Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Xaels válasza Senki9876 (#350) üzenetére


Xaels
félisten

8GB alapból minden HTCS-hez jár amit a készülékbe helyezve találhat meg a vásárló. Sajnos az átalakító kábelt nem adja sem a HTC, sem a Samsung.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#352) MerLinh válasza Xaels (#351) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát sajnos az eu hd2hőz csak 2GB járt =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#353) Xaels válasza MerLinh (#352) üzenetére


Xaels
félisten

HTCS = HTC Sensation csak lusta vagyok mindig kiírni :U

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#354) Xaels válasza Dr.Anonymus (#337) üzenetére


Xaels
félisten

Na jah én sem értem akkor most mi van.

Ehhez a topikhoz tartozó tesztben a konklúzió:
"Nem sikerült mindenben tökéletesre ez a lépcső, főleg a képalkotási képességek okoznak csalódást... - HTC Sensation kiérdemli tőlünk az Ajánlott plecsnit, amely a gyenge kamera és a „csak“ a szintet hozó kijelzőtechnológia miatt nem lett még jobb."

ehhez képest a Kétmagosok tesztjében:
"A HTC tehát beváltotta ígéretét és korrektül megcsinálta a Sensationt, a koreai versenyzők képalkotás terén jóval gyengébbek nála."

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#355) MerLinh válasza Xaels (#353) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah jó =)

Venném én is csak megvárom míg lejjebb megy egy picivel bár ez a 145 elég csábító.

Lehet a többivel nézve egymás mellett már nem annyira gáz csak picit =)

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#356) joey04 válasza Dr.Anonymus (#337) üzenetére


joey04
titán

Inkább a másik 2 versenyző számára ciki, hogy ez a szutyok kamera is jobb náluk. :D
Mondjuk az szépen látszik, hogy nem azt az világot éljük, hogy a jó kamera eladja a telefont. egyedül a Nokia képzel ilyen butaságot manapság.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#357) Cyberpunk válasza kokler (#329) üzenetére


Cyberpunk
félisten

És az a 600MB nem elég egyéb programoknak? Főleg hogy az átlagos program méret 1MB körül van. Számold csak ki hogy hány app-ot tudnál felpakolni csak az internalba.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#358) kokler válasza Cyberpunk (#357) üzenetére


kokler
aktív tag

Nálam most 193 program van és 550MB-ot foglal Internal-on és még van egy kevés az SD-n :))
Szóval a válasz: NEM nem elég ;)

[ Szerkesztve ]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#359) marcus14 válasza sagit (#1) üzenetére


marcus14
tag

nálam is

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#360) marcus14 válasza kokler (#358) üzenetére


marcus14
tag

egyáltalán nem elég :D

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#361) marcus14 válasza Xaels (#351) üzenetére


marcus14
tag

Pedig igazán beleférhetne a csomagba

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#362) marcus14 válasza scapegt (#344) üzenetére


marcus14
tag

Jó ár

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#363) Cyberpunk válasza kokler (#358) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor mehet az SD-re is a többi. Atya ég te aktívan is használod azt a 193 programot? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#364) Maeg


Maeg
tag

Igazából lehetne a samsung a nyertes, de vegyen olyan telefont, akinek hét anyja van. Meg aki szereti, ha hülyének nézik a garis javitásnál, és azt mondják neki, hogy túláram /vízbe ejtés... Másban a az összehasonlítás alapján tényleg elég ígéretes.

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/XkPMw1f - Desire HD Android files

(#365) cudarz


cudarz
tag

A jó árnak nagyon egyszerű az oka: erősödött a forint az euróhoz képest. Számoljatok 599 eurót mostani 265-ös árfolyam körül, majd utána 290 körül, és meg is tudjátok erősíteni magatoknak.

(#366) marcus14 válasza zola8van8 (#11) üzenetére


marcus14
tag

a kamerát énis sajnálom

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#367) marcus14 válasza kokler (#329) üzenetére


marcus14
tag

ja ez nem tetszik nekemse

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#368) kokler válasza Cyberpunk (#363) üzenetére


kokler
aktív tag

Hogyne használnám, azért vannak :))
Egyébként nagyon sokat használok, de pl. Angry Birds-ből 3 verzió van fent, amihez mindig jön frissítgetés, de nem szedem le. De egyébként más programok is hasonlóan :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#369) catroot


catroot
veterán

@marcus14

Tényleg nem piszkálásból írom, jóindulatból, hogy majd figyelj oda, hogy ha lehet szerkeszteni a hozzászólásod, akkor tedd meg, mert szólnak érte a moderátorok.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#370) roxan


roxan
senior tag

MEGJÖTT:
[link]

(#371) Rike


Rike
tag

nincsenek tovabbi megosztasra varo tapasztalatok?:) bar ha jol sejtem alig egy ket embernek van meg csak ilyenje:/

Bender's humor by Microsoft Joke

(#372) Xaels válasza roxan (#370) üzenetére


Xaels
félisten

Nem akarok kötözködni, de drága és mi az, hogy 1 év garancia? A HTC-kre gyárilag 2 év garancia van. Speedshop-nál ugyanennyiért rendes garanciával kapod 6-ától. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#373) Xaels válasza Rike (#371) üzenetére


Xaels
félisten

Én még várom a fizum :D De utána, ha kell csinálok róla egy mélyreható "tesztet" felhasználó szemszögből.

Addig ITT egy kijelző összehasonlító videó. Szerintem a betekintési szöget leszámítva nem szerepel rosszul az SLCD.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#374) Rike válasza Xaels (#373) üzenetére


Rike
tag

kivancsian varom a felhasznaloi elmenyeid:)
tenyleg nem teljesit rosszul a videon de nagyon kivancsi vagyok eloben mit nyujt majd!

Bender's humor by Microsoft Joke

(#375) AMD Power válasza roxan (#370) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is jó lenne egy ilyen. :B

(#376) Xaels válasza Rike (#374) üzenetére


Xaels
félisten

Sajnos összehasonlítási alapom csak az AMOLED-es Desire lesz vagy a párom LG KM900-a. Megpróbálok majd nagyon részletes, képekkel és videókkal dúsított leírást csinálni csak majd egy megfelelő kamerát kell beszereznem hozzá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#377) DjTaRsY válasza AMD Power (#375) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

1.28 szoft nem szaggat, benchmarkban azért lassabb mert nagyobb felbontás, innentől nincs miről beszélni. SGS2 jó konkurencia, de hiába, ha fél év múlva szétesik a háza, antennahibákról már mos olvasni, kijelző foltosodás is felvetődött. Egy ilyen 2 pálcás nálam nem bírná egy évig sem.
Úgyhogy jön ide egy Sensation! :)

(#378) janes74 válasza Xaels (#376) üzenetére


janes74
senior tag

Hajrá,türelmesen várjuk.

(#379) roxan válasza Xaels (#373) üzenetére


roxan
senior tag

A Samu képernyője miért olyan csíkos (sávos) időnként? A technológia miatt?

Nem, tudom, nekem annyira nem tűnik itt jobbnak a Samu. Az egymás melletti macskás képnél látszik, mennyire túlszaturáltak a színei.

(#380) roxan


roxan
senior tag

Phonearena teszt:

[link]

(#381) Xaels válasza roxan (#379) üzenetére


Xaels
félisten

A szaturációt lehet 3 lépcsőben állítani. Lehet itt nem volt visszavéve. A sávosodást nem tudom pontosan mi okozza, ennyire nem vagyok sajnos képben a témában. Talán csak így látszik meg, hogy nem annyira sűrűn vannak a képpontok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#382) AMD Power válasza DjTaRsY (#377) üzenetére


AMD Power
titán

Engem nem kell meggyőzni. Én biztos ,hogy a HTC venném meg.

(#383) joey04 válasza DjTaRsY (#377) üzenetére


joey04
titán

ez alapján nem. de hozzáteszem, a samunak tényleg olyan hibái vannak, hogy inkább ez kéne. a benchmark eredmények meg nem (csak) a felbontás miatt gyengébbek, cqr kommentjei a nagy kétmagos tesztben hasznosak. bár itt meg azt tenném hozzá, hogy felőlem 0-át is hozhatna, semmit nem számít. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#384) Cyberpunk válasza Xaels (#372) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen a másik meg nem akarom senki kedvét elvenni a vásárlástól. De az ilyen GSM boltokkal vigyázni kell.
A fene tudja hogy honnét szerzik be a készülékeket. Néhány DHD-s esetet tudok felemlegetni, azoknál is bele volt túrva a készülékbe. Mondván hogy legyen rajta magyar nyelv. Csak hogy az összes Európába szánt készülék alapból tartalmazza azt ;]
Aztán amikkor kijött a 2.3 OTA-n akkor volt hogy nem frissített a készülék.

Szóval csak óvatosan, hivatalos HTC garanciával és bontatlan csomagolás esetén vennék én ilyen boltokból. Főleg ilyen drága készülékeket.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#385) Xaels válasza Cyberpunk (#384) üzenetére


Xaels
félisten

Ott a pont, ebben a kategóriában nem éri meg szerintem a kockázatot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#386) rondzsy89 válasza Cyberpunk (#384) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Az okosabbak ezért kérdeznek előre :) Ha GSM boltban veszem a telefont, akkor körbe kérdezősködök legalább ismerősök között, hogy kik megbízhatóak és máris lesz legalább 3-4 GSM bolt. Amiről én hallottam, hogy jók: GSMLine, PartneroGSM, Speedshop és talán GSMhome, de lehet őket keverem GSMLine-al.

[ Szerkesztve ]

Samsung GALAXY S III

(#387) Cyberpunk válasza rondzsy89 (#386) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én ezek közül kettőt tudok amivel vigyázni kell ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#388) rondzsy89 válasza Cyberpunk (#387) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Akkor mond :) Hátha más pont tőlük venne. Mikre valók a fórumot ha nem a tapasztalat megosztására többek között? :)

Samsung GALAXY S III

(#389) Cyberpunk válasza rondzsy89 (#388) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A line és a home ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#390) mumk1


mumk1
addikt

Végre megérkezett, kézben a cucc. :)
Nagyon tettszik a kicsike, az átköltözés Desiréből gyorsan ment. Kicsit tartottam a méretétől, mert nincsenek lapát kezeim, de szerencsére a lekerekített élek miatt nagyon kézbe simuló, simán átérem a kijelzőt egy kézben is, úgy hogy aki ezen okból nem akart 4.3"-ba ruházni az mindenképp vegye egyszer kézbe. Sokat nem dicsérgetem, megtették már előttem :) , ha valakit érdekel valami azt megnézem, az 1.27.162.1 verzió fut rajta.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#391) rondzsy89 válasza Cyberpunk (#389) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Oké :) Köszi :)

mumk1: Jó tapizást :))

[ Szerkesztve ]

Samsung GALAXY S III

(#392) DjTaRsY válasza joey04 (#383) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Ezek után végképp nem értem, miért gyorsabb bárhol máshol a Sensation, mint az itt tesztelt.
Mumk1 készüléke is 1.27-es. (?)

[ Szerkesztve ]

(#393) jacis válasza Cyberpunk (#389) üzenetére


jacis
nagyúr

A line-nal semmi baj nincs.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#394) scapegt


scapegt
senior tag

A part nero-nál 165e Ft :) és 2 év garit ad rá.

Ahogy meg korábban írtam, Vodától már akár 40e Ft-ért is el lehet hozni. Egy havi 3e Ft-os előfizetésért, ami teljes egészében lebeszélhető, már 80e Ft-ért is elhozható :) (mínusz egyéb kedvezmények).

[ Szerkesztve ]

(#395) AMD Power válasza scapegt (#394) üzenetére


AMD Power
titán

165? Az nem rossz kezdőnek. 1-2 hónap és 140 lesz.

(#396) scapegt válasza AMD Power (#395) üzenetére


scapegt
senior tag

Jaja, ilyenkor még nem éri meg, csak nagy fanoknak :d akik mindig elsők akarnak lenni :) valamiért a wildfire s ára is lement tegnapról mára 12e Ft-tal...

(#397) Cyrin válasza scapegt (#394) üzenetére


Cyrin
addikt

Bizony, az a 80 nem rossz ajánlat...

(#398) scapegt válasza Cyrin (#397) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem bizony, sőt, én 77e-ért el tudnám hozni :) Annyiért meg már ajándék :)

(#399) Senki9876 válasza mumk1 (#390) üzenetére


Senki9876
tag

Hogy a francba lehet neked is 1.27 -es ROM od?

Mobilarena is 1.27 ese volt, és nézegettem a neten és az angol vodás telókon is 1.27 -es ROM fut, nekem meg 1.28.401.1 es ROM -om van pontosan.
hmm...

[ Szerkesztve ]

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#400) mumk1 válasza Senki9876 (#399) üzenetére


mumk1
addikt

A voda nyitókép nálam is meg van, tehát oda szánták eredetileg, de független.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.