Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) kosturica válasza Xaels (#1400) üzenetére


kosturica
őstag

Jól van, csak hülyéskedek. :K

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1402) Xaels válasza kosturica (#1401) üzenetére


Xaels
félisten

Tudom. Nem is veszem fel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1403) scapegt válasza kosturica (#1397) üzenetére


scapegt
senior tag

Gondolom nem megy rá, mert ua? :) Nem csinálok semmit, megvárom a köv. frissítést :) Jó éjt nektek :)

(#1404) kosturica válasza scapegt (#1403) üzenetére


kosturica
őstag

Neked is!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1405) KunyA


KunyA
csendes tag

Sajnos van 1 halott pixelem... vodás.. ma viszem vissza... szerintetek mi lesz? ... kurva ideges vagyok

(#1406) MerLinh válasza KunyA (#1405) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát 3 napon belül van akkor kicserélik ha nem akkor vidd az e-carebe hátha ott kicserélik a kijelzőt, de egy pixel miatt nem tuti.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1407) KunyA válasza MerLinh (#1406) üzenetére


KunyA
csendes tag

Szóval vodánál ne is próbálkozzak? Le fognak koppintani? Basszus azért nem egy 2 forintos telóról van szó... ha nem lesz semmi nagyot fogok csalódni htcben... 1 hete vettem amúgy.

(#1408) zso79 válasza KunyA (#1407) üzenetére


zso79
őstag

Csalódsz a HTC-ben? Egy dead pixel miatt még monitort, tv-t sem cserélnek neked...

(#1409) Xaels válasza KunyA (#1407) üzenetére


Xaels
félisten

Nem érdemes, mert ők is csak az "E-Care"-nek küldik el a készüléket, csak hosszabb lesz az átfutás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1410) KunyA válasza zso79 (#1408) üzenetére


KunyA
csendes tag

Csak azért csalódok mert eddig se tvn se monitoron se semmin nem fordult elő ilyesmi.. ês közel sem prémium kategóriás cuccok...

(#1411) Xaels válasza KunyA (#1410) üzenetére


Xaels
félisten

Sajnos az ISO szabványban foglaltak miatt nem kötelező a csere, de volt már rá példa, hogy 1pixelhiba miatt cseréltek az "E-Care"-ben kijelzőt HTC készüléknél. Ha van időd meg kell próbálni, sokat nem veszthetsz vele. Pixelhiba

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1412) KunyA


KunyA
csendes tag

Köszi a segítséget. Írtam e-carenek! Remélem pozitív választ kapok különben én fogom hülyén érezni magam :D

(#1413) Xaels válasza KunyA (#1412) üzenetére


Xaels
félisten

Hát az csodaszámban fog menni, ha az E-Care válaszol :DDD A kommunikáció nem az erősségük, de a munkájukat korrekten elvégzik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1414) szirtesp


szirtesp
tag

valaki esetleg tud valami infót arról h mikor lesz a telenornál kapható? Vagy egyátalán hogy lesz-e?

(#1415) Xaels válasza szirtesp (#1414) üzenetére


Xaels
félisten

Ha lesz akkor hamarosan meg kell jelenjen mert most jár le a Voda exkluzivitása.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1416) szirtesp válasza Xaels (#1415) üzenetére


szirtesp
tag

igen, én is ezt gondoltam. Megfigyelésem szerint minden kedden jönnek az új készülékek és az árlista. Jött is most valami Ericsson de sensationról szó sincs. akkor kénytelen vagyok várni..

(#1417) Xaels


Xaels
félisten

Háttérképek a Sensation-höz:
[link1]
[link2]
[link3]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1418) Gólya. válasza scapegt (#1359) üzenetére


Gólya.
tag

Nyaralás alkalmával lent voltunk a Tisza-parton ugornyán. Térkép szerint lenni kéne ott Vodás 3G-nek, de feszt váltogatott HDSPA /GPRS között sőt volt hogy mind2 térereje drasztikusan kilengett... Mondanom se kell reggelről estére csontra merítette le úgy hogy net ki volt lőve, telefonhoz hozzá nem nyúlva... Szóval akinek nagyon merül PL ettől is lehet, mert itthon szépen viselkedik.

(#1419) roxan válasza Xaels (#1417) üzenetére


roxan
senior tag

Jók, csak lenne már mire felrakni. :))

(#1420) KunyA


KunyA
csendes tag

Na, hát elvittem E-Care-ékhez és csak pozitívat és szépet tudok mondani, garanciálisan megjavítják a pixel hibámat.. :C

(#1421) MerLinh válasza KunyA (#1420) üzenetére


MerLinh
senior tag

Akkor ez jó, mit mondtak mennyi idő mire kész lesz?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1422) Xaels válasza KunyA (#1420) üzenetére


Xaels
félisten

Ennek örülünk. :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1423) KunyA válasza MerLinh (#1421) üzenetére


KunyA
csendes tag

Annyit mondtak, hogy nem biztos, hogy a héten.. jövőhét elejére tuti. Addig a jó kis nokia 6500 classicommal nyomatom... :D

(#1424) irednek


irednek
csendes tag

Sziasztok,

egy kis tapasztalat megosztás:
péntek óta van meg a telefon. Vodás.
Reggel 1/2 7-kor levettem a töltőről, bekapcsoltam, volt ma rajta kb. 30 perc beszélgetés, meg némi Angry Birds. Net, szinkronizáció stb. kilőve. Most 90%-on áll. Szerintem ez még javulni fog, eddig 2x töltöttem.
Ha aktívan használom (wifi, letöltés, játék, stb.), érezhető melegedés, de szerintem nem életveszély.
Képernyő becsíkozódás: google search bar játszotta nekem, mióta eltávolítottam, nem látszik sehol. Szoftveres javítandó bug-ra tippelek.
Baromi szerelem lett ez a telefon, borzasztóan elégedett vagyok vele.
Röccenést nem tapasztaltam semmi alatt, igaz nem is teszteltem halálra.

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#1425) roxan


roxan
senior tag

HTC felvehetné a srácot [link]

Concept list alatt még több HTC

(#1426) pupi28


pupi28
csendes tag

Csá mindenkinek!

Kb. 4. hete nyomom a sensationt, nagyon megvagyok elégedve a kütyüvel de van egy-két aggasztó jelenség először azt vettem észre, h a kamerának nincs kepe se elől se hátul ki-be kapcs után sem jött vissza gyári beáll. vissza állítás után újra működött. A másik pedig már három ízben történt újra indul és azt írja súlyos hiba után állt helyre és jelentést küld a HTC-nek. Kérdésem az h volt-e már valakinek hasonló gondja és h vigyem-e szervizbe mert amúgy most hibátlanul műxik.
bocs a sok dumáért :U

(#1427) Xaels válasza pupi28 (#1426) üzenetére


Xaels
félisten

Az újraindulások véletlenszerűek vagy egy bizonyos alkalmazás közben jönnek elő? Illetve szoftvert frissítettél-e már?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1428) MerLinh válasza Xaels (#1427) üzenetére


MerLinh
senior tag

Nekem eddig egyszer indult újra, tegnap vagy előtte, csak magában állt akkor.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1429) Xaels válasza MerLinh (#1428) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem eddig egyszer sem, hála az égnek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1430) pupi28 válasza Xaels (#1427) üzenetére


pupi28
csendes tag

Csak úgy magától indult újra vagyis "súlyos hiba után állt helyre" ezt írja, szoftvert a teló szerint naprakész.

(#1431) scapegt


scapegt
senior tag

Az előbb filmeztem és kb 10-15 perc után fogta magàt és kilèpett a rock player a saját menüjébe. Utána elölről lehetett volna csak folytatni a filmet :(

Egyébként igen hülye megoldásnak tartom, hogy filmezés közben folyamatosan világít a 4 érintőgomb, kifolyik tőle a szemem, na meg az akkut is zabálja. Nem lehet kikapcsolni vhogy? A rock player R betűje nem tud "beleégni" a kijelzőbe? Azt is valami okos rakhatta oda...

[ Szerkesztve ]

(#1432) MerLinh válasza scapegt (#1431) üzenetére


MerLinh
senior tag

Lehet, hogy maga a film nem tetszik a rockplayernek, probálj ki több félét, én most a dice playert használom a hardveres gyorsítás használata miatt még az mkv alatt is. Beleégni ritkán szokott tftbe, persze előfordul, de amoledekbe gyakrabban.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1433) scapegt válasza MerLinh (#1432) üzenetére


scapegt
senior tag

Moboplayerben néztem, szépen megy benne és nincs ott semmi betű a kijelzőn :) viszont az èrintőgombok világítása még idegesít. Valaki kitalálhatna rá valamit :)

(#1434) MerLinh válasza scapegt (#1433) üzenetére


MerLinh
senior tag

s-off lehet segít majd valaki rajta, esetleg írhatsz a htcnek is, hogy videozás közben kapcsolják le az érintő panel háttérvilágítását =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1435) scapegt válasza MerLinh (#1434) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem vicces :D de egy totál sötét szobában tényleg kiég a szemem tőle, na meg nem az akkut is szívja rendesen (az enyém így is nagyon gyorsan merül).

(#1436) scapegt válasza scapegt (#1435) üzenetére


scapegt
senior tag

kicsit elírtam...szerkeszteni már nem lehet...de gondolom érteni mit akartam. szóval az akkut is szívja :)

(#1437) Xaels válasza scapegt (#1431) üzenetére


Xaels
félisten

Dice Player tényleg jó, a feliratokat is jól kezeli és eddig egyszer nem FC-zet. A gombok világítására nem tudok megoldást, talán a fekete szig.szalag jó lehet :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1438) MerLinh válasza Xaels (#1437) üzenetére


MerLinh
senior tag

jaja még az mkvból is kiszedi a feliratokat (mondjuk ez nekem az animéknél jön jól), meg több hangsávot is kezel aszem

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1439) Xaels válasza MerLinh (#1438) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen én is X-Men Animét nézek vele és mindegyik másik ingyenes lejátszó az ékezetes betűket kínai karakterekre cserélték. Itt tökéletesen megjelennek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1440) MerLinh


MerLinh
senior tag

Az android appz topicban most linkelték új market

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1441) KunyA


KunyA
csendes tag

No, hát e-carenek nagyon nagy pacsi! 1 nap alatt megfixálták! Respekt!

(#1442) Xaels válasza KunyA (#1441) üzenetére


Xaels
félisten

Az nagyon korrekt. Cserélték a kijelzőt vagy csak javították?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1443) KunyA válasza Xaels (#1442) üzenetére


KunyA
csendes tag

Csere.

(#1444) MerLinh válasza Xaels (#1442) üzenetére


MerLinh
senior tag

Kijelzőt nem lehet javítani :) vagy nagyon körülmênyes

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1445) Xaels válasza MerLinh (#1444) üzenetére


Xaels
félisten

Nem értek hozzá csak azt olvastam, hogy néha segít ha gyorsan váltogatják a színeket valami speciális programmal. De így korrekt, hogy az egész panelt szó nélkül cserélték.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1446) L4mie válasza Xaels (#1445) üzenetére


L4mie
veterán

jaja mostanában úgy látiom próbálnak orientálódni a felhasználók felé. FB odlal, sőt ott még válaszolnak is a kérdésekre.
Remélem megjavítják majd a Legenden a mocorgó kijelzőmet :), van egy 0.5mm-es mozgása baloldalt, föl-le.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1447) gonczip


gonczip
tag

Sziasztok.
Megszeretném vásárolni életem első okostelefonját.
Nem tudok dönteni, hogy ezen készüléket (HTC Sensation) vagy Iphone 4-et vegyek.
Ki melyiket ajánlja illetve miért?
Androidot nem ismerem, csak futólag láttam, Iphone 4 menürendszere (gondolok itt a szép grafikus ikonokra) eléggé bejön.
Válaszotok előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1448) CivicEsi válasza gonczip (#1447) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Hello.
Bár a választást nem tudom / tudjuk megkönnyíteni neked, de én elmondom a tapasztalataimat.
Nekem tavaly November eleje óta van egy HTC Desirem, gyári minden rajta, nincs rootolva, se okosítva, semmi, ahogy ott a vodától megkaptam, úgy van most is.
Nekem 18-éves korom óta van telefonom, tehát kb. 10 éve azóta 100+ telefon megfordult nálam, és mindegyikből hiányzott valami, talán a régi 6210-esemből nem, se ez a telefon November óta megvan, és hiba nélkül teszi a dolgát, na jó most a meleg miatt a rom 2x is szórakozott, de az belefér.
Az android olyan szinten testre szabható, szerethető, hogy hihetetlen.
Gyakorlatilag ha HTC-t vagy bármely más androidos készüléket veszel, gyakorlatilag, kapsz egy ugyanolyan out-of-the box érzést mint az Iphone-nál, a lényeges különbség csak annyi, hogy az androira korlátozosok nélkül akármit feltehetsz, és korlátozások nélkül használhatod, gondolok itt a flash hiányára, és a bluetooth file transfer hiányára, ami egy Iphone-on nem lehetséges.
Én is gondolkodok egy Iphone 4-en, de engem leginkább a kíváncsiság hajt nem a hype, de azért kíváncsiságnak még mindig drága.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#1449) Brutális eb válasza gonczip (#1447) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Androidot nem ismerem, csak futólag láttam, Iphone 4 menürendszere (gondolok itt a szép grafikus ikonokra) eléggé bejön."

Ha ez a legfontosabb szempont akor sensation.
Ugyanis droidból csinálsz kb 3 kattintással szifon kinézetet szifonból viszont szinte lehetetlen droidot. ;] :DD

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1450) Xaels válasza gonczip (#1447) üzenetére


Xaels
félisten

Mind a 2 telefon jó választás. De megpróbálom összeszedni a különbségeket.

Ránézésre:
- Az i4-nek 3,5"-os kijelzője van míg a Sensation-nek 4,3"-as(ami 16:9-es arányú ami ritka)
- Az i4 menüje 2D-s egyszerű ikonrácsos felépítésű míg a Sensation főképernyője akár élő tartalommal ellátott Widgeteket alkalmaz amik között 3D-s effekttel lehet lapozni.
- Az iOS szép, gördülékeny míg az Android nem használ GPU gyorsítást az UI megjelenítésére addig microlaggok előfordulhatnak, de szerintem ez nem megy a használhatóság rovására.
- Az i4 hátlapja edzett üveg és csak a szerviz tudja cserélni míg a HTCS-nek alumínium amit egy gombnyomással le lehet fejteni. Ebből adódóan az akkumulátort is csak az utóbbiban tudsz cserélni.

Motorháztető alatt:
- A legnagyobb érvágást az iTunes-hoz való kötöttség jelentheti az i4 esetében míg a HTC-t feldugod bármelyik gépre és "pendrive"-ként azt teszel rá amit akarsz.
- Az alkalmazásbolt kiforrottabb az Apple-nél de az Android-nál sokkal több az ingyenes alternatíva és könnyen telepíthetsz bármit a mSD-ről is.
- Flash csak az Android-on van, bár ha 3G-n vagy azt úgy sem fogod nagyon használni.
- Bluetooth használatot is lekorlátozta az Apple.

Persze én most csak gyári állapotú készülékekről beszélek. Jailbreak után lehet kevesebb a kompromisszum az Almával, de nekem túl sok ez alapból azért választottam az Android-ot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.