Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) scapegt válasza Senki9876 (#399) üzenetére


scapegt
senior tag

Senki9876 és mumk1: hol vettétek és mennyiért? Úgy látom nektek már van :)

(#402) Xaels válasza scapegt (#401) üzenetére


Xaels
félisten

Gondolom ilyen: [link] Ez már majdnem egy hete vásárolható innen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#403) mumk1 válasza scapegt (#401) üzenetére


mumk1
addikt

Expansys, 500€ + szállítás.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#404) Senki9876 válasza Xaels (#402) üzenetére


Senki9876
tag

Hát én bementem Szlovákiában a nagykerbe, és megvettem. Mint kiderült már 23. -án volt nekik. Eredetileg vodás lett volna nekem is németből, de végül sokat kellett volna várnom ézért azt vissza mondtam.

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#405) Rike


Rike
tag

The question everyone wants answered is: is it better than the Samsung Galaxy S II? To that we'd say, potentially, it could be better for you.
by phonearena:)
+1

Bender's humor by Microsoft Joke

(#406) AMD Power válasza scapegt (#401) üzenetére


AMD Power
titán

Tudtok élni. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#407) Xaels


Xaels
félisten

Speedshop: anno a Desire Case-Mate tokkal jártam náluk úgy, hogy egy hónapig csúsztatgatták az érkezési időt 2-3 napokkal, most 6-áról 8-ára változott a Sensation érkezése náluk :F Remélem nem ismétlődik meg a rossz tapasztalat velük kapcsolatban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#408) janes74


janes74
senior tag

(#409) Xaels válasza janes74 (#408) üzenetére


Xaels
félisten

Ebben semmi új nincs. Már az első teszteken lehetett látni, hogy nem az az Unibody stílusu lesz a hátlap mint pl. a DHD-nál. Ez kb. olyan post a gsmarena-tól mintha nem lett volna miről írjanak. Jó az a hátlap így ahogy van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#410) Rike


Rike
tag

tulajdonosok tapasztal valaki melegedest? mondjuk wifi megosztaskor? vagy barmi egyeb durva igenybevetelnel?

Bender's humor by Microsoft Joke

(#411) randras válasza mumk1 (#390) üzenetére


randras
veterán

Szia!

Engem érdekelne valami, nagyon is. Többektől kértem, akik Sensation tulajok, hogy toljanak rá Gameloftos HD játékokat, mert azok ugyebár 800x480-ra vannak optimalizálva.Attól tartok, a speciális qHD felbontás miatt fekete kerettel jelennének meg a játékok, mint amikor mondjuk a DHD-re feltolsz egy Settlers-t. A Settlers HD viszont már ki is tölti a tepsi képét! :DDD

Nagyon hálás lennék...

András

(#412) rondzsy89 válasza janes74 (#408) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Még mindig nem értem ez miért probléma egyébként. Könnyen cserélhető a hátlap sérülések esetén, de nem is értem a GSMAréna miért írta meg ezt a semmilyen cikket. Hülyét is kapnék ha egy kis rész lenne csak eltávolítható a hátlapból. Sokkal jobb ez így... szerintem.

Samsung GALAXY S III

(#413) Xaels válasza randras (#411) üzenetére


Xaels
félisten

Ha qHD felbontást nézzük akkor az Atrix-on szépen mennek. [link] Ha a képarányt, akkor passz, de a Gameloft elég minőségi termékeket ad ki a kezéből ahhoz, hogy szerintem ne okozzon gondot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#414) janes74 válasza rondzsy89 (#412) üzenetére


janes74
senior tag

Én eddig nem merültem bele olyan részletesen(mea culpa).Eddig meg voltam győződve róla,hogy olyan mint a Legend.Gondoltam hátha van még ilyen tájékozatlan egyén,mint én.Amúgy semmi baj nincs vele szerintem sem. :K

(#415) mumk1 válasza randras (#411) üzenetére


mumk1
addikt

Nem nagyon játszok vele, de hétvégén megnézhetem, esetleg találd ki melyikre vagy kíváncsi.
@Más:
Nem tudom kinek mi baja a hátlappal, de szerintem messze a legjobb konstrukciója eddig a HTC-nek. A Desire féle letépős és a DHD féle kis ablakos után ez szerintem hibátlan megoldás.
@Xaels
Nekem már elhárult ez a hiba. :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#416) Xaels válasza mumk1 (#415) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem egy nagyon nagy bajom van a hátlappal. Hogy nem simul még a tenyeremben :D Amúgy egyet értek veled és szerintem a legtöbben itt úgyszintén, csak a feljebb linkelt gsmarena cikk verte ki a biztosítékot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#417) Xaels válasza mumk1 (#415) üzenetére


Xaels
félisten

Remélhetőleg 1héten belül nekem is megoldódik :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#418) Senki9876 válasza randras (#411) üzenetére


Senki9876
tag

jelenleg még nem a legjobb a game loftos játékok a sensation on, de a gameloft azt ígérte hogy jövőhét végére már meg lesz az optimalizáció a sensation re.

kb ennyi

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#419) hami31


hami31
csendes tag

Sziasztok! Hamarosan telefont szeretnék cserélni..Kinéztem magamnak SGSII-őt, de egyre több negítívumot olvasok róla.Egyre inkább szemezek a HTC Sensationnal.Minőségi és megbízható telefont szeretnék és félek a samsung csak fény és csillogás azon kívül egy nagy semmi...HTC telefonom még nem volt soha most egy Xperia miniről váltanék ( egyébként szeretem) Mert a kicsi kijelző miatt nem egy nagy élmény...Szóval sok sok hozzászólás elolvasása után még mindíg nem tudom mit vegyek:( Egy kis biztatás rámférne:)

(#420) Xaels válasza hami31 (#419) üzenetére


Xaels
félisten

A szaksajtó mind2 készüléket jól értékelte. Az SGS2-t inkább ajánlják azoknak akik szeretnek mókolni a telefonon míg a HTCS-t azoknak akik egy 100% "Out Of The Box" élményre vágynak. Anyagminőségre és összeszerelésre mindenképp a HTC a jó választás, szoftveresen(UI) szubjektív de a Sense sokkal kiforrottabb mint a TouchWiz szerintem. Hardveresen bár az "elavult" teszteken kicsit alulmarad a HTCS, de nem jelenteném ki, hogy gyengébb annak a tudatában, hogy a Qualcomm fejlesztői készüléke amiben ugyanaz a hardver muzsikál mint a HTCS-ben nagyon szép eredményeket ér el OpenGL2.0-ás tesztekben. Az egyedüli különbség a mindennapi használatban, talán a beépített memória mennyisége lehet, de az is csak akkor ha sok videót akarsz nézni vagy rögzíteni. Desire tulajként én azt mondom, hogy hosszútávon a HTC-vel sokkal jobban jársz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#421) hami31 válasza Xaels (#420) üzenetére


hami31
csendes tag

Köszi!Amire én használom a telefonom telefonáláson kívűl:net,játék,videózás,Nem szeretnék rootolgatni mint sokan a sgsII-őn.

(#422) Xaels válasza hami31 (#421) üzenetére


Xaels
félisten

A nagyobb felbontású és jobb képarányú kijelző miatt böngészésre(ajánlom, hogy a gyári böngészőt cseréld le), filmezésre egyértelműen a HTCS szerintem a jobb döntés. A játék meg passz, nem szoktam játszani. Az SGS2-nél ha jól olvastam kezdenek előjönni szoftveres hibák, meg beég néha a kijelző és sárgásodik is helyenként. HTCS-t nem kell rootolni és teljesen jól ki fog szolgálni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#423) Chapell válasza Xaels (#422) üzenetére


Chapell
aktív tag

Nem hogy nem kell rootolni, hanem nem is lehet. :D

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#424) Xaels válasza Chapell (#423) üzenetére


Xaels
félisten

Egyelőre. A HTC lehet oldani fogja egy frissítés keretében a bootloadert. Ha meg nem, attól még az XDA-s srácok fel törhetik/megkerülhetik, volt más gyártónál is rá példa.

Amúgy a feljebb említett OpenGL2.0-ás tesztek:
Qualcomm MDP(MSM8660) ; SGS2(Mali400) korai változat.

Az SGS2-es eredmények nem végelegesek ebben a tesztben, driver és órajel miatt. De ha találok keresek még ilyen tesztet.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#425) DjTaRsY válasza Xaels (#424) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

HTC nyitni fogja, XDA-n van már ember akinek S-OFF-os készülék van a birtokában. Más kérdés, hogy S-ON készülékre nem tudják felrakni azt a booloadert. Desire S, Incredible S egyelőre törhetetlen, a Desire HD is csak a HTC egy biztonsági rését kihasználva tudták nyitni a bootloadert. Ezt a részt azóta foltozták. Ha HTC nem nyit, akkor kb lehetetlen a feltörés, mert hardwer ellenőrzi, hogy signed-e a rápakolandó szoft/parancs. XDA-n már ROM is van a Sensation-höz egyébként. :)

(#426) DjTaRsY válasza Xaels (#424) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Itt a Qualcomm is 1,5Ghz-en ment. Bár egy MDJ kernel, és menni fog az 1800-on is :D

(#427) Xaels válasza DjTaRsY (#425) üzenetére


Xaels
félisten

:R Köszi a megerősítést.

Na itt van egy összehasonlítás GLBenchmark2.0: [link]

Jah 1,5-ön megy, de csak azért is érdekes ez a teszt, mert ugyanaz a SoC van Sensation-ben is. Így azért már nem tűnik gyengébbnek hardveresen a masina a konkurenciához képest. Állítólag még a driver-ek nem az igaziak, de javulhat még frissítés után.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#428) DjTaRsY válasza Xaels (#427) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Mindhárom javulni fog még, a Sensation-nél nem illik elfelejteni azt sem, hogy nagyobb a pixelszám. Egy MDJ rommal meg még gyorsabb lesz. :D
Uh, mennyi helyesírási hibát vétettem az előbb

(#429) Xaels válasza DjTaRsY (#428) üzenetére


Xaels
félisten

Igen nagyobb a pixelszám is :K Csak sokan a kétmagosok tesztjében egyértelműen kijelentik, hogy a 3 tesztelt készülék közül a Sensation-nek van a leggyengébb hardvere, pedig szerintem közel sem annyira egyértelmű ez a dolog. Én igazából nem akarom root-olni a készülékem. Megcsinálom SDK-ban a mSD-re való mentést és ennyi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#430) ansell


ansell
tag

Ma érkezett Sensation a vodához.

[ Szerkesztve ]

ITX konfig eladó!

(#431) pcnet válasza moonman (#307) üzenetére


pcnet
addikt

Igen, nekem csak egy HTC volt, de több haver használ pl Desire-t vagy Touch2-t, Legend-et és kb egy év után sem panaszkodnak rájuk. Mindenki elégedett akár winmo akár android. Erre értettem, hogy nem lehet mellényúlni.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#432) cudarz


cudarz
tag

Most voltam a Mammutban a Vodafone üzletében, ott van 3 db. Sensation. Viszont csak előfizetéssel lehet elhozni őket. Meg akartam nézni, a csaj kihozta, de még az egész telefont körülvevő fóliát se lehetett leszedni, tehát nem tudtam meg sokat.
Mindenesetre akit érdekel, menjen a Mammutba, ott tuti van készlet.

(#433) scapegt válasza cudarz (#432) üzenetére


scapegt
senior tag

Én Miskolcon várom már nagyon, de egyelőre nincs :(

(#434) eeXaa


eeXaa
addikt

...jahh hát ez a telefon semmi olyat sem hoz ami miatt le kellene cserélnem a desire-met, de sztem egy sgs, v. optimus- hoz képest sem... persze milyen világ is lenne az, ahol az 1 éves csúcstelómat elavultnak kellene tekintenem....
..a kijelző a samsungéhoz képest botrányosan gagyi, a laggolást már fel sem hozom, mert az teljesen természetes ha htc-ről van szó... kamera? inkább nem is filózok rajta...
aki ilyen telót vesz az meg is érdemli, főleg ha tud a samsungról..
:N

(#435) Xaels válasza eeXaa (#434) üzenetére


Xaels
félisten

Trollkodjál nyugodtan. Érdekes módon az ajnározott Samsung a 2magos tesztben alulmaradt kamerában :U SGS2 topikban kicsit visszaolvasol, melegedő-sárguló kijelzők is szóba kerülnek nem 1 alkalommal. Az Optimus 2X-ről inkább ne is beszéljünk szoftveresen milyen hulladék. Sok sikert másik gyártók "tökéletes" készülékéhez. A HTC topikokat meg jobb ha elhagyod...
Mint másik Desire tulaj, nálam érdekes módon nincs laggolás és a nemzetközi tesztek is egyértelműen folyékonynak találták a HTC Sensation-t az MA-val egyetemben. Az, hogy a felvett és konvertált videó nem lett 100%-os az nem a HTC hibája, de ha megnézel más teszteket ott szinte semmi lagg nincs.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#436) eeXaa válasza Xaels (#435) üzenetére


eeXaa
addikt

..tudom, a htc a legjobb, boccs... :R
..dehogy hagyom.. főleg a kedvedért nem :N

(#437) Xaels válasza eeXaa (#436) üzenetére


Xaels
félisten

Látod te csak üres trollkodást tudsz felmutatni. Én konkrét példát is felmutatok és a válaszod sem jó másra mint "flame" keltésre. Innentől kezdve ignorállak és ha így folytatod jelentelek a modiknál.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#438) eeXaa válasza Xaels (#437) üzenetére


eeXaa
addikt

..jelents csak, te kis htc hős, :) akkor majd belátod, hogy a bemószerolós stílusod undorító, ha valaki nem úgy látja a dolgokat ahogy te, v. a haverjaid.. akik nagyon korrektül bemagyaráznak mindenbe mindent...
..de egyet se vergődj vele, én is ignorállak, bár nem én kezdtem el kötekedni veled...

[ Szerkesztve ]

(#439) jacis válasza eeXaa (#438) üzenetére


jacis
nagyúr

.....szerintem ha tényleg egy desire lenne a kezedben nem írnál le ilyen butaságokat!
.....lagg=HTC :W

Még talán annyit, hogy aki olvassa az SGS2 topikot az egy darabig nem is vesz olyan telót, mert egyelőre elég sok baj van vele....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#440) Cyberpunk válasza eeXaa (#434) üzenetére


Cyberpunk
félisten

"a kijelző a samsungéhoz képest botrányosan gagyi"

Ezt inkább nem is kommentálnám :U

laggolás. Hol látsz te laggot? No meg aztán minden HTC ezen most nevettem ;]
Neked egyáltalán HTC-d van vagy csak trollkodni akarsz itt?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#441) cyber86


cyber86
őstag

Helló. Valaki nem tudja, hogy telenornál mikor lesz kapható?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#442) Xaels válasza cyber86 (#441) üzenetére


Xaels
félisten

Legalább 4hét még. Addig exkluzivitást élvez a szerződés miatt a Vodafone.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#443) roxan


roxan
senior tag

Igen, ez így van. T-s ismerősöm is megerősítette.

(#444) Remus389 válasza jacis (#439) üzenetére


Remus389
veterán

Még talán annyit, hogy aki olvassa az SGS2 topikot az egy darabig nem is vesz olyan telót, mert egyelőre elég sok baj van vele.... sok baj? :Y :Y

nincs vele semmi baj, az sárgás kijelző a ragasztó miatt van, ami majd megszárad(i4-nél is volt ilyen), egyébként is ha nem szólsz senkinek észre sem veszed annyira nehéz észrevenni

egyéb gond mi van vele? na halljuk?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#445) jacis válasza Remus389 (#444) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia. Félre értés ne essék. Nekem nagyon bejön az SGS 2, de egyelőre úgy tűnik, hogy csak melegedéssel küzdő telóknál jön elő a sárga kijelző ( valószinű, hogy nem bírja a kijelző a mögötte lévő 50-60 fokot). A melegedés meg nem a ragasztó miatt van....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#446) Bdanyy válasza jacis (#445) üzenetére


Bdanyy
addikt

Pedig milyen jó hogy műanyag a ház és emaitt nem fog melegedni :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#447) bigrock válasza eeXaa (#434) üzenetére


bigrock
addikt

Ha annyira haragszol rá, miért nem adtad el az 1 év alatt? Biztos ki tudtál volna belőle jól szállni és vehettél volna pl. egy Xperia Mini-t....
Nekem a Desire-n 2.3.3-as mókolt ROM fut, bekapcsolva minden animációval, sok widget-tel megijesztve. Hát... nagyon figyelnem kell, hogy mikor veszek rajta észre laggolást, úgy szalad, ahogy illik. A kijelzője pedig csak erős napsütésben vérzik el, de sztem ott a Samsung is riceg. A kamera, az sajnos tényeg k@k@, de nem is ezért szeretjük. Én simán beruháznék egy Sensation-ba, úgy, hogy a kollégámnak SGS-e van, tehát nem ismeretlen számomra a Samsung.

(#448) Giovanny


Giovanny
őstag

Sziasztok,van valami infó a HTC Sensation megjelenéséről? Pontosabban T-mobilnál.

Zero Defect.No Compromise !

(#449) Melak03


Melak03
tag

Akinek van ilyen telefonja, az leellenőrizhetné hogy nála is előjön-e ez a hiba: [link]

(#450) Xaels válasza Melak03 (#449) üzenetére


Xaels
félisten

Ez a jelenség nem csak az i4-nél meg a Sensation-nél fordul elő. Lényegében minden készüléket érint, ha tudjuk, hol van az antenna akkor bármelyiket le lehet árnyékolni. Én a Desire-nél is elő tudok idézni 2-3 pálcás térerőesést, de ahhoz úgy kell fogni. Csak az i4-nél felfújták ezt a jelenséget ennyi. A Sensation-nél meg egyértelműen láthatóak az antenna kivezetések így a mezei felhasználó is tudja, hogy hol/hogyan kell megfogni a telefont.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.