Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) stufen2


stufen2
tag

Lehet láma kérdés de ti hányszor szoktátok 16 óráztatni? Tom elvileg nem kell, de azért még is....

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1252) MerLinh válasza stufen2 (#1251) üzenetére


MerLinh
senior tag

elvileg nem kell és gyakarlatilag sem....én nem szoktam

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1253) Blyan válasza stufen2 (#1251) üzenetére


Blyan
félisten

Ha tudod, hogy elvileg nem kell, akkor miért kérded? :D Nem kell, aki csinálja, az csak az idejét fecséreli.
Amúgy, nem is lehet 16 órán tölteni, mert az elektronika lekapcsol, és egy bizonyos töltöttségi szintnyi visszaesésig nem is engedi tölteni a cuccot.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1254) scapegt


scapegt
senior tag

Lenne egy nyűgöm...wi-fivel rendesen műxik a kavefarm.hu oldal, de mobilnettel nem akarja betölteni a bejelentkezési ablakot (flash) valamiért.

Hol lehet beállítani részletesebben a mobilnetet? Mert valami letiltja az tuti, hogy ne legyen nagy forgalom, legalábbis gondolom. De mi és hol? :F Nem fogok belehalni ha nem tudom megnézni azt az oldalt, de ha mást sem tud megjeleníteni 3G-vel akkor minek a mobilnet? :Y Az is fura, hogy ezt a flashes oldalt csak a gyári böngésző képes megjeleníteni, a Dolphin megbukik, az Opera és az Opera Mini pedig azt mondja, hogy nincs Flash a telómon :W ha rákattintok az általa ajánlott Get flash ikonra, akkor meg azt írja, hogy nem tudja letölteni mobilra a flasht :((( ördögi kör

[ Szerkesztve ]

(#1255) MerLinh válasza scapegt (#1254) üzenetére


MerLinh
senior tag

Megnéztem én is, tényleg elméletileg mennie kéne, dolphinnal is ugyanott akadtam el mint a gyárival a nescafe feliratig

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1256) scapegt válasza MerLinh (#1255) üzenetére


scapegt
senior tag

Nekem a gyáriban továbblép a fekete képernyőtől (amikor a Nescafé feliratot kiírja) wifivel, csak a mobilnet nem képes betölteni...de még pár perc várakozás után sem...és kicsit idegesítő. Hol lehetne megnézni a beállításokat? Mert a telón én sok mindent nem találtam...

(#1257) MerLinh válasza scapegt (#1256) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát máshol nincs, csak a menugomb, egyeb, beállítások legjobb tudásom szerint csak itt lehet beállítgatni a böngészőt

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1258) stufen2


stufen2
tag

Az gáz ha 4,3 on fut a cpu bekapcsolás után?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1259) scapegt válasza stufen2 (#1258) üzenetére


scapegt
senior tag

Hogy min fut???? :) a kijelző 4,3 col, igen :D :P

(#1260) szamtech válasza scapegt (#1254) üzenetére


szamtech
csendes tag

Ha vodás vagy akkor tudom a megoldást.

Csak személyes átvétel! Posta nincs. Köszi!

(#1261) MerLinh válasza szamtech (#1260) üzenetére


MerLinh
senior tag

heh én is vodás lettem...de van egy sanda gyanum hogy itt majdnem mindenki az...
és tényleg megnéztem hd2ön djuicos simmel és ott megy....

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1262) scapegt válasza szamtech (#1260) üzenetére


scapegt
senior tag

Mi is lenne az?

(#1263) szamtech válasza scapegt (#1262) üzenetére


szamtech
csendes tag

A vodás net tömörítve jön egy szerveren keresztül és azzal van a baj.
Át kell írni az apn-t: standardnet.vodafone.net.

Csak személyes átvétel! Posta nincs. Köszi!

(#1264) scapegt válasza szamtech (#1263) üzenetére


scapegt
senior tag

és tényleg műxik vele :) viszont most meg gondolom emiatt nem tudom kikapcsolni a mobilnetet :D folyamatosan azt írja, hogy Bekapcsolás... ha rátapicskolok, nem változik semmi...ötlet? :F Szerk.: restart megoldotta.

Egyébként vicces volt amikor elmentette az APN-t, mert azt írta, hogy PAN elmentve :D Lehet csak nekem tűnt fel, de nagyon sok elírás van a menüben mindenütt...ennyire gyorsan akarták piacra dobni a 2.3.3-at Sensation-re, vagy más telón is ugyanilyen? :)

[ Szerkesztve ]

(#1265) MerLinh válasza szamtech (#1263) üzenetére


MerLinh
senior tag

erre gondoltam én is anno volt mobil netem és ott is tömöritve jött a gépen, át kellet állítani hozzá hogy ne szar minőségbe jöjjenek a képek. Csak már ne emlékeztem mi volt azaz apn, de mondjuk így több lesz az adatforgalom is, bár annyira engem nem zavar.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1266) scapegt válasza MerLinh (#1265) üzenetére


scapegt
senior tag

Nekem 100 mb-os mobilnetem van, de alig használom, csak a Sensation miatt váltottam át rá, hogy olcsóbb legyen a teló :D Szóval nem nagyon zavar az adatforgalom, majd használom az Opera Mini-t, ha kell a net, gondolom a kettő úgy már jó lesz. Köszi a segítséget!

(#1267) MerLinh válasza scapegt (#1266) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah hát az opera mini igen azzal nem lesz sok, nekem egy 1gigás van útközben szoktam töltögetni is idönként, meg most a meló helyen sincs wifi

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1268) Xaels válasza MerLinh (#1267) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem 500MB-os csomagom van de sikerült a Sensation óta kifutnom belőle. Érdekes, hogy a Desire-el nem volt ilyen gondom. Valószínűleg plusz 500 forintért havonta 1GB-ra növelem a csomagom, mert ez így nem maradhat :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1269) MerLinh válasza Xaels (#1268) üzenetére


MerLinh
senior tag

te is opera minit használtál? régebben mikor djuicenál nem volt más net csak 100mega akkor használtam opera minit egyszer-kétszer de valahogy nem volt az igazi

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1270) Xaels válasza MerLinh (#1269) üzenetére


Xaels
félisten

Isten ments. A Mini nekem nagyon nem jött be XD De a sima Opera Mobile annál inkább.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1271) scapegt


scapegt
senior tag

Mennyire bírja nektek telefonálás közben az akku?
Az enyém 100%-on volt amikor elkezdtem telefonálni lezárt kijelzővel és headsettel, 55 perc beszélgetés után most 79%-on áll az akku. Azt olvastam itt korábban, hogy a beszélgetés alig szívja az akkut...nálam ez nem így van :) Csak kíváncsi vagyok, hogy az ilyen merülés szerintetek is gáz-e :)

(#1272) Xaels válasza scapegt (#1271) üzenetére


Xaels
félisten

55-perc alatt nem olyan rossz az a 21%.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1273) scapegt válasza Xaels (#1272) üzenetére


scapegt
senior tag

Akkor megjavult az akkum, vagy mi? :) Bár egy éjszaka alatt még mindig 10-15%-ot merül úgy, hogy nem megy semmi (se sync, se wifi, se 3G, se más). Telefonálás közben sem ment semmi más, sosincs bekapcsolva a sync és a többi, ha nem használom.

(#1274) Xaels válasza scapegt (#1273) üzenetére


Xaels
félisten

Fogalmam nincs. Nálam ilyen mértékű merülést a 3G Watchdog telepítése után produkált a készülék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1275) szamtech


szamtech
csendes tag

Egyébként vettem egy ilyen készüléket 2 hete az i4 helyére, de fél nap múlva visszakerült a kártya az i4-be, annyira laggol hogy az már zavaró. Tudtok erről valamit?
Vagy ez csak az ios után lassú, és ez a normális ennél??
A polcon pihen azóta, nem foglalkoztam vele, de ha már betévedtem gondoltam rákérdezek.

Csak személyes átvétel! Posta nincs. Köszi!

(#1276) Xaels válasza szamtech (#1275) üzenetére


Xaels
félisten

Újabb SW-vel megtáltosodik helyenként. Amúgy lehet csak i4 után érzed úgy. Ma elpasszoltam egy régi KM900 Arena-t, azt rémálom volt ezután kezelni olyan lassúnak tűnt pedig amíg azt használtam meg voltam vele elégedve.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1277) szamtech válasza Xaels (#1276) üzenetére


szamtech
csendes tag

Próbáltam felrakni, 1.28 van rajta és nem engedi telepíteni egyiket sem amit töltöttem.
Ha jól emlékszem CID error a hibaüzenet. Ja és nem mindig érzékelte a nyomást a képernyőn. Ez is valami bug?

Csak személyes átvétel! Posta nincs. Köszi!

(#1278) Xaels válasza szamtech (#1277) üzenetére


Xaels
félisten

Hol vetted a tiedet? Pontos sw számot nem tudod? Az igen egy BUG. Valami háttérben futó holmi okozhatja. Nálam is előjött, de elmúlt egy idő után. Remélhetőleg az első OTA frissítéssel már 100%-os lesz a telefon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1279) szamtech válasza Xaels (#1278) üzenetére


szamtech
csendes tag

Telefonos boltban. Mindjárt előveszem...

Csak személyes átvétel! Posta nincs. Köszi!

(#1280) szamtech


szamtech
csendes tag

1.28.707.2

Csak személyes átvétel! Posta nincs. Köszi!

(#1281) Xaels válasza szamtech (#1280) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor az biza szopás, mert nincs hozzá RUU és valahonnan külföldről behozott készülék :( Az Európai szolgáltató mentes verziók vége .401.1 A tiedre csak olyan mehet fel aminek .707.2 a végződése. Neked mindenképp meg kell várnod a hivatalos OTA frissítést.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1282) DjTaRsY válasza Xaels (#1281) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Hú de örülhetünk, hogy mi még az első gyorsboltos szállítmányból kaptunk. :))

(#1283) szamtech válasza Xaels (#1281) üzenetére


szamtech
csendes tag

és az mikorra is várható?

Csak személyes átvétel! Posta nincs. Köszi!

(#1284) MerLinh válasza szamtech (#1283) üzenetére


MerLinh
senior tag

jó ég tudja, amikor megjön frissítési dömping kb egyszerre szokott jönni minden régióra 1-2 nap eltéréssel

az akadással kapcsolatban, nem tudom, hogy mennyire megoldható, nem megoldható...anno spb mobile shell 3.5 winmobilra ha volt kütyüdbe gyorsító akkor kihasználta...az hogy a 5.0 androidos verzió gpu gyorsított-e azt nem tudom, de nagyobb gyártók igazán irhattak volna, még akkor is ha nativan nem támogatott, mer ügye winmon is megoldották az aztán kb semmilyen gyorsítást nem támogat alapjáraton...

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1285) Xaels válasza DjTaRsY (#1282) üzenetére


Xaels
félisten

Igen, de én csak hivatalos, a HTC oldalán is feltüntetett viszonteladótól akartam venni ezért lett a Speedshop, na meg Expansys-on is elő volt jegyezve nekem 1 készülék, hogy biztos hozzájussak.

Frissítésre azt rebesgetik, hogy hamarosan lesz bár most nem találom az erről szóló híreket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1286) KunyA


KunyA
csendes tag

Megvaaaan :C Hááát istenkirályság!! :) Persze lehet kukacoskodni ezen v azon, de ha egy 4 éves nokia után váltasz egy ilyen telóra.... nyálcsorgatás :)

(#1287) szamtech válasza KunyA (#1286) üzenetére


szamtech
csendes tag

4 éves nokia után tuti über durva lehet, de i4 után szinte használhatatlan.

Csak személyes átvétel! Posta nincs. Köszi!

(#1288) Xaels válasza szamtech (#1287) üzenetére


Xaels
félisten

Azért ne túlozzunk. Max nem olyan gördülékeny ikonhalmaz a felület. Funkciókat tekintve azért az i4-nek is van bőven nyavajája.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1289) scapegt válasza Xaels (#1288) üzenetére


scapegt
senior tag

Na most nehogy egymásnak essetek már :) Kinek mi jön be, ez is egy jó telefon, bár tény, hogy én is úgy érzem, hogy a hardverhez képest lassú, de remélhetőleg ezt majd javítják egy frissítéssel. Szóval nem kell fikázni sem ezt, sem a i4-et sem szvsz :)

(#1290) Xaels válasza scapegt (#1289) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs nekem ég világon semmi bajom az i4-el, az első iPhone amin még egy pillanatig el is gondolkodtam tavaly, de eszembe jutott az iTouch-al mennyi nyűg volt és inkább Android lett WM után. Csak kicsit túlzásnak gondolom a használhatatlan jelzőt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1291) scapegt válasza Xaels (#1290) üzenetére


scapegt
senior tag

Azért írtam én is, mert a használhatatlan szó erre a telefonra biztos, hogy nem illik :) Jobban passzolna pl egy Wave-hez, ami azért használhatatlan, mert semmi értelmes progi nincs rá, így oda a telefon okos mivoltja...

(#1292) Brutális eb válasza szamtech (#1287) üzenetére


Brutális eb
addikt

Kicsit erős ez a kategórikus kijelentés.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1293) roxan


roxan
senior tag

Igaz, nem iPhone4, de iPhone tapasztalat [link]

Most is szenvedek vele, és várom a Sensationt.
Nem akarok vitát kezdeni, de hogy használhatatlan? Nem kis túlzás ez?

Rox,

(#1294) forzajuve18


forzajuve18
csendes tag

Sziasztok! Ma vásároltam egy HTC Sensation készüléket. A lényeg annyi, hogy finoman fogalmazva én buta vagyok még az ilyen telefonhoz, mert még életemben nem voltam egy okostelefon tulajdonosa. :) Azt szeretném kérdezni, hogy elsőként miket állítsak be, milyen programokat szedjek le a telefonhoz, és az előbb említett dolgokat hol találom meg az interneten. És mellesleg játékokat is szeretnék rá..:D A válaszokat előre is köszönöm! :)

(#1295) MerLinh válasza forzajuve18 (#1294) üzenetére


MerLinh
senior tag

Először is hol vetted? független? mi a verzió száma, kijött a hivatalos 1.35.401.1 ota frissítés azt érdemes megnézned illetve frissítened ha talál frissítést

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1296) szrobi66


szrobi66
aktív tag

Sziasztok! Bocs, hogy ide írok, de minden (alapból) S-OFF-olt HTC fórumba berakom, hátha szerencsém van, szóval Nyíregyháza, és környékén keresek XTC CLIP tulajt HTC DESIRE S S-OFFoláshoz! (Debrecen, Miskolc is belefér) Természetesen fizetnék érte, csak már nagyon hiányzik a root:( Bocs mégegyszer az off-ért, és köszi!!
Email címem: szoke.robi79@gmail.com

(#1297) forzajuve18 válasza MerLinh (#1295) üzenetére


forzajuve18
csendes tag

Nem független, Vodafonnál vettem. Hol tudom frissíteni a telefont?

(#1298) stufen2


stufen2
tag

Hát mit mondjak nem vagyok elájulva az aku időtől....kb 2 napja van feltöltve, watchdogon meg battery scanneren kívül semmi sincs fent, az új romra frissítettem, autón van a kijelző, kb 5 percet telefonáltam vele, 2 nap után (nyári munkába nem ezt viszem) 85 százalékon áll az aku :S, szal én nem értem, hogy hogy a .csába merül, battery scanner szerint cella készenlét 39 %, nem használt telefon 38%, kijelző hanghívások 11-12 %. Hja és minden feladat bontva és wifi kilőve....Vmi tipp?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1299) MerLinh válasza forzajuve18 (#1297) üzenetére


MerLinh
senior tag

vodafonnal függetlent adnak, beállítások, a telefon névjegye, szoftver frissítések

stufen2: ha két nap készenlét után 85%van az akksi az jó, sőt nagyon, ezek a telefonok nem bírnak napokat sajna

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1300) forzajuve18 válasza MerLinh (#1299) üzenetére


forzajuve18
csendes tag

frissítettem: ) programokat honnan tudnék leszedni rá? : )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.