Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) tybsen válasza LPMike (#1644) üzenetére


tybsen
addikt

Mármint lényegesen/érezhetően jobb/gyorsabb/gördülékenyebb mint a DHD? Vagy hogyan kell ezt érteni? Egyébként grat :-)

(#1652) CivicEsi válasza R2D20208 (#1632) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Szia.
Olvastam a fórumba, hogy SGS 2-ről váltanál Sensationre.
A miérteket nekem leírnád privátba, mert egy haverom is a Sensation, és az SGS 2 között vacilál, és szeretném segíteni, hogy jó telefont vegyen, mondjuk sulykolom a fejébe, hogy HTC, mert nekem jelenleg egy Dezire-m van, de nem akar hajlani rá.
Előre is köszönöm.
Üdv.
-CivicEsi-

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#1653) R2D20208 válasza CivicEsi (#1652) üzenetére


R2D20208
addikt

P Ü

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1654) Tibi09


Tibi09
tag

Ha nem személyes vagy mittudomén, akkor plz másold be ide, vagy nekem is küld el privibe :)

köszi

(#1655) F-ECT$ válasza CivicEsi (#1652) üzenetére


F-ECT$
titán

Olvastasd el vele a mobilarena összehasonlító tesztjét. Döntse el, hogy mi a fontos neki, és az alapján válasszon.

Dive ever, work never.

(#1656) Brutális eb válasza tybsen (#1651) üzenetére


Brutális eb
addikt

Az előlapi kamerán és a felbontáson kívűl nem sok előnye van a DHD-hoz képest.
Az időtállóság persze más kérdés.2 mag jelen pillanatban csak egy nagy lufi
Gyorsabbnak-gördülékenyebbnek sem mondanám.(Legalább is átlagos használat melett.)Az én DHD-m 1.2 GHz-n simán dob 2400-as quadrantot és 1.7GHz is tök stabil
DHD-ra felraksz egy virtuos sense 3.0-ás custom romot és az is baromi gyors.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1657) F-ECT$ válasza Brutális eb (#1656) üzenetére


F-ECT$
titán

A 2 mag egyelőre lufi, de egy telefont általában 1-2 évig használ az ember. Jövő ilyenkorra pedig már az appok jó része kezelni fogja a 2 magot.

Dive ever, work never.

(#1658) nbg válasza R2D20208 (#1653) üzenetére


nbg
senior tag

Szia,

ha nem nagy gond, kerlek ird meg nekem is az okokat. Elore is koszonom!

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#1659) Brutális eb válasza F-ECT$ (#1657) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ez így van de van egy megérzésem,hogy az eljövendő időkben inkább a GPU fog nagyobb szerepet játszan az okostelókban mint a CPU.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1660) Gólya. válasza Brutális eb (#1656) üzenetére


Gólya.
tag

Nagyobb felbontás! Sokat jelent az is. Meg a gagyi hátlap a DHD-nál... Desire S -nél... mindnél ott egy kis rés! De a HTC újabb telefonjainál is előfordul pl ChaCha. Egyedül Legend-nél volt halál pontosan ráillő az aksi fedél. Egy barátom feszt hozza hozám DS-t és mindig figyelem hogy ott a kis rés az akisfedélnél... :O

Szenzációnál meg legalább egybe hátlap, de jelzem nekem nyöszörgött picit az alja! Ha megfigyeljük a hátlap és a telefon teste között van egy fél milliméter eltérés (alsó ívben), így nem fekszik fel a műanyagra az aluház. Ezt nekem két apró papírfecni megoldotta :)

(#1661) Brutális eb válasza Gólya. (#1660) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nagyobb felbontás jelen pill. inkább hátrány mint előny sajnos.Alig van natív cucc rá.
Meg amúgy sem egy nagy dolog ekkora képernyőn már a DHD felbontása is tökéletes.
A kis rés engem nem zavar pláne nem felárért ;]
Ergó én nem fikkantottam a sensationt sőt de még bőven ráér nekem pl.
:R

Majdnem beleugrottam én is de a virtuos rommal kvázi ott van nekem a sensation egy két apróságtól eltekintve.
+Nekem is jobban bejön a formavilága.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1662) Gólya. válasza Brutális eb (#1661) üzenetére


Gólya.
tag

Nem veszem észre hogy nagyobb felbontás hátrány lenne :) 1-2 hónap és máris nem az lesz. Ne érts félre én nem fikázni akartam DHD-t de tény az tény, én is nagyon bele voltam esve mikor megjelent addig pillanatig még kezembe nem fogtam :S HTC -nél kiengedtek minőség ellenőrök az biztos. Ki mit vesz azt ő dönti el, nekem megér annyi felárat :) Anno Legendnél voltam így mert Desirét túl műanyagnak tartottam + a kis alumínium doboznak jobb volt az aksiideje, kinézete stb... és nem adtam ki több pénzt és megbántam... mert kicsinek bizonyult a gép :(((
Sensation szvsz eléggé előre mutató és remélem sokáig meglesz :)

DE aki telót akar venni és megvan rá lehetősége hogy valahol megtekintse élőbe jobban jár ha úgy kezd neki a vásárlásnak hogy előtte megtapizta...

(#1663) Tibi09


Tibi09
tag

A T-Mobile mekkora memóriakártyát ad hozzá? Honlapon csak annyi van, hogy adnak hozzá.

(#1664) CrAck69 válasza Tibi09 (#1663) üzenetére


CrAck69
senior tag

sztem az alapot ami 8gb :)

Egyszer fenn....

(#1665) CivicEsi válasza Gólya. (#1660) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

De kanyargom ne kelljen már egy 100+K-s telefonnál pappírfecnikkel mókolnom.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#1666) Xaels válasza CivicEsi (#1665) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem például nem nyöszörög. Zsebben hordom és ebből adódóan a kijelző körül az illesztésnél szeret a por bemászni de semmi jelentősége.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1667) roxan válasza Tibi09 (#1663) üzenetére


roxan
senior tag

8gb

[ Szerkesztve ]

(#1668) tybsen válasza Brutális eb (#1656) üzenetére


tybsen
addikt

Hálás köszönet :-) Igazából az előlapi kamerát úgysem használnám. Nekem formára jobban bejön a DHD.

(#1669) joey04 válasza CivicEsi (#1665) üzenetére


joey04
titán

Nálad sem járt sok N95 ezek szerint. :DDD [link] és [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1670) CivicEsi válasza joey04 (#1669) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

De egy darab N95 8GB, utáltam is.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#1671) MerLinh válasza CivicEsi (#1670) üzenetére


MerLinh
senior tag

És annak mennyi volt az ára? A sima kezdőára 200k felett volt....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1672) cudarz


cudarz
tag

Ma bementem T-mobilba és azt mondták, sim lockos, míg itt valaki az ellenkezőjét állítja. Valaki kipróbálta már az összes funkciót más szolgáltató simjével?

(#1673) MerLinh válasza cudarz (#1672) üzenetére


MerLinh
senior tag

Eleve unlock kódot kérne más simmel ha simlockos lenne

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1674) norbysz


norbysz
csendes tag

Sziasztok!Érdeklődnék ki milyen tokot használ a telefonhoz?Hétfőn én is beállok a sorba,mert érkezik a Sensation! :C

HTC Sensation ---->>> HTC One

(#1675) Ákos97


Ákos97
aktív tag

Sziasztok!
A Sensation tulajdonosoktól kérdezném, hogy a Divx , És Xvid videók lejátszásánál megoldódott az a probléma, hogy 1.30 körül elmegy a hang?

(#1676) Xaels válasza Ákos97 (#1675) üzenetére


Xaels
félisten

Nálam meg. Dice Player tökéletesen visz amúgy mindent.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1677) Gólya. válasza cudarz (#1672) üzenetére


Gólya.
tag

DE most komolyan bementél megkérdezni? :W Volt itt már egy próbálkozó aki vodától sikeresen megkérdezte ezt... Hülyék lennének veled közölni hogy más szolgáltató SIM-jével használhatod majd... :D Előbb utóbb úgyis SL-os lesz az újabb szállítmányok. DHD-nél is így volt, de pl a Desire S az alapból SL-os.

(#1678) cudarz válasza Gólya. (#1677) üzenetére


cudarz
tag

Nyilván nem csak ezért mentem be...és képzeld, vannak normális eladók, akik elmondják az igazat. Szóval nyugodjál le.

(#1679) Bond41 válasza Josh777 (#696) üzenetére


Bond41
csendes tag

Sziasztok!
A WIFI hibára szertnék reagálni. Nekem most egy Motrola Defy-m van,(amit majd szeretnék egy ilyen készülékre cserélni) és annál is előidézhető a jelenség, ha úgy tartom a kezemen mint ahogyan a videón látható.
Így én is úgy érzem ez csak rosszindulatú lejáratás.

(#1680) Gólya. válasza cudarz (#1678) üzenetére


Gólya.
tag

Igazság az amit leírtam :C Ha nem hiszed olvass vissza. Más is írta már...

(#1681) KunyA válasza norbysz (#1674) üzenetére


KunyA
csendes tag

Én ilyet használok:

http://hardverapro.hu/apro/htc_sensation_iphone4_tok/hsz_1-50.html

Ez egy kézzel horgolt tok ami tökéletesen illeszkedik a telefonra, védi zsebben táskában stb. és mégsem egy kemény tok hanem puha szövet... szerintem tökéletes!

(#1682) Zero84


Zero84
csendes tag

Üdv!
Olvastam a HTC Sensation tesztjét, és megakadtam pár sornál..
"A készülék minden formátumot vidáman elfogyaszt, a DivX és az Xvid sem jelent elvileg neki problémát, ugyanakkor egyik felhasználónk jelezte, hogy ebben az esetben másfél perc után elnémul a kütyü. Kipróbáltuk: nekünk is így cselekszik, a HTC azonban kérdésünkre egyből reagált (s ezért jár a respect), s átnézik az 1.28-as ROM verziót, amit a Google is elfogadott, hogy orvosolják a problémát, bár egyelőre nekik nem sikerült reprodukálniuk a hibát."
Ha most vennék egy ilyen ketyerét, akkor lehet nem tudnék megnézni rajta egy filmet, mert másfél perc után benémul? vagy fülhallgatóval van rajta hang?? most hogy is van ez??

Zero

(#1683) Tibi09 válasza Zero84 (#1682) üzenetére


Tibi09
tag

pár hsz-el feletted ott a megoldás

(#1684) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy van a telefonnak valami hibája. Esetleg széria hiba vagy olyan dolog ami kicsit gyengébb a vártnál?

(#1685) mivan80 válasza Xaels (#1583) üzenetére


mivan80
aktív tag

Hát szerintem csak szerencséd volt...

Én szintén zsebben hordtam, és 1 hét után volt egy kis karc rajta... :(
Szintén AMOLEDes Desire volt, ha jól tudom.
Szerencsre, csak céges kölcsönteló volt, így nem borított ki különösebben a dolog...
De vagy egy fólia, vagy egy tok szerintem is erősen ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#1686) Erika10


Erika10
tag

Köszönöm a segítséget mindeknek, holnap hozza, a T-mobile :C Már nagyon várjuk, nekem DHDm van, és a párom most vált Samu Waveről sensationre . Gondolkodtam én is hogy eladom ,a DHD és beújítok egy ilyet, de mivel nagyon szeretem ezt a készüléket , így egyelőre ,marad holnap du írok tapasztalatokat is. meg biztos lesz kérdésem is. :B

[ Szerkesztve ]

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#1687) Xaels válasza mivan80 (#1685) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet, de ez akkor is kicsit böki a csőröm, hogy mindenhol istenítik ezt a GG-t aztán semmivel sem bírja jobban mint 1-2 másik...

Amúgy igen, aki meg akarja őrizni hosszú ideig a készüléke szépségét annak érdemes a fólia vagy a tok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1688) CrAck69 válasza Xaels (#1687) üzenetére


CrAck69
senior tag

a Sensation re én is tervezek majd tokot de fóliát azt nem...
vagy tervezzek azt is? :F

Egyszer fenn....

(#1689) cudarz


cudarz
tag

Emberek itt ajnározzátok, hogy milyen szép a telefon, erre meg tokot akartok rá venni? Jézusom, nem azért fizetünk ki plusz 10 ezreket a fém házért hogy utána tokban bújdosson! Ilyen kaliberű telónál nekem csak is fólia jöhet szóba, előlre-hátulra. Fóliák közül is InvisibleShield.

(#1690) CrAck69 válasza cudarz (#1689) üzenetére


CrAck69
senior tag

a Sensation ra hogy raksz hátulra fóliát?
a fémen hamar meglátszik ha leejted a betonra, szvsz... megérdemel egy 100k+ os teló egy kis tokot hogy megmaradjon a karcmentessége... szvsz ez is
és engem hidegen hagy hogy néz ki tokkal, ha kifizet ennyit egy telefonért akkor már legyen megóvva nem? :F nem lehet folyton vigyázni rá, képtelenség

Egyszer fenn....

(#1691) R2D20208


R2D20208
addikt

+1

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1692) szasz1


szasz1
tag

Sziasztok, a héten meglesz a sensationom, ti milyen tokot ajánlotok? valami case mate gumisat? csak mert az eltakarja telefon szépségét :( jah, és mennyire van szükség az anti fingerprint fóliára?

(#1693) scapegt válasza szasz1 (#1692) üzenetére


scapegt
senior tag

Ilyet vettem hozzá, még egy ajándék fóliát is kaptam, ami elég vastagnak tűnik, csak még nem tettem rá, mert van már rajta egy más fajta.
Bőrtok

Nem olyan világos a színe mint a képen, egész sötét. Nagyon jó kis tok, igaz a telefon teteje picit kilátszik belőle. Ki lehet húzni is belőle egy kis gumi segítségével, aminek a végén tépőzár van, így ki sem eshet a tokból, ha a táskából fejjel lefelé húzom ki.

(#1694) KunyA


KunyA
csendes tag

Az lehetséges h a kijelzőm és a GG közé ment egy kis por? Nem zavaró, de azért na...

[ Szerkesztve ]

(#1695) KunyA


KunyA
csendes tag

És láthatóan nem pixel hiba hanem por..

(#1696) CrAck69 válasza KunyA (#1694) üzenetére


CrAck69
senior tag

nincs lehetetlen :)

Egyszer fenn....

(#1697) szasz1 válasza scapegt (#1693) üzenetére


szasz1
tag

Aha, én is valami ilyesmi tokot néztem, vagy esetleg valami "zoknit" a kijelző folia meg nemtudom mennyire szükséges rá alapból. gyárilag is van rajta valami fólia nem?

[ Szerkesztve ]

(#1698) keIdor válasza KunyA (#1694) üzenetére


keIdor
titán

Sajnos a telefon hátlapját úgy veszed le, hogy felülről a kis hangszóró "dísze" is jön le vele. Szvsz elég szar megoldás lett, mert az a rész nagyon porosodik azt írják.:( Ebből a szempontból a DHD hátlapja mérföldekkel jobb.
Gondolom nálad is úgy került be a por.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1699) KunyA válasza keIdor (#1698) üzenetére


KunyA
csendes tag

Az a furcsa h a jobb oldal közepe. Nem indokolt annyira :) Vmi ötlet? V ne is próbálkozzak?

(#1700) zool1 válasza R2D20208 (#1632) üzenetére


zool1
őstag

üdv!
Privátba elküldenéd hogy miért váltasz. A 2 telefon vacillálok, de még nem tudom, hogy melyiket válasszam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.