R2D20208
addikt

Dik ez vitatkozni jár ide másik topikba másik telot fikázni..... SGS 2 met lecserélem erre a készülékre, mert sgs 2 m egy nagy f.s....3 szor indult ujra, recseg ropog műanyag szar, a vakító kijelzőjével. Szétreklámozott valami ennyi. Elnézést mindenkitől....

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1521) roxan válasza MerLinh (#1514) üzenetére


roxan
senior tag

...mint aaaaaz SGS II.

[link]
[link]

Az alá 25E-rel belőve. Nem rossz!
Nem szálltak ez az árral sztem.

Bár *-gal ott van, hogy csak 25-étől kapható :( !
Pedig már a boltokban van. Tudom. Mire várnak?

(#1522) norbysz válasza roxan (#1521) üzenetére


norbysz
csendes tag

Arról nincs véletlen infód,hogy függetlenül árulják-e mint a vodafonnal? :))

HTC Sensation ---->>> HTC One

(#1523) spawn21 válasza roxan (#1510) üzenetére


spawn21
veterán

Lesz sensation a t-nél? :Y

Pics..ba! Desire s-t vettem. Ne mááááááá :O

iPhone 13p

(#1524) roxan válasza spawn21 (#1523) üzenetére


roxan
senior tag

Már van is. De hát ezt tudtuk, csak az időpont volt kérdés.
Függetlenséget nem tudom, ha meglesz, akkor kiderül, de ha csak 25-től árulják, ma rákérdezek.

(#1525) Divina válasza Xaels (#1519) üzenetére


Divina
csendes tag

Szia.

Köszi a gyors választ, szóval az E-care, és a HU matricával rendben vagyok.
A SW-t hogyan tudom chackolni?

Köszi

(#1526) szirtesp válasza roxan (#1521) üzenetére


szirtesp
tag

Akkor ezek szerint már csak a "jó kis" telenornál nincs :F :( :(( :((( :O

[ Szerkesztve ]

(#1527) Watt89


Watt89
csendes tag

És az evo 3d-röl nincs valai infó?
lesz egyáltalán a T-nél és érdemes várni vagy marad a sensation?

Nokia 6230i>>>Lg Shine KE970 >>>Sony Ericsson W580i>>>Samsung S5230>>>Nokia N8-00>>>?

(#1528) Xaels válasza Divina (#1525) üzenetére


Xaels
félisten

Ha bekapcsolod a készüléket. Akkor a Beállítások(Settings) / Telefon Névjegye(About Phone) és itt a Szoftver információk. Ha ott az SW számában a harmadik szám 401 akkor ebbe a régióba szánt készülék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1529) szzs


szzs
csendes tag

Szevasztok!
Telefonvásárlás előtt állok. Eddig mindig nokiás voltam, de most váltani szeretnék, leginkább HTC irányban. Tudna valaki segíteni, hogy ha csak tisztán telefonálásra használom (napi ~10-15 perc) akkor meddig bírja a Sensation akkuja? Ez azért fontos, mert ha elmegyek pecázni nem mindig tudok tölteni. Aki tudja a Desire-ről ugyanezt az adatot azt is megköszönném.
Illetve fontos még, hogy nokiában nagyon jó az ingyenes navigáció. Van-e hasonló színvonalú (akár fizetős) navigáció androidra?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1530) Xaels válasza szzs (#1529) üzenetére


Xaels
félisten

Ha maximum napi 10-15perc telefonálásra használod akkor 3-4napot simán kibír kikapcsolt 3G-vel. Ez ugyanígy igaz a sima Desire-re is. De ha csak erre, meg a navigációra használnád akkor szerintem felesleges ilyen készüléket venned. Mondjuk ha van rá kereted akkor vegyél inkább egy Desire HD-t, hozzá egy 1800-as akkumulátort és egy hordozható USB-s külső akkumulátort. Olcsóbban kijössz mint a Sensation-nel.

Navigációt nem tudom összehasonlítani, mert nem volt olyan Nokiám amihez lett volna ingyenesen navigáció, de Android esetén elég sok választási lehetőség van. Sygic illetve IGO is van amikre azt szokták mondani, hogy jó.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1531) szzs válasza Xaels (#1530) üzenetére


szzs
csendes tag

Köszi! Természetesen nem csak erre használnám, ez csak a peca-időben lenne így :)

(#1532) Xaels válasza szzs (#1531) üzenetére


Xaels
félisten

Értem. Mondjuk szerintem érdemes beszerezned egy hordozható USB-s akkumulátort, az jól jöhet a peca mellett és akkor nem kellene annyira spórolni az akkuidővel sem, amikor holtidő van 1-2 sorozatepizódot is megnézhetsz nyugodtan.(Ajánlom a Trónok Harca c. HBO produkciót)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1533) CrAck69 válasza norbysz (#1522) üzenetére


CrAck69
senior tag

a voda sem árulja függetlenül, megkérdeztem és azt mondtak hogy az csak egy hiba volt és már nem független eggy sem :(

Egyszer fenn....

(#1534) szzs válasza Xaels (#1532) üzenetére


szzs
csendes tag

Köszi, ennek utána nézek.

(#1535) scapegt válasza szzs (#1529) üzenetére


scapegt
senior tag

Azért van erre ellenpélda is, csak hogy én is írjak valamit :) az enyém 2 napnál tovább sosem bírta még, de akkor szinte nem is használtam, csak feküdt az asztalon. 8 óra alatt éjszaka 10-15%-ot merül a semmitől, így is lehet számolni :) nem mind egyforma, ha peches vagy, kifoghatsz egy olyat mint én és még néhány fórumtárs...bár nem ez a jellemző, csak megemlítem...nehogy emiatt vágd majd földhöz :)

Crack69: Hiba volt? Ezt ki mondta? :) Akkor még mákos vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#1536) roxan


roxan
senior tag

Gorilla ide vagy oda, érdemes-e, és ha igen, akkor milyen fóliát tenni az LDC-re?
Jó minőségűt keresek, ami az egész képernyőt kitölti, és a kontúr üvegre is jól felfekszik.

(#1537) Xaels válasza szzs (#1534) üzenetére


Xaels
félisten

[link] Például egy ilyen.

# roxan: Érdemes a fólia, mert ez a GG csalódás karcállóság terén :( De azt, hogy milyet passzolom.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1538) tjb007


tjb007
nagyúr

Hamarosan kapható lesz a HTC Sensation a T-Mobile -nál (hamarosan felkerül az adatlapja és az árak is).

[ Szerkesztve ]

(#1539) roxan válasza tjb007 (#1538) üzenetére


roxan
senior tag

Későn keltél :D

[ Szerkesztve ]

(#1540) tjb007 válasza roxan (#1539) üzenetére


tjb007
nagyúr

Megesik, legalább helyettem is "dolgozol" ;] :P

[ Módosította: Pompi ]

(#1541) szzs válasza Xaels (#1537) üzenetére


szzs
csendes tag

Ez tetszik!
[Ilyet] próbált már valaki? Állítólag Japán gyártmány.

(#1542) roxan válasza szzs (#1541) üzenetére


roxan
senior tag

Nem lenne rossz, kérdés, tudja-e azt, ami rá van írva. Persze vettem én már Pana-Sony utángyártott aksikat, jobbak voltak, mint a gyári!

(#1543) szzs


szzs
csendes tag

XXLgsm-nél vásárolt már valaki? Megbízható a cég?

(#1544) Xaels válasza szzs (#1543) üzenetére


Xaels
félisten

Én régebben több készüléket is vettem tőlük igaz csak az olcsóbb kategóriából, de nem volt velük semmi gond. Náluk a Sensation: "24 hónap HTC garanciával:140900Ft"-ba kerül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1545) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag

Nagyon jó, hogy végre megjelent a T-nél is, az egyik barátom már nagyon várta. Viszont nem értem, hogy ennek örömére miért kellett az SGS II árát kb 30 ezerrel megemelni... A Sensationban tuti nem fog csalódni senki.

(#1546) KunyA


KunyA
csendes tag

Mintha picit drágább lenne mint vodánál..

(#1547) stufen2 válasza roxan (#1536) üzenetére


stufen2
tag

Én clear armor nevezetűt vettem a gyors boltból, jó cucc sztem, legalább is amekkora szivatásnak tartom az invisieble schieldet, ahhoz képest jó, egyetlen hibája, hogy pár miliméter eltérés van a falaknál (rövidebb), szal jáccani kell vele, de sztem megéri az árát. Adnak hozzá folyadékot, kendőt kártyát.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1548) joey04 válasza szzs (#1543) üzenetére


joey04
titán

Ma beszéltem velük telefonon. Az alacsonyabb ár eddig úgy működött náluk, hogy bolti garanciát kaptál a készülékhez, és nagy sansz volt rá, hogy valami ázsiai piacra szánt cucc köt ki nálad. De olcsóbb is volt annyival, szerintem ez így korrekt. Viszont most nem így van. A 117k ár csak a telefont tartalmazza, meg talán egy töltőt, de lehet, hogy tán még azt sem. :(

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1549) d0d3$z


d0d3$z
csendes tag

Örömmel és térdtől fülig érő szájjal jelentem, beálltam a Sensation tulajok sorába :))
Tegnap este olvastam, hogy mától elvileg kapható lesz T-ben, aztán mikor felkeltem a honlapon már teljes egészében szerepelt. Fél óráig az előrendelhető kis üzenetet kerestem,de szerencsére nem volt. Azzal a lendülettel kocsiba be, Tesco-s T-pontba be és mondták h jött 4. Elöször :C majd :Y aztán csomagválasztás + kp és már kezemben is volt.

Hát igen...az anyag az anyag...méret pont jó, súlya fain. Gyönyörű!!! A képek egyáltalán nem adják vissza hogy milyen, Ég és Föld a kettő!!!
T-sek adnak a teló mellé egy headsetet + egy adatkábelt + adatkábelhez USB to AC adaptert (itt egy kicsit megijedtem, hogy nincs töltő :S ).
Most jön egy pár órás olvasás, mire végigérek ezen a topicon, aztán majd holnap megírom milyen verzióm van meg a többit.

Addig is MAY THE FORCE BE WTIH YOU!

(#1550) norbysz válasza d0d3$z (#1549) üzenetére


norbysz
csendes tag

Vicces mert netten az van hogy csak 25-től érhető el a készülék.... :W
Kérdésem az lenne hogy szolgáltató függő a készülék?

HTC Sensation ---->>> HTC One

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.