Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) mumk1 válasza Xaels (#549) üzenetére


mumk1
addikt

A beállítások/energia -ba kapcsold ki a gyors boot-ot és utána kikapcsolod, majd hangerő le+bekapcs. :)
1.24 es a verziód, ez érdekes. Nézd már meg ezek után a HBOOT-ba hogy nem-e S-OFF-os. :)

@scapegt
Neked is grat hozzá! :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#552) Xaels válasza mumk1 (#551) üzenetére


Xaels
félisten

:D Na igen a gyors boot, eszembe sem jutott :B
PYRAMID PVT SHIP S-ON RL
HBOOT-1.17.0006

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#553) scapegt válasza mumk1 (#551) üzenetére


scapegt
senior tag

Köszi :)
Az én softverzióm: 1.28.401.1

Ez jó? :)

Ha a not. sávban fent van egy H betű és két nyíl, akkor az már mobilnetet használ?

Találtam egy nagyon állat elírást: SAZABDÍTSON FEL HELYET :D

[ Szerkesztve ]

(#554) mumk1 válasza scapegt (#553) üzenetére


mumk1
addikt

Az már hasít.
Úgy néz ki neked van a legfrissebb szoft verziód. Eddig volt már 1.28 1.27 és 1.24. :)

@Xaels: Köszi. Nekem HBOOT-1.17.0008 de az is S-ON. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#555) scapegt válasza mumk1 (#554) üzenetére


scapegt
senior tag

Ennek nagyon örülök :)

Akkor vk tud segíteni abban, hogy mi az a fekete matrica amit adtak hozzá? Rá van írva, hogy HTC Void....hátlapra kell ragasztani belülről?

A "H" betű azt jelenti két nyilacskával, hogy mobilnetezek? Van valami jófajta mérőprogi mobilnet mérésre?

[ Szerkesztve ]

(#556) Xaels válasza mumk1 (#554) üzenetére


Xaels
félisten

Állítólag közel van a frissítés ami oldani fogja. Nem mintha nekem kéne.

Egyéb kérdések?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#557) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Alakul az ára, végre nem 170k. :((( Ha megoldják a bootloader unlockot, akkor beveszem a listába az S2 mellé.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#558) RobinHD


RobinHD
tag

tetszik nagyon ez a telo, de a GalaxyS II-nél nem jobb :S :))

Privátra illik válaszolni! :)

(#559) Xaels válasza RobinHD (#558) üzenetére


Xaels
félisten

Köszönjük a mélyenszántó hozzászólást.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#560) Chapell


Chapell
aktív tag

Pár óra múlva innen is jön beszámoló.

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#561) CrAck69 válasza scapegt (#555) üzenetére


CrAck69
senior tag

Itt a mobilnet mérésre alkalmas cucc :)
remélem működik
:R

szerk: már itt is elérhető(xxlgsm)
csak kár h 1év bolti gari -.-
12 hónap bolti garanciával:142900Ft

[ Szerkesztve ]

Egyszer fenn....

(#562) jacis válasza Xaels (#556) üzenetére


jacis
nagyúr

Várom a tapasztalatokat :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#563) Xaels válasza jacis (#562) üzenetére


Xaels
félisten

Tapasztalatok eddig: piszok gyors. A kijelző nagyon szép, a burkolat csodás tényleg első rangú. Térerőt nem sikerült tenyérre helyezve csökkenteni. Wifi-t nem tudom tesztelni, nincs a közelben. 8GB-os mSD a telefonban, Internal alapból 1.09GB szabad. Holnap jön át haverom és akkor egy rövid tesztet megpróbálunk összehozni, videóval stb...

Rockplayer Lite: 3perc után is van hang hardveres lejátszásnál.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#564) Xaels válasza Xaels (#563) üzenetére


Xaels
félisten

Na a szoftveres lejátszást is kipróbáltam. Ugyanúgy megy. A teszt videó egy rész volt a South Park-ból :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#565) stufen2 válasza CrAck69 (#561) üzenetére


stufen2
tag

de sztem attól még van rá valószínűleg gyártói garancia is, mert emlékszem a dia2esemre is egy év magyar volt de 2 év nemzetközi(gyártói)

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#566) CrAck69 válasza stufen2 (#565) üzenetére


CrAck69
senior tag

akkor úgy már nagyon jó ára van :) szvsz

Egyszer fenn....

(#567) Giovanny


Giovanny
őstag

Sziasztok,milyen megoldás van unlock-ra gar.vesztés nélkül?

Zero Defect.No Compromise !

(#568) CHIPman válasza scapegt (#555) üzenetére


CHIPman
nagyúr

3G Watchdog, ingyenes Marketen, és van pro változata is. DroidWall-al tudod korlázotni, hogy mi férjen hozzá. Egyébként igen, azt jelzi.
stufen2: Elméletileg igen, viszont ha nem kapsz hivatalos garipapírt, akkor elvileg nem tudod mivel beadni, nem muszáj elfogadniuk.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#569) Chapell válasza stufen2 (#565) üzenetére


Chapell
aktív tag

Ez kicsit más. Ha az van írva, hogy bolti garancia, akkor még a magyar HTC szervizbe se viheted be csak úgy, hanem mindenképp a boltba kell vinni.

Pl a Speedshopnál, ahol 2 év gyártói garit adnak, vagy oda viszed vissza, ha valami gond van, vagy közvetlenül akár a HTC szervizbe (E-care)

Szóval elég valószínű, de persze nem 100%ig biztos, hogy ez valóban csak 1 év gari és csak a boltban érvényesíthető. Ok nélkül biztos nem olcsóbb ennyivel, főleg úgy, hogy most jelent meg.

[ Szerkesztve ]

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#570) Chapell


Chapell
aktív tag

Amúgy eladó egy vadiúj Sensation, elnézést a reklámért, akit érdekel, nézze meg :)

http://hardverapro.hu/apro/htc_sensation_uj_fuggetlen/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#571) CrAck69 válasza Chapell (#570) üzenetére


CrAck69
senior tag

s-on az mit is jelent? h függő? :)

Egyszer fenn....

(#572) Chapell válasza CrAck69 (#571) üzenetére


Chapell
aktív tag

Csak annyit, hogy a bootloader le van zárva. Tudtommal egyelőre nálunk nem kapható olyan, aminek alapból nyitva van. Tehát custom ROM nem tölthető rá, de pár héten belül a HTC unlockolni fogja visszamenőleg is.

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#573) scapegt válasza CrAck69 (#561) üzenetére


scapegt
senior tag

Olyan progit kerestem ami nem sebességet mér hanem forgalmat :) de megvan már, Traffic monitor widget, külön méri a wifis és a 3G-s forgalmat is, az APNDroid-dal pedig ki-be lehet kapcsolgatni a 3G-t. Szóval minden király már :)

A teló még töltőn, még 10%-ot kell töltenie.

Viszont még nem kaptam választ a többi tulajtól, hogy mi az a fekete fólia ami a dobozban volt? Rá kell ragasztani valahova? Mi értelme? (felirat rajta: HTC Void).

(#574) Xaels válasza scapegt (#573) üzenetére


Xaels
félisten

Passz piros. Én is láttam azt a perforált matricát, de nem hiszem, hogy fel kell ragasztani bárhova is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#575) scapegt válasza Xaels (#574) üzenetére


scapegt
senior tag

Akkor ok :D csak kíváncsi voltam, másnak van-e annyi gógyija, hogy kitalálja minek van a csomagban :D mert nem írnak róla.

Háttérképnek mekkora felbontásút keressek? Mert akármilyet teszek rá, nem akar "csúszni" a képernyővel...1080x960? (Valxeg igen, a google ki is hozza ilyen méretre a gyáriakat :) )

[ Szerkesztve ]

(#576) Xaels válasza scapegt (#575) üzenetére


Xaels
félisten

Passz. Általában sima feketét választok/teszek fel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#577) scapegt válasza Xaels (#576) üzenetére


scapegt
senior tag

Ez sem tetszik? :)

Fekete háttér

(#578) Xaels válasza scapegt (#577) üzenetére


Xaels
félisten

Az nem tetszik. Jelenleg a gyáriakból [link] a baloldali oszlop középsőt használom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#579) Josh777 válasza scapegt (#573) üzenetére


Josh777
tag

Szia, kicsit utánanézegettem, nem tudom minek van az fólia, csak annyit találtam h ha leveszed a hátlapot, találsz még 1-2 pici "VOID" feliratú matricát. Ezek olyan helyekre vannak ragasztva, melyekben neked nem lenne szabad belepiszkálni. Így ellenőrzik h belemókoltál-e a hardverbe.. no matrica = no gari :DD
Amit külön kaptál, azt meg talán az értékesítőnek kellett volna felrakni valahova, attól függ mekkora / milyen alakú.. Tedd a képernyőre :Y

(#580) scapegt válasza Josh777 (#579) üzenetére


scapegt
senior tag

Hehe, képernyőn nagyon jól mutatna :D De valószínűleg igazad van, bár nem tudom hova kellett volna ragacsolni :) Nekem futár hozta, senki nem tett semmit sehová :D De nem is baj :) Ha majd valakit érdekel fotó és video, holnap teszek fel (ahogy időm engedi). Egyébként nagyon baba, a kamera szoftverben van egy gomb, ha megnyomom, az előlapi kamerára vált :D bohóckodtam kicsit az egyik effekttel, olyan idióta fejet lehet csinálni vele, hogy 1 percig biztos röhögni fog rajta az ember :D

(#581) Josh777 válasza scapegt (#580) üzenetére


Josh777
tag

arról is kérünk majd képet, hadd nevessünk :P

(#582) CivicEsi válasza RobinHD (#558) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Köszönjük Emese!

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#583) jacis válasza scapegt (#577) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi. Ezt be is lőttem magamnak (igaz csak egy DHD-m van.... :((( ) :D

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#584) RobinHD válasza Xaels (#559) üzenetére


RobinHD
tag

Köszönöm h ilyen megnyerő értelemmel reagáltál a véleményemre szakértő barátom :))

Privátra illik válaszolni! :)

(#585) RobinHD válasza CivicEsi (#582) üzenetére


RobinHD
tag

Köszönjük kiskutyafarka ;) :R

Privátra illik válaszolni! :)

(#586) crey válasza scapegt (#573) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Van a sense settings között widget , ami kapcsolja a mobilnetet , vagy a notification bar-t lehúzva a Quick settings alatt is megoldható , hogy lelődd a mobilnetet, és akkor nem is forgalmaz, nem is kell APN tiltással bohockodni.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#587) Josh777 válasza RobinHD (#584) üzenetére


Josh777
tag

Grat az SGSII-höz testvérem :D
Használd egészséggel, legyetek boldogok sokáig - komolyan. :)

(#588) mivan80 válasza Chapell (#560) üzenetére


mivan80
aktív tag

Beszámoló helyett egyből eladod???? :Y

Mi nem tetszett benne, hogy pik-pakk kidobsz 5 ezret az ablakon? :F

(#589) scapegt válasza Josh777 (#581) üzenetére


scapegt
senior tag

Szép jó reggelt mindenkinek!

Azt inkább nem :P

Este repülő módra tettem, most pedig örömmel konstatáltam, hogy még nem ment le 10% az akkuból :)

Most így áll:
Kijelző: 76%
Nem használt telefon: 17%
Internet: 4%
Cella készenlét: 3%

Üzemidő: 17 és fél óra, aktív használat: 3 óra.

Én már ennek is örülök :D

A fotók kicsit később jönnek :) Most még felteszem a SWI Ftp-t. (És rögtön egy hiba...nem tudom ki ismeri a progit...de hiába írok be username-t és pass-t, nincs Ok gomb, emiatt nem lehet tovább lépni. Back gombra nyomva törli a beírt adatokat és nem enged tovább :( )

Crey: Miután feltettem az APN-t, észrevettem, hogy ki lehet kapcsolni a mobilnetet gyárilag is. Azt gondoltam, hogy a "Mobilhálózat" azt jelenti, hogy on vagy offline a telefon :D és nem a mobilnetet kapcsolja ki-be, de örülök, hogy van benne ilyen.

Ja még valami..nekem azt írja, hogy Teljes memória: 558 MB
Használt: 454 Mb, Szabad: 104 Mb. Nektek is ennyi?

[ Szerkesztve ]

(#590) scapegt


scapegt
senior tag

Tud valaki egy Sensation-ön is működő FTP progit? Nem akarom dugdosni a telót a gépre, de 3-at próbáltam, egyik sem jó :(

A SWI Ftp-n nincs OK gomb, Wireless File Transfer Pro működne, de magától megszakítja a letöltést. Az AndFTP-hez pedig biztos én vagyok a hülye, de nem tudtam úgy használni ahogy én akartam. Nem akarom teleszemetelni a telót, megköszönném, ha vk tudna egy működőt...csak a képeket, videokat szeretném áttenni a gépre.

(#591) animoo


animoo
senior tag

Sziasztok!

Nekem is van egy ilyen készülékem, egyelőre vegyes érzelmekkel viseltetek iranta:)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#592) mivan80 válasza animoo (#591) üzenetére


mivan80
aktív tag

Miért vegyesek az érzéseid?

(#593) Chapell válasza mivan80 (#588) üzenetére


Chapell
aktív tag

Lehet mégsem lesz belőle eladás, csak első felindulásból eléggé elszomorított, hogy itt is bajom van a BT-vel meg a fülessel. De mostmár tényleg gyanús nekem ez a fejhallgató, hogy csak 1-2 telóval működik jól :D

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#594) Lall válasza scapegt (#590) üzenetére


Lall
veterán

Régen volt droidom, de az Astro file manager-t használtam ilyen céllal. Van benne egy Lan fülecske New -> Scan. Megtalálja a géped és másolgathatsz is. Azt hiszem ez a legegyszerűbb.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#595) Jadro válasza animoo (#591) üzenetére


Jadro
veterán

Tessék kifejteni részletesebben, ebből tanul a nép! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#596) animoo válasza mivan80 (#592) üzenetére


animoo
senior tag

Szoftveresen nem hozza egyelőre azt a szintet,amit varnek tőle. Kiforratlan a rendszer. Meg optimalizalas teren is hagy kívánnivalót maga után. Amúgy rendben van, nagyon szép,és jó kézbe venni. A kijelzoje is tetszik a sok kritika ellenére is. A bongeszes is rendben van, de bár ertenem, miért zárja be a többi ablakot egy idő után. Fura a memoriakezelese.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#597) hami31 válasza animoo (#591) üzenetére


hami31
csendes tag

Mi nem tetszik benne?

(#598) Xaels válasza RobinHD (#584) üzenetére


Xaels
félisten

Még mindig rossz topikban vagy. Fáradj át: IDE!

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#599) Xaels


Xaels
félisten

Na még 1-2 gyors észrevétel: hangerőben sokkal jobb mint a Desire cserébe hívások közben ha maximumra tekered kicsit elkezd torzítani, viszont 1 fokkal visszavéve is nagyon tiszta és érthető.

Jelenleg (Battery Watcher Widget) 10 óra 31 perc után 82%-ot ír akkura. Mindezt úgy, hogy FB szinkronizáció, HTCSense és HTCHub szinkronizáció, Weather szinkronizáció valamint 1 Gmail és 2 külső mail cím szinkronizálása van bekapcsolva és a mobil hálózatokat nem kapcsoltam le.

Az érintő gombokat nehéz kicsit megszokni a Desire után, de nagyon jól működnek. Kijelző érzékenységgel kapcsolatban sem találkoztam semmilyen problémával.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#600) Chapell


Chapell
aktív tag

Akkor tőlem is 1-2 észrevétel. A Swype-szerű bevitel elég szar, alig ismer fel valamit, szinte használhatatlan. Application restore-nál az egész telefon marhára be tud lassulni, kb annyira mint a Desire. Ráadásul összességében a felület átmenetei nem olyan simák, mint az eddigi Sense-eknél, hiába a nagyon durva proci.

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.