Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) szamtech válasza Xaels (#1347) üzenetére


szamtech
csendes tag

Nem a telefon a szar hanem egyszerűen rosszabb minőségű képet és videót csinál, mint a mostani +akad a menü is. Egyszer már volt már droidos próbálkozásom egy desire, de akkor is ez lett a vége: Eladom.

Csak személyes átvétel! Posta nincs. Köszi!

(#1352) Xaels válasza szamtech (#1351) üzenetére


Xaels
félisten

Eddig az volt a baj, hogy nem gördülékeny. Most meg szar képet és videót csinál. Figyelj, nem bántás de vagy szemellenző került rád vagy egy gyári hibás készüléket kaptál. Itt nem az a megoldás, hogy eladod és megszivatsz valaki mást, hanem visszaviszed a boltba. Így is hülyeség volt egy ilyen telefont sufni gsm-nél venni, csak a szívás van egy ázsiai régiós készülékkel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1353) Xaels


Xaels
félisten

Engadget Bootloader-es hír

és itt van egy post a HTC-től:

"HTC
Devs, we’re making lots of progress on unlocking bootloaders: Today we can confirm the HTC Sensation and HTC EVO 3D will be supported! See out note for more info:
Update on Bootloaders
Thanks so much for providing feedback, we hear your concerns. Your satisfaction is a top priority for us and we're working hard to ensure you have great experiences with our phones. We're reviewing the issue and our policy around bootloaders and will provide more information soon. Thank you for your interest, support and willingness to share your feedback. **UPDATE** We’ve listened. Check out the statement from our CEO, Peter Chou on HTC bootloaders. Click the link for more info. http://on.fb.me/iZXgkR **UPDATE 7/10** <!-- p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 48.0px; font: 15.0px Calibri} --> We wanted to provide an update on HTC’s progress with bringing bootloader unlocking to our newest phones. We know how excited some of you are for this capability, and we’ve put significant resources behind making this change as soon as possible. While we wish we could flip a simple switch and unlock all bootloaders across our device portfolio, this is actually a complex challenge that requires a new software build and extensive testing to deliver the best possible customer experience. We’re thrilled to announce today that software updates to support bootloader unlocking will begin rolling out in August for the global HTC Sensation, followed by the HTC Sensation 4G on T-Mobile USA and the HTC EVO 3D on Sprint. We’re in the testing phase for the unlocking capability now, and we expect it to be fully operational by early September for devices that have received the software updates. We'll continue rolling out the unlocking capability over time to other devices as part of maintenance releases and new shipments. HTC continues its commitment to unlocking bootloaders and supporting the developer community. Because of the importance of this community to us, please expect an update on this about every few weeks as we make progress toward launch. Thank you for your patience and continued support!
készítette: HTC
3 órája · 234884 · Nem tetszik · · Megosztás"

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1354) Xaels válasza szamtech (#1351) üzenetére


Xaels
félisten

Ha minden igaz ma már van a te készülékedre is OTA 1.35-ös Update. XDA-n egy post szerint megszűnnek az érintős problémák. Azért tedd fel, csinálj rajta egy factory reset-et és próbáld ki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1355) scapegt válasza Xaels (#1354) üzenetére


scapegt
senior tag

és abban amit mi tettünk fel a telóra 1-2 hete, abban miért van érintős bug? :) nekem csinálta már úgy, hogy fel akartam hívni valakit, ki van téve ikonnak és 5x nyomtam rá mire érzékelte.

(#1356) Xaels válasza scapegt (#1355) üzenetére


Xaels
félisten

Passz. Szerintem valami a háttérben okozhatja. Bár nekem már nem volt ilyen gondom vagy 2hete. Megy minden szépen elsőre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1357) scapegt válasza Xaels (#1356) üzenetére


scapegt
senior tag

Nekem a létező összes bug megvan :D újra melegszik ha játszok vele, de nem is kicsit, az üveg majdnem forró az érintőgomboknál, az akkum most 22 órás és 25%-os :D pedig nem sokat használtam. Az érintős bug is elég durva tud lenni néha, bár nem mindig jelentkezik. Sőt, olyan a teló, mintha mozogna a hátlapban :D ha megnyomom jobb oldalon aztán bal oldalon felváltva, akkor érezni hogy mocorog benne...elég sz@rul oldották meg ezt is. Mondjuk a sok "hiba" ellenére szeretem ezt a telót :) és az is tény hogy lassú a hardverhez képest, de várom türelmesen a javításokat :)

(#1358) Xaels válasza scapegt (#1357) üzenetére


Xaels
félisten

Szerencsére nekem nincs vele sok gondom. Volt itt valaki akinek ez a "mocorgás" volt, de megoldotta két papírfecnivel. Amúgy kezd elmúlni az az érzésem, hogy a Desire jobban egyben volt, bár az optikai trackball tud hiányozni :D

Tegnap el voltunk párommal Visegrádon és ezzel fotóztunk, tájékozódtunk, nem hagyott cserben. Igaz mire hazaértem 19%-on volt az akkumulátor.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1359) scapegt válasza Xaels (#1358) üzenetére


scapegt
senior tag

Na igen, ez az akku dolog elég fájó pontja szegény készüléknek...az enyém még mindig produkálja a semmitől való merülést :D Addig nincs is baj amíg töltőközelben vagyok, bár engem személy szerint idegesít, hogy naponta kell dugdosni a töltőre, na de ez van :) rakhattak volna bele egy minimum akkora akkut mint az Atrix-ba, ekkora kijelzőhöz dukált volna.

[ Szerkesztve ]

(#1360) Xaels válasza scapegt (#1359) üzenetére


Xaels
félisten

Az a baj, hogy önmagában nem elég egy papíron nagyobb kapacitású akku. Ha elrontják az erőforrás kezelést akkor az is ugyanúgy lemerül 1 nap alatt. Persze jobban bírja valamennyivel, de én azt mondom, hogy jobb ha a fogyasztást csökkentjük és nem a tankot növeljük.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1361) scapegt válasza Xaels (#1360) üzenetére


scapegt
senior tag

Elvileg ezt ugye meg is oldották azzal, hogy a két magot külön járatja...bár ahhoz képest elég durván merül, szóval lehet nem is sikerült, csak reklámszöveg :D

(#1362) Xaels válasza scapegt (#1361) üzenetére


Xaels
félisten

A CPU nem eszik sokat és az aszinkron működésű magok is jól teszik a dolgukat, de a többi alkatrész ettől még nem a legjobb ezen a téren. Az üzemidő növekedését a legjobban majd egy olyan kijelzőtechnológia fogja megdobni aminek nem kell majd hátulról megvilágítás csak éjszaka valami kis erőforrás igényű világítás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1363) szamtech válasza Xaels (#1352) üzenetére


szamtech
csendes tag

"Eddig az volt a baj, hogy nem gördülékeny. Most meg szar képet és videót csinál."

Ki mondta neked hogy az már megszűnt? Én csak kiegészítettem és ezzel betelt a pohár.

Szted Madár vagyok és nem vittem volna vissza? Olyan hibákat produkál ez a teló ami mindenkinek van.

- Érintős bug,
- lassúság,
- a semmitől való lemerülés
- Teljesen véletlenszerűen újraindulgat (Mint a Win98 első verziója kb)
- a kamera meg alapból szar, a teszt szerint is.

Szóval ezek fényében NEM viszem vissza sehova mivel nem garanciális hiba.
A gyártók meg ne javítgassák. Egy ilyen telefont eleve úgy kellett volna kiadni hogy jól használható és gyors nem gyorsan gyorsan piacra félkész állapotban.
Sajnos egy jó időre elfelejtem a HTC-t, főleg hogy a galaxy II fényévekkel jobb lett nála. anyaghasználat ide vagy oda. Ezeket a sorokat nem azért írtam ide, hogy legyen min vitatkoznunk. Ez a véleményem és pont

Csak személyes átvétel! Posta nincs. Köszi!

(#1364) Xaels válasza szamtech (#1363) üzenetére


Xaels
félisten

- "Teljesen véletlenszerűen újraindulgat (Mint a Win98 első verziója kb)"
Ezt nálam egyszer nem produkálta pedig gyötörtem már eleget, 2szer frissítettem ROM-ot. És a garanciális hiba nem csak hardveres eredetű lehet. Ha nekem újraindulgatna vinném vissza a boltba vagy a szervizbe. Téged megvezettek a gsm boltban és még őket véded...

- "- a kamera meg alapból szar, a teszt szerint is."
Jah amit aztán keresztbe is hasítottak a következő napon publikált 2magosok tesztjében. Az i4 kamerájánál minden bizonnyal jobb. Már csak ha a túlszaturált színeket nézzük is fel tűnhetne, hogy ott nincs minden rendben. Hol vesz neked az i4 1080p@30fps -el videót például?. Csak, hogy idézzek, ha más az SGS2-t is felhoztad: "A HTC tehát beváltotta ígéretét és korrektül megcsinálta a Sensationt, a koreai versenyzők képalkotás terén jóval gyengébbek nála." - Forrás

Nem muszáj frissíteni, eladhatod így is csak számíts rá, hogy ebben az esetben sokat fogsz rajta bukni. Részemről befejezve többet meg sem próbálok neked segíteni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1365) MerLinh válasza scapegt (#1361) üzenetére


MerLinh
senior tag

Nekem 21 óra és most van 57%on igaz nem sokat használtam, de folyamatosan megy az push email, meg 1-2 telefon, lassúságra meg reméljük minél előbb lehet romot frissíteni, mert az egyikbe valahogy bekapcsolták a UI gpu gyorsítást.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1366) equinox777 válasza Xaels (#1364) üzenetére


equinox777
csendes tag

Szerintem felesleges itt ecsetelni ezt a dolgot,akinek nem felel meg ez a telefon az maradjon csak a kis szifonnál,hisz az elvakultságot úgysem tudod megmagyarázni :)
Amúgy pedig,nekem sincs semmi probléma a telefonnal,érdekes hogy a hivatalos,magyar garanciás,és régiókódú készülékek nem produkálnak ennyi hibát.

Szánalmas hogy egyesek csak mocskolódásra használják a fórumot...

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1367) Xaels válasza MerLinh (#1365) üzenetére


Xaels
félisten

Hát talán majd 2.4-ben lesz. Úgy emlékszem abban a verzióban találkozna majd a tabletes(3.0-3.1) és a mobilos vonal. Mondjuk ha felteszel egy másik launcher-t akkor nagyon megtáltosodik a készülék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1368) MerLinh válasza Xaels (#1367) üzenetére


MerLinh
senior tag

Jaja az tudom, de most az messze van, most a főzött romokrol beszélek, az egyik legfrissebb verziójában mégis sikerült bekapcsolni, mondjuk nem tudjuk kipróbálni mennyire müködik, cput le is lehetne venni 800 körülire amikor nem kell...hmm

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1369) Xaels válasza MerLinh (#1368) üzenetére


Xaels
félisten

Hát majd meglátjuk.

Na felraktam pár Launchert. Vannak egész pofásak és olyan 1-2 mint a szélvész. Van aminek van a főképernyőn fektetett üzemmódja is. Ha valakit érdekel szóljon és írok róluk 1-2 sort ide.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1370) mivan80 válasza Xaels (#1369) üzenetére


mivan80
aktív tag

Érdekel! :))

Várom a beszámolót! :K

(#1371) Xaels válasza mivan80 (#1370) üzenetére


Xaels
félisten

Mindenből csak az ingyeneset próbáltam ki.

ADW Launcher: a főképernyő szépen, gördülékenyen lapozható viszont a menüben a lista nézet nagyon akadt valami miatt így ezt hamar száműztem. [link]

Go Launcher EX: a főképernyő itt is kifogástalanul lapozható. Az oldalak száma változtatható illetve miután beállítottuk van fektetett nézet is. A menübe lépve oldalra görgetés fogad minket, az aktuális háttérképet látva halványan a háttérben. Az ikonok itt szabadon variálhatóak, a lapozás gördülékeny. Az alkalmazás legnagyobb hátránya, hogy sok mindent külön kell a Marketről hozzá beszerezni, de vannak hozzá külön "témák". [link]

Launcher 7: A WP7 főképernyőjének Androidos megvalósulása. Csempés nézet ami csak jobbra lapozható amivel a menü tárul elénk amely sima lista nézetben görgethető függőleges irányban. A működése nagyon gyors és egyszerű. A csempék színe és a hozzájuk rendelt alkalmazások szabadon variálhatóak illetve az esetlegesen rajtuk levő képeket is saját szájíz szerint cserélhetjük. [link]

LauncherPro: sajnos nagyon sok mindent kipróbálni nem lehet a Marketes ingyenes verzióban, de a főoldal folyékonyan lapozható és a menüben is akadásmentes a függőleges gördülés. [link]

Regina 3D Launcher: a főképernyő lapozásának animációja gördülékeny, bár elég szokatlan és kicsit olyan mint a Nokia N8-ban, mintha késleltetve lenne egy picit. A menü oldalra lapozós megvalósítású amit feldob egy kis 3D-s effektezés, de a mozgás folyamatos. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1372) Xaels válasza Xaels (#1371) üzenetére


Xaels
félisten

Most néztem:
- Launcher 7 alatt 250MB szabad memória :Y
- GO Launcher EX alatt 220MB :DDD

Persze ezekben nincs annyi cucc mint a Sense-ben, de ezek ingyenes alternatívák.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1373) MerLinh válasza Xaels (#1372) üzenetére


MerLinh
senior tag

annó mikor kilődőztem néhány dolgot, láttam hogy 235mega szabad memória van, persze nem tudtam hogy azzal ujraindul a sense, ujraindult és egyből egy 100-asal kevesebb lett :P

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1374) mivan80 válasza Xaels (#1372) üzenetére


mivan80
aktív tag

Köszi! :)

Melyik hajazott legjobban a Sensre?

Melyiket hagynád, hagytad fenn helyette?

(#1375) Xaels válasza mivan80 (#1374) üzenetére


Xaels
félisten

Az ADW-t töröltem mert az használhatatlan volt az akadó menü miatt, de a többi megvan a Sense mellett. A "házikó" gombbal lehet köztük váltogatni. A legjobban a fizetős LauncherPro hajaz a Sense-re. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1376) Xaels


Xaels
félisten

Na még feltoltam egy "próbaverziós" SPB Shell 3D-t is. A memóriát ez is lezabálja, de szép gördülékeny a működése. Az ára horror.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1377) kosturica válasza Xaels (#1372) üzenetére


kosturica
őstag

Akkor ajánlanám szíves figyelmedbe ezt a szabad ram kapacitást DHD-n :D !

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1378) Xaels válasza kosturica (#1377) üzenetére


Xaels
félisten

Ez gyári ROM-al van? Mert elsőre nekem nem úgy tűnik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1379) kosturica válasza Xaels (#1378) üzenetére


kosturica
őstag

Á dehogy, ez egy Nightly rom. Olyan gyors, hogy pusztulat!! :) Csak azt akartam érzékeltetni, mennyit zabál a Sense.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1380) Xaels válasza kosturica (#1379) üzenetére


Xaels
félisten

Azért mondom. :D DHD-val is sokáig szemezgettem, de a Desire után kevésnek találtam, hogy váltsak. Majd augusztustól lehet itt is lesznek hasonlók.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1381) kosturica válasza Xaels (#1380) üzenetére


kosturica
őstag

Jövő hónapban kinyitja a HTC a sensation bootloaderét, onnantól kezdve szabad az út!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1382) Xaels válasza kosturica (#1381) üzenetére


Xaels
félisten

[link] Tudok róla. Mondjuk nekem nem kell Custom ROM, a gyárival is meg vagyok elégedve, max kivágnék pár cuccot amire semmikép nem lenne szükségem, de arra már most is lenne lehetőség.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1383) kosturica válasza Xaels (#1382) üzenetére


kosturica
őstag

Ha a gyárival meg vagy elégedve, a custommal 2x jobban meg leszel, mert annyival jobbak. Hidd el, mindenki ott köt ki a végén, csak idő kérdése... ;)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1384) Xaels válasza kosturica (#1383) üzenetére


Xaels
félisten

Én nem hiszek ebben. Mellesleg ha le akarnám cserélni a ROM-ot akkor nem Sensation-t vettem volna. A Sense adja meg a bukéját :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1385) kosturica válasza Xaels (#1384) üzenetére


kosturica
őstag

Attól, hogy custom romot raksz fel, még még nem kell búcsút mondani a sense-nek!!! Van abba sense-s ill. anélküli változat is. Tény, hogy százszor gyorsabbak és energiatakarékosabbak a customok, hidd el, több mint egy éve foglalkozok ilyen romokkal, van rálátásom.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1386) Xaels válasza kosturica (#1385) üzenetére


Xaels
félisten

Na ja, csak lehet, hogy pont olyasmit vesznek ki ami nekem kellene. Vagy pont olyan helyen bugol ahol zavarna. Inkább majd magam kioperálom/letiltom ami esetleg nem kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1387) kosturica válasza Xaels (#1386) üzenetére


kosturica
őstag

Nem akarlak megbántani, de olyanokról vitatkozol velem, amihez nem értesz!
Ezek a romok utólag is módosíthatók a felhasználó által. Tehát, ha valamilyen alkalmazást kivesznek belőle, attól még azt vidáman visszarakom a romba és utána flash-elek, ha feltétlenül kell nekem. Nem ennyit jelent a custom mivolta egy romnak, hogy kiveszek, vagy eltávolítok dolgokat. Hihetetlen módon optimalizálnak benne dolgokat, új kerneleket írkálnak komoly programozói ismeretekkel bíró szakemberek, az xda fórumon vannak egy páran ilyenek.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1388) Xaels válasza kosturica (#1387) üzenetére


Xaels
félisten

Nem értek hozzá, de nem is akarok belemélyülni, nincs rá időm és energiám, hogy ezzel foglalkozzak.

Amúgy amíg az XDA-s srácok valamit kitolnak a népnek és minket használnak tesztelőnek addig a gyári ROM-oknak meg kell felelnie a kikerülés előtt. Lehet vitatkozni, biztos überjó programozók bütykölik a custom romokat az XDA-n, de nekem nincs arra energiám, hogy esetleg kisebb fixek miatt akár hetente ezzel foglalkozzak és elég sokszor olvastam, hogy valami bekerül de másik helyen meg bebugol emiatt a ROM. Ők is emberek hibáznak.

Ha megfelel nekem a gyári állapot ami miatt HTC készüléket veszek, ha nem ez lenne az elvárásom akkor vettem volna Samsungot vagy Motorolát, akkor miért is szenvedjek ROM cserével? Aki akarja lecserélheti, de én nem hiszem, hogy a hétköznapokban annyi előnyt jelentene mint azt egyesek állítják.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1389) MerLinh válasza Xaels (#1386) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát igen, nagyon sok mulok a kerneleken is, hogy mennyire sima illetve stabil egy rom. Lesznek full sense változatok is csak optimizáltabbak lesznek, szóval a custom rom nem egyenlő a CM-el.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1390) kosturica


kosturica
őstag

Hú, ez éppen elég volt mára... :DDD
Akkor egy kis idegnyugtatónak ez talán jól jön!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1391) MerLinh válasza kosturica (#1390) üzenetére


MerLinh
senior tag

miért is?=) azért mert szajkozák a többi gyártot és a samsungot istenitik?=)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1392) kosturica válasza MerLinh (#1391) üzenetére


kosturica
őstag

Bocs, de nem értem ezt mire írtad. Az előző postomban én nem nyomtam válasz gombot, tehát nem neked írtam.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1393) Xaels válasza MerLinh (#1391) üzenetére


Xaels
félisten

Az én véleményem verte ki a biztosítékot, de nem baj ez van. Nekem "Out Of The Box" készülék kell, a többi másod/harmadlagos.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1394) scapegt válasza kosturica (#1390) üzenetére


scapegt
senior tag

Most akkor ezt fel lehet rakni? Bocs a hülye kérdésért :DDD

(#1395) kosturica válasza scapegt (#1394) üzenetére


kosturica
őstag

Szerinted nem azért linkeltem? Csomó javítást tartalmaz! Akik feltették, pozitívakat mondtak róla. Ugye azért a HTC is javítgat, toldozgat, nem csak az xda-s srácok, mert tévedni emberi dolog, igaz Xaels? :DDD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1396) Xaels válasza kosturica (#1395) üzenetére


Xaels
félisten

Látom nagyon a bögyödben vagyok mert nem fekszem le az XDA előtt :D

Na de scapegt azt kérdezte, hogy a RUU-val felrakott 1.35.401.1-es ROM-ra tudja-e telepíteni? Ahhoz képest van-e benne változtatás?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1397) kosturica válasza Xaels (#1396) üzenetére


kosturica
őstag

Nem vagy egyáltalán a bögyömben, de tényleg, ezt felejtsd el!! Kicsit csipkelődtem, de semmi gond.
Majd ő megmondja, hogy felment-e neki, vagy sem. Nekem van rá tippem... :D

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1398) Xaels


Xaels
félisten

[link] Itt a forrása a telepítés leírásával, hogyha valaki fel akarná rakni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1399) kosturica válasza Xaels (#1398) üzenetére


kosturica
őstag

Nem mondod, hogy betetted a lábad az xda oldalára? :DD Fejlődsz, le a kalappal! :D
Ehhez bizony minimum temproot kell!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1400) Xaels válasza kosturica (#1399) üzenetére


Xaels
félisten

Eddig is jártam ott egy jó pár alkalommal, de főleg csak a gyári dolgok miatt. Már Desire-es koromban is olvasgattam az XDA fórumát. :P

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.