Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) Gold_fish


Gold_fish
tag

Modern combat 3 nagyon durván néz ki, viszont eléggé megizzasztja a telefont. Így nem melegszik semmitől. Jó sejtem, hogy az ICS előtt még nem tudja kihasználni a 2 magot, így ICS alatt gyorsul minden, így ez is?

(#9002) imrufo válasza CrAck69 (#8999) üzenetére


imrufo
tag

Adatforgalmat nem csinált, csak a program felső részén futott egy reklám ilyen kínai írással. De leirtottam AdFree-vel... :DDD Ezen kívül dolgozik rendesen. Shake off. :DD

(#9003) CrAck69 válasza imrufo (#9002) üzenetére


CrAck69
senior tag

azzal a reklámokat lehet letiltani? és az hogy is működik?

am nekem is marhára bejön ez a shake xD ezer hála hogy rábokkantál

[ Szerkesztve ]

Egyszer fenn....

(#9004) Bátor75 válasza CrAck69 (#9003) üzenetére


Bátor75
tag

Igen, a reklámokat tiltja le. ROOT jog kell hozzá ;-)

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#9005) S e t h válasza CrAck69 (#8991) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor megnézem én is. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9006) CrAck69 válasza Bátor75 (#9004) üzenetére


CrAck69
senior tag

sajnos nekem olyan nincs :-( de másik hasonló program van esetleg?

Egyszer fenn....

(#9007) Something_ válasza Zirowe (#8996) üzenetére


Something_
őstag

Neked ez nem para :DDD Én lehet, hogy sírva fakadnék :O

Gold_fish:
nekem minden gond nélkül letöltötte, játszottam is, fasza játék, jó grafikával. Fel szoktam rakni a játékokat, 1 hétig fent van, játszom ez idő alatt fél órát, aztán törlöm is le őket:D
GTA-nál volt most az, hogy felraktam, 2-3 napig játszogattam, aztán a 4. nap nem akarta elindítani, fekete képernyő. Van egy tippem, hogy miért, ezért se vagyok felháborodva :DDD

CrAck69:
nekem is kikapcsolt letöltés közben a kijelző, és mintha kijelző kikapcsoláskor nem töltené, vagy nagyon lassan szedné. 2 óra volt mire leszedtem, mert mindig elfelejtettem, hogy kikapcsolt a kijelző, fel kell oldjam. A kijelző kikapcsolását meg lusta voltam kikapcsolni :DDD

Gold_fish:
megizzasztja a telefont? Én nem vettem észre extra melegedést, tökéletesen fut. Habár soha sem fogom megszokni ezt a tapicskolós irányítást.

[ Szerkesztve ]

(#9008) imrufo válasza CrAck69 (#9003) üzenetére


imrufo
tag

Igen, Root-olt teló kell hozzá. AdFree-t Market-tól leszed, elindít, Superuser-ben engedélyez, Download hosts-ra kattint, kilép és örül a reklámmentességnek. :D Nálam legalábbis minden app-ból kiszedte, ami csak fel van telepítve.

Van még egy-két hasonló progi, de szerintem mindegyikhez kell a root jog...

[ Szerkesztve ]

(#9009) Zirowe válasza Something_ (#9007) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pedig itt nincs sok tennivaló már sajnos.

Egyetlen jó dolog, hogy "halála" előtt s-on lett, legalább is remélem, mert a parancsot megkapta.

Holnap meglátjuk.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9010) Something_ válasza Zirowe (#9009) üzenetére


Something_
őstag

Ez most komoly? Téga lett? De miért? Vagy ne kérdezzek hülyeséget, még mindig nincs kristálygömböd? :DDD

(#9011) Zirowe válasza Something_ (#9010) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tudja a fene.

Ruu lefutott, reboot, fastboot parancs és reboot, ahogy szokott (nem először csinálom), aztán be se kapcsolt azóta.
Ha gépre kötöm, folyamatosan felcsatlakozik és lecsatlakozik vmi, de semmi kép, semmi led visszajelzés, semmi.

Legalább nem kell bizonygatnom a T-nek a hívásproblémákat. :U

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9012) mizu válasza Zirowe (#9011) üzenetére


mizu
aktív tag

Korábban volt egy hozzászólásod amikor is a superCID fontosságát részletezted, vagyis épp azt írtad, hogy azoknak a usereknek akik szimplán ROM-ot cserélgetnek, nincs rá szükségük. Mivel rosszul áll a szénád, bátorkodom megkérdezni, hogy ugye a gyári állapot visszaállítása előtt csináltál superCID-et? Mert ha igen, az jó és kell is. Viszont ha nem, akkor ez okozhatja a hibát.

▫️ PH! FAN ▫️

(#9013) Zirowe válasza mizu (#9012) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha már a korábbi hsz-emre utalsz, akkor láthattad, hogy nem nyúltam a cidhez, mert nincs rá szükség, illetve, hogy a saját ruu-ját raktam fel, mivel feltelepült, be is bootolt, csak a visszazáráskor történt a problémája, illetve egyszer már volt szervizbe, és akkor ugyanezekkel állítottam vissza ugyanígy, nem volt gond.

Most próbáltam a macgyver hacket és a sebtapasz megoldást, de még semmi.

Holnap kipróbálom egy másik aksival, ha azzal is halott, akkor irány a szerviz.

Amúgy xda-n vannak jó páran, akiknek hopp, egyszer csak nem akar bekapcsolni a készülékük.

Remek.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9014) mizu válasza Zirowe (#9013) üzenetére


mizu
aktív tag

Ha detto így csináltad anno és ezzel a telefonnal, akkor tényleg más baja van. Elég nyugtalanító, hogy némelyik "csak úgy" megadja magát. Sajnálom, hogy így alakult, remélem a legjobbakat!

▫️ PH! FAN ▫️

(#9015) Zirowe válasza mizu (#9014) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Van, aki még csak nem is mókolt vele, csak úgy simán meghalt a készüléke. :S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9016) kokler válasza Zirowe (#8996) üzenetére


kokler
aktív tag

Akkor most mi van? :U

[ Szerkesztve ]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#9017) Zirowe válasza kokler (#9016) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Most szerviz time van. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9018) mumk1 válasza Zirowe (#9017) üzenetére


mumk1
addikt

Nagy méreg, hogy pont a Sensationt nem támogatja az XTC... :(

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#9019) Zirowe válasza mumk1 (#9018) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Xtc itt nem sokat segítene, meg főleg nem használnám a garis saját készüléken. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9020) kokler


kokler
aktív tag

Akinek új infó lenne:

www.getjar.com címen most ingyenes app-ok vannak karácsonyra :))

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#9021) Something_ válasza kokler (#9020) üzenetére


Something_
őstag

Nálunk minden nap karácsony :))

Megjött ez a kva hó:S Viszont jó panoráma képeket csinál a teló:)

(#9022) rizso válasza Something_ (#9021) üzenetére


rizso
addikt

Ha már hó és panoráma: tegnap én is lőtten egyet :)
Akit esetleg érdekel, az még itt is talál 1-2 havas képet...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9023) Something_ válasza rizso (#9022) üzenetére


Something_
őstag

Nagyon jók lettek. A 2 esti az szokás szerint zajos nagyon, de a nappali képek előtt le a kalappal. Nagyon szépek. Sima automatikus beállítással tolod, automatikus javítással vagy kézi? Esetleg jelenetek?:)

(#9024) #54715584


#54715584
törölt tag

Uuuh, melóhelyen nem látom a képeket sajnos.
Hogy lehet panorámaképeket csinálni?

(#9025) Something_ válasza #54715584 (#9024) üzenetére


Something_
őstag

Gyárival sehogy, max valami marketes appal, amik nekem nem váltak be.
AmazeCam :P

(#9026) rizso válasza Something_ (#9023) üzenetére


rizso
addikt

Általában automata beállításokat használok, többnyire jól működik. Néha HDR, csak ott a mozgó emberek/tárgyak szellemképesek lesznek, de amúgy korrektül működik az is.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9027) Something_ válasza rizso (#9026) üzenetére


Something_
őstag

HDR nekem akkor jó, ha "sok" az árnyék a képen. Szerintem jól kiemeli a sötétebb részeket.
Nekem nagyon bejön ez a kamera. Mennyit rinyáltam a gyári miatt, ezzel meg vagyok elégedve :))

monstre:
ezek vannak még benne:
SmartShot ™ - 5 fotót készít el és azokból rak össze egy tökéletes képet
BurstShot ™ - 5 egymás utáni képet készít egy kattintással, így biztos nem marad le semmi fontos a fotónkról
SweepShot ™ Panorama – Ultraszéles panoráma felvételek, hogy semmi se hiányozzon
ClearShot ™ HDR - Lásd a kristálytiszta részleteket akkor is, ha rosszak a fényviszonyok

Ezek mellett van még automatikus, manuális, éjszakai (kevés fény esetén is éles lesz, ezt még nem vettem észre:)), művelet mozgó események megörökítésére, makró a közeli képekhez, álló képekhez, behomályosítja a körön kívüli "hátteret".

És ezek a módok úgy mond "gyárilag" vannak benne.

[ Szerkesztve ]

(#9028) #54715584 válasza Something_ (#9027) üzenetére


#54715584
törölt tag

De a panorámaképhez gondolom forogni kell :)
Jól hangzik, de nem kívántam már rootolni a telót :)

(#9029) Anulu79 válasza Something_ (#9025) üzenetére


Anulu79
addikt

Honnan lehet elővarázsolni ezt az appot? :)

(#9030) rizso válasza Something_ (#9027) üzenetére


rizso
addikt

Ééés, vannak a szokásos effektek is, amik a sima kamera app-ban is megvannak (vignette, szépia, stbstb).

Sima
HDR

Anulu79: innen :)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9031) Something_ válasza #54715584 (#9028) üzenetére


Something_
őstag

Szépen lassan, kb 10 centit kell "forogni" a kézzel.

Anulu79:
root-olni kell a telót és fel lehet rakni külön mod-ot, de ha már rootolva van akkor már érdemes főzött romot felpakolni.

rizso:
igen, igen, ez alap, habár nem használom őket, mert telón szépek a képek/színek, viszont gépen nem tetszenek.
Látszik a 2 képen, hogy a HDR kiemeli a sötét színeket, ami nagyon hasznos funkció sztem:)

[ Szerkesztve ]

(#9032) Anulu79 válasza Something_ (#9031) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor marad a keresgélés a marketben. Asszem ott is van valami ilyesmi mod a kamerára csak ha jól emlékszem akkor fizetős.

(#9033) kokler


kokler
aktív tag

Ha valaki nagyon unatkozna tegye fel ezt a ROM-ot :B

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#9034) keIdor válasza kokler (#9033) üzenetére


keIdor
titán

Base - 3.06.401.101 Sensation XE, Android 4.0.1

Nice.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9035) Something_ válasza kokler (#9033) üzenetére


Something_
őstag

Hmm, ICS. Nem merem felrakni :DDD
Nagyon meg vagyok elégedve a jelenlegi ROM-mal.

(#9036) MerLinh válasza Something_ (#9035) üzenetére


MerLinh
senior tag

nand backup és teszem is már fel lassan =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#9037) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

a face unlock a sensation csodálatos minőségű előlapi kamerájával vajon mennyit érhet majd? :DD

(#9038) zool1 válasza keIdor (#9034) üzenetére


zool1
őstag

Naaaaa...! Milyen elsőre, menü stb....! :K

(#9039) Something_ válasza davidcsaba93 (#9037) üzenetére


Something_
őstag

Sztem gond nélkül kezeli, viszont megnézem, hogy ki fogja ezt hosszú távon (1 hétnél tovább használni).

(#9040) Xaels válasza Something_ (#9039) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen, ez kb annyira jó megoldás mint az Atrix ujjlenyomat olvasója. Lassú és körülményes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9041) Zirowe válasza kokler (#9033) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ennek is akkor kell kijönnie, amikor teló nélkül vagyok! :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9042) Anulu79


Anulu79
addikt

Egy ilyen fejhallgatóhoz mit szóltok? Csak zenézni kéne ha kiruccanok valahová. Ha hangzásra olyan mint a gyári füles akkor én már meg lennék vele elégedve. :)

(#9043) Something_


Something_
őstag

Lenne egy kérdésem. A házban van wifi, a laptop erre van felcsatlakozva. Az asztali gépben nincs wifi modem, sima mobilnetet használok, telenor hipernet.

Olyan kérdésem lenne, hogy ha a telefonnal fel vagyok csatlakozva a WIFI-re, azt meg tudom osztani asztali gépen?

Wifi -> Telefon -> Asztali PC USB kábelen keresztül.

(#9044) filucci


filucci
csendes tag

Hali! Mivel nem találtam más ehez a témához illő topicot ide írok!
Telefon vásárlás előtt állok de nem tudom mitévő legyek!
Sensation és a Galaxy s2 őn gondolkodom!
tudnátok nekem érveket és ellen érveket a két telefon között?

köszi előre is

(#9045) Zirowe válasza filucci (#9044) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pedig még ki is van emelve a topic amit keresel. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9046) Something_ válasza filucci (#9044) üzenetére


Something_
őstag

Magánvélemény:
- szoftver: Sensation
- hardver: S2
- Anyaghasználat: Sensation
- Kijelző: S2
- Kijelző felbontása: Sensation
- Tömegtelefon: Samsung :DDD

(#9047) zzola válasza filucci (#9044) üzenetére


zzola
félisten

Ez a te topicod. A kérdés komolytalan volt, HTC topicban biztosan nem fogják mondani, hogy vegyél S2-t... :W

(#9048) MerLinh


MerLinh
senior tag

dropbox 48gb bump a következő 12 hónapra, szép =)
szirtesp: én belemosolyogtam és már nem ismert fel =)

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#9049) szirtesp


szirtesp
tag

Háát a felület nem nagyon változott ezzel a. val :)
viszon nekem egyenlőre nem érti el egy insertcoin sebességét, de ez így első körben szerintem természetes.

Szerk: És a face unlock kifogástalanul működik, pedig nincs túl világos XD

[ Szerkesztve ]

(#9050) szirtesp válasza szirtesp (#9049) üzenetére


szirtesp
tag

Helyesbítenék, sebessége kb. megegyezik az 1.45 szoft sebességével. Remélem Insertcoinban kijön hamar :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.