Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) Skynet258 válasza Balinov (#8397) üzenetére


Skynet258
veterán

Azért azt ugye látod, hogy ez csak egy kar, és még kell venni hozza egy tartó részt is? :U Utóbbit persze csak találomra linkeltem, szemléltetés céljából - mielőtt megkérdeznéd, hogy rakd bele abba a Nexus 7et. ;]

De hogy a lényegi részre is válaszoljak, itt van pl. ez. :)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#8402) Balinov válasza Syl (#8398) üzenetére


Balinov
félisten

:C esetleg acskapocs?

Skynet258: koszi, akkor itt van az eb elasva, miert nem tudjak odatenni recommended part-kent magat a tartot is. Az ebay-es linkert koszi :R , ennyi penzert szvsz siman megeri,

Ja, amugy minap olvastam a N7 tapasztalatos irasod, korrekt iras es raadasul ugyanazt a tokot hasznaljuk

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8403) lordyka válasza csuzso72 (#8395) üzenetére


lordyka
aktív tag

én rögtön rányomtam a megszakításra amikor elkezdte telepíthgetni a telefonom programjait. onnantól már nem fogja felrakni őket. ennyi az egész.

(#8404) Syl válasza sto1911 (#8400) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem valószínű, mivel az "idVendor" és az "idProduct" adja meg a készülék típusát. De igazából nem szeretnék ilyen terminálos sz*rakodásba belemenni. Akkor már inkább marad az ES File Explorer és azzal áthúzom a gépről ami kell.
Valami ilyesmi érdekelne, persze ami bármelyik androidos ketyerével működik.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8405) Skynet258 válasza Balinov (#8402) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát, elég nyomik jah, legalább pirossal odaírhatnák, hogy "szevasz paraszt, ehhez még kell egy ilyen is, hogy működjön". Mondjuk ha már volt navid, akkor azok is így vannak kialakítva, de ha meg nem volt, akkor pont nem tudja az ember, hogy néz ki egy ilyen. ;)

Én mostanság felváltva használok több tokot is, de a fekete a favoritom továbbra is! :K

https://geekpulse.hu

(#8406) Syl válasza csuzso72 (#8395) üzenetére


Syl
nagyúr

Ne csinálj másik fiókot. A lényeg, hogy amikor az új Nexuson beállítod a gmail címed, kapcsold ki a visszaállítást kérő üzenetet (azt hiszem rögtön az email cím beírása után kérdezi).
Utána megnyitod a play áruházat, ezzel a rendszer rögzíti a nexust, mint új eszközt. A webes felületen majd szépen elkülönítve fogod látni a programokat, melyikre mi lett telepítve.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8407) dejaris válasza vASalo (#8385) üzenetére


dejaris
addikt

Az ekezetes betuket raprogramoztad az irasjelekre? Kar hogy Debreceni vagy, nagyon megneztem volna. Es meg egy kerdes, korulbelul hany fokos szoget zar be a billentyuzet a tablaval?

[ Szerkesztve ]

(#8408) vASalo válasza dejaris (#8407) üzenetére


vASalo
tag

Nem biztos, hogy jól értem a kérdésed, a beállítások között lehet állítani a billentyűzetkiosztást. Magyarral és amerikaival próbáltam.
Kb 60 fokos szögben tartja a táblát.

(#8409) csuzso72 válasza lordyka (#8403) üzenetére


csuzso72
tag

Ebédeltem otthon, közben frissített a rendszer, most 4.2.1. Csináltam egy gyári visszaállítást és újra bejelentkeztem. Otthon hagytam, de szerintem mire haza megyek újból felpakol mindent (mindegy este úgyis szeretném rootolni, ezért újra törölni fogom). Úgy néztem, hogy a Google biztonsági mentés/visszaállítás bekapcsolása miatt telepítgeti fel a progikat. Nem tudom, ha kikapcsolom az mentés-visszaállítást elején vissza lehet-e állítani később. Viszont a megvett programok jó, ha visszakerülnek.

(#8410) Syl válasza csuzso72 (#8409) üzenetére


Syl
nagyúr

A mentés/visszaállítás később is kapcsolható (Beállítások / Biztonsági mentés és visszaállítás). A másik készülékedre megvett vagy letöltött programjaidat is hiba nélkül rá tudod rakni. Akár magáról a készülékről (play, összes) vagy a webes felületről.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8411) dejaris válasza csuzso72 (#8409) üzenetére


dejaris
addikt

Nem sok ez a napi rootolas?😈

(#8412) csuzso72 válasza dejaris (#8411) üzenetére


csuzso72
tag

Még egy root sem volt :)
Ha minden igaz, este lesz.

Syl: Kösz! Akkor a kezdeteknél nem kapcsolom be.

[ Szerkesztve ]

(#8413) viking_arc válasza Skynet258 (#8401) üzenetére


viking_arc
tag

En is ezt hasznalom, celnak megfelel.

mrp#2289 DebilHusselhoff

(#8414) Dolphine


Dolphine
addikt

Nexus 7.7 by LG? :Y
[link]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#8415) fermacht1994 válasza Dolphine (#8414) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Szerintem az ára is meglessz :))

Feri

(#8416) Dolphine válasza fermacht1994 (#8415) üzenetére


Dolphine
addikt

Az ár az egyik, a másik, hogy semmi bajom az LG-vel, de mostanában valahogy nem nagyon villognak, sem termékben, sem minőségben. Legalább a szoftverfrissítéssel nem kell törődniük! :DDD
Egyébként azt olvastam valahol, hogy 299$ lesz majd az indulóár.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#8417) dejaris válasza csuzso72 (#8412) üzenetére


dejaris
addikt

"minden este ugyis szeretnem rootolni" persze ertem, hogy eliras😈

(#8418) Magnat válasza Dolphine (#8416) üzenetére


Magnat
veterán

Szoftverfrissítésben sosem jeleskedtek, én 2x tulajként megfogadtam, "never ever buy an LG" ... 299 usd az finom lesz, itthon a 199usd-s Nexus 7 mennyivel indult, 80k? Akkor ez lesz 120.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8419) MaNR


MaNR
tag

Sziasztok!

Bocsi, hogy megint a tokos kérdéssel jövök, de nem tudjátok véletlenül, hogy AMZER Jelly Case Nexus 7 tokot honnan tudnék rendelni? Nézelődtem a neten, de magyar webshopban sehol nem találtam, gondoltam hátha Ti tudtok segíteni.

Köszi!

(#8420) fatty válasza MaNR (#8419) üzenetére


fatty
aktív tag

Expansys.hu oldalan lehet rendelni. Meg persze van az ebay.

[ Szerkesztve ]

(#8421) Dolphine válasza fatty (#8420) üzenetére


Dolphine
addikt

Rendelt már valaki az Expansystól? Mennyire megbízhatóak?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#8422) GU-81M válasza tupijani (#8375) üzenetére


GU-81M
tag

Esetleg van olyan is, ami az mp3-at rendes minőségben szedi le? Mert leszedtem próbaképpen egy számot és katasztrofális volt a minősége, direkt meghallgattam youtubeon utána, hogy nem-e velem van a probléma, de nem....

(#8423) MaNR válasza Dolphine (#8421) üzenetére


MaNR
tag

Ezt akartam kérdezni én is. Valakinek van róla valami infója?

(#8424) tvamos válasza KZP (#8381) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az volt eddig, azt csereltem a toolkites driverre, mert az sem ment.
Magprobalom megint...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#8425) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Ez eszméletlen:

Auchan akciós újságába van (január 18 - január 31-ig lesz érvényes).
Nexus 7 8MP-es hátlapi kamerával, mini HDMI-vel é kártyaolvasóval 80e Ft-ért. :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#8426) dejaris válasza Phoenixy (#8425) üzenetére


dejaris
addikt

Szerintem még csak nem is elírás... Ilyenre kéne ugornia az ÁNTSZ-nek.

(#8427) Dolphine válasza dejaris (#8426) üzenetére


Dolphine
addikt

ÁNTSZ? :DDD

Phoenixy
Ez az eDigital akcióját is felülmúlja! :Y :W

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#8428) Magnat válasza dejaris (#8426) üzenetére


Magnat
veterán

Fogyasztóvédelem is jó lenne, de nyilván ott van apró betűkkel az újság alján, h a tévedés jogát fenntartják...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8429) dejaris válasza Magnat (#8428) üzenetére


dejaris
addikt

Huha, tenyleg a fogasztovedelemre gondoltam. Hogy vedjem egy kicsit a hulyesegem: fertozo huslevel tuti leontottek elore, es egerszaron sem lepodnek meg:-D

(#8430) Magnat válasza dejaris (#8429) üzenetére


Magnat
veterán

:C

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8431) MrPetya19 válasza MaNR (#8423) üzenetére


MrPetya19
addikt

Tökéletesen megbízhatóak. Sokszor lett az év online boltja a mobile choice awards szerint.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#8432) MrPetya19 válasza MaNR (#8423) üzenetére


MrPetya19
addikt

Véletlen

[ Szerkesztve ]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#8433) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Találtam itthon egy ilyen kábelt, fogalmam sincs, hogy anno mihez kaphattam, valószínűleg egy digitális kamerához:

Ahogy a képen is látszik, jack apát alakít kompozit apára. A kérdésem az lenne, hogy az ilyen típusú kábellel sem lehet sehogy megoldani, hogy leadja a képet a tablet? Hardverileg nem képes rá, vagy csak egyszerűen a szoftverben nincs benne ez a feature?

(#8434) leslieke válasza fermacht1994 (#8415) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Amit itt írnak az nem vészes: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8435) MrPetya19 válasza belavagyokbp (#8433) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nem tudom, az symbianos Nokiák+N9 támogatja. XDa-n meg ér egy kérdést.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#8436) fatty válasza belavagyokbp (#8433) üzenetére


fatty
aktív tag

Samsung wave kezeli a video jelet fejhallgato kimeneten. N7 szerinterm se hardver, se szoftver szinten nem kezeli.

[ Szerkesztve ]

(#8437) tupijani válasza GU-81M (#8422) üzenetére


tupijani
tag

Sajnos csak ezt tudom. A minősége azért rossz, mert letölti mellé a videót is. Ha Bsplayerben lejátszod, mutatja a videót is.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#8438) tupijani


tupijani
tag

Ha valakit érdekel a tab belseje, itt egy videó róla. Nem rossz ヅ

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#8439) zsírsámán válasza tupijani (#8438) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Vajon mi lehetett a negyedik gomb? Kicsit fura, hogy ott van a kamera helye, csatalkozókkal együtt. Ha már a kamerát kihagyták, a csatikat miért rakták vajon bele?

(#8440) assemble válasza Phoenixy (#8425) üzenetére


assemble
addikt

:Y
Mar adom is el az enyemet, ez kell :DDD

(#8441) fermacht1994


fermacht1994
aktív tag

Holnap leszedem a hátlapot és meghúzom a csavarokat, persze nyom nélkül, aztán remélem elmúlik ez a pattogás :D

Feri

(#8442) ada19 válasza fermacht1994 (#8441) üzenetére


ada19
senior tag

Milyen pattogásra gondolsz? Ha arra amit én már mind a 3 körülöttem lévő Nexus7-en tapasztaltam, akkor felejtsd el, csak rosszabb lesz miután leveszed. Nem a csavarokkal van a baj, ha gondolod kifejtem.

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#8443) fermacht1994 válasza zsírsámán (#8439) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Mert össz 4 hónapjuk volt a tervezésre, és gondolom úgy volt h lessz benne, és miután kiderült h nem lessz nem volt kedvük áttervezni :)

Feri

(#8444) fermacht1994 válasza ada19 (#8442) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Jobb oldalon középen a szélén ha ott fogom meg vagy megnyomom gyengéden pattan 1 et.

Feri

(#8445) ada19 válasza fermacht1994 (#8444) üzenetére


ada19
senior tag

Semmiképp ne szedd szét, 99,9% hogy nem fog megoldódni a csavarhúzástól. A sajátommal is így kezdődött, kb. 4szer vettem le a hátlapot, annyit értem el hogy picit látszik hogy feszgetve lett, és mivel sokszor levettem, már nem illeszkedik perfektül, és emiatt pluszba pattog. :S

A pattogásokat a következő 2 dolog okozza belül:
1: Indokolatlanul sok ragasztószalag és ilyesmi használata belül, olyan helyeken (pl. kábel és mini panel körül), ahova nem fog odaragdni sose, viszont ahogy megnyomod a házat, és mivel nem merev fémvázas a cucc, könnyebben hajlik az egész, és odanyomódik a ragacs, viszont rögtön el is engedi, ennek van olyan hangja. Több olyan ragasztó is van benne ami ráadásul merevebb is jóval mint kéne, olyasmi mint egy vastag A4-es lap műanyagból, ez is pattog közbe.

2: Bivalyerős az egész Nexus, de valahol fogni kell a költségeken, és a gyártásnál is meglátszik sajnos. Műanyag ház / váz, nem illeszkednek tökéletesen a dolgok, stb. Ezt úgy általában minden műanyag cuccon lehet tapasztalni, laptoptól kezdve, monitoron át a távirányítóig.

Az én tanácsom az hogy semmiképp ne szedd szét, csak rontani fog a helyzeten, ebben biztos lehetsz, mert a hátlap már nem lesz olyan masszívan ott, mint előtte.

Szerk.: körülöttem 3 N7 van, mindhárom csinálja többé kevésbé, ebből 2 szinte zsír új (1-2 hetesek, a másik 1 hónapos sincs még), 1xCA és 2xCB sorozatszámokkal, tehát eléggé újak.

Szerk. 2.: én már beletörődtem, hogy ennyiért ilyet lehet kapni. Nem a Google hibája, hogy a 200$-os tablet itthon ilyen drága, ettől függetlenül én nagyon szeretem, és messze jobb mint bármelyik alternatíva hasonló árakon (sőt, még a jóval drágábbakat is alázza jórészt).

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#8446) fermacht1994 válasza ada19 (#8445) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Akkor csak 1 megoldás van! Le kell szarni :D itt egy módszer:
http://m.youtube.com/watch?v=dj5FyqGYyEs
2 napig jó volt xD

Feri

(#8447) ada19 válasza fermacht1994 (#8446) üzenetére


ada19
senior tag

Szerintem is próbáld meg túltenni rajta magad. :) De ha jól értem a fickó a kiemelkedő kijelzőt fixálja így, nem a kattogást. Erős a gyanúm hogy nincs nem kattogó Nexus 7, esetleg van akit abszolut nem érdekel, nem figyel rá oda.

Mégsenem

(#8448) fermacht1994


fermacht1994
aktív tag

Ez legyen a legnagyobb gondunk :D Akinek nem tetszik vegyen ipadot :D nekem volt Ipad1-em, csak nem volt 150ezrem potyára az új ipadra.. Erre volt pénzem, de eddig gyorsaságra mindenre bejön :)

[ Szerkesztve ]

Feri

(#8449) belavagyokbp válasza ada19 (#8447) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Az enyém valamilyen oknál fogva nem zörög/kattog/robban, viszont cserébe a kijelzőjén átszűrődik a háttérvilágítás :D Ahogy látom, tényleg nem létezik "tökéletes" N7. A vicces az, hogy Én magamtól észre se vettem volna ezt a kijelzős hibát, az ismerősöm hívta fel rá a figyelmemet. Most se nagyon izgat, csak fekete képnél látszódik, magas fényerővel, sötét szobában :P

[ Szerkesztve ]

(#8450) tupijani válasza zsírsámán (#8439) üzenetére


tupijani
tag

:) Előbb volt meg a koncepció, később a pénz. Az eredeti terv gondolom más volt, a terveket nem írták át viszont. Így maradt sok furcsaság. Ellenben tetszik a csatolós aksi, nem forrasztott.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.