Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) TOZ válasza eami (#999) üzenetére


TOZ
addikt

Ebayrol vettem anno az említett multit. 10dodo volt kb.

(#1002) eami válasza z0d1AK (#1000) üzenetére


eami
addikt

aha... dobj egy linket pls hogy hol lehet megvenni a TFekhez az eredeti töltőt.

1001: igen, ebayen valóban van jópár, kínából... a töltő nálam nem az a kategória :/ eredetit szeretnék venni, hogy ha esetleg emiatt leég az egész ház, akkor felelősségre lehessen vonni.

[ Szerkesztve ]

(#1003) agabe válasza TOZ (#1001) üzenetére


agabe
addikt

Itthon is lehet kapni atalakitot (passziv)...nekem regebb ota van egy ami barmirol barmire alakit, es mentavill markaju. Most a honalpjukon olyat mar nem latok, de van az angol verziohoz, es az usa verziohoz un. utazo atalakito...nem vagyok villanyszerelo, de amekkora teljesitmenyt a tolto felvesz attol egy ilyen muanyag cucc nem hinnem, hogy begyulladast idezne elo, raadasul eleg sok helyen van boltjuk ahol szemelyesen at lehet venni (ha bemegy vki oda az is lehet, hogy van keszleten)

[ Szerkesztve ]

(#1004) Ufff válasza agabe (#1003) üzenetére


Ufff
senior tag

A gagyi kínai átalakítóknak, töltőknek az is elég, ha feszültség alá helyezed... :)
Természetesen minden kínai (még az eredeti is) de mégsem ugyanaz a minőség.
Media Markt -ban vettem átalakítót, 3 ezer nagyon erős magyar forintért...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#1005) z0d1AK válasza eami (#1002) üzenetére


z0d1AK
veterán

Tessék, itt van.

Egyébként szinte mindegy, hogy márkásat, vagy kínait veszel, az ASUS nagyjából ugyan úgy szarni fog a fejedre, ha odamész, hogy leégették a házad...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1006) agabe válasza z0d1AK (#1005) üzenetére


agabe
addikt

Ha ennek rogzitett a kabele, akkor nem lesz jo...vagy ez is usb-bel csatlakozik a toltohoz, es kihuzhato?

(#1007) z0d1AK válasza agabe (#1006) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez USB adapter és egy ASUS kábel, a kettő szétszedhető és beledugható az USB portba a microUSB átalakító kábel a Nexus 7-hez. Én is így töltöm majd, csak az iPad töltőjéről.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1008) agabe válasza z0d1AK (#1007) üzenetére


agabe
addikt

Ma fogod megkapni amit hoztak angliából ? :C
Mikor fogod tudni már nyomkodni ?

(#1009) z0d1AK válasza agabe (#1008) üzenetére


z0d1AK
veterán

Már megjött, otthon van. Én meg este 10 fele érek haza. :Y

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1010) agabe válasza z0d1AK (#1009) üzenetére


agabe
addikt

akkor ma nem korán alszol el ;)

(#1011) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

most túrom a netet, hogy münchenben hol tudnék előjegyeztetni 8 gigásat... :U

ha valakit érdekel, 8.-án szombaton leszek ott.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1012) TOZ válasza z0d1AK (#1009) üzenetére


TOZ
addikt

Nekem mar itt figyel az iroasztalon.

Az ASUS regisztracio szivat... melyik szamot is kell beirni sn-nek?!

(#1013) agabe válasza TOZ (#1012) üzenetére


agabe
addikt

Azt ami C-vel kezdodik, es utana valoszinuleg 7 (esetleg 8) jon ami utan meg egy nagy o (en nullanak neztem azt tobbszor is)...meg ez a rovidebb, es a gepben nem ez van benne.

[ Szerkesztve ]

(#1014) mycso válasza z0d1AK (#1000) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk én ezen nem is problémáztam egy percet sem, vagy az S3-nak a töltőjével, vagy pedig a galaxy tab töltőjével töltöm, mikor melyik szabad....

(#1016) TOZ: valamivel talán lassabb, de ráérek (1A)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1015) TOZ válasza agabe (#1013) üzenetére


TOZ
addikt

Most meg engedte...
:C

(#1016) TOZ válasza mycso (#1014) üzenetére


TOZ
addikt

S3 toltojevel gondolom lassabb...

(#1017) marvikk válasza Darellus92 (#824) üzenetére


marvikk
csendes tag

Felesleges a mobilnet stick. Abban csak egy vacak SIM-kartya van. Rendelj netet a telefonodra es oszd meg Tetheringgel. Remelem nem iPhoneod van :D bar nem tudom, lehet az is tudja :)

(#1018) eami válasza z0d1AK (#1005) üzenetére


eami
addikt

ezen nem microUSB, meg elég "olcsónak" is tűnik :D

amúgy meg miért szarna? ne viccelj már... elég komoly kártérítést fizetnek ilyen esetekben a gyártók ha bebizonyosodik, hogy az általuk forgalmazott akármi okoz kárt. Ebben az esetben meg vagy az elektromos hálóval lehet baj, vagy a töltővel.

Egy -2. műszakban gyártott minősítés nélküli töltőt én biztos hogy nem fogok használni, mert még ha nem is égeti le a házat, a kütyüt simán tönkre vághatja egy egyszerűbb fesz. ingadozás is a hálóban...

(#1019) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Bár iszonyat gyors a gép, de még is az jutott eszembe, hogy kellene nekem egy másik launcher rá, igazából a testre szabhatóság miatt.
A jól bevált Nova-ra esett a választás, hát kegyetlen...még gyorsabbak a főképernyő műveletek.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1020) z0d1AK válasza eami (#1018) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez a gyári ASUS töltő TF készülékekhez, Te szeretted volna látni. Egyébként ez mint írtam, egy USB adapter és egy kábel, tehát az adapterbe beledugható a Nexus 7 kábele. Gyári Nexus kiegészítőre szerintem várni kell még vagy 1,5-2 hónapot.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1021) hallerlaller válasza mycso (#1019) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nova az jó, a homescreen-t is el tudja forgatni.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1022) ForRedGlory válasza mycso (#1019) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nálam Apex a nyerő :))

(#1023) mycso válasza ForRedGlory (#1022) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Majd még azt meglesem, mert valóban az is jó, de valahogy sem az s3-on, sem pedig a p6200-on nem tudtam vele megbarátkozni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1024) ForRedGlory válasza mycso (#1023) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Perpill nem tudom miben tud egyik a masiknak ujat mutatni. kb ugyanazt tudja mindketto sztem.

(#1025) edward2


edward2
addikt

Egy okos kérdésre valaki válaszoljon:

Már régóta írom, hogy szeretnék Londonba kiugrani megvenni egy Nexus 7et több okból is ott, de per pillanat Németországban vagyok és itt pont pár napja kezdték el forgalmazni a nexus 7et.

Namost annyi a bajom, hogy fosok itt megvenni mint állat. Mennyire lesz régiósítva a rajta található szolgáltatás meg ami elérhető róla? Van erről valakinek tapasztalata?
(ez a régiós ügy is az egyik ok amiért szeretném a nexus 7et angliában venni)

(#1026) assemble válasza edward2 (#1025) üzenetére


assemble
addikt

Szerintem ennel a tablanal (es altalaban a Nexus cuccoknal) nem letezik olyan fogalom, hogy regiositas, annak hogy hol veszed, legfeljebb abban lehet szerepe, hogy milyen csatlakozos toltot kapsz, es hol lesz ervenyes a gari (ami jobb esetben globalis szokott lenni). Tehat mindegyiken erintetlen gyari Android, mindenfele nyelv, stb van.

(#1027) hallerlaller válasza edward2 (#1025) üzenetére


hallerlaller
addikt

Szerintem semennyire, mindegyiken ugyanaz a szoft van, csak amint olyan ip címről jelentkezel be, ahonnan a play szolgáltatások nem elérhetők, abban a pillanatban elrejti az ilyen jellegű alkalmazásokat a rendszer(play könyvek, magazin, filmek), tehát nem látod az ikonját sem.

#assemble

es altalaban a Nexus cuccoknal

ez így helyes megfogalmazás, ugyanis a galaxy nexusnál sajnos vannak régiós romok, de büntetlenül át lehet állni a közvetlen google frissített verzióra. nexus s-nél pedig nincsenek régiós verziók.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1028) Mr.Csizmás válasza edward2 (#1025) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] media marktban előjegyezheted a 16ost 249ért, szept 3.-ra, ha addig kibírod. vagy play store, ott van 8-as is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1029) Champipi


Champipi
senior tag

Szlovákiában már konkrétan lehet kapni a 16 GB-ost? Kiugranék érte hétvégén. De írta valaki, hogy csak szeptembertől lenne...

(#1030) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Egy kis játék összefoglaló.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1031) agabe válasza Champipi (#1029) üzenetére


agabe
addikt

En ugy tudom szeptember kozepe, de ha hamarabb akkor megmondja aki ott el...viszont jeleneleg meg tuti nem.

(#1032) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Na, itt arra jöttek rá, hogy a csavarok meghúzása nem jó módszer a kijelző elállás javítására: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1033) edward2 válasza assemble (#1026) üzenetére


edward2
addikt

Hát én is erre gondoltam mégis fosok, mert anno a HTC Desirem pl olaszoknál vettem és bizony van pár app ami csak olaszul hajlandó lejönni (konkrétan imdb) meg a toplistában van csomó olasz app ami gondolom újfent valami régió miatt lehet így.

Nem tudom lehet benézek egy media marktba ha valóban szept3tól kapható ha lesz kiállított darab.

(#1034) agabe válasza edward2 (#1033) üzenetére


agabe
addikt

Ezen hidd el nincs lokalizacio.
Ip alapjan van ami a google play-bol nem elerheto, de megoldhato az is, hogy azt is lasd (majd bekerul biztos az elso hozzaszolasba), es erre nincs telepitve semmi kulon, vagy nem hianyzik belole.
Barhol veszed ugyanazt kapod.

[ Szerkesztve ]

(#1035) edward2 válasza agabe (#1034) üzenetére


edward2
addikt

Jól van akkor előrendelem mert német play store nem enged vásárolni, mert nem német a bankkártyám és újra nem tudom beregisztrálni ugyanazt a visa-t. így marad MM!

(#1036) Oldman2 válasza hallerlaller (#1030) üzenetére


Oldman2
veterán

Ennyire halk a Nexus 7, vagy csak le van halkítva minden játék?

(#1037) mycso válasza hallerlaller (#1032) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ez kemény... :C

(#1036) Oldman2: nem halk, viszont ha játék közben fogom, akkor pont befogom a hangszórót... :(
Illetve úgy vette észre, hogy teljes hangerőn elég torzul szól.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1038) agabe válasza hallerlaller (#1032) üzenetére


agabe
addikt

Ezzel persze garancia egybol ugrik...nemtom miert kuzdenek ilyenekkel.

(#1036) Oldman2:
Nalam nem halk...osszehasonlitva sgs2-vel annal hangosabb, es galaxy s wifi 5.0-aval nagyjabol egy szinten van...vagy az talan kicsit hangosabb, de az eleg sok mindent lemos hangeroben ;)

[ Szerkesztve ]

(#1039) assemble válasza mycso (#1037) üzenetére


assemble
addikt

Ez fura, torzulast en meg sose tapasztaltam, maximumra allitva is gyonyoruen szol, szokatlanul jol egy ilyen meretu eszkoztol. Amit eszrevettem viszont hogy az akkusztukajat nagyban befolyasolja hogy mi van a hangszoroja elott, nem csak arra gondolok h jatek kozben ha letakarod halk lesz (lehet azert boven ugy fogni hogy ne takard le), hanem arra is, hogy ha pl nezek egy videot, teljesen mashogy szol ha pl a hangszoro moge teszem a kezem nehany centire vsgy pl az asztalra leteve is teljesen mashogy szol, nyilvan a targyak hang visszavero kepessege miatt, aminek kulonosen nagy szerepe lehet a hangszoro elhelyezkedese miatt, de amugy alapvetoen szerintem eleg jol szol minden helyzetben. Valahol asszem azt is olvastam, hogy a tervezes soran a hangszorot tettek eloszor a tablaba, hogy biztosan legyen eleg hely neki.

(#1040) TOZ


TOZ
addikt

Hát emberek.
Most nyomogattam egy kicsit a drágaszágot.
Állam leesett, bokám lefostam.
Ez nagyon nem vicces jószág.

És még csak éppen felraktam néhány nélkülözhetetlen cuccomat. Már ettől becsokiztam.

(#1041) agabe válasza TOZ (#1040) üzenetére


agabe
addikt

ha majd lwsz ihletesed kesobb, es rateszed a nova launchert pl, akkor a menu meg egz kicsit tovabb javul ;)

[ Szerkesztve ]

(#1042) TOZ válasza agabe (#1041) üzenetére


TOZ
addikt

Nincs nagyon idom belakni, a novat felraktam, durva nagyon (de egyelore az alap inditopult van meg - ugyahogy - belove.)

(#1043) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Ezt már Nexus 7-ről írom:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1044) rollaz válasza Oldman2 (#1036) üzenetére


rollaz
tag

Én nem tapasztaltam semmi gondot ilyen téren. Sőt, meglepően tisztán szól maximum hangerőn is. Amennyiben kicsit is fanboy lennék, akkor azt mondanám, hogy kezdek bele buzulni a táblába. Az Y580 notimat 1 napja nem kapcsoltam be. :)

(#1045) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Kérdezek egy merészet ;]
Valaki próbált már főzött romot a Nexuson? Nálam eddig egy androidos készülék sem marad gyári napokig :D

(#1046) TOZ válasza ForRedGlory (#1045) üzenetére


TOZ
addikt

Még nem. ;]

Sőt még rootolva sincs.

[ Szerkesztve ]

(#1047) hallerlaller válasza Oldman2 (#1036) üzenetére


hallerlaller
addikt

szerintem halk, de ez sajnos tegra3 tulajdonság. még pont a htc one x-nél olvastam cikkeket hogy mennyire rosszul szól és sajnos tényleg nem remekel ezen a téren, de azért nem egy zte blade(nálam ez az etalon rossz hangzásban). galaxy nexus pl. nagyon veri hangzásban, pedig az sem egy wolfson még.

(#1038) agabe

hát ja, én se próbálkoznék ilyesmivel. :N

(#1045) ForRedGlory

még nem, de itt nincs rom számláló meg ilyenek, toolkittel visszatolod rá a gyári romot és az életben nem mondja meg senki, hogy mi volt rajta, szóval csak nyugodtan. :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1048) mycso válasza ForRedGlory (#1045) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nézegettem a főzelékeket, de egyik sem tetszett még meg...

pár okosság:
Gyári visszaállítás

3G modem csatolás

rootolt, deodexelt, ...gyári rom ezek is

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1049) hallerlaller válasza mycso (#1048) üzenetére


hallerlaller
addikt

Gyári visszaállítás

ha már úgyis fent van a toolkit szerintem egyszerűbb a 9-es menüponttal, gyári rom meg letölthető a google szerveréről innen: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1050) agabe válasza hallerlaller (#1049) üzenetére


agabe
addikt

Letolti a toolkit automatikusan, en mar vegigmentem root-on, gyari visszaalitason, es meg egy rooton...toolkit a legegyszerubb.

(#1048) mycso:
...fozott romnak most sok ertelmet nem latom...ennyi ido alatt sokat javitani/turbozni nem tudtak meg gondolpm...majd ha beleteszik azokat a funkciokat amikre alapbol kepes, csak le van tiltva...az jo lesz talan. Ha pl 3G dongle-t is megoldottak, akkor akar egy MHL kimenet sem lenne lehetetlen, hisz a chipset kepes ra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.