Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) szasz1


szasz1
tag

a dokkoló mód használata tényleg csökkenti a telefon fogyasztását? meg már elöbb kérdeztem ma, hogyha kiveszem a bill lenyomáskor való rezgést, az szerintetek mennyit csökkent a fogyasztáson?

(#1802) Redchili


Redchili
tag

Halihó,

láma kérdés, viszont nagyon aktuális a következő két napban.

Kaptam egy Sensations-t, de T-mobile-os, 4G-s. GSM és WCDMA hálózatokat ismer ugye (jelenleg amerikában vagyok).

Ha hazamegyek a 3G menni fog rajta? Ha nem akkor vissza tudom még adni, és kérni másikat.

Előre is köszi a gyors választ!

Nem megmondtam?!

(#1803) scapegt válasza Redchili (#1802) üzenetére


scapegt
senior tag

Bár nem vagyok nagy guru, de ha tud GSM hálózatot, akkor itthon is működnie kéne. Többiek, egyetértetek velem?

Tegnap gyári visszaállítást voltam kénytelen csinálni...ugyanis a telefonom folyton azt írta egy honlapon amikor írni akartam egy flash mezőbe, hogy kényszerítetten leállt a touch input :((( sehogy nem tudtam visszacsinálni, így este lőhettem be a telót megint. Mondanom sem kell, hogy elég sok mindent nem is mentettem le idegből..na mindegy. Hiába töröltem a cache-t, az sem oldotta meg. Miért van az, hogy egyes honlapokon nem lehet írni sehova? Mi okozhatja? Ismét a Kávéfarm a gondom, nem tudok belépni telefonról, pedig fontos lenne. Amikor ide léptem tegnap, rögtön írta a Skyfire böngészőben, hogy leállt a touch input..vagyis valami ilyesmi volt: com.htc.android.htcime. Ötlet? :F

(#1804) keIdor válasza Redchili (#1802) üzenetére


keIdor
titán

A T-Mobile miatt elvileg megy az itthon is, mivel GSM-et tudja. AT&T-nél is ez lenne a helyzet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1805) MerLinh válasza scapegt (#1803) üzenetére


MerLinh
senior tag

mivel nulláztad a teló, átírtad újra az apnt?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1806) scapegt válasza MerLinh (#1805) üzenetére


scapegt
senior tag

Nulláztam? Nem nyúltam apn-hez, gyári visszaállítást csináltam a menüben. Vagy mire gondolsz? :) A touch input cache-jét töröltem még előtte, de az sem segített, folyton leállt.

(#1807) MerLinh válasza scapegt (#1806) üzenetére


MerLinh
senior tag

én mondjuk nem tudom mit jelent a gyári beállítás androidnál, de nem azt jelenti hogy mindent visszaállít?..legutóbb az apn miatt nem tudtál belépni a kávéfarmba,

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1808) szasz1


szasz1
tag

Charging the battery
The battery is partially charged when shipped. Before you turn on and start using HTC Sensation, it is recommended that you charge the battery. Some batteries perform best after several full charge/discharge cycles.

ez szerintetek mennyire igaz?! mert elvileg az új aksiknál semmit nem számít már ez, vagy rosszul tudom?

(#1809) scapegt válasza MerLinh (#1807) üzenetére


scapegt
senior tag

Ja, igen, az apn volt a hibás, de azért, mert mobilnettel akartam netezni. Most viszont wi-fin keresztül néztem az oldalt és a touch input, azaz a virtuális billentyűzet fagyott ki és nem akart előjönni. Valamiért a kavefarm.hu oldalt utálja a telefon, csak a gyári böngésző és a Skyfire tudta azt, hogy megjelent a billentyűzet, de tegnap este már mindkettőben behalt, így visszaállítottam mindent az eredetibe. Persze mondanom sem kell, hogy azóta sem jó...bár lehet, hogy változtattak valamit az oldalon, mert egy Milestone-on sem jön be a virt. bill.

(#1810) McCoy20


McCoy20
tag

Hali!

Az egyik barátom szeretne majd egy Sensation-t rendelni, és a kérdés az lenne, hogy az XXL-nél vásárolt készülékben van-e magyar nyelv?

Előre is thx :R

Üdv

K

(#1811) Nikk


Nikk
senior tag

Nekem amcsiból hozták a Sensation-t, vagy legalábbis oda szánták eredetileg, mert amcsi adaptert adtak a töltőhöz + egy átalakítót. No és igen, van ezen is magyar nyelv... ;)

[ Szerkesztve ]

DIGIC

(#1812) Xaels válasza szasz1 (#1808) üzenetére


Xaels
félisten

Ez nem a régi 16órás kisütésről szól. Csak arról van benne szó, hogy az akku pár feltöltés után éri el a maximumát és érdemes feltölteni miután kivetted a dobozból.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1813) szasz1 válasza Xaels (#1812) üzenetére


szasz1
tag

Jah,hát mikor bedugtam a telót először lógott rendesen sokáig a töltőn, de akkor aztmondod nem érdemes teljesen lemeríteni? nemszámít semmit? mert ezt a htc pageről copyztam be :)

(#1814) Xaels válasza szasz1 (#1813) üzenetére


Xaels
félisten

Tudtommal ezek a LI-ION akkuk kifejezetten nem szeretik a totális lemerítést.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1815) CrawLinG válasza DjTaRsY (#377) üzenetére


CrawLinG
tag

ekkora baromságokat amiket te összehordasz kegyetlen :C

(#1816) Nikk válasza CrawLinG (#1815) üzenetére


Nikk
senior tag

Hehe... Hardwareileg a Samu jókat gyárt. Minőségileg hagy már némi kívánnivalót maga után... Kispórolják belőle az anyagot... No és a design-t is... :D

DIGIC

(#1817) CrawLinG válasza Nikk (#1816) üzenetére


CrawLinG
tag

Nemèrtek ezzel egyet. Htc herom volt utana sensation ès most cserèltem s2 re.Van nèmi külömbsè a 2 között .jo nehany dolog s2 mellett szól.

(#1818) Nikk válasza CrawLinG (#1817) üzenetére


Nikk
senior tag

Lehet, hogy van különbség, de nem minőségben... Samsung cuccok anyaghasználata nem teljesen összehasonlítható egy HTC-vel, pláne ha azonos árszegmenst nézünk. Egy HTC Hero-t azért nem érdemes összevetni egy S2-vel, mert a Hero sosem volt csúcskészülék, ellenben az SGS-el.

Viszont ha összevetjük az SGS2-t és Sensation-t, minőségi anyaghasználatban azért a HTC még mindig torony magasan vezet... Nekem ez előtti telóm egy Galaxy Spica volt és poros lett belülről a kijelzője kicsit, nem tudom hogy hogyan.

Vannak olyan tényezők, amiket egy SGS2 nem tud visszaadni. Egyébként ez a minőségi anyaghasználat a tömegükön is erőteljesen meglátszik...

DIGIC

(#1819) szasz1 válasza Xaels (#1814) üzenetére


szasz1
tag

Jah, én is úgy tudom, sőt az sem okoz nekik gondot ha csak éppen valameddig töltöd fel őket, mert éppen úgy van időd, ha jól rémlik a dolog :) azért is csodálkoztam rá erre az irományra a htc oldalán :)

(#1820) Nikk válasza szasz1 (#1819) üzenetére


Nikk
senior tag

Példának okáért, előző telóm (Spica), egyszer merítettem le véletlenül teljesen... Hát az akkuja, gyakorlatilag addig is tartott... Onnantól már nem bírta sose olyan sokáig, mint azelőtt...

DIGIC

(#1821) CrawLinG válasza Nikk (#1818) üzenetére


CrawLinG
tag

nem tudom hogy tudod negatívumként felhozni a tömeget, vékonyságot.Pont te mondtad az előbb hogy a te véleményed szerint design-be és külsőbe veri a sensation hozzáteszem (szerinted) de belső hardveres részben bőven elmarad az s2-től. Szoval akkor most hogy is van ez ? + Azért badarság lebecsülni a samsungot mert neked egy ugymondott 3 éves készülék belülről poros lett:S.Becsülöm a htc-t minden elismerésem Desire volt az igazi áttörés , de most már vannak olyan dolgok amiben nem ad lejebb az ember.Kijelző minőség és egyéb dolgok.Természetesen HTC Sense felület az egyik legszebb és legprofibban affiniált rendszer.Ezért is van az hogy egy sensational bőven még a felületet is megfizeted mivel részletesen kidolgozott :). Én nem akarom lehordani a 2 telefont saját véleményem a váltás óta ,sőt vitázni sem akarok erről de azért kiváncsia olvasom a dolgokat :) :R

(#1822) Redchili válasza keIdor (#1804) üzenetére


Redchili
tag

Köszönöm. Meg egy kerdes. Hogyan tudok magyar nyelvet ratenni? Frissitesnek nem adja.
:R

Nem megmondtam?!

(#1823) T0rnad0 válasza scapegt (#1803) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem a Dolphin HD böngészővel működött a kávéfarm, de ma megint ki akartam próbálni és megint nem volt jó...
Jobb lett az új akksival az üzemidő? Mióta megcsináltam azt az akksitöltős dolgot, nekem sokkal jobb lett, most már csak 3-4 százalékot merül éjszaka :K

Z Fold 4

(#1824) szasz1 válasza T0rnad0 (#1823) üzenetére


szasz1
tag

milyen dolgot?
legelső felbontás utáni feltöltéssel 1nap 13órás üzemidő az jónak mondható?

[ Szerkesztve ]

(#1825) F-ECT$ válasza Nikk (#1818) üzenetére


F-ECT$
titán

Kinek a pap, ugye. Nekem tetszik, hogy vékonyabb és könnyebb az sgs2, másnak meg az tetszik, ha van súlya a telefonnak.

Dive ever, work never.

(#1826) T0rnad0 válasza szasz1 (#1824) üzenetére


T0rnad0
addikt

Erre gondoltam. Szerintem jónak számít, de mennyit ment a kijelzö, milyen szinkronizálás ment?

Z Fold 4

(#1827) szasz1 válasza T0rnad0 (#1826) üzenetére


szasz1
tag

a kijelző 54%, wifi 17% cella készenlét 13% nemhasznált telefon 11%, hívás 5%, a wifi attól függetlenül hogy 17%ot volt használva, végig be volt kapcsolva, kis gps használat mellett

(#1828) T0rnad0 válasza szasz1 (#1827) üzenetére


T0rnad0
addikt

A "kijelzö 54%"-ra kattints rá és kiírja hány perc.

Z Fold 4

(#1829) szasz1


szasz1
tag

2óra 43perc 19mp

(#1830) T0rnad0 válasza szasz1 (#1829) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szerintem elsőre ez jó és még jobb lesz pár hét alatt :)

Z Fold 4

(#1831) szasz1 válasza T0rnad0 (#1830) üzenetére


szasz1
tag

Hát most majdnem teljesen lemerült, 1%nál dugtam töltőre :) de sajnos nem lesz időm teljesen feltölteni itt az irodában, nade majd otthon :)

[ Szerkesztve ]

(#1832) mumk1 válasza Redchili (#1822) üzenetére


mumk1
addikt

Ezzel tudod előcsalni.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1833) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Ma beléptem én is a táborba. Remélem, hogy ez a készülék már megmarad és elnyeri a tetszésemet. :)
Így elsőre volna is valami kérdés. A HTC-nek van valami olyan programmal ami kell PC-re? Olyanra gondolok mint pl. OVI, KIES meg minek mi. A HTC-ről nem tudom, hogy mi kell neki.
Esetleg valami jó tanács így a telefonhoz? :)

(#1834) Xaels válasza Anulu79 (#1833) üzenetére


Xaels
félisten

HTC Sync van, amit driverek miatt érdemes feltenni, de anélkül is működik a telefon egyből pc-vel összekötve.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1835) Anulu79 válasza Xaels (#1834) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi, már fel is telepítettem. Esetleg van valami olyan dolog amit érdemes az új készülékkel elvégezni? Esetleg telepíteni rá valamit? Egy hónapos androidos vagyok. :)

(#1836) F-ECT$ válasza Anulu79 (#1835) üzenetére


F-ECT$
titán

Angry Birds. Kb olyan ez a játék mint Nintendo-n a Mario :DDD

Én mondjuk egy NetCounter-t, DroidWall-t, Opera-t, Elixir widgetet mindenképp tennék, aztán videó, zenelejátszó, navi program, néhány játék.

Dive ever, work never.

(#1837) Anulu79 válasza F-ECT$ (#1836) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez az Elixir és a DroidWall miféle programok? A játékok alap dolgok lesznek. :DDD

(#1838) Xaels válasza Anulu79 (#1835) üzenetére


Xaels
félisten

Az, hogy mit érdemes feltelepíteni egyéni felhasználás kérdése és idővel kitapasztalod mire van szükséged, amikre rengeteg alternatíva van a Market-en. De "Battery Status Bar" jól jöhet, mert az értesítési területen %osan kijelzi az akku töltöttségét.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1839) Anulu79 válasza Xaels (#1838) üzenetére


Anulu79
addikt

A Battery státuszt megoldottam egy söröspoharas alkalmazással. :D
A készülékkel van mód képernyő képet készíteni valami gomb kombinációval vagy csak programmal lehet?

(#1840) F-ECT$ válasza Anulu79 (#1837) üzenetére


F-ECT$
titán

Elixir widget: mindenféle alap dolog kijelzésére és állítására jó. Pl jelzi, hogy be van-e kapcsolva az adatforgalom és 1 gombbal ki is tudod kapcsolni; vagy a wifi, vagy a gps; láthatod a futó alkalmazások számát, a proci terheltségét, az akku állapotát, stb, mindezt egy oldalnyi helyen.

Szerk: DroidWall: tűzfal, ha nem akarod, hogy mindenféle progi kimászkáljon a netre.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1841) Xaels válasza Anulu79 (#1839) üzenetére


Xaels
félisten

Elvileg van a Market-en root nélküli Screenshot alkalmazás, én magam még nem próbáltam. Azon kívül Android SDK-ban van rá lehetőség.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1842) F-ECT$ válasza Xaels (#1838) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze ki is tapasztalod, de egy csomó mindenre nem is gondolsz, hogy tudja / szükséged lehet rá. Pl a vakuból zseblámpát csináló widget újdonságként hatott egy havormara, akinek már hónapok óta megvolt a telefonja :)

Dive ever, work never.

(#1843) Anulu79


Anulu79
addikt

Ez a zseblámpa dolog nálam is pozitívum. Igaz, hogy sok progit láttam rá de nekem már ezek a kis pozitívumok is "jólesnek", hogy beleteszik. :)

(#1844) Brutális eb válasza Anulu79 (#1839) üzenetére


Brutális eb
addikt

Kikapcs gomb és home gomb(házikó) együtt nem működik a sensationnál?
Screenshot.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1845) Anulu79 válasza Brutális eb (#1844) üzenetére


Anulu79
addikt

Én nem tudom de kipróbálom. :) Hova kéne mentenie a képet ilyenkor?

(#1846) Brutális eb válasza Anulu79 (#1845) üzenetére


Brutális eb
addikt

Kattan egyet írja,hogy elkészűlt és utana a DCMI mappába.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1847) bandras0226


bandras0226
aktív tag

Üdv!
A facebookos kapcsolatokat hogy tudom törölni a telefonkönyvből?

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#1848) bandras0226 válasza bandras0226 (#1847) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Közben meglett.

[ Szerkesztve ]

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#1849) st0rm


st0rm
csendes tag

Lehet hogy iszonyú buta a kérdésem.. :F de több hete keresgélek, és nem találtam erre vonatkozó pontos infókat hogy a HTC Sensation Grey és Black között mi a különbség. Akit kérdeztem eddig színben nem mondott eltérést a két telefont között (vagy rosszul látott..) Remélem a megfelelő topikba írtam. Előre is köszi a válaszokat! :B

(#1850) Anulu79 válasza st0rm (#1849) üzenetére


Anulu79
addikt

Én black-et vettem. Ennek a hátulja sötétes feketés. :) A T-ben tapira meg gondolom, hogy grey-t hoztak ki mert totál szürke volt a háta. Jó világos volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.