Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1152) equinox777 válasza stufen2 (#1146) üzenetére


equinox777
csendes tag

Aki nem győzi kivárni annak ajánlom a Desire Hd bőrtokját,majdnem tökéletes rá,egészen picit lóg ki a teteje,és a Gigatelnél azonnal raktárról elvihető.

http://www.gigatel.hu/modules.php?name=shop&menu=013&tul=MHTCDESIREHD&cikk=22082

4000 Ft,és még kihúzható is,és persze teljesen bőr...

[ Szerkesztve ]

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1153) M43g válasza scapegt (#1150) üzenetére


M43g
aktív tag

Igazából aki üveget sniccerrel megkarcolni próbál, annak azért csak gratulálni lehet, merthogy az üveg keménysége mégiscsak nagyobb, mint a legtöbb nem durván megedzett acélé.

Ettől függetlenül valami 'vára meg tudja karcolni. És sajnos nem gorilla glass, bár elég jó minőségű ez is. Lehet, hogy a gorilla glass csak rugalmasabb, nem keményebb, de ki tudja...

(#1154) mumk1


mumk1
addikt

Valami alakul root ügyben. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1155) stufen2


stufen2
tag

érdekes ahhoz képest hogy jövő hét keddre ígérték az uccsó pillanatban amikor mentem volna haza Bpről hívtak hogy megjött... de mind1 végre megvan

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1156) stufen2


stufen2
tag

Milyen programokat ajánlanátok így elsőre amit érdemes feltenni? pl érdekelne monitorozó ram pucoló, vmi office szerű, vmi olyan mint a windows intéző, vagy ami lebontja a kikapcsolt programokat, ez az első droidom wp után szal bocsánat ha hülyeségeket kérdezek.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1157) stufen2


stufen2
tag

hol tom megnézni a rom tipust me nem találom a kommentek közt :(

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1158) Xaels válasza stufen2 (#1157) üzenetére


Xaels
félisten

Beállítások és a legutolsó menüpont. Task Manager-nek: Android Assistant, Watchdog Task Manager, SystemPanel. Zene lejátszó: PowerAmp, Akkufigyelő: Battery Watcher, Battery Status,

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1159) M43g válasza stufen2 (#1156) üzenetére


M43g
aktív tag

Ram pucoló fölösleges, széleskörű vélemény, hogy elég jó a ramkezelés a Froyo-tól felfelé, és csak az aksit eszi.

Office-nál nekem a polaris office jött be, a DHD-n futó program nem látom, mért ne futna sensation-ön. Nehéz megtalálni -> aláírásomban megtalálod.

(#1160) Xaels válasza M43g (#1159) üzenetére


Xaels
félisten

Ez így igaz. Én is csak elővigyázatosságból használom a Watchdog-ot mert az tud riasztani ha beragad egy alkalmazás és pörgeti a CPU-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1161) Xaels válasza M43g (#1159) üzenetére


Xaels
félisten

dupla

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1162) rajszabi válasza Xaels (#1161) üzenetére


rajszabi
csendes tag

hello! én azt szeretném kérdezni hogy ha angliából veszek egy kártyafüggetlen htc-t(htc droid incredible 2 :D) akkor azt tudom egy itteni kártyával használni??és magyar nyelv van rajta alapból?és végül még az hogy hol lehetne magyar konnektkorhoz való töltőt venni hozzá? előre is köszönöm a válaszokat!!

(#1163) MerLinh


MerLinh
senior tag

na fiatalok Temp root már van

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1164) mumk1 válasza MerLinh (#1163) üzenetére


mumk1
addikt

És még működik is. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1165) Xaels válasza rajszabi (#1162) üzenetére


Xaels
félisten

A Droid incredible-n szerintem nincs magyar lokalizáció mert nem szánták ebbe a régióba. Ha független akkor tudod használni itteni kártyával is. Töltőt meg bármelyik HTC-s jó illetve bármilyen mUSB hálózati átalakító.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1166) mumk1 válasza mumk1 (#1164) üzenetére


mumk1
addikt

ezeket a vodás kacatokat ki is gyomláltam. :D

# pm disable com.vodafone.shop
pm disable com.vodafone.shop
Package com.vodafone.shop new state: disabled
# pm disable com.vodafone.vodafone360updates
pm disable com.vodafone.vodafone360updates
Package com.vodafone.vodafone360updates new state: disabled
# pm disable com.ea.sdk_Sims3
pm disable com.ea.sdk_Sims3
Package com.ea.sdk_Sims3 new state: disabled
# pm disable ca.jamdat.flight.tetris_wvga_na
pm disable ca.jamdat.flight.tetris_wvga_na
Package ca.jamdat.flight.tetris_wvga_na new state: disabled
# pm disable com.vodafone.android.myweb.launcher
pm disable com.vodafone.android.myweb.launcher
Package com.vodafone.android.myweb.launcher new state: disabled
# pm disable com.vodafone.android.app.music
pm disable com.vodafone.android.app.music
Package com.vodafone.android.app.music new state: disabled
# pm disable com.gi.noticiasliveVodafone
pm disable com.gi.noticiasliveVodafone
Package com.gi.noticiasliveVodafone new state: disabled

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1167) rajszabi válasza mumk1 (#1166) üzenetére


rajszabi
csendes tag

biztos hogy nincs magyar nyelv??? :S

(#1168) mumk1 válasza rajszabi (#1167) üzenetére


mumk1
addikt

Ezt a kérdést, kifejtenéd kicsit bővebben? :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1169) rajszabi válasza mumk1 (#1168) üzenetére


rajszabi
csendes tag

menny följebb 3 sorral kb... :)

(#1170) rajszabi válasza rajszabi (#1169) üzenetére


rajszabi
csendes tag

"hello! én azt szeretném kérdezni hogy ha angliából veszek egy kártyafüggetlen htc-t(htc droid incredible 2 ) akkor azt tudom egy itteni kártyával használni??és magyar nyelv van rajta alapból?és végül még az hogy hol lehetne magyar konnektkorhoz való töltőt venni hozzá? előre is köszönöm a válaszokat!!"

ez volt az eredeti kérdés de már csak a nyelv érdekel mert a többire egyértelmű választ kaptam de fontos lenne az is hogy legyen magyar nyelv...

(#1171) mumk1 válasza rajszabi (#1169) üzenetére


mumk1
addikt

Ja, így már vágom, csak az nem volt tiszta, hogy kapcsolódott az én postomhoz. :) Nézz át ide. Egyébként a morelocal2-vel valószínűleg menne a Magyar nyelv, a Sense 2.1-től támogatott.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1172) rajszabi válasza mumk1 (#1171) üzenetére


rajszabi
csendes tag

mi az a morelocal2 ?xD azt hogy kell ??xD nem vágom annyira ezt a témát...:)

(#1173) Xaels


Xaels
félisten

Tudjátok mi kéne nekem. Egy Heroes 3 mobileszközökre. Azt a játékot még meg is venném és ott tuti nem lenne hátrány az érintős kezelés, sőt. Nem kellenek ezek a 3D-s szutykok, de egy H3 maga lenne a mennyország.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1174) rajszabi válasza Xaels (#1173) üzenetére


rajszabi
csendes tag

Az amerikai Verizon Wireless és a HTC közösen mutatta be a Droid Incredible 2 készüléket, melynek egyik legfontosabb újdonsága, hogy GSM és HSDPA hálózati támogatása révén világszerte használható marad
itt ezt írják szóval az tuti hogy jó bele a sim...de a nyelv...azt nemtom :/

(#1175) Xaels válasza rajszabi (#1174) üzenetére


Xaels
félisten

Gyárilag nincs benne valószínűleg, de a mumk1 által említett morelocal2-t megtalálod a marketen és az lokalizálja az UI-t. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1176) rajszabi válasza Xaels (#1175) üzenetére


rajszabi
csendes tag

és ha ezt letöltöm rá akkor teljesen jó lesz a teló??olyan mintha eredetileg is magyar nyelv lett volna rajta vagy pl folyton be kell állítani?

(#1177) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

Nekem már van temp rootom. :) [link]

(#1178) Xaels válasza rajszabi (#1176) üzenetére


Xaels
félisten

Fingom nincs :DDD Én angolul használom a Sensation-t is hiába van benne a magyar nyelv.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1179) rajszabi válasza Xaels (#1178) üzenetére


rajszabi
csendes tag

de én csak 14 vok...:D és nem értenék mindent :)

(#1180) MerLinh válasza rajszabi (#1179) üzenetére


MerLinh
senior tag

és az mér gond? 14 évesen alap angolt tudtam hála az iskolának ^^

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1181) Xaels válasza rajszabi (#1179) üzenetére


Xaels
félisten

Én 14 évesen a lányokat kergettem nem 100+ ezres telefonokkal foglalkoztam. ;]

Na de valamilyen elterjedtebb nyelvet csak elkezdtek a fejedbe verni a felső tagozatban már. Német meg Orosz tuti van :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1182) MerLinh válasza Xaels (#1181) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát szerintem orosz már nincs =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1183) Xaels válasza MerLinh (#1182) üzenetére


Xaels
félisten

Mármint a telefonban :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1184) stufen2


stufen2
tag

Köszi M43g és Xaels! Mihelyt megvan a feltöltése neki is látok :)

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1185) rajszabi válasza Xaels (#1183) üzenetére


rajszabi
csendes tag

én is tudok angolul de nincs felsőfokú vizsgám...nem úgy értettem nem vagyok hülye...csak nem mindent értenék amúgy meg nem 100ezer...hanem 40...xD

(#1186) Xaels válasza stufen2 (#1184) üzenetére


Xaels
félisten

Feltöltése? Ugye nem karod kisütni az akkut mint a régi időkben? A Li-Ion nem igazán szereti.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1187) stufen2 válasza MerLinh (#1182) üzenetére


stufen2
tag

Meglepődsz, mert van Debrecen Nyíregyháza feletti az egyik szaktársam kb 24 éves és neki gimiben az orosz volt a kötelező sőt nyelvvizsgája is van belőle :D

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1188) Xaels válasza rajszabi (#1185) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyon alap a felület angolsága. Aki pár évet csücsült mindennemű angol nyelvtudás nélkül PC mögött az is el tud vele lenni szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1189) rajszabi válasza Xaels (#1188) üzenetére


rajszabi
csendes tag

akkor persze érteném...:D

(#1190) mumk1


mumk1
addikt

Végre van TB-m. Kis örömök az életben. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1191) zoma2 válasza Xaels (#788) üzenetére


zoma2
csendes tag

További tapasztalat
A készülék olyan mint az időjárás. Van mikor 1 napig él az akku, van mikor minden használat nélkül 4 ó alatt lemerül és melegszik. Van mikor alapban 6 ó után is 100% telítettség. Van mikor újraindul magától a telefon. TasKiller van a telon. Szerintetek mi lehet a probléma?

(#1192) Xaels válasza zoma2 (#1191) üzenetére


Xaels
félisten

Passz. Akkor nekem szerencsém van. Egész jól beállt a készülék. Újraindulást még nem tapasztaltam egyszer sem, nem is nagyon szeretnék. Az erős melegedés és merülés beragadó alkalmazásra jellemző. TasKiller nem feltétlen jó, ha automatára van állítva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1193) lala175


lala175
csendes tag

talaltam nagyobb teljesitmenyu aksit nem tom jo lessz e? http://www.ebay.co.uk/itm/GOLD-2430MAH-BA-S560-BUSINESS-BATTERY-HTC-SENSATION-/250848123724?_trksid=p5197.m185&_trkparms=algo%3DSIC.OPJS%26itu%3DI%252BUA%26otn%3D10%26pmod%3D180680348356%252B200625315338%252B170650196656%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D1059939410620208165&_qi=RTM742992

(#1194) Xaels válasza lala175 (#1193) üzenetére


Xaels
félisten

[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1195) rondzsy89 válasza lala175 (#1193) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

1900-as is van: [link]

Samsung GALAXY S III

(#1196) Xaels válasza rondzsy89 (#1195) üzenetére


Xaels
félisten

Az 200dodó jól látom?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1197) jacis válasza mumk1 (#1190) üzenetére


jacis
nagyúr

Milyen app az a bal felső sarokban ami kiírja az akksi töltötségét?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1198) Xaels válasza jacis (#1197) üzenetére


Xaels
félisten

Talán Battery Status Bar

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1199) MerLinh válasza Xaels (#1196) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah, sztem baromira sok

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1200) Xaels válasza MerLinh (#1199) üzenetére


Xaels
félisten

Ha lenne $200 feles pénzem inkább vennék egy külső akkut, ennyiből már komolyat lehet venni. Vagy még inkább egy COWON X7-esre pályáznék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.