Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) maki12 válasza assemble (#8499) üzenetére


maki12
senior tag

Lényegesen gyorsabb mint a. "sima" :K

HTC U11 & Nikon D5300

(#8502) sto1911 válasza hallerlaller (#8497) üzenetére


sto1911
veterán

Korabban mar irtam/linkeltem a FOTAKill-t, keressetek ra.

(#8503) alacka


alacka
tag

Sziótok!
Valamelyik appliáció keresővel szépen láttam a feltelepített appok mellett, hogy fizetve, ingyenes, de nem jövök rá melyikkel - valszeg letöröltem. :( Tudja valaki melyik lehetett?
Ill. továbbra is érdekelne időrendi keresés, melyik nap melyikeket töltöttem le/telepítettem.
Hab a tortán, ha megtalálnám könyvtárszinten, hogy hova települtek (legalább az indítók).
Köszi.

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8504) turcsikg válasza Edge (#8470) üzenetére


turcsikg
csendes tag

Szia!

Pont mint nekem. Ugyanilyen "kemény" tokom van, és nagyon meg vagyok elégedve vele, az oldalsó zsebébe a törlőkendő és a füles simán belefér. De szeretnék egy szilikont, csak hogy nyugodtan tehessem le bárhol. Így hogy most már tudom, hogy probléma nélkül bele fog férni a nagyobb tokba is, külön öröm :)
Fólia pedig már csak azért is jó ha van, mert sokkal könnyebb letisztítani, és tényleg kevésbé szedi össze az ujjlenyomatot, nem úgy mint a kijelző...

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#8505) rolywrx válasza ackos (#8480) üzenetére


rolywrx
tag

Nekem a repair status oldal szerint ma fejezte be a javítását a központi szerviz.
Kapott egy új felső burkolatot, meg kijelzőt.
Nagyon reménykedem, hogy nem egy pixelhibás kerül a kezeim közé, amikor megjön, mert akkor nagyon morcos leszek. :)

[ Szerkesztve ]

RolyWRX

(#8506) ssspr válasza alacka (#8503) üzenetére


ssspr
csendes tag

Böngésző-eszköz-data-app
Itt van az összes ingyenes program,ami a tabra van telepítve. A fizetősök apk-ját még én sem találtam meg...

(#8507) ssspr


ssspr
csendes tag

Esetleg nem tud valaki olyan moddolt skypeot,ami működik álló nézetben? N7-en elég idegesítő,hogy oldalról látnak.

(#8508) Blue@X válasza ssspr (#8507) üzenetére


Blue@X
senior tag

Az ez előtti Skype változat tudja, az új privilégiuma ez a fektett mód.

Ha 5 percen belül vagy használd a szerkesztés gombot

(#8509) Skynet258 válasza brumi1024 (#8489) üzenetére


Skynet258
veterán

Na várjál, van ismerős ismerőse a T-nél, kértem, nézzen már rá. Kiderült, hogy nekem jelenleg egy Asus (eddig jó) Ultrabook (ez már nem jó) van igényelve.... Barmok, komolyan. Hogy melyik ügyintéző pipálta át erre, azt nem tudom, mert az elején még (az első 3 ügyintézőig kb.) még biztos, hogy Nexus 7 volt megadva.

Most várok az ismerősre, hogy helyre tudja-e hozni. Ha nem, akkor felhívom őket, és addig anyázok, amíg nem adnak egy minimum 50-es IQ-val rendelkező embert, akinek lebetűzöm mit is szeretnék vásárolni, és infót tud adni, hogy mégis még hány hét mire kihozzák.

Általánosságban az a véleményem a T-ről, hogy a szolgáltatásokkal meg vagyok elégedve, XXL csomag süvít, IPTV-vel nincs gond, de ha valamit meg kell velük oldani, akkor mintha a Marsról jöttem volna. Némi tréningezés nem ártana a csapat nagy részének (ugyanakkor vannak nagyon Pro emberek is!), mert szart se tudnak semmiről se. Ami még hagyján, de mint látható, még képesek elcseszni is eddig működő dolgokat. :(

https://geekpulse.hu

(#8510) brownus válasza Skynet258 (#8509) üzenetére


brownus
veterán

komoly ez a nagy akciózás náluk, egyik kollégám egy samu tab2 7"est vett tőlük, kapott mellé 0hufért egy routert is, csak +két év hűséget akartak tőle...

(#8511) Skynet258 válasza brownus (#8510) üzenetére


Skynet258
veterán

Tudom, nekem is ezért lenne jó - gondoltam asszonynak is beszerzek egy 7-est. Két év hűség nekem nem gond, úgysem akarok váltani, az XXL csomag meg egy ezressel olcsóbbra jön ki havonta, mint az eddigi, 50/5-ös net... Nem is szólhatok egy szót se. Magára a T-re. De hogy egy ilyen egyszerű dolgot képtelenek elintézni az ügyfélszolgák, sőt, még jól meg is kavarják... Na ez bosszant. :(

https://geekpulse.hu

(#8512) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Wifi-s Nexus7-re rá lehet szerkeszteni a Viber-t valahogy és műküdhet?

(#8513) Syl válasza Skynet258 (#8509) üzenetére


Syl
nagyúr

A rendelést személyesen adtad le ügyfélszolgálaton?
Mert én minden ilyesmit személyesen intézek és még soha semmilyen gondom nem volt velük. Mindig azt kaptam amit kértem.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8514) csabám válasza Cingáriusz (#8512) üzenetére


csabám
addikt

Igen. . . (az utolsó oldalon van az utolsó előtti friss viber apk).

Megjegyzés: Ha telón is használod, akkor ne u.a. a telefonszámot ad meg, mert nem futhat egyszerre két készüléken egy és ugyanazon telefonszám.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8515) Cingáriusz válasza csabám (#8514) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Kell mindenképpen telefonám hozzá, hogy működjön?

(#8516) bzoley válasza Skynet258 (#8509) üzenetére


bzoley
veterán

Akkor én szerencsésnek mondhatom magam. Kedden telefonon megrendeltük T-nél, pénteken már hozta is a futár.
Mindössze annyi szépséghiba volt, hogy a futár cseszett előtte telefonálni, a T pedig bizalmasként küldte a csomagot, így nekem oda sem adta volna a futár, max meghatalmaz, ügyvéd, száraz-bélyegző megléte esetén. Így végül kedden tudta a feleségem átvenni, aznap persze telefonált a futár(nekem).

(#8517) csabám válasza Cingáriusz (#8515) üzenetére


csabám
addikt

Persze, hogy kell :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8518) Cingáriusz válasza csabám (#8517) üzenetére


Cingáriusz
őstag

De akkor nem 3G-s Nexus-on semmiképpen nem fog működni.

(#8519) adakiller válasza Skynet258 (#8459) üzenetére


adakiller
senior tag

én dec 27-én rendeltem meg, ma hozták ki. 3. panaszbejelentésen voltam túl tegnapelőtt este, mert persze a magasabb netcsomagot még dec 27-én be tudták aktiválni, de a kiszállításra meg 3 hetet kellett várni, miközben 2x-er tájékoztattak félre... úgyhogy a T egy nagy rakás sz@r, kivéve egyetlen ügyintézőt aki még vissza is hívott.

(#8520) csabám válasza Cingáriusz (#8518) üzenetére


csabám
addikt

Futni fog, de miért nem próbálod ki? :U

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8521) lafaty80


lafaty80
őstag

Nekem most jött meg szóval üdv a táborban :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#8522) maki12 válasza lafaty80 (#8521) üzenetére


maki12
senior tag

Grat,jó szórakozást! :D
UI.: Szerkeszd az aláírásod ;]

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#8523) Skynet258 válasza Syl (#8513) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem, gondoltam 2013-ban egy telekommunikációs cég megbirkózik olyan nehézségekkel, mint adatok és rendelése felvitele egy adatbázisba... Vagy ha esetleg mégsem, akkor ne legyen lehetőségként ott, hogy én telefonon és online intézhetem náluk az ügyeimet.
Én örülök, hogy neked soha semmi gondod nem volt, de ugye megérted, hogy ez most nekem sovány vigasz... :DDD Nekem már offline ügyintézésnél is volt problémám, szintén hasonló okok miatt, a kedves hölgy valamit elrontott mikor nem kellett volna. Cserébe még mehettem vissza párszor, mire egy másik ügyintéző 3 perc alatt helyrerakta - azt, amire egyébként az ottani kisfőnök azt mondta, hogy nem lehet már helyrehozni.
Ez is jól bemutatja, mekkora ott a fejetlenség... :U

https://geekpulse.hu

(#8524) zola-


zola-
őstag

Sziasztok. Hozzajutottam en is egy nexus7-hez a mai nap folyaman. Viszont olyat vettem eszre, hogy ha kiveszem az auto fenyerobol a pipat, es megnyitok egy feher hatteru alkalmazast akkor egy par masodpercig allitgatja a fenyerot, igaz alig eszrevehetoen. Nezzetek meg mar legyszi, hogy a tietek is ilyen-e. Meg benne vagyok a 3 napban. Elore is koszi.

(#8525) sto1911 válasza zola- (#8524) üzenetére


sto1911
veterán

Gyari hiba, ha nagyon zavar csereltesd ki.

(#8526) Syl válasza Skynet258 (#8523) üzenetére


Syl
nagyúr

Az a helyzet, hogy én bőven az online világ előtt születtem és megszoktam, hogy ha valamit intézni kell, akkor az személyes jelenlétet kíván. Sőt. Vásárolni is csak ott szoktam, ahol meg tudom tapizni a cuccot. Én már csak ilyen begyöpösödött vagyok :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8527) zola- válasza sto1911 (#8525) üzenetére


zola-
őstag

Masnal is volt ilyen, vagy megint egyedi eset vagyok? Feher hatternel allitgatja apro lepesekben a fenyerot.

(#8528) ssspr válasza zola- (#8527) üzenetére


ssspr
csendes tag

Nálam is csinálja,de csak kettő-hármat,aztán beáll.

(#8529) Balinov


Balinov
félisten

Kozvelemenykutatas:

32GB WIFI only verziohoz melyik most a legjobb custom rom? :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8530) zola- válasza ssspr (#8528) üzenetére


zola-
őstag

Auto fenyeron is csinalja, most vettem eszre.Mindenkie ilyen lehet? Nem tudom visszavigyem-e, amugy nekem van csak egyet-kettot allit, de van hogy tobbet is.

[ Szerkesztve ]

(#8531) ssspr válasza zola- (#8530) üzenetére


ssspr
csendes tag

Auton egyértelmű,ott folyamatosan állítgatja. Az már érdekes,hogy ha fixen van,miért... Nekem egy hónapja van meg kb, de csak most vettem észre,hogy figyeltem rá. Szerintem nem zavaró,és van egy olyan érzésem,hogy minden készülék csinálja...

(#8532) zola- válasza ssspr (#8531) üzenetére


zola-
őstag

Koszi, a valaszt. Csak azert kerdeztem mert meg benne vagyok a 3napban, es hogy puposkodjak-e a mediaban.

(#8533) brumi1024


brumi1024
veterán

Na ma énis csatlakoztam a táborba, ma hozta a GLS. Dec 23-án rendeltem szolgáltatásváltással a T-Hometól, de a váltás csak 10-én történt szóval akkor indították el hivatalosan a rendelést. Gari erre amúgy 1 vagy 2 év?

(Amúgy csak azért is megnyomogattam a készüléket, nem recseg egyelőre, szóval kopp-kopp ;] )

(#8534) fPApi válasza Balinov (#8529) üzenetére


fPApi
őstag

Olyan, hogy legjobb (custom) ROM nem létezik, max. kinek mi a legjobb, de Neked az lehet akár a legrosszabb is. Nekem (az én használati módomnak) hosszas próbálkozás után jelenleg a ParanoidAndroid ROM jön be a legjobban.

(#8535) zola- válasza fPApi (#8534) üzenetére


zola-
őstag

Hogy viszem le fastbootba ha romot akarok cserelni mint a nexusomon?

(#8536) fabiandaniel válasza ackos (#8480) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Ez így van és mivel nála egyik feltétel sem teljesült ezért nem köteles cserélni a szervíz.

Fabi

(#8537) fPApi válasza zola- (#8535) üzenetére


fPApi
őstag

Nekem a hangerő le + power gomb együttes nyomásával megy fastboot módba.

(#8538) zola- válasza fPApi (#8537) üzenetére


zola-
őstag

Thx

(#8539) zola- válasza zola- (#8538) üzenetére


zola-
őstag

Szukult a kor. Vizsgalgatom ezt a fenyeroallitos dolgot. Leszukult a kor. Ha kiveszem a pipat az auto fenyero elol akkor, csak 10-20% os fenyero intervallumban csinalja. Lehet sokan azert nem veszik eszre.

(#8540) Dolphine válasza zola- (#8539) üzenetére


Dolphine
addikt

Az új Android (4.2) egyik hibája és nem minden oldalon csinálja ezt a fényerő dolgot. Nálam a Press RSS olvasó csinálja, illetve ez a fórum!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#8541) zola- válasza Dolphine (#8540) üzenetére


zola-
őstag

Nekem majd minden feher oldal, de csak a megadott intervallumban. Dobhatnal egy jo linket valami kiraly fozott romhoz.

(#8542) lafaty80


lafaty80
őstag

4.2.1-ben a fejlesztői beállítások alapból nincs, vagy csak nekem tűnt el? :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#8543) brumi1024 válasza lafaty80 (#8542) üzenetére


brumi1024
veterán

Bökj egymás után gyorsan (azt hiszem) 5x a build számra az a táblagépről menüben. Alul fogja is írni.

(#8544) lafaty80 válasza brumi1024 (#8543) üzenetére


lafaty80
őstag

besza.....behu..... :R

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#8545) tyll30 válasza ssspr (#8507) üzenetére


tyll30
tag

Itt megtalálod! Én is ezt használom ja és magyarított ! :))
[Android Alkalmazások fordításai]

[ Szerkesztve ]

(#8546) fecc87


fecc87
tag

Kicsit off: T-től beszereztem én is egy nexus 7-et előleg plusz részletfizetésre. Erre nemrég kiszámlázták az egész összeget. Aki hasonló megoldással vásárolt, találkozott hasonló esettel? Vagy én értem félre a dolgot valahogy?

(#8547) lafaty80 válasza fecc87 (#8546) üzenetére


lafaty80
őstag

Első törlesztőként vagy később? Na akkor én is kíváncsi leszek :) mennyit kell így kiperkálni?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#8548) Feenyx válasza fecc87 (#8546) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Én egybe fizettem ki a futárnak, de aztán jött egy csekk is róla pár hétre rá. Bementem a t-homehoz, telefonalt párat és azt mondták tévedésből küldték ki. Szerintem azért kérdezz rá mert nemám az ő hibájukból te kerülsz fekete listára.

(#8549) brumi1024 válasza Feenyx (#8548) üzenetére


brumi1024
veterán

Nekem a futár nem kért semmit, egyszerűen kihozta :Y Pedig én is egybefizetéssel kértem.

(#8550) Balinov válasza fPApi (#8534) üzenetére


Balinov
félisten

jo, jo, tudom, koltoi a kerdes, fogalmazzunk inkabb ugy, mik szamitanak jo romnak, marmint milyen releasek?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.