Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) sshr3kk válasza Something_ (#7000) üzenetére


sshr3kk
tag

Ez lényegesen jobb megoldásnak tűnik számomra!

Live your life, like it's your last day!

(#7002) dingo-htc se válasza Something_ (#6984) üzenetére


dingo-htc se
tag

igen én pont így használom.müködik rendesen.elötte 5800 at használtam így,de annak sem volt baja,talán csak annyi h halk volt.de ezt tudod orvosolni ha felhangositod a cd lejátszón.amúgy a transmitter minősége nem tudom mennyire befolyásolja.az enyém kb 1500 forint volt.próbálj meg a csatornákkal játszani kicsit.pl beállitod 108ra és a rádión eltolod egy picit valamerre 107.8-108.2.ilyen már volt nekem és jobb lett a minősége.

[ Szerkesztve ]

(#7003) #54715584 válasza GoDPlaYeR (#6978) üzenetére


#54715584
törölt tag

Azért írtam, hogy olvass vissza, mert én is írtam egy rövidebb szösszenetet a tapasztalataimról és mások is.
De nem tudom most visszakeresni, sajnos nincs időm, csak pár nap múlva lesz :(
Az akksi melegszik a játékoknál ha huzamosabb ideig játszol és merül közben nagyon. Egyébként ha beállítod a dolgokat a mindennapi használathoz, akkor az akksi 1-2 hét után beálll majd és nem fog olyan gyorsan merülni.
Új szoftot/ROM-ot nem olyan nehéz rá telepíteni, többet is ki tudsz próbálni, sok XDA-s linket találsz itt topicon belül is.

Egyébként én nagyon meg vagyok vele elégedve a telóval és nagyon szeretem, annak ellenére, hogy nálam pl porosodik a készülék belül, ezért hetente egyszer szétszedem és kifújom belőle a port.

A többiek is elégedettek szerintem, bár volt 1-2 ember, aki sajnos szívott vele még az első szállításból (sztem én is abból kaptam még), de inkább a szervíz hozzáállása miatt.

T-s készülékek egy része független, én még nem próbáltam, de semmilyen T-s dolog nincsen benne.

[ Szerkesztve ]

(#7004) Something_ válasza #54715584 (#7003) üzenetére


Something_
őstag

Ez a hetente szétszedés jó ötlet? El fog fáradni szerintem a hátlap, így több por fog bejutni és egy idő után az alsó rész is recsegni fog. Habár ez csak az én gondolatom.

(#7005) kokler válasza #54715584 (#7003) üzenetére


kokler
aktív tag

Arra felhívnám a figyelmet, hogy nagyon nem mindegy milyen játékkal játszol a telón (mennyire optimalizálták az appot)! A tapasztalat alapján két hasonló grafikájú játék is különböző módon fogyaszt. Pl. az Iron Wars nagyon zabál...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#7006) #54715584 válasza kokler (#7005) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nálam pl. Angry Birds nagyon megnyúzta a készüléket.
De a Cloud & Sheep alatt közel sem volt annyira terhelve a készülék, pedig sztem jobban használja a vasat.
Nem akartam általánosítani, így sikerült :)

Gábor: nem tudom mennyire jó ötlet. De azt semszereteném, hogy egy idő után azért ne működjön a készülék, mert eltömődött vmi :)

[ Szerkesztve ]

(#7007) kaciokos


kaciokos
őstag

Sziasztok!

Lehet, hogy hülye kérdés, de a Sensation egyedi (qHD) képernyőfelbontása nem okoz gondot egyik appnak se?

Kaci

(#7008) kokler válasza #54715584 (#7006) üzenetére


kokler
aktív tag

Ja, véletlenül sem leszúrásnak szántam, csak annyi, hogy nagyon sok múlik a fejlesztőkön.

Angry Birds pl. nálam az utolsó frissítés előtt szaggatott (újraindított készülékkel is) nagyon és melegítette a CPU-t és az akkut is.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#7009) Something_ válasza dingo-htc se (#7002) üzenetére


Something_
őstag

Utána néztem és a legjobb és a legolcsóbb megoldás az, hogy a fejegységhez bekötni egy RCA to Jack kábelt.

Szerintem ez a legjobb választás, kikapni a rádót, bedugni a 2 dugót és valahol kivezetni a jack-et és rádugni a telefonra. Vélemény?

(#7010) sshr3kk válasza kaciokos (#7007) üzenetére


sshr3kk
tag

Azt nézve, hogy nem egyedi, egyáltalán nem. Meg ugye az alkalmazás gyártók is tekintettel vannak mindenkire, szóval minden felbontásra átírják az app-okat.

Live your life, like it's your last day!

(#7011) sshr3kk válasza Something_ (#7009) üzenetére


sshr3kk
tag

Ha nem zavar, hogy valahol ki fog lógni a kocsiból egy jack kábel akkor jó ötletnek tűnik, bár néhány autóban ez gyárilag benne van a könyöklő alatti tároló rekeszben vagy egyéb hasonló helyeken.

Live your life, like it's your last day!

(#7012) Something_ válasza sshr3kk (#7011) üzenetére


Something_
őstag

E36-os BMW-m van, szóval abba még ilyen multimédia megoldások nincsenek:D
De az már részlet kérdés, elvezetem a középbox alatt, a könyöklőig és onnan max meghosszabbítom a jack-et, így nem észrevehető.
Más kérdés, hogy RCA-n milyen lesz a minőség, és mondjuk, hogyha RCA to Jack és mondjuk még erre egy Jack hosszabbítót kötnék és úgy a telefonra. Így nem lenne "szem" előtt.

(#7013) Saccco válasza kaciokos (#7007) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha valami pl max WVGA felbontásig menne, akkor fekete keretek között fut, de a többség kihasználja a teljes felbontást.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#7014) WiZARD válasza Something_ (#7012) üzenetére


WiZARD
addikt

minőségre biztos jobb lesz mint bármilyen FM transmitter.
legalábbis amit én próbáltam, az tökszar volt, több autóban is...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#7015) Fl4tl4nd3r válasza tgb (#6958) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nekem ez van fent Sense-o-Maniac - Sense 3.5 v1.4.7 Beats sotck kernellel 1188 alapon ha minden igaz 192nek kéne lennie,de ez az akku elég vicc egy ilyen telefonba....

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#7016) kokler válasza WiZARD (#7014) üzenetére


kokler
aktív tag

Az FM transmitter már magából az FM technológiából is hulladék lesz bármilyen gányolt kábeles megoldáshoz képest :B

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#7017) Something_ válasza kokler (#7016) üzenetére


Something_
őstag

Mi abban a gányolás, hogy a fejegység rca kábeléhez egy rca jack kábelt rakok és arra a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#7018) kchris78 válasza Something_ (#7012) üzenetére


kchris78
veterán

kolléga :). nekem E46-osom van, és nagggyon praktikus hogy még kazettás, adapter rulez, és még ennek is sokkal jobb minősége van mint a transmitternek, az egy hulladék.. Mondjuk nem rossz amikor RDS-en mutatja hogy éppen mit játszik...

Feltettem tegnap a HyperSensation-t, csak nem bírtam ki. És meglepve tapasztaltam hogy bármilyen fapados is legyen, a Cyanogen moddal meg az ADW launcher-el kb hozza azokat a megoldásokat (legalábbis 1 nap alatt amikre volt idő rátalálnom) amiket a "fullos" memóriazabáló Sense3.5 és ISZONYATOSAN gyors, tényleg szifon feeling, sehol egy reccenés látszik a scrollozáson hogy legalább 60fps-el rajzolja ki. Ráadásul egy magyar srác főzi, nem tudom itt van e ezen a forumon köztünk.

Úgyhogy a kérdésem:
Melyek azok az alkalmazások (legyenek akár fizetősek) amikkel a Sense színes szagos widgetjeit helyettesíteni lehet? Köszi előre is!

(#7019) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Ha felraktam pl egy theme-t azt hogyan tudom törülni? csak úgy ha keresek törlőfájlt hozzá vagy van más megoldás is? :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#7020) kchris78 válasza #54715584 (#6963) üzenetére


kchris78
veterán

ez nem meglepő. Ha teljesen feltölti az ember a telót akkor nagyon sokáig 100%-on van és utána relatíve gyorsan pörögnek lefele a %-ok.

(#7021) szasz1 válasza Fl4tl4nd3r (#7019) üzenetére


szasz1
tag

Simán ahol választod a témát, ott törölni is lehet :)

(#7022) #54715584 válasza kchris78 (#7020) üzenetére


#54715584
törölt tag

Babráltam a telót és még mindig 77% :)

(#7023) Something_


Something_
őstag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy van e valami olyan program, amivel fel tudom venni a telefonon képernyőjét?
Mondjuk 2-3 percet, hogyha "tesztelek" egy programot és meg akarom mutatni valakinek videó formájában.

(#7024) #54715584 válasza Something_ (#7023) üzenetére


#54715584
törölt tag

hmm, azt nem tudom, de képeket tudsz csinálni úgy, hogy megnyomod a kikapcs+home gombot.

(#7025) Something_ válasza #54715584 (#7024) üzenetére


Something_
őstag

Azt tudom, köszi:)

(#7026) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!
Raktam fel egy tweaks nevű progit meg egy témát amiből a rosie-t módosítottam így lett a menüben is háttér,viszont ha beakarom kapcsolni a wifit aztírja hiba így nem megy....hogyan tudok törülni olyan alkalmazásokat amiket nem enged? nemakarom újrarakni a romot is megint ha nem muszály előtte jóvolt. :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#7027) sshr3kk válasza Fl4tl4nd3r (#7026) üzenetére


sshr3kk
tag

A muszáj az pontos jé! :DDD

Live your life, like it's your last day!

(#7028) Fl4tl4nd3r válasza sshr3kk (#7027) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Tudom de valamiért nagyon ígyszoktam meg neten :DD

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#7029) tgb válasza Fl4tl4nd3r (#7026) üzenetére


tgb
senior tag

Próbáld a sima romot felrakni wipe nélkül,hátha az adatok maradnak,a csicsa eltünik!egy próbát megér!egyébként zip file-ok telepitése előtt mondig irják a backupot,pont az ilyen esetek miatt!

az irányár nem félarat jelent!

(#7030) Zirowe válasza tgb (#7029) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pedig már neki is lett ajánlva. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7031) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Köszi megpróbálom :) tudom tudom mostmár fogok minden ilyen előtt csinálni :DD

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#7032) simon7012 válasza Zirowe (#6861) üzenetére


simon7012
aktív tag

Köszönöm szépen! :R

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#7033) Something_ válasza sshr3kk (#7001) üzenetére


Something_
őstag

Lenne egy kerdesem. A qwerty bill rezgeset hol tudom kikapcsolni? Nem talaltam sehol...

(#7034) sshr3kk válasza Something_ (#7033) üzenetére


sshr3kk
tag

Beállítások\Nyelvek és billentyűzet\Talkback keyboard settings\Haptic feedback

[ Szerkesztve ]

Live your life, like it's your last day!

(#7035) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Nos én is írok már egy összegzést ide 1 hónapnyi használat után.
Jó a telefon :). Egyedül az a fura, hogy a feledatkezelő és a beállításokban lévő futó programoknál különböző szabad memóriamennyiséget ír. :F No mindegy.
Játékra is tökéletes, csak legyen töltő :D .
BackStab HD, Asphalt 6, Order&Chaos mennek gyönyörűen (habár az Asphaltban ha a giroszkóppal irányítok akad... mindenesetre ez a játék hibája nem a készüléké).
Amit mindenkinek ajánlok az a Dungeon Defenders játék. Már ha jó lesz, újabban kidobál.
A Rootolásról: ha csak a ChainFire3D miatt akarja valaki, az inkább hozzá se kezdjen.. (Kivéve ha megveszi a Pro-t). Az ingyenes szinte használhatatlan számomra. (Lehet az én hibám, de nem segít semmit.)
A HTC Hub viszont nagyonjó :D . Már van egy 8-bites hangkészletem minden értesítő hangra.
Néztem sorozatot a telefonon, fél óra alatt max. ha 10%-ot evett le, MoboPlayer-ben Szoftveres "dekódolással" és kb 32%-os fényerőn (appon belül).

(#7036) Something_ válasza sshr3kk (#7034) üzenetére


Something_
őstag

Nyelvek es billentyuzetek menuben nekem ilyen nincs, csak touch input, de ott se talaltam erre opciot.

(#7037) Balazs_ válasza Something_ (#7036) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Beállítások--> Hangveállítások-->Legalul rezgő visszajelzés

(#7038) Something_ válasza Balazs_ (#7037) üzenetére


Something_
őstag

Az a qwerty rezgeset nem veszi el:)

(#7039) sshr3kk válasza Balazs_ (#7037) üzenetére


sshr3kk
tag

Ez viszont minden visszajelző rezgést levesz, nem csak a qwerty billzetét...

Live your life, like it's your last day!

(#7040) Something_ válasza sshr3kk (#7039) üzenetére


Something_
őstag

Hat ez leveszi a 4 also gombot, de a qwery-t nem. Most probaltam ki.

Valamelyik nap mondtatok, hogy van htc widget a 3g kikapcsolashoz. Azt sem talaltam meg, kb 7 htc widgetet mutat amit le tudok tolteni kulon.

(#7041) Zirowe válasza Something_ (#7036) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kérlek ne mond, hogy a touch inputon belül, a szövegbevitelnél nincs olyan opció, hogy rezgés beíráskor, mert a hitemből kitérek.
Az felelős a billentyűzet minden állapotban való rezgés beállításáért.

Balazs_: gyári feladatkezelő egy nagy hulladék.
2009. dec óta nekem bevált együttes: systray monitor (ez nincs 2.3ra optimalizálva, néha morog és fc-zik, de amúgy használható) úgy, hogy ram-ra van állítva és hide; advanced task killer, úgy, hogy a legutolsó opcióban a security levelt low-ra kell állítani, és mindent ki lehet vele lőni; illetve startup manager és a felesleges szarokat letiltani.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7042) Bátor75 válasza Something_ (#7036) üzenetére


Bátor75
tag

A touch inputon belül van a text input. Abban megtalálod: Vibrate when typing.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#7043) sshr3kk válasza Bátor75 (#7042) üzenetére


sshr3kk
tag

De jó, hogy vagytok nekünk!! :R

Live your life, like it's your last day!

(#7044) Bátor75 válasza sshr3kk (#7043) üzenetére


Bátor75
tag

És viszont is... :-)

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#7045) Something_ válasza Zirowe (#7041) üzenetére


Something_
őstag

Basszus, eskuszom mar mindenhol neztem, de ez vhogy kimaradhatott.. eg a fejem. Koszi :D

(#7046) S e t h


S e t h
nagyúr

Létezik olyan widget, amellyel alvó állapotba lehet tenni a telót és nem kell a bekapcsoló gombot nyomkodni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7047) Zirowe válasza S e t h (#7046) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Htc repülőgép mód widget nem jó erre?
Vagy kifejezetten alvó mód kell?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7048) GoDPlaYeR válasza #54715584 (#7003) üzenetére


GoDPlaYeR
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

Elolvastam az utolsó 500 hozzászólást, és kicsit elbizonytalanodtam... Miért akar mindenki főzött ROM-ot egy kétmagos vasra? Ekkora bajok lennének a gyári szoftverrel? :F
A másik, hogy most már tényleg nem tudom, hol vegyem meg a készüléket, hogy a "jó eresztésből" tudjak kifogni valamit, emberi áron (max. 125e, gyártó garanciával)... :W Mit érdemes figyelni a készüléken, vagy a dobozon, hogy megtudjam, már az "updatelt" verziót fogom-e a kezemben?
Lehet, hogy érdemes lenne megvenni Telenornál (125et 1 év hűséggel - előfizetésem úgy is van, céges flottában most ennyi az ára)? Van arra esély, hogy az független lesz? A szolgáltatónál vásárolt készülékekhez gyártói garancia jár? Tényleg nem tudom már, mit merjek megvenni, jelenleg még talán mindig ez tűnik a legjobbnak, leszámítva azt a bizonyos Vodafone logót (leírásban láthatjátok, én nem igazán értem, mi lehet ez...)

A hibákkal kapcsolatban:
A melegedés annyira nem zavar, úgyis jönnek a hideg napok :) A Motorola Milestone 2 is tudott ám fűteni, de ezzel még meg tudok békélni.
Az már sokkal aggasztóbb, hogy többen is halknak tartottátok. Ez csak a csengőhangra érvényes, vagy a zenelejátszásra is?
A pixelhibák gyakoriak? Mindenképp érdemes megnézni még a boltban, vagy annyira azért nem jellemző?
A porosodás még az újabb kiadásoknál is probléma, vagy a korai szériák jellemzője?

Kérdések, amiket számomra még homály fed:
A jelenlegi Android verzióval tényleg nem tudja kihasználni az eszköz a két mag előnyeit? Az, hogy a teljesítmény összehasonlító tesztekben gyengén szerepelt más készülékekhez képest, az a mindennapi használat közben is érezhető? Gyakori a lag, stb.?
És végül, de nem utolsó sorban: most akkor Gorilla Glass van a gépen, vagy sem? A Milestone 2 azzal volt szerelve: minden alkatrésze karcos lett, kivéve a kijelző :DDD Szóval ha GG van, akkor szerintem a fólia teljesen felesleges, de az, hogy valakinek megkarcolta a fülbevalója... szóval nem is tudom.

Igazából ha nem jelentette volna be a HTC, hogy frissít majd Android 4.0-ra, akkor még mindig nagyon szemeznék az Atrixal is, mert ha ROM-ot akarnék cserélgetni, akkor vasnak jó lenne az is... bár most a Motorolát megvette a Google, aki meg az Android atyja, szóval... Áhhh... Komolyan, egyre tanácstalanabb vagyok...

Segítsetek! Nem bírom már tovább butatelefonnal.... :W

+1. Most jut eszembe: én alapvetően elég fizikai QWERTY-párti (ez dejólhangzik) vagyok, ezért érdekelne, hogy lehet-e kapni olyan tokot Sensation-höz, amibe bele van integrálva? (Szifonhoz van, azt már láttam, ráadásul ugyanolyan kicsúsztatható, mint a Milestone volt).

[ Szerkesztve ]

Akinek nincsenek elvárásai, azt nem érheti csalódás.

(#7049) S e t h válasza Zirowe (#7047) üzenetére


S e t h
nagyúr

Talán nevetséges, de aksi spórolási célzattal , mindig amikor leteszem a telefont, akkor ki is lövöm a képernyőt a bekapcsoló gombbal, ami így ugye sajnos meglehetősen sűrűn van használva.
Ezért gondoltam ,hogy jobb lenne olyan widget, ami aktiválásra azonnal off-ba tenné a képernyőt.
Néztem is most párat a marketen, de megoszlanak a vélemények.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7050) S e t h válasza GoDPlaYeR (#7048) üzenetére


S e t h
nagyúr

Megmondom őszintén, hozzám nem jutott el ez a főzött rom őrület, valahogy nem látom az értelmét.
Persze könnyű nekem, mivel egy négy éves telefon a viszonyítási alapom, így nekem most a sensation villámgyors, bár még így nehéz felfognom ,hogy miért jobb ha még ennél is gyorsabb.

Biztosan vannak olyan előnyök amiért érdemes, de én ezekről- utánajárás hiányában- nem tudok.Tegnap este a haverom egy zte bladet tett tönkre ilyen módszerrel.Én a procedúra alatt végig értetlenül álltam ,hogy mire jó ez.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.