Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Oppenheimer válasza zack (#196) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Savosodas a 16 bites megjelenites miatt van, nem a kijezo hibaja.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#202) Karma válasza Oppenheimer (#201) üzenetére


Karma
félisten

És azt tudod-é, hogy mennyi egy SAMOLED kijelző bitmélysége?

“All nothings are not equal.”

(#203) Integra válasza kokler (#195) üzenetére


Integra
titán

:DDD
én hasonót mondok, de nem az amoled samoledre hanem a samoled samoled plus között. szvsz előbbinél azért szignifikáns különbség van. nálam az iphone panele és a samoled a legjobb.
igazából az új generációs szines e-ink panelokra leszek kiváncsi.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#204) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Egyébként mesélje már el valaki, hogy ezt a videót ami a cikkben van, miért 10FPS-el kellett felvenni?? :W

(#205) sippet


sippet
senior tag

végigolvastam a tesztet és a hozzászólásokat is, és egy elég lényeges aspektusról nem esett szó a készülékkel kapcsolatban, pedig itt már volt, aki azt is benyögte, hogy majd cm7-tel milyen szépen fog muzsikálni a sensation. hát azt biztos nem fog, mert a hardveresen zárt bootloader miatt ez nem lehetséges. a szokásos érv, miszerint ez a felhasználók 99%-át nem érdekli, meg engem nem érdekel, mert pont itt szerintem elég sokan rootolták a telefonjukat, és használnak custom romot. szomorú lépés ez a htc-től, még ha azóta korrigáltak is rajta.

(#206) edgelaszlo válasza cudarz (#200) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Itt inkább arról van szó, h más gyártó miért tud sokkal jobb fotó masinkát beleintegrálni, htc meg itt vérzik el....személy szerint ez az egy dolog tart vissza a htc-töl, de ez én vagyok, nyilván más máshogyan "mos"(rengeteget fotózok ad hoc jelleggel, és kedvelem a 2 vagy 3 in 1 cuccokat). Külcsín belcsín stbstb szempontból üt mindent- ismétlem szvsz.

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#207) debrejo válasza zack (#196) üzenetére


debrejo
senior tag

Nem hiszem, hogy a fokozatosság elvével kell ezt megközelíteni. Mindenki olyan telefont vesz, amilyet akar. Nézzük az én esetemet. 6120c Nokia után vettem SGS-t. Ég és föld a különbség. Mégsem mondom azt, hogy bakker ennél nincs jobb, IPS mehet a rákba, aki nem ért ezzel egyet az bantunéger. Az emberek felfogásával van gond. Úgy vitáznak egyesek, hogy viszonyítási alapuk nincs. Nem a fokozatossággal van a gond, hanem a gondolkodásmóddal. Gondolom te sem jelentetted ki, hogy a CX500 a non plus ultra, nincs jobb. Max annyit mondtál, hogy SZÁMODRA nincs jobb, jelenleg. Nagy különbség, egyben jellemzi az illetőt hogy ilyenkor milyen hozzáállást tanusít

(#208) r4z válasza ThorsHUN (#199) üzenetére


r4z
nagyúr

Én meg ma biciklizés közben, napszemüvegben is simán láttam (pedig feketés hátterem van). Ha ugyanezt hozza a Sensation is, akkor nem kell a SAMOLED+, már csak a felbontás miatt se.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#209) ThorsHUN válasza r4z (#208) üzenetére


ThorsHUN
őstag

En az amoledes Desire-rol beszelek az alairasod alapjan neked viszont slcd-s van:)

Amugy azt is olvastam asszem a desire s vagy az incerdible s tesztjeben, hogy az uj HTC-s slcd-k mar jobbak, kevesbe fakoak, mint a korabbi modellekben voltak.

(#210) Oppenheimer válasza Karma (#202) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Gondolom 32 bit ;]

Elvileg tobb szint kepes megjeleniteni, mint az slcd vagy ips panelek.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#211) debrejo válasza David75 (#190) üzenetére


debrejo
senior tag

Ez már erősen off, ezért:
Egyetértek a telefon értelmével. Ettől függetlenül tartom magam ahhoz hogy nekem jobb ha tokban van egy ilyen kategóriájú telefon. 3G-vel nem volt tapasztalatom, így elhiszem hogy úgy van ahogy mondod. 3Gs mint írtam kettő leledzik a közvetlen környezetemben, az egyik fél év után elég ergya állapotban van. Megpróbálom elkérni majd és lőni róla pár fotót. Csak valami jó dumát kéne kitalálnom miért is kell 5 perc erejéig :)

(#212) randras


randras
veterán

Akit érdekel, 6 nap múlva akár kézbe is foghatjuk! :K

(#213) Lotusomega válasza Oppenheimer (#210) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Csak egy kis muníció a tények táborához az s-lcd samoled ips stb harcban [link]

(#214) debrejo válasza debrejo (#211) üzenetére


debrejo
senior tag

Na elkértem, megnéztem tüzetesebben. Ezen a fémkeret tele van hajszálkarcokkal illetve a hátlap alul-felül elrepedt. A kijelző ellenben top állapotban van.
Képeket max kérésre és csak privátba küldök, már így is erősen a flame határát súrolom :DDD

(#215)



csendes tag

SGS2 tulajdonosként csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy ezek a készülékek egytől egyig fantasztikus technikai csodák, értelmetlen azon vitázni hogy melyik a 'jobb'. Mindenki ízlése szerint döntsön, és örüljünk, ha bármelyiket megengedhetjük magunknak! :R

(#216) Integra válasza (#215) üzenetére


Integra
titán

elmondom mi a baj (szerintem) :) teljesen egyszerű, prózai.
egy 2011-es absz pérmium kategóriás leglegleg vas, amiben 2 mag van, meg az isten tudja mi minden, NE döcögjön helyenként! nemtom ki vette észre, de Misály volt aki megjegyezte, hogy milyen "elegánsan" oldotta meg a htc a scrollozási akadást, egyszerűen lapozza az application list-et.
ez bizony vérciki.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#217) kokler válasza Integra (#216) üzenetére


kokler
aktív tag

Na itt jön képbe, hogy nem lehet (egyelőre) custom ROM, mivel a Desire-n is gyorsan kiküszöbölték az XDA-s arcok :(((

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#218) Dr.Anonymus válasza (#215) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

like, +1, respect...
vagy a franc se tudja hogy írják azt ma hogy egyetértek.. :DDD

(#219) rep3at válasza ForRedGlory (#204) üzenetére


rep3at
őstag

,,Figyelem, ha valakinél esetleg akadozik, az nem a videó hibája, hanem talán a gépe nem bírja a fullHD videók visszajátszását."

Forward thinking. كرر

(#220) Rike


Rike
tag

tetszetos:)
SGS tulajkent meg mindig erosebben hajlok efele mint az SGS2-re.
kivancsi vagyok par het hasznalat utan mik lesznek a velemenyek! de a teszt az megnyero:)

Bender's humor by Microsoft Joke

(#221) Straw válasza kokler (#217) üzenetére


Straw
senior tag

Ha minden igaz akkor a sensation-ön bootloader lock van, amit a HTC majd fel fog oldani, vagy már lehet meg is tette. De ha még sem akkor felejetős a custom rom.

42

(#222) AMD Power


AMD Power
titán

Végre itt van! Nagyon ütős kis cucc lett. És az ára sem vészes! :R

(#223) dokee78


dokee78
félisten

Bekeretezve az melyik Widget?

(#224) MrSummer


MrSummer
aktív tag

Az a hátlap hogy néz ki?

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#225) Xaels


Xaels
félisten

Hazaértem végre. Jól előrerohant a topik.

- crey teljesen jól elmagyarázta miért van(maradt) az S-LCD. Nem véletlen.

- Azon kívül egyet értek azzal, hogy jelenleg a piacon az LG NOVA és a Samsung SAMOLED+ kijelzők a leginkább előremutatóak, de azért az S-LCD sem olyan rossz mint azt egyesek állítják. SAMOLED(nem a +) esetében úgy rémlik, hogy míg a feketék mélyek és a színek teltek, addig a fehér "szín" képes legatyásítani az akkumulátort. Valahol volt egy böngészős teszt ahol az SGS2 bizony alulmaradt 1-2 versenytárssal szemben üzemidőben(hiába a "nagy" kapacitású akku meg az elvileg kis fogyasztású kijelző), lehet ez a +os variánsnál is fenn áll, de ezt én nem tudhatom biztosan.

- SENSE: akinek nem tetszik a felület eleve az minek jön fröcsögni egy androidos HTC topikjába emiatt? Lehet venni WP7-es HTC-t vagy ott van fél tucat másik gyártó, de ez a HTC sajátja, mondhatni "arca". De ha ennyire böki a csőröd akkor 3kattintás és a Sense helyett nézhetsz egy általános ADWLauncher/LauncherPro/SPB Shell3D stb... felületet.

- Kamera: állóképek estében tényleg érdekes, hogy nem hozza az elvártat pedig ugyanaz az optika remekül helyt áll 1080p-s felvételek esetén. Ebből én arra következtetek, hogy szoftveres a probléma, nem pedig hardveres. Viszont egy exponálógomb elférhetett volna.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#226) Straw válasza dokee78 (#223) üzenetére


Straw
senior tag

Foursquare, de ott van mellette.

[ Szerkesztve ]

42

(#227) Bdanyy válasza dokee78 (#223) üzenetére


Bdanyy
addikt

Foursquare Places

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#228) Telomanikus válasza MrSummer (#224) üzenetére


Telomanikus
senior tag

nagyon nem jól :DDD :N

(#229) dokee78


dokee78
félisten

Köszi :R

(#230) Oppenheimer válasza Telomanikus (#228) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem marha szep.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#231) zool1 válasza utomi (#149) üzenetére


zool1
őstag

Üdv!

Nekem sem biztos hogy ez lesz a következő telefonom, de ez a topik szóljon már a HTC Sensation-ról!!!! A galaxy s2nek is van saját topikja. :(((

u.i.: vs ez itt a reklám helye...... :F

(#232) kokler válasza zool1 (#231) üzenetére


kokler
aktív tag

Általában a hozzászólásokból az első ezer erősen OFF jellegű. Utána már eléggé csiszolódik a társaság :B

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#233) zool1 válasza kokler (#232) üzenetére


zool1
őstag

+1 :C

[ Szerkesztve ]

(#234) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Maradok a DHD-nál :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#235) kokler válasza Cyberpunk (#234) üzenetére


kokler
aktív tag

Egyelőre Desire, majd ha nyílik az a bizonyos ajtó :W

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#236) ForRedGlory válasza rep3at (#219) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Thx, még nem olvastam el a cikket sem :R

(#237) ansell


ansell
tag

Egy vodás sajtóközlemény alapján már 35e Ft-ért el lehet hozni, elvileg jövő hét hétfőtől.
Szerencsémre ez az ár vonatkozik az Üzleti Fix osztható előfizukra is ha az ember bevállal egy osztható MobilNet opciót. Szvsz messze a legjobb ajánlat jelenleg a piacon.
Így egy kis kitérő (DHD-›SGS2) után csak visszatérek a HTC-hez.

ITX konfig eladó!

(#238) Xaels válasza ansell (#237) üzenetére


Xaels
félisten

SGS2 után?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#239) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem olvastam végig sz összes hsz-t, de a videót nézegetve nekem a menüben való görgetés eléggé trének tűnik. Mintha nem is "gördülne", hanem csak addig megy, míg húzom az ujjam. Az 5530-am jutott róla eszembe, mikor több ikonnál görgetek a menüben, és hiányzik belőle a "scroll" érzés. De lehet, csak a videóról jön le így.. :U

Everybody lies.

(#240) Xaels válasza Barthezz2 (#239) üzenetére


Xaels
félisten

Mert alapból nem gördül a menü, hanem oldalakat ugrik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#241) Cyberpunk válasza Barthezz2 (#239) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez direkt ilyen lapozható.

Xaels: Nem mindenkinek jön be a fröccsöntött műanyag ház ebben a kategóriában már ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#242) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Csak 1 gigás a belső memóriája a telonak?? :F

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#243) ansell válasza Xaels (#238) üzenetére


ansell
tag

Ha tényleg ilyen olcsón el tudom hozni a Sensationt, akkor igen.
Nagyon közel van egymáshoz a 2 készülék, szerintem hitvita lenne bármelyiket kikiálltani győztesnek. Szubjektív szempontok alapján nekem a HTC felé billen a mérleg.

ITX konfig eladó!

(#244) Xaels válasza Gabi 8906 (#242) üzenetére


Xaels
félisten

Az internal 1GB, de gyárilag pihen benne egy 8GB-os mSD.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#245) Xaels válasza ansell (#243) üzenetére


Xaels
félisten

Értem. Mondjuk valószínűleg én is így tennék a helyedben. Az Allee-ban a Samsung márkaboltban megnyomkodtam az SGS2-t de nem volt az igazi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#246) Barthezz2 válasza Xaels (#240) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Jah ok, így másodjára nézve a videót már rájöttem :)

Everybody lies.

(#247) Gabi 8906 válasza Xaels (#244) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

A 8 giga az micro sd benne ugye? (Mert ha igen az elég szomorú. Inkább belerakták volna belső háttértárnak a 8 gigát, és még bővíthető lenne mondjuk 32 gigáig micro sd-vel..)
Persze ha úgy van a valóságban ahogy leírtam, akkor nem szoltam. :DDD

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#248) Xaels válasza Gabi 8906 (#247) üzenetére


Xaels
félisten

Az mSD benne, cserélhető "hot swap" módon. Az internal 1GB sztem elegendő, mert lehet mSD-re is telepíteni már. Persze akinek kell a hely a Rosalinda összes epizódjának annak ez nem teljesen vigasz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#249) FloriOn válasza moonman (#68) üzenetére


FloriOn
csendes tag

Ez neked akadozik? Nem védeni akarom a HTC-t, de azért akadozás az túlzás!

Szerintem jó telefon, habár a képernyőért kár. A kamera meg annyira nem érdekel!:D

(#250) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Jól néz ki megy jó a sense, én kifejezetten szeretem hogy lehet lapozni nem csak görgetni, bár elvileg ez másnál is van így. Enélkül rengeteg ikon van bladen mindig elveszek köztük :)

Kár a kameráért, de inkább ne legyen univerzálistvkapcsolóműanyagból, annyit nem ér meg a picivel jobb kamera.

De tény a kijelző jobb lenne ips meg samoled+, de a desire s kijelzője is teljesen jó, ezen kívül még incredible s vagy arc ami esélyes, de utóbbit meg kéne fogni először milyen műanyagból készült. Desire S-t nagyon jó kézbevenni és használni a sense miatt, én már nem romokat akarok pakolgatni, csak élvezni hogy működik :DDD De a 3.7 túl kicsi az egykezes gépeléshez legalábbis nekem.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.