Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Xaels válasza ForRedGlory (#297) üzenetére


Xaels
félisten

[link] Biztos egyedül vagyok aki nem hisz a mesékben?! Nem vagyok analfabéta és nem fél percig masszíroztam a telefont a boltban, de mindegy is mert én annak hiszek amit a 2 szép szememmel láttam és nem annak amit (ezt ne vedd magadra) egy fanboy magyaráz. Én is beállíthatnám, hogy a Dézi a világ legjobb telefonja de nem teszem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#302) bigrock válasza HeidBalu (#296) üzenetére


bigrock
addikt

Hátlap-mizéria: nagyjából számoljatok már utána, hogy mióta megvan a telótok, hányszor néztetek az előlapra és hányszor a hátlapra. Szerintem nem túlzok, ha 365/1 az arány.
Kit érdekel, hogy mit írnak rólam egy újság 17. oldalán, ha a főoldalon én szereplek nagy betűkkel... :DD

(#303) bigand77 válasza pcnet (#298) üzenetére


bigand77
tag

Nem annyira egyedi jelenség, volt nagyon jó áron egy DHD, gondoltam megnézem már, elkértem, próbálom bekapcsolni, lefagy a htc feliratnál, majd villog és vibrál össze-vissza. Hű mondom, elcsesztem, pedig csak a bekapcsológombot nyomtam meg :D Na, eladónak vissza, akku ki, bekapcsolja, utána simán ment, bár nálam mindenhol laggolt picit, de 3G szifonról akartam váltani, úgyhogy nekem álomgyors volt így is. Na, visszaadtam, mondom elbátortalanít ez, hogy nem kapcsol be a kezemben...de csak buzerált a gondolat, visszamentem délután, megint elkértem, megint ugyanaz a jelenség, és mindenki másnál meg simán bekapcsolt, körbeadtuk, és nálam harmadjára sem :D Ez a rövid története, hogy miért nem lett DHD-m...

[ Szerkesztve ]

(#304) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Végre megmutatta a HTC, így kell ezt csinálni, bár az optikai trackball :(

(#305) Overcome85 válasza bigand77 (#303) üzenetére


Overcome85
tag

Nekem DHD-m van és nem láttam még nála smoothabb nem rootolt androidos telót bár SGSII még nem volt nálam de hamarosan lesz és összehasonlítom.
A DHD baromira jó telefon és engem nagyon meggyőzött vele a HTC és ha nem csalódom benne egyszer egy nagyon nagyot akkor valószínűleg HTC-ben fogok elsősorban gondolkozni.

(#306) pcnet


pcnet
addikt

HTC-vel szerintem nem nagyon lehet mellényulni. Jó telefonok. Nekem eddig igaz csak HD2 volt, de én hülye eladtam, mert rájöttem nem használom ki csak a pénzem áll benne. Gondoltam eladom amíg nem esik az ára... Ha vártam volna 2 hónapot az android rom-ra... Ááá késő bánat! :(

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#307) moonman válasza pcnet (#306) üzenetére


moonman
titán

"Nekem eddig igaz csak HD2 volt"
akkor az első mondatod akár vissza is vonhatod.

(#308) merkucyo válasza Bdanyy (#270) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Én csak azt mondom , hogy egy ilyen telónak olyannak kell lennie , mint egy méretre készült Boss öltönynek ( kb az is ilyen árban van ) , de , ha veszek egyet akkor az azért ennyi mert az tökéletesen áll rajtam . Az , hogy nem elég smooth nem zavarna , egy 40-50 ezres telónál , de ennyiért a legapróbb hiba is hatványozódik .

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#309) ForRedGlory válasza Xaels (#301) üzenetére


ForRedGlory
félisten

[link], keresd a laggot, jó éjt... :)

(#310) Maeg


Maeg
tag

Aztán lehet, hogy addig kell örülni, amíg az android nem támogatja a 2 magos procikat. Amíg az egyik dolgozik, addig a másik jobbára parkol, és nem eszi az áramot annyira. El tudom képzelni, mit rendez egy kétmagos proci az aksival... Akármennyire hasít is.

http://db.tt/XkPMw1f - Desire HD Android files

(#311) Xaels válasza ForRedGlory (#309) üzenetére


Xaels
félisten

Én nem látom azt az élő hátteret. 720p full képernyőn sem látom, hogy bármi mozgás lenne a háttéren :U Amikor meg kiválasztja a tengerpartos részt bemutatónak az rendesen megakad...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#312) ForRedGlory válasza Xaels (#311) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak szólok hogy az a Galaxis és az egy élő háttérkép, ott forog a háttérben kismillió csillag. Na hagyom, látom nem látod ami a lényeget.

(#313) roxan válasza Xaels (#245) üzenetére


roxan
senior tag

Én ezzel ugyanígy voltam.
Engem zavart a kis súlya is, kb mint egy tábla Milka csoki.
kicsit anyagtalan, észre sem venném ha kiesne a zsebemből.

(#314) Xaels válasza ForRedGlory (#312) üzenetére


Xaels
félisten

Az androidos galaxis nem így néz ki... Ez meg nem forog nézd már meg...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#315) ForRedGlory válasza Xaels (#314) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bazz késő van, az tényleg nem az. Majd lekamerázom holnap.

(#316) Blyan


Blyan
félisten

Jó lett ez a telefon, akárki akármit mond, csak nem pont benchmark huszárok készüléke lesz - nagy kaland. Nekem tetszik :) (az meg külön piros pont, hogy a gorilla glass borítást kapott az egész előlap :))
Sőt, nekem tetszik a GSII is, szóval, hoci ide bármelyiket, mindkettőt is lehet ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#317) k.soma válasza Blyan (#316) üzenetére


k.soma
senior tag

Én is így vagyok vele :P ;] Nekem mindegy a gyártó, csak a zsebemben legyen. :)

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#318) m@xsys válasza k.soma (#317) üzenetére


m@xsys
senior tag

Tessék rá sporolni.
Én a szolgáltatós árára leszek kiváncsi, az is sokat dönt.

(#319) zack válasza Xaels (#276) üzenetére


zack
nagyúr

Valami a gyorsboltban levő SGS2-vel se volt százas egyébként. :U Csináltam újraindítást is, de nem volt javulás.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#320) Xaels válasza zack (#319) üzenetére


Xaels
félisten

Nem akarom szítani itt a flame-t, de MA-s tesztből kis idézet: " Persze mivel androidról beszélünk, a Galaxy S II-t is meg lehet akasztani, néhol tapasztalható egy kis röccenés, a képernyő feloldása sem teljesen sima, a telefon forgatása közben bekövetkező orientáció-váltás pedig még mindig nem a leggyorsabb; általában viszont olajozott a működés, tesztalanyunk a mai droidos kínálat legkomolyabb sebességbeli élményét nyújtja. Érdekesség, hogy a főoldalra kipakolható naptár-widgetek csúnyán beleköpnek a levesbe, ezek felett lapozgatva és a tartalmukat görgetve kellemetlen akadásokat tapasztalhat az ember. Fura módon ezt csak az említett két minialkalmazásnál tapasztaltam, ennek okára máig nem derült fény, álmatlan éjszakákat okozva ezzel a szerkesztőség tagjainak." De biztos én vagyok a Samsung ellenes.

Amúgy szerintem ezt a témát nagyon fel fújták. Ha véletlen a YT megakad már jön a flém, hogy mi az, hogy akad. Na de részemről ennyi a téma és köszönöm, hogy te is megerősítettél.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#321) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

Amúgy felettébb érdekes, hogy a neten található többi review videóban egyáltalán nem szaggat a Senstation, csak ebben a Mobilarénás videóban... Jah, mert "a videó Samsung eszközök segítségével készült." Értem már...

(#322) Xaels válasza DjTaRsY (#321) üzenetére


Xaels
félisten

Annyi a különbség, hogy a legtöbb tesztben sima háttér van itt meg az időjáráshoz tartozó animált háttér szerepel ami az idő és a frissített időjárási adatok alapján változik. Ha kikapcsoljuk repül itt is minden.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#323) DjTaRsY válasza Xaels (#322) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Nincs igazad, itt sem szaggat.
Amúgy erősen közrejátszik, ez igaz. De ennyire nem lehet lassú.

[ Szerkesztve ]

(#324) joey04 válasza DjTaRsY (#321) üzenetére


joey04
titán

Eleve hülyeség a feltételezés, de tegyük fel, hogy van valami mókolás. Egy ilyen gépet ne lehessen megakasztani, ilyen vassal. Se háttérben futó dolgokkal, se egyéb módon... A teszt összegzése pedig igen pozitív képet ad.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#325) zack válasza Xaels (#320) üzenetére


zack
nagyúr

A lag egy dolog, de az összes kiállított teló közül (20db kb.) csak ennek volt gond az érintés érzékenységével. :U Persze lehet hogy agyon lett nyomkodva a nézelődők által a pár napos telefon, de kicsit elgondolkodtató, és több kérdés is megfogalmazódik bennem...

1. A másik 19db okosteló érintés érzékenysége miért jó?
2. Ha eleve hibás darab, miért teszik ki?
3. Ha ott romlott el, biztos tartós lesz? Tekintve hogy a kiállított okostelók némelyike hónapok óta kint van, és mindegyik teszi a dolgát, pedig gondolom azokat is nyomkodták, nem napokat, hanem hónapokat. :U

Szóval az első benyomásaim nagyon negatív az SGS2-vel kapcsolatban.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#326) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Lehet, hogy qHD a felbontás, de a kontrasztja olyan, mint a Galaxy Spica-mon...
Nekem fontosabb, hogy teltek legyenek a színek, a fekete meg ne szürke legyen, ezért vettem SII-t. Meg azért is, mert hasít rendesen sebességben.

[ Szerkesztve ]

(#327) Xaels válasza DjTaRsY (#323) üzenetére


Xaels
félisten

Azért az nem mindegy milyen háttér van. A linkelt videón egy elég egyszerű animáció van míg a "Weather"-höz tartozó élő háttér sokkal összetettebb. Persze az itteni videó szerintem sem tökéletes, de a leírás alapján nem akad és ha jobb lenne a Kamera megkapta volna a "Különösen ajánlott"-at is ;) Egy YT videó alapján kár messzemenő következtetéseket levonni és felháborodni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#328) Bog válasza DjTaRsY (#321) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Okos vagy, leülhetsz. A szerkesztőség a Samsungtól két kamerát kapott, s ezt "adja" cserébe, hogy kiírja a videók végére, hogy honnan jöttek az eszközök.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#329) kokler


kokler
aktív tag

Az 1GB internal az valami édes kevés és vagy 3-szor néztem meg 3 helyen, mert nem akartam elhinni. Csak az üres rendszer elvisz 3-400MB-ot és akkor marad 600MB telepítgetni, meg minden egyébnek :O

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#330) Xaels válasza kokler (#329) üzenetére


Xaels
félisten

Mi az a minden egyéb? Telepíteni lehet mSD-re is, képeket, videókat meg alapból mSD-re ment.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#331) Watt89


Watt89
csendes tag

nemtudja valaki h mikor jön magyarországra?
Nemtudom miért ilyen sok a negativ hozzászólás.remek teló.nálam a htc győzött

Nokia 6230i>>>Lg Shine KE970 >>>Sony Ericsson W580i>>>Samsung S5230>>>Nokia N8-00>>>?

(#332) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Komolyan legyen már vége ennek a lag deónak.
A SGS2 is megakad és vannak egyébb betegségei is. A Sensation meg gondolom ugyanaz mint a DHD ami kijövetelkor picit lagzott de igen hamar jött rá update amivel finomítottak a rendszeren és rohadt sima lett a működése.Szerencsére a HTC rendben van support téren.
Ez a fanboy fröcsögés több részről kiábrándító.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#333) catroot válasza Cyberpunk (#268) üzenetére


catroot
veterán

Erről Crocodile Dundee egyik jelenete ugrott be: "Ez kés...? Nem, EZ a kés" És elővett egy atom nagy túlélőkést :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#334) catroot válasza Valentino K. (#277) üzenetére


catroot
veterán

Ez sajnos így van. :U

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#335) Probber


Probber
őstag

Annyi biztos, hogy külsőre sokkal jobban néz ki a hasonló tulajdonságokkal rendelkező ellenfeleinél és a Sense sem utolsó. Ha már ennyi az ára, akkor a már sokat emlegetett kamera is igazodhatna hozzá, de végső soron nem olyan eget rengetően rossz az, fontos pillanatokban, ha nincs nálunk egy fényképezőgép, ez is bőven elegendő (szerintem).

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#336) kokler válasza Xaels (#330) üzenetére


kokler
aktív tag

Internal-ra megy a rendszer 3-400MB, amihez jönnek a programok mindenféle szemetelései, Sense beállítások (3-5MB), Gmail tárolás (6MB), névjegyek(3-4MB), stb. Akkor marad mondjuk 500MB-od amire telepíthetsz. Csak egy navi program elvisz 30-50MB-ot - nálam van rögtön 2. A telepített programjaim által elfoglalt hely jelenleg 550MB és szándékomban áll még továbbiakat is feltenni. Az SGS2 16GB-os belső részéből 2GB csak a /data szekció. Kicsit kevésnek érzem továbbra is, ezt a spórolós gondolkodást pedig egyszerűen nem értem. A Sense mellé 768MB RAM, amikor az 1GB simán elfért volna pláne egy prémium telefonnál. 1GB ROM, amikor egyre több és nagyobb és HD megjelölésű program van (ami igenis sokat szemetel az internal részbe). Szerintem gáz :W

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#337) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

hahaha... :DDD
a kamera fikázók szopnak... :C
http://mobilarena.hu/teszt/ketmagosok_egymas_ellen/kamera.html

(#338) brownus


brownus
veterán

a 2.3.3-as Android szinte röccenés nélkül fut - szinte? persze-persze, ne mondjátok azt, hogy megakad egy ilyen vas mellett!?

az incredible s-men előfordul néha röccenés ha épp töltök lefelé valamit, és még installálok is egy programot, és nyomkodom is a készüléket, pl naptárba viszek be egy emlékeztetőt, gmailben levelet írok, stb... mindez egy időben.

(#339) Xaels válasza kokler (#336) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem az Aura mSD-n van és teljesen jól működik. Gondolom a programjaid egy része szintén rámegy az mSD-re. A Desire-nél sincs ennyi internal még is megoldottad, de ha ennyire sokat számít, vannak alternatívák.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#340) Depression


Depression
veterán

A képeken tisztán látszik, hogy borzalmas a betekintési szög, a kijelző annyira fakó, hogy az már fáj.

A hátlap meg szerintem bűn ronda, a kamera kitüremkedése meg olyan, mint egy vulkán.
A kamera förtelmes.

A mobilaerénás "hardcore user" üzemidejének általában a felét sem érem el a telefonokkal, szóval inkább az adatoknak hiszek, mely szerint egy elég közepes (többihez képest kicsi) akksi került bele.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#341) kokler válasza Xaels (#339) üzenetére


kokler
aktív tag

Igen, megoldotta, de ehhez természetesen kellett, hogy root-olható és custom ROM telepíthető rá :Y

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#342) brownus


brownus
veterán

átfutva pár hozzászólást, megjegyeznék egy érdekességet, a kijelző panelokkal kapcsolatban

havernak dhd-ja van szintén slcd panellal, és ha összehasonlítjuk a telefonunkat, akkor durván szembetűnő a különbség. nála a fehér olyan szürkés, és úgy általában valahogy a színek sem olyan szépek mint nálam. az slcd panelokat kitől/kiktől veszi a htc? csak a sonytól?

[ Szerkesztve ]

(#343) Xaels válasza kokler (#341) üzenetére


Xaels
félisten

Én meg root nélkül. Az SDK-val...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#344) scapegt


scapegt
senior tag

Vodánál már árlistában szerepel, ma frissítették, kiemelt kategóriában már 79.990,- ért elvihető, fenem is rá a fogamat :D
Árlista

(#345) brownus


brownus
veterán

Bog, a másodlagos kameránál félreütöttétek az értéket!

most nézem kollégám dhd-ját és azon nincs előlapi kamera, szánalmas:d pedig skypenál jól jön!

[ Szerkesztve ]

(#346) Senki9876


Senki9876
tag

Ha valaki szeretne már Sensationt venni, [itt] megteheti :)

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#347) Xaels válasza Senki9876 (#346) üzenetére


Xaels
félisten

:R Baromi jó ára van. El sem hiszem, a DHD ennél jóval magasabban kezdett a boltokban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#348) Senki9876 válasza Xaels (#347) üzenetére


Senki9876
tag

engem is meglepetésként ért az induló ára, mert a dhd -t is megjelenés után pár nappal vettem meg és jóval drágább volt.

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#349) Xaels válasza Senki9876 (#348) üzenetére


Xaels
félisten

Őszintén szólva 175e-re tippeltem kezdésből, de amikor jöttek az első fecskék a honi árazásról, nagyon meglepődtem :D Amint megkapom az adó visszatérítésem rohanok is boltba érte és szerencsére még marad annyi, hogy egy Class10-es 16GB-os mSD-re is futja apróról.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#350) Senki9876 válasza Xaels (#349) üzenetére


Senki9876
tag

Amit Oliverda árul, ahhoz van 8GB mikroSD csak sajna nem adnak hozzá hdmi kábelt :(

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.