Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) mumk1 válasza Xaels (#1999) üzenetére


mumk1
addikt

ilyen a gyűrű egyébként.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2002) Anulu79


Anulu79
addikt

Screen Shot-ot mivel és hogyan lehet csinálni?

(#2003) MerLinh válasza Xaels (#1999) üzenetére


MerLinh
senior tag

Azért htcnek is van mit dolgoznia, csináljon vmi f.sz. ROMot hogy legyen miből dolgoznia a szakácsoknak:)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2004) Xaels válasza mumk1 (#2000) üzenetére


Xaels
félisten

Az lehet, hogy 1 napja van S-OFF, de a gyári Pyramid ROM-ok elég régóta elérhetőek, tudott előre dolgozni vele. Szvsz az ilyen átalakítások, mint ami a gyűrűn van feleslegesek és kicsit dzsunka érzést kelt az emberben. Biztos vannak benne nagyon jó megvalósítások, de adni kéne az ilyen részletekre is szvsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2005) mumk1 válasza Anulu79 (#2002) üzenetére


mumk1
addikt

Ha nincs root, akkor SDK-val, ha van akkor a marketről pl. a shootme, vagy a screenshot ER2.

@Xaels:
Na ja, csak más tesztelgette neki Sensationon. :) Mondjuk ezek a részletek kevésbé hatnak meg engem is . Legyen gyors és stabil, a többi részletkérdés.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2006) Xaels válasza mumk1 (#2005) üzenetére


Xaels
félisten

[link] Elvileg van root nélküli is, de nem próbáltam még.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2007) mumk1 válasza Xaels (#2006) üzenetére


mumk1
addikt

Passz, én sem néztem még ezt. Arra viszont vigyázni kell, hogy a kijelző felbontás miatt is van gondja egy-két programnak a screenshot készítésnél. Mondjuk egy temproot kb. 5 perc és utána lehet használni az ingyeneseket is pl shootme.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2008) MerLinh


MerLinh
senior tag

most vettem egy desire s az asszonynak gsmhomeban, az már s-offos...

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2009) szasz1


szasz1
tag

1nap 4òra üzemidő 4óra kijelzőhasznàlattal az jò?

(#2010) Xaels válasza szasz1 (#2009) üzenetére


Xaels
félisten

Az egész jó :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2011) P1eTr0 válasza szasz1 (#2009) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Ha telefonnal telefonálsz, akkor a kijelzőt kikapcsolja?
Már csak azért, mert ha én pl. össz 4 órát telefonálnék csak (mást csak ritkán csinálnék), akkor nem lehet rossz az akksija.

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#2012) MerLinh válasza P1eTr0 (#2011) üzenetére


MerLinh
senior tag

ki ha a füledre rakod, vagy letakarod a közelség érzékelőt

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2013) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Sziasztok!

Beléptem ma a klubba, de lehetséges, hogy hibás a készülékem!

Hiba jelenégek:
1: általa felvett videot, nem játsza le! "Sajnáljuk, ezt a videot nem lehet lejátszani." Ez normális? Bár nem sok értelmét látom annak, hogy nem játsza le a saját maga által felvett videot.

2: általa felvett hangot nem játsza le!

3: normális videot eleinte nem akart elindítani... nagy nehezen megteszi mostmár, de gyorsan játsza le(bár ez lehet beállítás kérdése),1 perc videot átteker 20 sec alatt, hangot közbe nem ad ki a készülék.

Egyenlőre ennyit találtam, de még nyomkodom

(#2014) Studiossrác válasza Studiossrác (#2013) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Most elindult mind magától!

Nem tud erre valaki valamit mondani?

Szerk: ettől függetlenül van 1 pixelhibám

[ Szerkesztve ]

(#2015) Nikk válasza Studiossrác (#2014) üzenetére


Nikk
senior tag

Hát ez igen kellemetlen... Amíg lehet vidd vissza szerintem... Ilyen hülyeségeket nem kéne művelnie... Enyém eddig hál égnek hibátlanul funkcionál... :)

DIGIC

(#2016) Erika10


Erika10
tag

Sziasztok!

Valaki segítene abba, hogy mi is az a S off .
Vagy valami linket vagy oldalt, ahol ezt érthetően, leírják, bocs a láma kérdésért megint…. :))
Nem értem, hogy ez most miért is jó? Hogy ha bele piszkálok, nem ugrik a gari?

előre is köszi

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#2017) Studiossrác válasza Nikk (#2015) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Első okostelefonom, amit most írok lehet butaság, de lehet ezért nem játszotta le a videokat. Azért lenne jó tudni, mert most hiába kapcsolom ki-be a készüléket, lejátszik mindent, felmászik wifi-re stb-stb. Azaz jól működik a telefon. Pixelhibám megmaradt, remélem ennek örömére kicserélik, ugyanakkor ha kiderülne, hogy hibás a készülék, sokkal inkább nyert ügyem lenne cserét illetően.

Lényeg: eddigi tarifacsomagomba nem volt internet elérés, ezért arra kértek, sim nélkül használjam a készüléket. Ezek a telefonok viszont mindent netről frissítenek.Felengedtem wifire a készüléket, bementem a watch menübe, elfogadtam licence-t, ki-be kapcsoltam a telefont, azóta lejátszik mindent. Létezik, hogy licence miatt nem játszotta le a videoimat?

Előre is köszi.

Üdv

(#2018) Studiossrác válasza Studiossrác (#2017) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Megint nem játszik le semmit, ennek örülök, így egyszerűbb lesz kicseréltetnem.

Köszönöm a segítségedet!

(#2019) mumk1 válasza Erika10 (#2016) üzenetére


mumk1
addikt

S-OFF Security - OFF. Egy biztonsági kapcsoló, ami jelen esetben megakadályozza a custom HBOOT és custom recovery telepítését valamint a permanent root lehetőségét. Kikapcsolva új lehetőségek tárháza nyílik meg :) új romok, kernelek stb. telepítésére. Természetesen ilyen állapotban nem illik szervízbe vinni, egy gyári RUU rom visszarakásával gyári állapotba kerül vissza, mivel az újrarakja a romot, a HBOOT-t és radio romot is. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2020) Xaels válasza Studiossrác (#2017) üzenetére


Xaels
félisten

Volt akinek pixelhibával javította az E-Care. ;) Amúgy ha sok a baj vele vidd vissza minél hamarabb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2021) MerLinh válasza mumk1 (#2019) üzenetére


MerLinh
senior tag

és ha gyárilag az akkor mit rakjak rá hogy on legyen?=)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2022) mumk1 válasza MerLinh (#2021) üzenetére


mumk1
addikt

Írd át filctollal ON-ra. :DDD :P

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2023) swapout


swapout
tag

Sziasztok!!

Egy láma kérdés fog most következni kérem ne kövezzen meg senki érte: szóval a kérdésem a következő, ha a telefont USB kábelen keresztül összekötöm a gépemmel, akkor a gépen lévő internetet tudom használni a telefonon is?? Vagy valamit félreértettem?? És ha lehet akkor hogyan!! Köszönöm előre is a válaszokat!

(#2024) MerLinh válasza swapout (#2023) üzenetére


MerLinh
senior tag

Erre azt tudom mondani, hogy szerencséd van hogy htc választottál =) Semmi különöset nem kell tenni, htc sync telepítés, bedugod a telod és kiválaszod az "internetes átvitelt" azt hiszem így hivják, lehet telepítget valamit a gépen és már is lehet =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2025) swapout válasza MerLinh (#2024) üzenetére


swapout
tag

Köszi a gyors reagálást!!

(#2026) MerLinh válasza mumk1 (#2022) üzenetére


MerLinh
senior tag

Ezt neked írom, ahogy látom nem sokakat érdekel ez romolgatás, vagy csak nem írnak =) nem rossz

Csak ne lenne ez az upc korlát újra =/ Vagy nincsen a régi 2mbitosoknak? akiket kérdezés nélkül felmeltek és lekorlátozták? valaki tudja?

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2027) mumk1 válasza MerLinh (#2026) üzenetére


mumk1
addikt

Ma én is próbálgattam azt a néhány romot ami már van. A Leedroid tetszik, cask gépelésnél nêha akadozik, az insertcoin wifi fronton gyengélkedik.Most a revolution HD van fent, eddig kellemes. A virtuous-t akarom még megnêzni holnap, de lehet megnézem azt is amit linkeltél. Jó lenne már egy CM7 vagy Miui is. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2028) Erika10 válasza mumk1 (#2019) üzenetére


Erika10
tag

Köszönöm :B :B

Engem érdekelne, hogy ezt hogyan is kell csinálni.
De mivel csak sejtem, hogy hogyan kell csinálni, pontosan nem tudom, így nem merek neki kezdeni. :))

[ Szerkesztve ]

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#2029) mumk1 válasza Erika10 (#2028) üzenetére


mumk1
addikt

Némi angol tudással itt megtalálsz mindent. Ha nem megy, pü-be segítek. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2030) mikkokawa


mikkokawa
tag

Sziasztok!

Most már nekem is van Sensation-m :D Samsung omnia 1 után eléggé odakúr :D

(#2031) Anulu79


Anulu79
addikt

Kérdéseim volnának megint.

1, Az aksi mikor áll be rendesen? Nagyon gyorsnak tartom a merülését ami kissé idegesít.

2, Miért nem tudok kapcsolódni HTC Sync módban a PC-hez? A telefon is meg a gép is azt írja, hogy nincs eszküz, holott a gépre is telepítve van a telefon is arra van állítva.

3, Még mindig küszködöm 1-2 dolog letöltésével a marketből. Vagy kilép hiba miatt 99%-nál vagy 20 perc alatt tölt le egy 15 megás dolgot.

(#2032) Nikk válasza Anulu79 (#2031) üzenetére


Nikk
senior tag

Fura, hogy miket mível egyeseknél ez a teló... Az, hogy nem kapcsolódik Sync-hez nekem is okozott némi gondot, de kb. 2 perc alatt megoldódott... Azt hiszem úgy dugtam rá a telót, hogy a Sync már futott... Meg eleve első rádugásnál a drivereket megpróbálja felrakni, de nem megy neki, mivel az Android drivert a HTC Sync pakolássza fel, tehát ezért kell először azt elindítani és csak utána rádugni a telót...

DIGIC

(#2033) mikkokawa


mikkokawa
tag

Teljes memóriára azt írja ki, hogy 558 MB. Nem 768 MB-nak kéne lennie a RAM méretnek? Ez elég nagy különbség..

(#2034) Nikk válasza mikkokawa (#2033) üzenetére


Nikk
senior tag

Szeritnem külön kezeli a teló a futó alkalmazásokat és a háttérben megbúvókat. Ha bemész az alkalmazáskezelőbe, ott a programok még csomó helyet megesznek a RAM-ból...

Egészen pontosan a futó szolgáltatásokat keresd és ott rá lelsz a maradék elveszett több száz MB-nyi memóriára... :)

DIGIC

(#2035) mikkokawa válasza Nikk (#2034) üzenetére


mikkokawa
tag

Aha látom, köszi. mondjuk akkor meg nem értem, hogy jön ki a 768 MB :)

Gyorsbeállítások: Használt: 422 Szabad: 136
Futóalkalmazások: Használt 208 Szabad: 312

Ez így már 1078

Mondjuk ha minden oké akkor nem lényeges..

(#2036) Nikk válasza mikkokawa (#2035) üzenetére


Nikk
senior tag

Most utánaolvastam a dolognak... 200MB-ot megzabál a Sense... :D

DIGIC

(#2037) F-ECT$ válasza Anulu79 (#2031) üzenetére


F-ECT$
titán

1. Jópár töltés kell neki. Egyébként hol találod gyorsnak a merülést, és akkor mennyit eszik kb óránként?

Dive ever, work never.

(#2038) Xaels


Xaels
félisten

[link]

Ez egy érdekes teszt volt, mert kiraktak 4 képet névtelenül és úgy kellett rájuk szavazni és most lett felfedve a végeredmény.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2039) Nikk válasza Xaels (#2038) üzenetére


Nikk
senior tag

Ennyi... :D xD

DIGIC

(#2040) Xaels válasza Nikk (#2039) üzenetére


Xaels
félisten

Ami nekem fura, hogy itt vannak [link] a szabadtéren készült képek és az i4 (2-es oszlop) ránézésre is szarabb a többinél, kinagyítani sem kell, látszanak az eltorzult színek még is a "2." lett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2041) szasz1


szasz1
tag

Csak nekem nyikorog kicsit a kameránál a hátlap? mintha nem passzolna egészen pontosan

(#2042) Xaels


Xaels
félisten

[link] Ezt most csináltam a héten fent a Mátrában, esett az eső :((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2043) szasz1 válasza Xaels (#2042) üzenetére


szasz1
tag

szépen sikerült :)

(#2044) Anulu79 válasza F-ECT$ (#2037) üzenetére


Anulu79
addikt

Óránként nem tudom, hogy mennyit eszik. De amikor kicsit neteztem rajta max. 20 perc esett kb 20 - 22% az aksi. Aztán egy kis angry birds megint 20%. Ez sem volt több 15 percnél. Ez nekem kicsit soknak tűnik. Vagy lehet, hogy nagyok az elvárásaim? :)

(#2045) szasz1 válasza Anulu79 (#2044) üzenetére


szasz1
tag

Szerintem nálad valami gond lehet, én úgy vagyok 70% körül hogy 1ó7percet ment a kijelző és emelett volt wifi használat 21 perc

(#2046) Anulu79 válasza szasz1 (#2045) üzenetére


Anulu79
addikt

Aktív használat 3:38 perc, Kijelző 56% és így vagyok 49%-on az aksival.

(#2047) Nikk válasza Anulu79 (#2044) üzenetére


Nikk
senior tag

Minnél többet van a töltőn, annál erősebb lesz az akku. Illetve ez így nem teljesen igaz, de az viszont tény, hogy a Li-Po akkukat célszerű mindig rátölteni és nem hagyni őket csontig merülni. Általában ha 90%-nál rátölt az ember, az eléggé megdobja a kapacitást.

DIGIC

(#2048) szasz1 válasza Nikk (#2047) üzenetére


szasz1
tag

Ezt még nem hallottam, hogy 90%on rátölteni a tuti ^^ azt hallottam csak, hogy nem szabad hagyni hogy lemerüljön teljesen.

(#2049) Anulu79 válasza Nikk (#2047) üzenetére


Anulu79
addikt

40% alá sose mentek még ezek az új aksis telefonjaim. De én nem észleltem javulást bennük a rátöltést követően. Pedig az előző készülékeimnél ha itt voltam a gép előtt akkor mindig rádugtam őket.

(#2050) szasz1


szasz1
tag

Amúgy más nem tapasztalta ezt a nyekergést a kameránál? mármint nem is a hátlapot tudom benyomni, hanem a kijelzőt az előlap felöl, mintha nem passzolna egész pontosan a helyére.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.