Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) alacka válasza lafaty80 (#9487) üzenetére


alacka
tag

Spéci kiegészítő ajánlatokat, netán egyéb műszaki infókat ( nagyon keresem a modját a pogo töltésnek, ha lenne info a paramétereiről, már csinálnék is egyet, amivel tokostol is lehet pogozni), más oprendszer alatti próbálkozások mikéntjét (win8, ubuntu), néhány kiemelkedő, figyelemreméltó spéci loader, skin, menü, beúszó taskquick, dpi macerázás nemlehetne ,bemutatni, v akár szószedet, linkgyüjteményként betenni? Tippek-trükkök, zsákutcák-kudarcok?

yosarrian. korábban jo volt a távoliszoba jel? nem építettetek be egy páncélszekrény, v kondiszobát időközben bocs?
vettem antennahosszabbitó kábelt, azóta a jakuzziból is kiváló a wifi, hogy az egyik antennába betoldottam!

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#9502) Jano_023 válasza yossarian14 (#9500) üzenetére


Jano_023
őstag

A többit kihúzták... :-)

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#9503) -Gerzson- válasza bzoley (#9492) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Másoknak meg tetszenek...
Egyszerűbb ha majd eldönti az olvasó és csak ennyi lesz az 1. hozzászólásban: Teszt ITT meg ITT

[ Szerkesztve ]

(#9504) yossarian14 válasza Jano_023 (#9502) üzenetére


yossarian14
tag

Jó is lenne :)

De amiket lát azokat is gyengébben látja, mint eddig

(#9505) bzoley válasza -Gerzson- (#9503) üzenetére


bzoley
veterán

Igen, így valahogy.

(#9506) lafaty80 válasza alacka (#9501) üzenetére


lafaty80
őstag

Hát ha valaki veszi a fáradtságot és utána néz ezeknek és elküldi nekem pü-ben berakom, pesze. De általános 1hsz-nek szerintem lényegre törőnek kellene lenni és rövidnek. Tehát ha van anyag vagy link, akkor adjátok és én bele teszem, de sajnos időm nincs mindent végig keresni....

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#9507) Jano_023 válasza lafaty80 (#9506) üzenetére


Jano_023
őstag

Ha ilyen gépet veszek és meg is lesz és lesz egy kis időm megcsinálom. De ha addig valaki összefogjak akkor max besegítek! :D

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#9508) alacka válasza Stimpy001 (#9465) üzenetére


alacka
tag

Mire jutottál a gépeddel?

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#9509) alacka


alacka
tag

Jajjj, leakadtam, ebben a pluginban tud valaki segíteni? [link]

Továbbá lehetséges a frissítéseket egyszerre szüneteltetni, ill. engedélyeztetni? S csak wifin ?

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#9510) tupijani válasza alacka (#9509) üzenetére


tupijani
tag

;] Firefox, és flashplayer, desktop megjelenítés.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#9511) alacka válasza tupijani (#9510) üzenetére


alacka
tag

Firefox ua
We're Sorry
This content requires Adobe Flash Player, which is not supported by your device. This content can be viewed on a desktop computer or on mobile devices that support Flash Player.

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#9512) sto1911 válasza alacka (#9511) üzenetére


sto1911
veterán

Mennie kell, csak legyen felrakva a flashplayer is, bongeszobol engedelyezd es inditsd ujra a bongeszot (ne csak hatterbe tedd!)

(#9513) alacka válasza sto1911 (#9512) üzenetére


alacka
tag

Van fent flashplayer jopar, melyik kellene? Engedelyezest nem latok, hol lenne? Egy bongeszom se futtatja, neked megy?

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#9514) tupijani válasza alacka (#9513) üzenetére


tupijani
tag

Telepítve tudtommal egy lehet flashplayerből. A 11.1.115.34 verzió van fent nálam, ez viszi úgy, ahogy írtam.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#9515) sto1911 válasza alacka (#9513) üzenetére


sto1911
veterán

EGY flash player van, pl. itt van a linkje.
A tobbit szedd le, ha felraktad.

Konkret videot nem neztem, mert most nekem sincs felrakva,de a FF az XScope es az AOSP browser viszi a flash tartalmakat.

(#9516) alacka válasza sto1911 (#9515) üzenetére


alacka
tag

:R :R :R 50 pont

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#9517) assemble válasza sto1911 (#9515) üzenetére


assemble
addikt

Flash player-t inkabb innen erdemes, itt van fent mindig a legfrissebb :)

[ Szerkesztve ]

(#9518) sto1911 válasza assemble (#9517) üzenetére


sto1911
veterán

Fejlesztik ezt meg mobilra egyaltalan?

(#9519) assemble válasza sto1911 (#9518) üzenetére


assemble
addikt

Idonkent frissitik de ezek mar csak bug fixek sztem, uj verzio lenyegi uj ficsorokkel elvileg mar nem lesz.

(#9520) fatty válasza fPApi (#9488) üzenetére


fatty
aktív tag

Reszemrol mehet a dolog.
Ha valakinek van infoja a felsorolt, vagy egyeb romokrol, szivesen veszem.

[ Szerkesztve ]

(#9521) #59070464


#59070464
törölt tag

Melyik a legjobb scheduler benchmarkra?

Illetve melyik a legjobb, ha csak erre a négyre van lehetőség? Noop, deadline, row, bfq.

(#9522) Slukkica válasza #59070464 (#9521) üzenetére


Slukkica
őstag

Parancsolj egy kis infó :)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#9523) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, tegnap eletembe eloszor felraktam egy custom romot, CM10 alapu MoDaCo romot, megy is minden faszan, de a stock 4.2.1-nel tapasztalt par ora hasznalat utani (par futo alkalmazas, pl. gmail, flickr, flipboard, play) belassulas itt is elojon. Nem kellett volna valami wipe-ot csinalnom vagy valami hasonlot?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9524) #59070464 válasza Slukkica (#9522) üzenetére


#59070464
törölt tag

Kiváló! Úgy látom itt minden benne van (pld. a ROW is). Köszönöm. :R

(#9525) Syl válasza Balinov (#9523) üzenetére


Syl
nagyúr

Custom ROM telepítésnél az első lépés a full wipe.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9526) Balinov válasza Syl (#9525) üzenetére


Balinov
félisten

Erdekes, mert a MoDaCo-s linken nem irjak az install resznel.

wipe-nel elvesznek a telepitett programok/beallitasok? recovery modbol kell csinalni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9527) sto1911 válasza Stimpy001 (#9465) üzenetére


sto1911
veterán

Sikerult megoldani a problemat?

(#9528) lafaty80 válasza Balinov (#9526) üzenetére


lafaty80
őstag

Igazából, ha egy romon belül váltasz, akkor elvileg nem szükséges semmilyen wipe!
Ha romok között váltasz: stock<->custom<->cm, akkor érdemes full wipe-ot csinálni!

Wipe-ok:
Lehet appból is, ha van fent olyan (root kell hozzá), vagy recovery-ből is. Gyárit nem sokáig tartottam meg, de elvileg data/factory reset ott is van.

Custom recovery esetén:
- data/factory reset: törli az összes felhasználói adatot, de a belső SD tartalmát nem törli
- cache partition
- advanced / dalvik cache

A full wipe jelenti, ha mindhárom törlést megcsinálod.
Érdemes azonban minden rom váltáskor(frissítés, csere) cache/dalvik wipe-ot futtatni. Ha csere estén FC-k lépnek fel, akkor pedig data/factory-t is

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#9529) bzoley


bzoley
veterán

Elég hamar ki lehet fogyni a 16GiB-ból. Ma közölte a gép, hogy fogytán a szabad terület, pedig nem vagyok egy nagy fogyasztó. Van fönn 5-6GiB Family Guy, hogy meló közben ne unatkozzak, némi zene, és pár alkalmazás, amit ha fölöslegessé válik, törölgetek.
Még a végén be kell építenem egy MicroSD foglalatot :)

(#9530) csabám válasza lafaty80 (#9528) üzenetére


csabám
addikt

Repült egy pü :)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#9531) mrrm


mrrm
csendes tag

sziasztok! egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni, vagy legalább is megosztani a tapasztalataimat.

december végén boldog tulajdonosa lettem egy nexus 7-nek. gyári rom, semmi buhera, csupa megbízható program a play store-ból, egyszóval úgy bántam vele, ahogy az a nagy könyvben meg van írva. teljesen stabilan működött is, egészen 1 héttel ezelőttig, amikor minden átmenet nélkül egyszer csak elkezdett lassulni, majd teljesen lefagyott (főképernyőn, tehát nem alkalmazás/játék közben) és kikapcsolni még ki tudtam, vissza viszont már nem. az akksi kb 40%-on volt, tehát nem a tipikus 0%-ra merülésről van szó. minden fellelhető módszert kipróbáltam a felélesztésre, ilyen reset, olyan reset, órákon át nyomkodtam a power, volume és egyéb gombokat, de semmi. sajnos nem maradt más, mint beküldeni az asusnak. úgyhogy most a csehországi szervizben várja a sorsát, én meg csak reménykedem, hogy adnak egy újat, és azzal semmi gond nem lesz. vagy megjavítják, bár a javított dolgokban kevésbé bízom. és azt is remélem, hogy nem 1 hónapot csücsül majd a szervizben... elég horror sztorikat lehet az asus szervizelésekről olvasni.

továbbra is tökéletes modellnek tartom egyébként a nexus 7-et, de azért csalódott vagyok, hogy pont az enyém romlott el. :(

van esetleg tippetek a jelenség okára?

(#9532) sto1911


sto1911
veterán

Valaki dobja mar be a garanciaintezes linkejt, ahol el tudom inditani a folyamatot... A retek oldalukon nem talalom. Raadasul nem is a tabletet kuldenem, hanem egy notebookot vinyocserere, azzal van valakinek tapasztalata?

(#9533) htw


htw
tag

Wifin keresztül ki lehet rakni a Nexus 7 képét tv-re? Filmet játékot, magát csak a képernyőt? Elvileg 4.2-től már van mirocast benne, csak azt nem tudom, hogy az LG smart tv-k (LG5590) tudja-e. Maga a tv dlna képes, telefonnal és Skiftával megy a dolog részben (képek, video).

(#9534) dombila válasza sto1911 (#9532) üzenetére


dombila
senior tag

Az oldal alján vannak az RMA gombok eszköz típustól függően.

(#9535) sto1911 válasza dombila (#9534) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi, megvan!

(#9536) sto1911 válasza bzoley (#9529) üzenetére


sto1911
veterán

"Még a végén be kell építenem egy MicroSD foglalatot" be tudnad?

(#9537) bzoley válasza sto1911 (#9536) üzenetére


bzoley
veterán

Max gány módszerekkel. Vannak egész pici usb-s kártyaolvasók. Ha sikerülne neki helyet szorítani a házban, akkor már csak néhány forrasztás. Mondjuk ehhez elég elvetemültnek kéne lenni:)

(#9538) alacka válasza assemble (#9517) üzenetére


alacka
tag

A legfrissebb valahogy szaggat, nem úgy mint sto1911 linkje.

(#9529) bzoley már rég kifogytam a 32-ből :) nincs hova backupoljak, kívülre miért nem jó a kártyaolvasód?

(#9531) mrrm Úgy vettem észre az enyém akkor lassul, mikor halom frissítést és üzeneteket tölt le a hálózatról, ill. amikor terhelt weben vagyok

(#9533) htw médiatartalmon kívül közvetlenül mást nem lehet, vagy valami HTC médiaeszköz kell (sok píz)
vagy ha nem fontos a HD, közbülső számítógép képét monitorkábelen kitenni, azon meg távoli android képernyőjét kezelni (VNC stb.)

Kérdésem nekem is van!
Hogy lehet Nexus és PC könyvtártartalmát összehasonlítani?
PC-ről nem csatolható a Belső tárhely, Nexuson meg TC nem látja a PC osztott könyvtárát, csak AstroFM, ami nem két panelos.

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#9539) bzoley válasza alacka (#9538) üzenetére


bzoley
veterán

Az úgy túl egyszerű lenne, ráadásul kevésbé praktikus:)

(#9540) alacka


alacka
tag

Megnézte már valaki belülről?
A micro USB elkülönített helyen van, vagy ha kimozdul az aljzat felszakítja a nyákot menthetetlenül?

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#9541) csabám


csabám
addikt

Akik szoktak ebookot olvasni a táblán : akciós Moon+ Reader Pro (50%).

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#9542) Balinov válasza csabám (#9541) üzenetére


Balinov
félisten

:R mar vadasztam ra egy ideje

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9543) Jano_023


Jano_023
őstag

Megújjul a Nexus 7

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#9544) belavagyokbp válasza Jano_023 (#9543) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Pedig reméltem, hogy Tegra 4 kerül az új verzióba...

(#9545) bzoley válasza alacka (#9540) üzenetére


bzoley
veterán

Számtalan kibelezős képet lehet találni, külön panelen van.

(#9546) Balinov válasza csabám (#9541) üzenetére


Balinov
félisten

te megvetted? mas probalta most? probaltam parszor, de mindig

Uh oh. There was a problem.

We couldn't complete your purchase because of a technical issue.

hibazunetet dob

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9547) csabám válasza Balinov (#9546) üzenetére


csabám
addikt

Nem vettem meg.
Próbáld gépről beszerezni. Nekem ott szokott működni, ha a telón ilyen hibát dob :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#9548) Balinov válasza csabám (#9547) üzenetére


Balinov
félisten

lusta diszno vagyok, pc-n probaltam eddig is, most viszont HOS-en sikerult megvenni, majd letoltom otthon N7-re is

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9549) Stimpy001 válasza dombila (#9534) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Köszi a linket ez most nekem is jól jött. Egész hétvégén szívtam a tabbal, de nem tudtam kiszedni APX módból, megy szervizbe a kicsike. Mivel USA beszerés, aggódtam a gari miatt (neten vettem használtan, semmi papírom nincs róla), az ügyfélszolgálat szériaszám alapján beazonosította, mondák hogy semmi gond globál garancia érvényes, töltsem ki az RMA formot és megy a futár. Remélem ez a hónapokig tartó javítás csak urban legend.....

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#9550) fatty válasza bzoley (#9537) üzenetére


fatty
aktív tag

Van aki bevallata. link1 link2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.