Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) MerLinh válasza equinox777 (#900) üzenetére


MerLinh
senior tag

az valóban sokat segít ha gsm modban van, de mobil nettel meg lennék lőve gsm modban, betárcsázos modem feeling, és a még meg is szakad ha sms vagy hívás jön/megy

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#902) equinox777 válasza MerLinh (#901) üzenetére


equinox777
csendes tag

Ez igaz,de mondjuk én nagyjából wifi közelben vagyok egész nap,szóval nekem ez nem olyan fájó pont.

Persze aki mobil netet használ annak sajnos alapból fél nappal kevesebben kell gondolkodnia...

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#903) Xaels


Xaels
félisten

Nekem szerencsére 3G-vel is jól bírja. Mai nap 15óra 21perc után 41%-on volt a töltöttség. Ebben volt kb. 20perc telefonálás és valamivel több mint 2óra böngészés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#904) Gólya.

Kell az aksinak pár ciklus mire eléri teljes teljesítményét... Nekem az fura hogy csúcsmodell és marketbe hibádzik pár cucc... pl. Skype, Firefox, Angrybirds Season!

(#905) rondzsy89


rondzsy89
aktív tag

Aksik és egyéb kiegészítők:

- Aksi 1
- Aksi 2
- Fekete hátlap (kedvencem :) )
- Aksi 3
- Aksi 4
- Aksi 5
- Aksi 6

Többit itt gyűjtöttem össze: PDAFanClub
Sorry, hogy lusta vagyok ide is bemásolni :)

[ Szerkesztve ]

Samsung GALAXY S III

(#906) Xaels válasza rondzsy89 (#905) üzenetére


Xaels
félisten

pls ezt a LINK gomb használatával szerkeszd meg...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#907) rondzsy89 válasza Xaels (#906) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Közben megtörtént, csak nem tudtam, hogy itt mi a parancs és megnéztem, hogy automatikusan felismeri-e :)

Samsung GALAXY S III

(#908) Xaels válasza rondzsy89 (#907) üzenetére


Xaels
félisten

Ha okosak a HTC-nél akkor csinálnak még 1-2 különleges hátlapot. Amúgy nekem a gyári még mindig a legjobban tetszetős.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#909) rondzsy89 válasza Xaels (#908) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Én sajnos csak képen láttam. :( De ez a fekete is szép :)

Samsung GALAXY S III

(#910) mumk1 válasza Gólya. (#894) üzenetére


mumk1
addikt

Én is tudtam már produkálni a csíkozást. A live időjárás háttérkép extrája. :DDD Semmi baja a gépnek. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#911) Xaels válasza mumk1 (#910) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor engem nem veszélyeztet :D Nem szeretem az élő háttereket. Látványos, de valahogy engem mindig is zavart.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#912) mumk1 válasza Xaels (#911) üzenetére


mumk1
addikt

Én is csak most találtam rá, így néhány hét után. :D Csak feltűnt, hogy kicsit szétesnek a widgetek és valaki már küzdött itt is vele. :DDD
Persze ettől még lehet hibás egy HTC is, csak hát nem jellemző. ;]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#913) animoo


animoo
senior tag

Akit esetleg érdekel a gorilla glass kérdésköre: az enyém megkarcolodott,pedig tokban van. Vsz a fulbevalomtol. Tehát már ezt is tudjuk...

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#914) mumk1 válasza animoo (#913) üzenetére


mumk1
addikt

És ha érdekel valakit, a hátlap valóban fémből van, ma rendesen lekarcoltam a bal felső sarkát és valóban fém van a festék alatt.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#915) Xaels válasza mumk1 (#912) üzenetére


Xaels
félisten

Néha mutogattam az élő háttereket a kíváncsiskodóknak, de nem jelentkezett ilyesmi. Mindenhol előfordulnak hibák, a RiM-nél, a Nokiánál és a Samsungnál is, de ezen túl kell lépni. Úgy is ha garanciálisan javítják/cserélik a készüléket még okozhat pozitív meglepetéseket. Nekem a Desire nagyon bevált, akkoriban a Droid X-re vadásztam, de a Motorola bukott egy vásárlót a hülye üzletpolitikájuk miatt és akkor találtam rá a Desire-re. 1 évig minden nyűg nélkül tudtam használni és ha nem jött volna a Sensation biza nem cseréltem volna le.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#916) Gólya. válasza mumk1 (#910) üzenetére

Remélem hogy jó, nekem widgetek csíkoznak...

(#917) mumk1 válasza Gólya. (#916) üzenetére


mumk1
addikt

Nekem is. De azt megerősíthetnéd, hogy te is az élő időjárás hátteret használtad csíkozáskor? Mert nekem csak és kizárólag azzal produkálja.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#918) equinox777


equinox777
csendes tag

Én anno egy Legendet kezdtem el nyúzni,és bizony nagyon bejött,az anyaghasználat,a Sense,úgy ahogy volt egy fantasztikusan jó terméket tarthattam a kezemben.

Ezek után sajnos engem is begyalult a marketing gépezet,és váltottam egy Galaxy S-re.

Az igazat megvallva az a fél év ameddig a S-em megvolt igazi visszalépésnek tűnt a Legendhez képest. Nem éreztem azt hogy egy prémiumkategóriás készülékről lenne szó,semmilyen tekintetben.Én akkor határoztam el hogy a következő megint csak egy HTC lehet.

Még egy dolog,és talán ez sokaknak mellékes,de én azért nem bánom hogy ez a teló nem jön velem szembe minden második ember kezében :)

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#919) Xaels válasza equinox777 (#918) üzenetére


Xaels
félisten

"Még egy dolog,és talán ez sokaknak mellékes,de én azért nem bánom hogy ez a teló nem jön velem szembe minden második ember kezében" - Hasonlóképpen érzek.

Tegnapelőtt egyik kollégának adtam a kezébe. iPhone4-e van és az a megdöbbenés ami kiült az arcára mikor elkezdte szemügyre venni, mindent megért :D Persze megbeszéltük, hogy az "Alma Boltja" egyelőre még jobb mint az "Android Piac" -a, de remélhetőleg sokat fog ez utóbbi még fejlődni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#920) equinox777 válasza Xaels (#919) üzenetére


equinox777
csendes tag

Munkatársamnak is rothadó almája van,és ők az a réteg aki elvakultan szeretik azt a telefont.
Egyszerűen képtelenek elismerni hogy mások is lehetnek jók valamiben...
Nem bántani akarom az Apple termékeket,hisz kiváló eszközökről van szó,de ha belegondolunk,nekik egyetlen egy terméket kell csiszolgatniuk,tehát szánt szándékkal rétegmodellt gyártanak csak,míg a HTC megpróbál minden egyes okos telefon tulajnak valamivel kedveskedni...

Ez szerintem elmond mindent a cégek vevőhöz való hozzáállásáról..

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#921) Gólya.

HTC Sensation Meteor vékony tok, hordtáska PO S621 :C
http://www.htcaccessorystore.com/hu/p_htc_item.aspx?i=218025

(#922) rondzsy89 válasza animoo (#913) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Még egy ok amiért nincs fülbevalóm. Bár sose akartam :DD

Egyébként nagyon megkarcolódott, vagy vadászni kell akkor látszik?

Samsung GALAXY S III

(#923) Gólya. válasza mumk1 (#917) üzenetére

Sajnos nem, háttér fix kép! Gyorsboot kikapcsolása plusz újra indítás segít... Vodás?

(#924) rondzsy89 válasza Gólya. (#921) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Ezt valaki elárulná mekkora? Csak mert sehol nincs méret érte, de majdnem mindegyik telefonhoz van. Jó lenne tudni mekkora.

Samsung GALAXY S III

(#925) Gólya. válasza rondzsy89 (#924) üzenetére

Mivel valószínűleg az van írva hozzá hogy Sensation-hoz készült... szvsz pont akkora hogy beleférjen... Bölcső is jól lenne hozzá de nagyon drága...

(#926) mumk1 válasza Gólya. (#923) üzenetére


mumk1
addikt

Ja, vodás. De nekem fix háttérrel még nem csinálta.

@más
HDMI kábelt próbálta már valaki?

Igen azt. Hát megkérik az árát az biztos.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#927) Xaels válasza mumk1 (#926) üzenetére


Xaels
félisten

Mármint az MHL kábelt? Kicsit sokallom az árát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#928) Gólya. válasza Xaels (#927) üzenetére

Jöhetnének már kínai olcsó pajtik :D Ebay-ről... :D

(#929) randras


randras
veterán

expansys-es pre-ordered független (nem vodás) sensation 586$ ? :O

másfél hónapja a dhd-t vettem ennyiért!...

(#930) scapegt


scapegt
senior tag

Tegnap fotóztam vakuval :)
Kisegér

(#931) rondzsy89 válasza scapegt (#930) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Szerintem jó a kép. :) Mármint nincs baja minőségileg se. Bár nyilván nem egy profi fényképezőgép, de én nem is ezt várom el tőle :)

Samsung GALAXY S III

(#932) scapegt válasza rondzsy89 (#931) üzenetére


scapegt
senior tag

Meg tegyük hozzá, hogy a jobb kezemmel elég nehéz volt lenyomni az exponáló "gombot" :D és mozgott is a kezem..ahhoz képest szerintem teljesen jó lett :)

(#933) Xaels válasza scapegt (#930) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyon jól eltalálták a vakut a HTC-nél. Én is lőttem vele már képet és éles maradt, eddig egy telefonon sem használtam a vakut zseblámpa funkción kívül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#934) scapegt válasza Kobun1980 (#897) üzenetére


scapegt
senior tag

Igazad van, a voda ezt írta fb-on:
"A készülék költséghatékonysági okokból nagyobb mennyiségű karakterszám begépelését követően átvált MMS módba, és erre figyelmeztet is. A telefonban a szükséges módosításokat te tudod elvégezni."

Voda irányba 1000 sms ingyen van havonta, és ez nekik költséghatékonyság..számukra tényleg az, mert csak egy sima szöveges mms is 3x annyiba kerül mint egy sima sms...nem értem ezt a beállítási módot, miért vámolják le az embert ilyen durván :F :W

[ Szerkesztve ]

(#935) Runci23


Runci23
csendes tag

Most vettem a telefont, de már felbaszta az agyam. Névjegyzékkel van bajom. Ha szerkesztenék egyet mert mondjuk csak becenév volt és teljes nevet írnék, nem enged bármennyi karaktert. Meg ha már sikerült egyet csinálni, nem tudom hogy lehetne facebook profilhoz rendelni. Tudnátok ezekben segíteni?

(#936) rondzsy89 válasza Runci23 (#935) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Gmail-ben vagy a telefonban tárold a névjegyeket. Beállítások --> Fiókok alatt jelentkezz be a Facebook for Sense programba, és ő megpróbálja majd automatikusan összecsatolni a névjegyeket.

[ Szerkesztve ]

Samsung GALAXY S III

(#937) MerLinh válasza Runci23 (#935) üzenetére


MerLinh
senior tag

de ha úgysem sikerülne neki, akkor a név mellett a jobb szélén van egy láncszerű izé arra rátappicskolsz és hozzátudod bármihez csatolni

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#938) Runci23 válasza rondzsy89 (#936) üzenetére


Runci23
csendes tag

Köszi és arra nincs valami, hogy végig tudjam írni a nevét, ha szerkeszteném?

(#939) rondzsy89 válasza Runci23 (#938) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Ezt igazából nem értem. Kevés karaktert enged beírni? Jól értem?
És ha használod, hogy vezeték és keresztnév, akkor se megy? Igazából én Gmailben szerkesztem mindig a névjegyeimet, mert kényelmesebb. Próbáld te is ott, és hátha akkor telefonon is jó lesz.

Samsung GALAXY S III

(#940) Runci23 válasza rondzsy89 (#939) üzenetére


Runci23
csendes tag

Én néztem be bocsi. SIM kártyán volt a névjegyzék most átraktam a telóra. Már csak azt kell megoldani, hogy eltüntessem a sim kártyán lévő neveket, mert bezavar a sok cucc.

(#941) scapegt


scapegt
senior tag

Nektek is össze-vissza dolgozik a proci, ha nem fut semmi? Pl. Process Monitorban vagy bárhol ha megnézitek...megtenné vk? Az enyém azért merül, mert a proci folyton jár, de elég durván, 1-től egészen 50%-ig felugrik másodpercenként valamitől.

(#942) mumk1 válasza Runci23 (#940) üzenetére


mumk1
addikt

Emberek/menü/nézet

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#943) Xaels válasza scapegt (#941) üzenetére


Xaels
félisten

Milyen widget-ek vannak kirakva?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#944) stufen2 válasza Xaels (#919) üzenetére


stufen2
tag

Igen, számomra is ez az egyik legfontosabb, 19.-én voltunk a dia2 esemmel két évesek és én a két év alatt nem láttam másikat. Remélhetőleg jövő héten nekem is lesz szenzációm. Az ájfónról meg annyit, hogy szerintem néptelefon és főleg egy bizonyos rétegé(akinek nem inge ne vegye magára). Sajnos ma attól vagy menő, hogy vasalt hajad van, csillogós pólód a tested olyan, mint anti fittness Tomié, jha és ájfónod van, mert ugye anélkül sz@rt se érsz. Mert akkor vagy menő, nem számít, hogy sokan majd egy éven keresztül böjtölnek, hogy megvegyék, mert ha megveszik akkor azt hiszik, hogy ők a f.sza gyerekek. De mellette ászokot isznak, tekerős dohányt szívnak, és lehet hogy éppen nincs vacsira pénz,de mégis ők a f.sza gyerekek, mert ájfónjuk van, a többi meg hülye rajtuk kívül és gyökér, mert másnak nem az van (akinek nem inge az ne vegye magára). Én ezt egy csomószor megkaptam a dia 2esemmel, mert nem ájfón.ÉS? De nem is néptelefon. De én már nem foglalkozom vele minőségim van, és lesz is semmi pénzért nem adnám oda az egyediséget(ritkaságot) a különcséget egy tömeg cikkért. Vagy, ahogy uncsitesóm mondaná: "A divatot nem követni kell, hanem diktálni" akár egy idétlen hülye sapkával vagy bármivel. Vagy egy M3as kulcsát is azonnal eldobnám egy Lexus IS-F ért, pont azért, mert még kisebb az esély, hogy velem szembe jön, míg egy M-esből, pedig minden másnap lehet látni. Ettől függetlenül jók az almák csak nem értem én miért vagyok hülye, mert nekem nem az van és nem az kell.
A HTC prémium kategóriás minőségéről már nem is beszélve(persze egy két készüléknél itt is becsúszhat a hiba, mint mindenütt).

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#945) scapegt válasza Xaels (#943) üzenetére


scapegt
senior tag

Widget alig van: postit, emberek, gyári repcsi üzemmód, szülinapok, eddig az időjárásos óra kint volt, de levettem, számológép, netes forgalom mérő. Ezeken kívül csak ikonok. Tehát nincs oka merülni szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#946) Xaels válasza scapegt (#945) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem most 2 widget tett be. Az egyik a 3G watchdog, a másik a Battery Status. Töröltem őket és megjavult. Pedig az utóbbi nagyon bejött, mert az NB-re rakta ki az akku infot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#947) eeXaa válasza stufen2 (#944) üzenetére


eeXaa
addikt

...ez nem igaz, ...semmivel sem látszik több az egyéniségedből, nem válsz különcé egy htc-vel a kezedben, ez pusztán csak annak a kérdése hogy neked ez tettszik... pont azzal álsz be a sorba ha filozófiát csinálsz ilyen baromságokból... :U
..mi az a dia2 :F

(#948) stufen2 válasza eeXaa (#947) üzenetére


stufen2
tag

HTC Touch Diamond 2.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#949) kokler válasza stufen2 (#948) üzenetére


kokler
aktív tag

Javaslom válaszra se méltasd :(((

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#950) stufen2 válasza kokler (#949) üzenetére


stufen2
tag

:)

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.