Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Gold_fish


Gold_fish
tag

Beújítottam egy gyári autós tartót, nagyon profi, de egyvalamivel nem tudok mit kezdeni: A tartóba illesztéskor automatikusan megnyitja a locationst.... amit én nem szeretnék, és nem találom, hogy hogyan tudnám ezt kiiktatni...

(#8002) davidcsaba93 válasza kokler (#7992) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Van a telefonhoz olyan program amivel egy kicsit nagyobb hangerőt lehet kicsikarni?Egyébként fejhallgatóval (superlux 668b ami elég könnyen hajtható) hallgatok rajta zenét és elférne egy kis + kakaó :D.
Próbáltam pár marketes programot de volt ami torzított,volt ami nem csinált semmit és most az új rom beépített beats-el sem ér semmit.

(#8003) Something_ válasza davidcsaba93 (#8002) üzenetére


Something_
őstag

Volume+ progi nagyon profi!! Nekem is baromi halk volt, ezzel már zsíír a hangerő.

Telenor témához:
nagyon meggyűlöltem a telenort, plusz az ügyfélszolgálatot. Várakoztattak orrba szájba, T-Mobile-nál egyből kapcsolnak. Ma is hívtam a számlázás miatt, benyomkodtam a gombokat és egyből kapcsoltak. De többször hívtam már őket és 1 perc alatt kapcsolat ügyintézőt.

(#8004) zzola


zzola
félisten

Tegnap este kikapcsoltam a telefont, ma reggel nem lehetett bekapcsolni. Hiába csatlakoztattam töltőhöz, nem töltött! Akku ki-be, és utána elindult...

WTF?

Be fog sz@rni, vagy mi?

(#8005) Zirowe válasza bbalika81 (#8000) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Most visszamentem eggyel, erre: 10.56.9035.00U_10.14.9035.01, eddig minden rendben.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8006) S e t h válasza Something_ (#8003) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én már azon gondolkodom nem ez kever be nekem is amiért folyton rezeg híváskor, pedig már a programban is kilőttem a rezgést.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8007) Something_ válasza S e t h (#8006) üzenetére


Something_
őstag

Hát szedd le és próbáld ki.
De szerintem a normális hangerő megéri még ezt is, hogyha ettől rezeg.:D
Rezeg vagy nem hallod meg a hívásokat:D

(#8008) bbalika81 válasza Zirowe (#8005) üzenetére


bbalika81
aktív tag

nem találtam semmit, lehet akkor én is egyet vissza a radioval...

(#8009) szirtesp


szirtesp
tag

Most hoztam ki a szervízből a sensationomat!!!
Cseréltek kijelzőt, akkut, hangszórót (pedig utóbbit nem is kértem.)
Egyébként nem értem, hogy mi bajotok az E-Care-rel, hétfőn úgy kb. 16:02-kor értem oda (úgy hogy 4-kor zárnak), de még szerencsére felvette a hölgy a telefonomat, majd ma (szerda) reggel 8:49-kor itt volt a mail, hogy átvehetem. So 1 napig javították :Y , ami szerintem kiemelkedően jó. (Ha a telenorba vittem volna, ennyi idő alatt el sem szállították volna az üzletből).

Szóval teljesen meg vagyok elégedve, minden tiszteletem azg övék. :C :K :R

[ Szerkesztve ]

(#8010) mumk1


mumk1
addikt

Nem találkoztatok még valami okossággal, hogy a hangerő gombokkal lehessen éleszteni a kijelzőt? Nekem sokkal jobban kézre állna. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8011) Fl4tl4nd3r válasza Zirowe (#8005) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Ezt a radios dolgot hogyan kell telepíteni? Kipróbálnám énis :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#8012) MerLinh válasza mumk1 (#8010) üzenetére


MerLinh
senior tag

Nem, DSen már egy ideje van lehetőség, remélem ide is el jut =) nekem is jobban kézre állna. Vodafonosok észrevettéttek, hogy metróban végre van 3G? ma reggel vettem észre lemértem 7megabitel hasít 45ms pingel...legalábbis a 3mas metron. A felszínen nem volt olyan jó... =) Sajna munkahelyemen már csak gprst kaptam nyögvenyelősen, de sebaj ott van wifi =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#8013) Zirowe válasza Fl4tl4nd3r (#8011) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Vagy hboot alól a pg58img.zip-et futtatod, vagy fastboot alól parancssorból flasheled az img filet.
Én utóbbit javaslom, az a biztonságosabb.

Xda-n van egy nagy radio gyüjtő topic.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8014) bbalika81 válasza mumk1 (#8010) üzenetére


bbalika81
aktív tag

én találkoztam ilyen funkcióval, vmelyik rom tweak-jében, lehet az energy-ben volt???

az biztos, hogy arhd energy ics vagy leedroid valamelyikében volt.

[ Szerkesztve ]

(#8015) bbalika81 válasza Zirowe (#8013) üzenetére


bbalika81
aktív tag

jelentkezett radio csere óta a hiba?

(#8016) Fl4tl4nd3r válasza Zirowe (#8013) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Huhh hát ez így nekem kicsit kínai.. esetleg tudnád írni részletesebben?Fastboot alól az mitjelent?Egyenlőre még csak romokat cseréltem recovery alatt alkalmazások stb.

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#8017) bbalika81 válasza Fl4tl4nd3r (#8016) üzenetére


bbalika81
aktív tag

az említett zip-et az sd gyökerébe másolod teló kikapcs majd hangerő le+power gomb és kövesd a képernyőn az utasításokat, ez a hboot alol

[ Szerkesztve ]

(#8018) Zirowe válasza bbalika81 (#8015) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Próbáltam párszor, de még nem.
Közben anyu elment otthonról, így ugrott az "ingyen próba" lehetősége:D, más meg ilyenkor nem igazán keres.

Fl4tl4nd3r: akkor nem biztos, hogy bele kéne kezdeni.
Itt van minden.

Fastboot alól annyit jelent, hogy a telefon fastboot üzemmódban van, parancssorból pedig a fastboot parancsokat használod.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8019) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Így próbáltam énis ezt ismerem de azt írta telepítsnél hogy aborted.....

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#8020) mumk1 válasza bbalika81 (#8014) üzenetére


mumk1
addikt

LeeDroidot használtam, arra nem emlékszem hogy lett volna benne, sajna a CdTDroiD Tweaks-ben meg nincs, de mintha én is találkoztam volna már vele, de aztán lehet hogy valamelyik Desire rommal keverem.
Különben én is a SENSEaY-t használom 9035.02_2 radioval, igaz T-vel, de ilyeneket nem csinál. Más kérdés, hogy a múlt héten a XIII. kerületben egy egész délután használhatatlan volt a hálózat, úgy hogy T-nél sem rózsásabb a helyzet. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8021) Zirowe válasza Fl4tl4nd3r (#8019) üzenetére


Zirowe
nagyúr

S-off van?
Mert anélkül kár hozzákezdeni.. :U

mumk1: na jó, csak én már lassan kételkedem a készülékemben. :D
Eddig minden rendben volt, kedd óta meg szórakozik.
Remélem most minden rendben, illetve remélem ez tényleg a hálózat hibája, bár..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8022) Fl4tl4nd3r válasza Zirowe (#8021) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Persze anélkül a főzött rom se lenne rajta.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#8023) bbalika81 válasza mumk1 (#8020) üzenetére


bbalika81
aktív tag

pedig tuti volt valamelyikben és sensationom van:) ki is kapcsoltam, mert nekem nem jött be....de melyikben volt??? nem jut eszembe....lehet arhd??

(#8024) bbalika81 válasza Zirowe (#8021) üzenetére


bbalika81
aktív tag

én még nem cseréltem radiot, de egy órája megint volt, hívtak, semmi majd nem fogadott....az illető újra hívott és semmi baj nem volt, már rendesen félek fogadni a hívást:)))

(#8025) mumk1 válasza bbalika81 (#8023) üzenetére


mumk1
addikt

Megyek megtúrom egy kicsit az XDA-t, de emiatt nem akarnék most másik romot.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8026) tgb válasza mumk1 (#8010) üzenetére


tgb
senior tag

energy rom ott ébreszti,abban kellene turkálni valahol a system mappában!

az irányár nem félarat jelent!

(#8027) Zirowe válasza mumk1 (#8025) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Volume rocker vagy WidgetLocker.
Bár nem próbáltam egyiket sem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8028) mumk1


mumk1
addikt

Köszi, közben megtaláltam én is a megoldást. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8029) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Valaki valami ötlet miért nem tudom felrakni hboot alól a radiot?

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#8030) tgb válasza Fl4tl4nd3r (#8029) üzenetére


tgb
senior tag

lehet hogy zip.zip a vége?!

az irányár nem félarat jelent!

(#8031) Fl4tl4nd3r válasza tgb (#8030) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

azt nemtudom win7 nemírja utána de kicsomagoltam és betömörítettem újra de ígyis ugyanaz...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#8032) bbalika81 válasza mumk1 (#8028) üzenetére


bbalika81
aktív tag

talán így a legegyszerűbb:)))

(#8033) tgb válasza Fl4tl4nd3r (#8031) üzenetére


tgb
senior tag

win7 nem irja,de zip,te meg még megint irod hogy zip,és ott a hiba!egyébként csomagolni nem kell semmit csak átnevezni!

az irányár nem félarat jelent!

(#8034) Fl4tl4nd3r válasza tgb (#8033) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

átneveztem és mögéírtam hogy .zip de ígyis ugyanaz....recoverybe kiírja hogy PG58IMG.zip átnevezve PG58IMG.zip.zip lett de egyik sem jó rámegyek hogy install és kiírja hogy aborted....

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#8035) tgb válasza Fl4tl4nd3r (#8034) üzenetére


tgb
senior tag

egy .zip-el mennnie kell!recovery nem kell csak fastboot!inditod fastbootban egy zip-el,megtalálja, és adja a további instrukciokat,egy szűk perc az egész!

az irányár nem félarat jelent!

(#8036) tgb válasza mumk1 (#8028) üzenetére


tgb
senior tag

bekapcsolja a képernyőt,csak a rendszer nem jelentkezik,csak a háttérkép!

az irányár nem félarat jelent!

(#8037) tgb válasza tgb (#8035) üzenetére


tgb
senior tag

elnézést,nem fastboot hanem hboot,hangerő le+bekapcs és keresi is a zip-et!

az irányár nem félarat jelent!

(#8038) norbysz


norbysz
csendes tag

Na.Ma én is megkaptam a telefonom a szervizből.Kijelző csere és alaplap.Szóval majdnem új telefont kaptam :DD

HTC Sensation ---->>> HTC One

(#8039) szirtesp válasza norbysz (#8038) üzenetére


szirtesp
tag

az alaplappal mi volt a baj?

(#8040) CrAck69 válasza kokler (#7990) üzenetére


CrAck69
senior tag

Iron Wars
nektek is kilóg a széle a játéknak? :)

Egyszer fenn....

(#8041) #54715584 válasza CrAck69 (#8040) üzenetére


#54715584
törölt tag

Egy kicsit igen. :)

(#8042) norbysz válasza szirtesp (#8039) üzenetére


norbysz
csendes tag

Nem mentem bele a részletekbe.hogy mit miért cseréltek.Gondolom megdöglött. :DDD

HTC Sensation ---->>> HTC One

(#8043) kokler válasza Zirowe (#8021) üzenetére


kokler
aktív tag

Nem hinném, hogy készülék hiba, mert még nem Androidos készülékekkel is tapasztalják a környezetemben az ismerősök a Telenor hibát 2 napja.
Haver SMS-t küld és randomra érkezik 1 másodperc vagy 6 óra alatt meg (nem csak hozzám)... Telenor :(((

CrAck69: Nem figyeltem, de biztos :U

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#8044) WiZARD


WiZARD
addikt

ha valaki MIUI-t akar, akkor TripNRaVeR féle miui-t ajánlom, tegnap raktam fel, egész jónak tűnik eddig, és ebben elvileg a2dp is müxik (miui.us verzióban nem)

mellesleg TripNRaVeR egész jól halad ICS portolással is, sőt egy ICS alapú alpha miui-t is kiadott letöltésre...

ja és akinek hangerő gondja van annak különösen ajánlom, qrvahangos lett ettől minden :)
(és lehet hangerő gombbal is ébreszteni, olvastam hogy van akinek ez kell)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#8045) CrAck69 válasza #54715584 (#8041) üzenetére


CrAck69
senior tag

akkor megnyugodtam :)

Egyszer fenn....

(#8046) Zirowe válasza bbalika81 (#8024) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sajnos ezzel a radioval is jelentkezik.

Most nézem a ril-t, másik radiohoz való van fent, cserélem, aztán tesztelem.

Ha ez sem jó, akkor vissza gyárira.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8047) boksz


boksz
senior tag

Most jöttem a T-mobil-tól, 1/2 óra alatt kicserélték a poros kijelzőt.
Remélem most már nem lesz gond.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#8049) bbalika81 válasza Zirowe (#8046) üzenetére


bbalika81
aktív tag

ajjajj, ril-t még nem cseréltem, attól tartok picit....
viszont ma már új hibajelenség, csörög, lezárási képről elutasítom (piros ikon gyűrübe húz) majd csörög tovább, de a kijelzőn már fent ott a nem fogadott jel illetve mutatja a hívó képét mint amikor befejezek egy hívást, és semmire nem reagál, úgy 20mp-ig csak szól a csengőhang.......
óriási :((( :(((

(#8050) Zirowe válasza bbalika81 (#8049) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Alapvetően a 190-es ril van benne a romban, ami a legfrissebb, 11.59.3504.00U_11.16.3504.16, radiohoz tartozik, viszont az ajánlott radio mégis a 10.58.9035.00U_10.15.9035.02_2, amihez viszont a 173-as ril tartozik.

Most a megfelelő ril-t raktam fel, ha megjött anyu tesztelem. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.