Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) jacis válasza Xaels (#1198) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi már fent is van az infó sávon :DDD

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1202) Xaels válasza jacis (#1201) üzenetére


Xaels
félisten

Vannak még ilyen alkalmazások. Még ami nekem bejött az ez: [link] Csak külön kell az NB-s ikonkészletet letölteni, de az is van egy pár.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1203) jacis válasza Xaels (#1202) üzenetére


jacis
nagyúr

Bocs az offért, de mi az az NB-s ikonkészlet.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1204) Xaels válasza jacis (#1203) üzenetére


Xaels
félisten

Notifications Bar :D Értesítési terület. Az a felső sáv és abban az alkalmazásban alapból nincsen odarakható ikon, azokat külön kell leszedni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1205) szirtesp válasza Xaels (#1194) üzenetére


szirtesp
tag

de a 2430-as csak 13 font? az szerintem tök olcsó. de amugy ezek az akksik nem tesznek rosszat a telefonnak?

(#1206) mumk1


mumk1
addikt

Egy kis videó segédlet, ha valaki ki szeretné próbálni a temp-root-ot. Itt ugyan EVO3D van, de Sensationon ugyan úgy működik a dolog. Kis lépés ez, de addig is amíg nyitható lesz a bootloader, ezzel ki lehet húzni. :) Minden esetre nagy respect az alkotónak. :R

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1207) rondzsy89 válasza Xaels (#1196) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Bevallom, árakat nem néztem, csak linkeltem :D

Samsung GALAXY S III

(#1208) stufen2 válasza Xaels (#1158) üzenetére


stufen2
tag

Akkor csak annyi lenne a kérdésem hogy hogyan tom ezeket a programokat leszedni és felrakni? Mert nagyon nem megy. :(

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1209) Xaels válasza stufen2 (#1208) üzenetére


Xaels
félisten

Marketről.

Először kell hozzá egy Google account, amit legegyszerűbben gmail regisztrációval tudsz létrehozni. Ha meg van, telefonon elindítod a Market alkalmazást és bejelentkezel.

Nem Marketről.

Felrakod Marketről az Astro file managert. Azután Beállítások/Alkalmazások és ott az első menüpont pipa. Ezután Astro-ban tudod telepíteni a memória kártyára másolt .apk kiterjesztésű fájlokat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1210) scapegt


scapegt
senior tag

A színe miatt tudom, nem sok embernek fog tetszeni :) és azt is tudom, hogy könnyen koszolódik...de legalább védi a telót és könnyen ki is lehet húzni belőle, ráadásul tépőzáras, hogy ha véletlenül fordítva húzom ki a táskából tokostul, nem fog a földre esni :) Már veszem is :) + egy fóliát is adnak hozzá. 1.084,- Ft ingyen postával :)
Bőrtok

[ Szerkesztve ]

(#1211) rondzsy89 válasza scapegt (#1210) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Szerintem szép, csak lehetne picit sötétebb :)

Samsung GALAXY S III

(#1212) stufen2 válasza Xaels (#1209) üzenetére


stufen2
tag

köszi a segítséget :R

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1213) stufen2


stufen2
tag

nem tom hívni magam 3at pittyen a vonal aztáne hollo :(, és a kijelzőn felül van egy E betű (gondolom edge) alatta nyilak(fel-le) és villog, mit csináljak?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1214) scapegt válasza rondzsy89 (#1211) üzenetére


scapegt
senior tag

Van fekete tok is ami hasonló elven műxik, ingyen postával mind:

Fekete mintás bőrtok tépőzárral

Fekete bőrtok tépőzárral minta nélkül

[ Szerkesztve ]

(#1215) rondzsy89 válasza stufen2 (#1213) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Restart nem segít?

Samsung GALAXY S III

(#1216) stufen2 válasza rondzsy89 (#1215) üzenetére


stufen2
tag

a-a

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1217) stufen2


stufen2
tag

beleraktam a t-mobilos kártyát azzal tudtam hívni de amikor visszaraktam a pannonost akkor megint nem mi lehet a baj?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1218) stufen2 válasza stufen2 (#1217) üzenetére


stufen2
tag

ki se csöng és egyből lebontja :S

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1219) Xaels válasza stufen2 (#1217) üzenetére


Xaels
félisten

Ha az egyikkel megy, de a másikkal nem akkor lehet a SIM vagy a Szolgáltató nem jó. Régi SIM?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1220) Xaels válasza stufen2 (#1217) üzenetére


Xaels
félisten

Dupla.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1221) MerLinh válasza stufen2 (#1217) üzenetére


MerLinh
senior tag

haveromnak is most ment tönkre a pannonos(djuice-os) sim je másik telefonba probáld ki azért, neki sehol se ment

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1222) stufen2 válasza Xaels (#1219) üzenetére


stufen2
tag

régi sim de aza vicc hogy tegnap még tudtam vele telefonálni ma már az új rommal nem de viszont a tmobilos az müxik és az új, de most csináltam egy visszaállást gyárira és úgy se müxik

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1223) Xaels válasza stufen2 (#1222) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem anno a K850i-ben halt meg a régi SIM-em a telefon vásárlásának másnapján. Kollégám Samsungja meg mindig eldobta tőle a hálózatot. Egy újabb Telenoros kártyával is próbáld ki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1224) stufen2 válasza Xaels (#1223) üzenetére


stufen2
tag

az lesz már a diamondba se jó

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1225) Xaels


Xaels
félisten

Na gyerekek, elment a Desire-em. Megmarad a Sensation :D Egy bazi nagy kő esett le a szívemről.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1226) scapegt válasza Xaels (#1225) üzenetére


scapegt
senior tag

Akkor vedd ki az aláírásodból :P

(#1227) retina


retina
tag

egyre jobban tetszenek a htc-k!Volt egy dhd-m,de nagyon bánom,hogy eladtam...:(

retinamotors Bt.robogó alkatrészek,robogó bontó,robogó szervíz.Motorok itt:https://www.facebook.com/retinamotors

(#1228) MerLinh válasza retina (#1227) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát akkor most vegyél egy sensationt =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1229) MerLinh


MerLinh
senior tag

Na szerintetek? mikor kapjuk meg? És mit tartalmaz majd?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1230) mumk1 válasza MerLinh (#1229) üzenetére


mumk1
addikt

Gondolom, első körben betömik a rést, amit a temproothoz tudtak használni.... :DDD :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1231) MerLinh válasza mumk1 (#1230) üzenetére


MerLinh
senior tag

azt azért csak nem =) bár nekem most is 1.35 van fent =) de ha befoltozák és kinyitják a bootloadert akkor nem panaszkodom ^^

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1232) retina válasza MerLinh (#1228) üzenetére


retina
tag

ha összejön a pénzem,lehet veszek:)

retinamotors Bt.robogó alkatrészek,robogó bontó,robogó szervíz.Motorok itt:https://www.facebook.com/retinamotors

(#1233) Xaels válasza scapegt (#1226) üzenetére


Xaels
félisten

:DDD :B

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1234) DjTaRsY válasza MerLinh (#1229) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Szerintem ez az az 1.35 amit mi is felrakhatunk már az XDA-sok jóvoltából. Szóval semmi új. Root meg megy az 1.35-ön.
Jöjjön már a Fre3dom! :D

(#1235) MerLinh válasza DjTaRsY (#1234) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát jah, jó lenne olyan romot felrakni amiből minden kivan véve amit le lehet tölteni marketről...

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1236) DjTaRsY válasza MerLinh (#1235) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Root után shellben egyből kinyomtam ezeket:
pm disable com.htc.fm
pm disable com.facebook.katana
pm disable com.google.android.googlequicksearchbox
pm disable com.htc.ereader
pm disable com.htc.FMRadioWidget
pm disable com.htc.htchubsyncprovider
pm disable com.htc.android.teeter
pm disable com.htc.dice.ml
pm disable com.htc.rosiewidgets.showme
pm disable com.htc.dockmode
pm disable com.htc.connectedMedia
pm disable com.google.android.talk
pm disable com.sdgtl.watch.pyramid
pm disable com.htc.wdm
pm disable com.htc.recommend
pm disable com.android.protips
pm disable com.htc.android.Stock
pm disable com.htc.soundrecorder
pm disable com.htc.android.quicklookup
pm disable com.htc.htctwitter
Jópár (számomra) felesleges HTC cuccok at is. Erre jó a temp root eddig. :) Viszont végre megtalálom az appjaimat az ikonok között :)

[ Szerkesztve ]

(#1237) mivan80


mivan80
aktív tag

(#1238) rondzsy89


rondzsy89
aktív tag

Egy kis segítség kellene más nevében. Ha van itt Telenor-os, le tudná írni az MMS beállításokat? Egyik változat se működött amit neten találtam. Köszi.

Samsung GALAXY S III

(#1239) MerLinh válasza DjTaRsY (#1236) üzenetére


MerLinh
senior tag

még jó hogy htct vettél =) én is kigyomláltam a legtöbb social cuccot a arckönyvön kivül...
meg annyira jó lesz, mikor beindul a gépezet, hogy már nem kell a memókártyából lecsipnem 1gb, hogy használhassam a romokat =)

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1240) scapegt válasza mivan80 (#1237) üzenetére


scapegt
senior tag

1.35 alatt is teljesen ilyen nálam...úgy, hogy semmi nem fut a háttérben csak a gyári "muszájprogramok" :) én sem értem igazán ezt a lassúságot, a hardver adott a gyorsasághoz, mégis olyan, mint a videoban...talán majd vmkor "javítják" egy újabb androiddal...

(#1241) scapegt válasza scapegt (#1240) üzenetére


scapegt
senior tag

Gyors akartam lenni...azért inkább megnéztem még egyszer... :D annyira nem laggol...bár így, hogy nincs mellette egy Evo, lehet csak én látom folyamatosnak :D

(#1242) Xaels válasza mivan80 (#1237) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet fura amit mondok, de nálam az volt a helyzet 1.35-el, hogy felment és frissiben olyan gyors volt mint az EVO, de ahogy elkezdtem belakni előjött az érintős bug és lassult az alapképernyő, de ez a két hiba aktív használat mellett nálam megszűnt, mintha a rendszer maga kilőtte volna a háttérben az okozóját. Most teljesen gördülékeny a rendszer és nincs tapihiba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1243) simonghi


simonghi
csendes tag

Sziasztok!

Kb. 2 hete vettem meg a Sensation-t a vodánál és egyre többször csinálja azt a teló, hogy csak úgy magától újraindul...volt, hogy naponta többször is. Nem frissítettem előtte semmit rajta, egyszerűen csak nézegettem rajta vmi alap dolgot. És nem tudom egy apphoz sem kötni.
A másik, hogy ha újraindul vagy újraindítom a főképernyőre kirakott marketből letöltött appok (pl. fousquare, skype) saját ikonjai nem jelennek meg, ugyanolyan android ikonok jelennek meg mindnél. Tudom, hogy kell egy kis idő míg fel áll a rendszer vagy betölti az SD kártyáról a dolgokat, de sajnos fél óra után sem jönnek be az ikonok...ilyenkor csak az eltávolítás-alkalmazás beillesztés segít :(

Nem igen szeretném visszavinni a vodához -csak a legvégső esetben-, mert tudom, hogy 1 hónapig csücsülnek majd rajta, nekem meg szükségem van rá.

köszi előre is a helpet! :)

(#1244) Xaels válasza simonghi (#1243) üzenetére


Xaels
félisten

SW frissítés próba mindenképpen, ha nem segít akkor meg garancia mert ez nem természetes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1245) DjTaRsY válasza MerLinh (#1239) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Arckönyvre FriendCaster-t használok, legjobb, ezért lőttem ki a gyári FB-t. :)
Nekem is hiányoznak a HD2-es szanaszéttákolt romolós idők. :D

(#1246) retina válasza simonghi (#1243) üzenetére


retina
tag

Nekem egy gyári független HTC DHD-m volt!Az is állandóan ujra indulgatott.Nem volt törve,minden gyári volt rajta!Agybajt kaptam néha...

retinamotors Bt.robogó alkatrészek,robogó bontó,robogó szervíz.Motorok itt:https://www.facebook.com/retinamotors

(#1247) simonghi válasza retina (#1246) üzenetére


simonghi
csendes tag

Én is már lassan ott tartok :)

SW frissítéssel megpróbálozok majd, remélem az helyre teszi.

(#1248) retina válasza simonghi (#1247) üzenetére


retina
tag

én még a 2.2-vel használtam!Asszem már kint van rájuk a 2.3 is.Erről nincs tapasztalatom.

retinamotors Bt.robogó alkatrészek,robogó bontó,robogó szervíz.Motorok itt:https://www.facebook.com/retinamotors

(#1249) simonghi válasza retina (#1248) üzenetére


simonghi
csendes tag

2.3-as van rajta

(#1250) Brutális eb válasza mivan80 (#1237) üzenetére


Brutális eb
addikt

Érdekes picit lagol a sensation.
De szerintem ennél a modelnél is az lesz mint a DHD-nél pár update és gyári rom is sim lesz mint a vaj.
Most a DHD-n amit használok full sense 3.0 van és brutál gördülékeny,hibátlan fagyásmentes és remek a fogyasztása is.
Remélhetőleg nyílik hamarosan a sensation is és a neves szakácsok majd optimalizálják hamár a kis htc-s emberkék lassan dolgoznak. :K

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.