Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) animoo válasza Chapell (#600) üzenetére


animoo
senior tag

Én nem vagyok oda a swipe cuccokert. Van olyan ahol jobban akad,mint a hegesztett androidos hd2... És ezek nem a hardver miatt vannak. de legalább nem melegszik. A kijelzo érzékenysége szerintem is jó.

Viszont spb ms 3dvel hibátlan volt,akadas nélkül.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#602) hami31


hami31
csendes tag

Nyilván az egyre gyorsabban kiadott készülékek nem fognak szoftveresen hibátlanul működni.Frissítésekkel orvosolni fogják.

(#603) animoo válasza hami31 (#602) üzenetére


animoo
senior tag

Persze. Nem is mondtam h rohamok eladni:) jó lesz ez. Állítólag a versenytársak is küzdenek gondokkal.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#604) rondzsy89


rondzsy89
aktív tag

Van olyan aki egyébként SGS-ről vált? Vagy ismeri mind a két készüléket? Milyen úgy a Sensation? :)

Samsung GALAXY S III

(#605) Xaels válasza animoo (#603) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs olyan telefon aminél nincsenek gondok. Maximum nem vesszük észre. Nekem például nem tűnik fel, hogy az animációk nem 100%-osak. Inkább csak fura a Desire után a 3D-s kinézet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#606) Xaels válasza rondzsy89 (#604) üzenetére


Xaels
félisten

Haver jön át ma SGS-el összehasonlítjuk ha érdekel. ;) Ő Samsung párti, leírjuk a véleményét is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#607) rondzsy89 válasza Xaels (#606) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Köszi, érdekelne :) Én is inkább Samsung párti vagyok, de ez a telefon megfogott nagyon :)

Samsung GALAXY S III

(#608) hami31


hami31
csendes tag

Esetleg hallott valaki infót a T-nél mikor várható a megjelenés? Azt tudom hogy a Voda 4 hétig kizárólagosságot élvez...

(#609) rondzsy89 válasza hami31 (#608) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Utána fog megjelenni a T-nél.

Samsung GALAXY S III

(#610) Giovanny válasza hami31 (#608) üzenetére


Giovanny
őstag

Mikortól van a 4 hét? Már nagyon várom :)

Zero Defect.No Compromise !

(#611) Xaels válasza Giovanny (#610) üzenetére


Xaels
félisten

Nem 100%, de mintha 6.-ától indult be nálunk a Vodánál a hivatalos forgalmazás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#612) Giovanny válasza Xaels (#611) üzenetére


Giovanny
őstag

De jó van ez megtervezve....

Zero Defect.No Compromise !

(#613) kokler válasza Giovanny (#610) üzenetére


kokler
aktív tag

...deja vu...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#614) Xaels


Xaels
félisten

HTCS vs SGS(1) a képek egy Desire-el készültek, a minőségért ez a felelős.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#615) Xaels válasza Xaels (#614) üzenetére


Xaels
félisten

YT videó A rögzítő eszköz megint csak a Desire volt 720p-ben. Az "akadás" a Dézinek tudható be.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#616) mivan80 válasza Chapell (#593) üzenetére


mivan80
aktív tag

Hát ha más telókkal is volt vele gond, akkor a fülesedet kéne cserélni... ;)

Mi ez a Swype? Megnéztem a honlapját, látom vmi újszerű beviteli mód, de hogy működik?
Videókat ezen a gépen lejátszani nem tudok, így youtube kizárva.. :(

Xaels: Köszi a képeket, várjuk a bővebb ismertetést, tapasztalatokat! :))

[ Szerkesztve ]

(#617) mumk1


mumk1
addikt

Végre találtam hozzá jó autós tartót. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#618) mivan80 válasza mivan80 (#616) üzenetére


mivan80
aktív tag

Swype kérdés stornózva, már vágom miről van szó. De kicsúsztam az időkeretből, így az előzőt már nem tudom módosítani.

(#619) mivan80 válasza mivan80 (#616) üzenetére


mivan80
aktív tag

Na, még is csak sikerült videót lejátszanom, fejlődés van tűzfal szinten ezek szerint... :DD

Enek örömére linkelem nektek EZT.

:))

Nem tudom volt-e már linkelve.

HTC S vs. SGS2 , olyan 4 perc körül kezd izgi lenni a dolog, amikor az SGS2-őn indítja el egy pillanattal előbb a tesztelő progit, még is a HTC S fejezi be előbb a tesztelést... :C

(#620) roxan válasza mumk1 (#617) üzenetére


roxan
senior tag

Passzív tartóért kicsit drága, de hát ennyi az ára.

Remélem a Brodit hamarosan kihozza hozzá az aktív töltős tartót, én valószínűleg olyat fogok venni. Az se lesz két forint, de akkor már töltsön.

Csak már kapható lenne T-nél a teló.

Rox,

(#621) Josh777


Josh777
tag

Egyébként a htcsense.com szolgáltatás jól működik már / ezzel a készülékkel?

[ Szerkesztve ]

(#622) CrAck69 válasza animoo (#596) üzenetére


CrAck69
senior tag

mért megy el 2x? :F

[ Szerkesztve ]

Egyszer fenn....

(#623) CrAck69 válasza animoo (#596) üzenetére


CrAck69
senior tag

Itt is azt írják, hogy nem jó még valami :)
szaggatások, fagyások :(
meg hogy 3-4 óra intenzív használat és kampó :(
@scapegt is megerősítette h csak 3 órát bír
az kevéske így elsőre de tegyük hozzá... ha nekem is lenne egy ilyenem én lef.snám xD

Egyszer fenn....

(#624) Josh777 válasza CrAck69 (#622) üzenetére


Josh777
tag

Ezt én is olvastam. Nagyon jó írásaik vannak, de ez most konkrétan rossz lett - nem azért mert nem áradoznak eléggé a telóról :N
Van egy jópár téves infó is - lásd hozzászólásomat :K -, amit pedig hátrányként említenek (pl üzemidő) , azok szerintem a "friss" készülék miatt van, bekkell még állnia az akksinak + köll majd egy szoftver-frissítés :U

[ Szerkesztve ]

(#625) mumk1 válasza roxan (#620) üzenetére


mumk1
addikt

Ez is töltős tartó. Mondjuk tényleg nem olcsó, de hát gyári cucc. :) Tegnap rendeltem és ma már ki is hozták, nagyon gyors ez az Expansys.
Még egy jó szilikon tok kellene, habár tudom hogy sokan utálják, de a több mint egy éves Desirém is még úgy néz ki ha leszedem róla mintha új lenne.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#626) CrAck69 válasza Josh777 (#624) üzenetére


CrAck69
senior tag

reméljük hogy igazad lesz :) és javul az üzemidő...
de akkor sem jó 3 óra alatt lemeríteni nem? :U
( (#589) scapegt )

[ Szerkesztve ]

Egyszer fenn....

(#627) Josh777 válasza CrAck69 (#626) üzenetére


Josh777
tag

nem, valóban nem jó :N

Szerk:
közben eszembe jutott miért lovagolok ennyire az üzemidőn:
egy videóban a tesztelő a SGSII-vel összehasonlítva határozottan a HTCS-t részesítette előnyben ilyen téren. Egészen pontosan itt hallgatható meg a szívmelengető "The HTC Sensation is definitely got a better battery-life of the two" mondat. :C Egyébként ebben a videóban 7:30-tól ad egy gyors véleményt a két telóról.
Asszem itteni tesztben is jókat mondtak, remélem használható lesz külön akksi vásárlása nélkül is :R

[ Szerkesztve ]

(#628) roxan válasza mumk1 (#625) üzenetére


roxan
senior tag

Igen, de ezen olyan "szabadon lógós", külön bedugós az usb töltő, nem?
Én vmi olyat szeretnék, ha berakom a tartóba, már a töltő is érintkezik, és el tudom rejteni a műszerfalban a vezetékeket. Persze ennek el is kérik az árát. :((

Üdv,

(#629) mumk1 válasza roxan (#628) üzenetére


mumk1
addikt

A tartó oldalába van itt is beépítve fixen az microusb csati, tehát úgy rakod be a tartóba hogy egyből tölti is. A kábel pedig külön van hozzá, ami nem is közvetlen ide csatlakozik, hanem a tapadó korongnál van beledugva. A másik vége szabványos nagy USB csati, ami egy szivargyújtós adapterbe csatlakozik. Nekem megfelel így is, de szerintem ha valaki nagyon akarja meg lehet táplálni az adapterét egy lengő szivar aljzatról is, amit el lehet dugni.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#630) scapegt


scapegt
senior tag

Találkoztam egy érdekes problémával ma...tegnap feltettem az APNDroidot, mert nem találtam a gyári 3G ki-be kapcsolót. Aztán rájöttem hogy van benne, letöröltem az alkalmazást. Ma akartam a belvárosban mobilnetezni, nem működött..azt mondta, az APN beállítások rosszak..mindent megnézem, ok volt, mobilnet viszont továbbra sem működött. Hazajöttem, wifiről feltettem újra az APN Droidot, azzal megint működik...látott már vk ilyet? Elállított valamit a telómon a progi? Mert csak azzal működik :( A gyári is megfelelne de hogy csináljak mindent vissza Reset nélkül?

(#631) Jadro válasza scapegt (#630) üzenetére


Jadro
veterán

És ha apn droidot bekapcsolod aztán szeded le a progit? Igazából elvileg az annyit csinál csak hogy az APN-t átnevezi. ELvileg ha kézzel létrehozod a megfelelő APN beállításokat és bepipálod hogy azt használja, mennie kellene.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#632) scapegt válasza Jadro (#631) üzenetére


scapegt
senior tag

és mik a megfelelő APN beállítások? :D

(#633) mumk1 válasza scapegt (#630) üzenetére


mumk1
addikt

Az APNDroid azt hiszem úgy működik, hogy valamit átír az APN beállításokon amikor kikapcsolod vele a mobil netet ezért tudja kiiktatni azt. Lehet uninstal után benne maradt az átírt hibás beállítás. De lehet hogy csak egy újraindítás kellett volna és az megoldotta volna a problémát. :)

A beállítások szolgáltató függőek.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#634) Josh777 válasza scapegt (#632) üzenetére


Josh777
tag

Voda ugye?
Asszem ez lesz az, de a kezdőlapot be ne írd live.vodafone.com-nak, annyira idegesítő.. :D

szerk:
úgy is jó.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#635) scapegt válasza Josh777 (#634) üzenetére


scapegt
senior tag

Kitöröltem az APN-t bekapcsolva és most műxik... szerencsére :D

(#636) CrAck69 válasza scapegt (#635) üzenetére


CrAck69
senior tag

még nincs Droidos telóm de ha veszek HTC-t veszek :)
jó dolgokat tanul fórumon az ember :DDD

Egyszer fenn....

(#637) Chapell


Chapell
aktív tag

SGS2-vel összeahasonlítva (sajnos?) egyértelműen látható és érezhető, hogy az SGS2 gyors ehhez a telefonhoz képest, de szerintem ez a Sense vs Touchwiznek köszönhető. Viszont nagyon tetszik, hogy a kamera marha gyorsan fényképez.

Amúgy minek vesz valaki Sensationt, ha egyből lecseréli a Sense-t rajta? :D Hardverileg az SGS2 egyértelműen királyabb, a képernyője is, akkor miért nem vesz olyat és tol rá egy másik launchert?

[ Szerkesztve ]

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#638) Chapell válasza mivan80 (#616) üzenetére


Chapell
aktív tag

Nem a fülessel van a baj, mert HTC Legenddel tökéletes, ugyanúgy, ahogy más Sennheiserek és Nokia fülesek is voltak :)

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#639) Xaels válasza Chapell (#637) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt tőlük kell megkérdezni. :U

Amúgy SGS2-n 2D-s a TW míg itt a Sense szép 3D-s effecteket kapott, sok a különbség emiatt. Haver elment már, de neki 2.3.3-as TW4.0-ás SGS-e van és ott is repül az a felület össze tudtam hasonlítani, meg ugye fogtam már SGS2-t is. A hardvert meg leírtuk már, hogy nincs olyan nagy különbség mint ahogy sokan beállítják, csak egyelőre nem 100-as úgy néz ki a GPU drivere. A 2 telefon a mindennapokban ugyanolyan jó választás, de egyik sem tökéletes.

Ami roppant mód gáz volt, hogy nem tudtunk adatkábelen semmit feltenni a Samsungra mert nálam nincs hozzá driver telepítve a gépre XD A HTC lazán megy minden program/driver telepítése nélkül.

Amúgy, hogy idézzem haver szavait: "Nem lehet rajta fogást találni." "A kijelző tényleg nem gáz, egyáltalán nem olyan gyenge mint a videókban tűnik". Volt 1-2 kép összehasonlítás ahol jobban tetszett neki a Sensation képe mint az SGS-é.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#640) delbarta válasza scapegt (#590) üzenetére


delbarta
senior tag

FTPServer

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#641) Xaels


Xaels
félisten

Most töltőn van a kicsike, de nemsokára csinálok egy multitouch tesztet, meg egy beágyazott YT tesztet a gyári böngészővel. Sajnos a videó rögzítésére csak a Desire-em van, de remélhetőleg látszódni fog a lényeg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#642) Chapell válasza Xaels (#639) üzenetére


Chapell
aktív tag

Fej-fej mellett összehasonlítva SGS2-vel azért a böngészési élmény hajszálnyit más. SGS2-n pl Index.hu flash videókkal meg se röccen, míg Sensationön azért néha látni egy-egy pici akadást. Nem is értem igazából miért.

Amúgy a Samsungnál annyi a megoldás, hogy átállítod debug módba az USB kapcsolatot. Ilyenkor nem a Kies-t akarja elindítani, hanem a gyári android USB connectet, ahol egyből át tudod kapcsolni mass storage módba.

[ Szerkesztve ]

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#643) Xaels válasza Chapell (#642) üzenetére


Xaels
félisten

Ez az, hogy nem ment debug módban sem. SGS(1)-ről van szó mielőtt valaki félre érti. Lehet a custom rom miatt, de nem ment a dolog.

SGS2-nél meg előjön néha a "rács" egyik sem jobb a másiknál. Csak másképp palástolják a hiányosságokat. Mondjuk a böngészés ilyen téren nem izgat mert Opera-zom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#644) hami31 válasza mumk1 (#625) üzenetére


hami31
csendes tag

A HTC magyar oldalán egész jó kis gyári tokot és sok egyéb kiegészítőt lehet rendelni :)

(#645) Xaels


Xaels
félisten

[link] Itt a sz@r minőségű videó a multitouch érzékeléséről illetve a gyári böngészővel egy beágyazott youtube lejátszás. Bocsi a bénázásért, de nehéz egyik kézzel videózni, a másikkal meg a telefonon matatni. Remélem a lényeg azért látszik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#646) joey04


joey04
titán

Van olyan videó ahol kikapcsolt flash mellett csinálnak böngésző tesztet? Egyre jobban tetszik ez a készülék, be kéne próbálni lehet... :F
Az XXL-nél és társainál valóban gyári független gépet árulnak, vagy német dobozos, és bekapcsolás után egy rusnya voda logó fogad?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#647) Xaels válasza joey04 (#646) üzenetére


Xaels
félisten

Speedshop-nál tuti nem Voda üdvözlős. Igaz nekik elfogyott.

Ha gondolod flasht kikapcsolom és csinálok úgy egy böngészős tesztet is. Csak nincs rendes kamerám :O

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#648) animoo válasza Chapell (#637) üzenetére


animoo
senior tag

Pl mert műanyag es mert Samsung. A tw-t is lecserelnem adott esetben. Nem lesz gond ezzel a géppel sem.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#649) Xaels


Xaels
félisten

[link] Pár tesztkép amit a Sensation-el csináltam. A modemes kép éjszaka készült vakuval.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#650) joey04 válasza Xaels (#647) üzenetére


joey04
titán

köszönöm. nem baj ha elfogyott, kell még egy kis pénzmagot szereznem :B

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.