Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19001) rgeorge válasza Fl4tl4nd3r (#18951) üzenetére


rgeorge
addikt

Arra van valami megoldás, hogy a saját csengőhangok (SD-n vannak) nem állnak vissza USB csatlakozás után (tárolóként csatlakoztatva nyilván nem látja az SD-t a telefon, de utána sem áll vissza). Tegnap elvitték a Sensation-ömet, és az új tulaj kérdezi.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#19002) HIJ válasza rgeorge (#19001) üzenetére


HIJ
őstag

Éppen én is ezzel bajlódtam. Igazából a belső memóriára másoltam és azzal megoldódik, na de ahhoz root kell...

Mennyiért vitték el?

(#19003) rgeorge válasza HIJ (#19002) üzenetére


rgeorge
addikt

60-ért. Az a baj, hogy tényleg zaklat az új tulaj ezzel, szerinte más Android-os telón nincs ilyen hiba.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#19004) HIJ válasza rgeorge (#19003) üzenetére


HIJ
őstag

A baj az, hogy nálam sem volt hiba ez jó ideig, jó néhány romban, de a Venomnál sajna adott. Milyen rom van rajta?

(#19005) rgeorge válasza HIJ (#19004) üzenetére


rgeorge
addikt

Gyári, mókolásmentes az eszköz, a legutolsó frissítéssel. Ha jól emlékszem, ez a "hiba" az ICS-től van így. Jó lenne, ha lenne megoldás rá root nélkül.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#19006) storm4 válasza rgeorge (#19005) üzenetére


storm4
aktív tag

Macerás megoldás,de nálam megtalálja a saját csengőhangokat,ha újra indítom a telefont.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#19007) Zsirmanc válasza rgeorge (#19005) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Szia! Hiszi vagy nem az új tulaj, de pl. ez nálam is elfordul, 10-ből 2-szer, hogy ha háttértárként csatlakoztatom a syamitógéphez, akkor miután leválasztottam, elfelejti a csangőhangot, meg a jelzőhangokat és be kell neki újra állitani. Ez van. Enyém is originál gyári ICS, sosem volt buherálva.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#19008) Zsirmanc válasza storm4 (#19006) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Ezt még nem próbáltam, de simán működhet nálam is, ha ilyen lesz megint.

Köszi

(amúgy egy restart nem a világ vége) :)

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#19009) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Srácok
Nekem elég nagy csalódás ez a viper. Nem túl gyors :(
Ha nem zabálná szét az akksit a smartdroid már is menne vissza.

Várok egy két infót kinek milyen beállítása van, akinek esetleg gyors a rom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19010) szegto válasza enginev3.0 (#19009) üzenetére


szegto
senior tag

Nálam teljesen tökéletes.
Amit észrevettem, hogy a programok megnyitása gyorsabb mint az előző verzióban.... ahogy írták is.
Sebastian 1.5.2 kernellel használom, kb 1-2 napot bír az aksi attól függ mennyit haszálom.
A CPU pedig 384-1500 Mhz között mozog.
Mást nem állítottam rajta de tökgyors.
Nálad mi a lassú benne?
Homescreen vagy programok vagy .... ?

(#19011) enginev3.0 válasza szegto (#19010) üzenetére


enginev3.0
félisten

Homescreen nem, az nagyon nem is lehet
De pl beállítások menü megnyitásánál "csomót" kell várni
Vagy néha galéria megnyitásánál is, programok indulására se mondanám hogy gyorsabb

Pont most akartam cserélni kernelt, de a hub offline

Nekem is azokon az értékeken skálázódik a proci, most átraktam lagfree-re ondemand helyett, így már jóval gyorsabb, majd kiderül mit bír az akksi

Az akksival eddig nem volt gond, szerintem reggeltől estig kibírná pár % csökkenéssel wifi mellett, ha hozzá se érne az ember, nagyon baba

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19012) Eddie141 válasza enginev3.0 (#19009) üzenetére


Eddie141
senior tag

Nekem meg hatalmas előrelépés. Úgy tűnik, hogy alapból voltak gondok nekem az 1.3.5-el, de ezt mindet megoldotta. Sokkal kevésbé szaggat a Most Wanted (játszható, de röhejes, hogy Optimus 2X-en pedig gyönyörűen fut), gyorsabb a netezés, stabilabb, alapvetően is folyamatosabb a használata, és a használhatósága, (és ami a gondom volt, és nem pont ennek a romnak, csak az újrarakásnak köszönhető) és erősebb térerőm is van, amióta ezt használom. Én elégedett vagyok vele nagyjából (persze nem egy hibátlan rom) Számomra előrelépés mindenképp (de lehet, hogy a kernelváltás is közrejátszik, ezért nem mondanám 100%-ra. Faux-ról Bricked-re )

(#19013) S e t h válasza zooltan567 (#18956) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én most vettem innen, 10 nap alatt megjött, nagyságrenddel jobb mint a gyári.Nem vagyok hardcore felhasználó, szombaton jött meg, akkor töltöttem és most raktam rá megint a töltőre, a régi már egy éves volt, naponta kellett töltenem.

[link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19014) zooltan567


zooltan567
csendes tag

Olyan kérdésem lenne, hogy ha rádugom a gépemre a telefont, internet kapcsolat végett akkor nem történik semmi, mi lehet a probléma? (kezdő vagyok igen) A másik, hogy hiába telepítettem a fel a gépemre a HTC Sync-et nem ismeri fel és nem kapcsolódnak össze? Valaki tudna segíteni???? Légyszí

[ Szerkesztve ]

(#19015) csipuka válasza szegto (#19010) üzenetére


csipuka
senior tag

Nekem uzemidoben ugyanaz, sebessegben viszont gyorsabbnak tunik az uj ROM.
Lehet placebo hatas :D
A HUB-on keresztul tettem fel a legujabb faux-ot meg vasarnap.
De en csak 1.2-n jaratom.

(#19016) Zirowe válasza rgeorge (#19003) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Megkeresett engem is, most próbálom én is nyugtatni. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19017) kelemenkelo


kelemenkelo
tag

Nekem nem mükszik a hub:(

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#19018) enginev3.0 válasza kelemenkelo (#19017) üzenetére


enginev3.0
félisten

írták hogy offline
nem sokára jó lesz ota update-tel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19019) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#18991) üzenetére


T0rnad0
addikt

A legelső eleganciánál bírta nagyon jól, de lassabbnak is tűnt a telefon.

Az új HyperNonSense elég jól sikerült rom lett, pár napja azt használom :K

Z Fold 4

(#19020) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#19019) üzenetére


enginev3.0
félisten

Most belőttem laggfree-re a procit, aztán meglátjuk hogy bírja így az akksi mert ugye elég magas órajelen megy egész nap így

Valaki segítsen, fontos lenne a pirospontokhoz :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19021) randras_83 válasza enginev3.0 (#19020) üzenetére


randras_83
addikt

Nálam ma végigment faux kernellel, engem ez nem győz meg, akkuidő lehet rosszabb tőle, de ez azért is lehet mert este itt nyomkodtam folyamatosan kb addig, amíg le nem merült..megnézem antrax kernellel mit tud, de a laggfree engem is izgat.

HUB: holnapra ígérik, hogy jó lesz, másik szerverre kellett átpakolni, mert akkora forgalmat generáltunk.:)

Szerk.: pirospontot max adni tudok..:)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#19022) kelemenkelo válasza enginev3.0 (#19018) üzenetére


kelemenkelo
tag

Pirospont ügyben hogy tudok segíteni?

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#19023) roxan válasza rgeorge (#19005) üzenetére


roxan
senior tag

ics előtt is megvolt. nekem gyari rom van, elég szar.
én csak töltésre raktam a számgep kapcsolatot és Airdroiddal szedem le a cuccokat a telefonról.

(#19024) sgs123456 válasza rgeorge (#19001) üzenetére


sgs123456
tag

Nekem a régi könyvtáras módszerrel vannak fent a csengőhangok az sd-kártyán. És soha nem volt még ilyen problémám. Pedig nagyon sokat csatlakoztatom a gépre.
(Media/Audio/Ringtones)
(Media/Audio/Notifications)

(#19025) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Tegnap nekem is sikerült szert tennem egy Sensation-re, úgyhogy csatlakozom a klubhoz. :) Kérdésem az lenne, hogy ti milyen fóliát és tokot használtok hozzá?

Köszi, üdv!

(#19026) rgeorge válasza sgs123456 (#19024) üzenetére


rgeorge
addikt

Köszönöm, Neked is, roxan. Elvileg Edenyke fórumtársat megtalálta a vevőm, és ő megnyugtatta, így most minden rendben.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#19027) johnny82 válasza johnny82 (#19025) üzenetére


johnny82
őstag

Szerintetek ez milyen lehet?

Vagy inkább ilyen tok, plusz fólia?

Köszi, üdv!

[ Szerkesztve ]

(#19028) rgeorge válasza sgs123456 (#19024) üzenetére


rgeorge
addikt

Gyári rendszer van a telefonodon?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#19029) enginev3.0 válasza johnny82 (#19027) üzenetére


enginev3.0
félisten

300ftert vettem egy foliat hardverapron, az van rajta, tökéletes, védi, és ennél több nem is kelles így mindig könnyen csúszik rajta a kezem
Persze kicsit visszavesz a kepminosegbol de pont nem zavar :)

Tokot nem ajánlom, túl vastag lesz a telefon, inkább vigyázz rá

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19030) enginev3.0 válasza kelemenkelo (#19022) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak egy program kéne, amivel be tudom bindelni F1 F2 re a másolás beillesztest

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19031) johnny82 válasza enginev3.0 (#19029) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Már megrendeltem a tokot fóliával. Jövő hétre elvileg meg is lesz. Ha nem lesz túl jó minőségű, vagy nem tetszik, akkor rendelek másikat. Nem nagy összeg szerencsére.

Köszi, üdv!

(#19032) rgeorge


rgeorge
addikt

Szerintetek jogos igény, hogy vegyem vissza a telefont a csengőhang probléma miatt?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#19033) sgs123456 válasza rgeorge (#19028) üzenetére


sgs123456
tag

Nem, nem a gyári van rajta. Nem vagyok híve a stock romoknak. :)
Vipers rom van rajta.

Nem, nem jogos az igény. Ha az üzlet megszületett, akkor nem igazán vagy köteles visszavenni. Ha csak nem adtál rá garanciát neki, h ha bár mit észrevesz, akkor visszaveszed. Őszintén szólva én azzal sem foglalkoztam volna, h megoldjam a csengőhang problémáját. Megvette, onnantól kezdve az ő készüléke és bármi gondja van, oldja meg maga...

Gondolj bele. Veszel egy használt autót egy embertől. Másnap kiesik belőle a motor. Érdekel valakit rajtad kívül? Szerintem senkit.

Nem beszélve arról, h ki tudja, h mit csinált vele. Lehet, h elejtette, nem használta rendeltetésszerűen, stb.

[ Szerkesztve ]

(#19034) enginev3.0 válasza rgeorge (#19032) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez csak szoftveres gond, most te ha fejen állsz sem javul meg.
Lehet csalódott a telefonba más miatt vagy mit tudom én, és ezért akar tőle megszabadulni

(#19031) johnny82@ fóliáról majd jelezz, mert lehet kéne még nekem is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19035) pap válasza rgeorge (#19032) üzenetére


pap
senior tag

Ha gyári szoftver van rajta,akkor vissza nem venném,nem a Te hibád.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#19036) randras_83 válasza rgeorge (#19032) üzenetére


randras_83
addikt

Szerintem nem, nekem ViperS van rajta, az SD-n van ringtones mappában a motyó és nincs semmi problémám vele...

https://www.flickr.com/randras83/

(#19037) randras_83 válasza sgs123456 (#19033) üzenetére


randras_83
addikt

azért ez nem ennyire egyszerű...legalább is az autónál, de a "kolléga miért nem kér itt segítséget..."
Szerintem egy tiszta install meg egy format sd-card megoldaná a nyűgjét.......

És szerintem ezzel formázzon:

https://www.sdcard.org/downloads/formatter_3/

szerk.:elfelejtettem szerkeszteni...sorry :W

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#19038) johnny82 válasza enginev3.0 (#19034) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Ok, majd szólok. Lehet, hogy félreérthető voltam, ezt rendeltem, ebben van fólia meg tok is.

Üdv!

(#19039) randras_83 válasza johnny82 (#19038) üzenetére


randras_83
addikt

Az enyémen sima HTC fólia van, meg egy tok és ennyi.:) Vigyázni kell rá.:P

https://www.flickr.com/randras83/

(#19040) johnny82 válasza randras_83 (#19039) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Milyen az a sima htc fólia? Természetesen én is vigyázni szeretnék rá, ezért is kell fólia és tok. No meg olykor-olykor, ha 2 sörrel több van bennem, néha ügyetlenkedek és kiesnek a kezemből a dolgok... :DDD

Üdv!

(#19041) randras_83:

ok, így értem. Persze, vigyázni fogok rá természetesen, de előfordulhatnak balesetek. Erre próbáltam utalni az előbb. :)

[ Szerkesztve ]

(#19041) randras_83 válasza johnny82 (#19040) üzenetére


randras_83
addikt

Úgy értettem, hogy HTC gyári fólia. :D

Ja és ne ejtsd el...drága a kijelzőcsere...az egyik barátom tudna róla mesélni, h a szervizben mennyiért cserélték/"rabolták" ki.:)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#19042) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon vicces, tök jó :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19043) Zsirmanc


Zsirmanc
aktív tag

Hölgyek/Urak!

Csinál valakinek olyat gyári rom-al, hogy cseng a telefon, felveszem, egy halk pittyenés, majd néma csend.
Utána kb. fél percig a call lenyomására sem csinál semmit, majd ennek elteltével megint tudok telefonálni.
Nem minden bejövő hivásnál csinálja, de mondjuk kb. minden negyediknél.
Mi lehet a gond? Tapasztalt már ilyet valaki?
Köszi

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#19044) sgs123456 válasza randras_83 (#19037) üzenetére


sgs123456
tag

Ha megtörtént az adásvétel és az átiratás, akkor pontosan ilyen egyszerű.

(#19045) randras_83 válasza sgs123456 (#19044) üzenetére


randras_83
addikt

Igen, aztán jön a rejtett hiba, meg a 6 hónap szavatosság, meg a békéltető testület...:)

https://www.flickr.com/randras83/

(#19046) Zirowe válasza sgs123456 (#19033) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azért normális esetben rejtett hibákért szoktak felelősséget vállalni a normális eladók, akik pedig nem, azoknak vaj van a fején, és nem kell tőlük venni semmit.
A te motoros példád például egy hatalmas kártérítési perrel végződne.

Másrészt pedig itt nem erről van szó, mert a telefon gyári állapotban van, és köztudott hiányosságról van szó, nem pedig hibáról.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19047) randras_83 válasza Zirowe (#19046) üzenetére


randras_83
addikt

Igen-igen :K :K
Bár mint írtam, szerintem ez simán orvosolható, amikor gyári ICS volt a telómon, akkor sem csinált ilyet.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#19048) Zirowe válasza randras_83 (#19047) üzenetére


Zirowe
nagyúr

De ezen gyári van, és nem izolált eset, tehát nem az eladó hibája.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19049) randras_83 válasza Zirowe (#19048) üzenetére


randras_83
addikt

igen értem, tudom, és azt is hogy előfordul..:)
veletek vagyok, meg a vízilovakkal. :DD :DD

https://www.flickr.com/randras83/

(#19050) sgs123456 válasza randras_83 (#19045) üzenetére


sgs123456
tag

Magánemberről beszélek és nem kereskedésről. A vevő átnézheti, amit vesz. Nálam megnézhetik, kipróbálhatják, elmondok mindent, amit tudok. De ha egyszer elviszik, akkor nincs visszaút. A vevő lehet pont akkora tróger, mint az eladó. Soha az életbe nem bíznék meg úgy egy vevőben sem, h hozd vissza, ha rejtett hibát találsz. Ez a gondolat azért elég vicces, ha nem egy üzlet vagy...

(Nem csak Neked írtam, hanem úgy általánosságban)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.