Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) zola- válasza Revesz (#8850) üzenetére


zola-
őstag

szerintem pedig apex.Amugy az enyem is "cbokbc" jo.....semmi gond. milyen sorozatszamu van meg? Az enyemet lattam egy masik mellett es annak sarga volt a kijelzoje az enyem mellett, es pixelhiba is volt benne. Nem neztem meg a sorozatszamat...

[ Szerkesztve ]

(#8852) alacka


alacka
tag

Oppsz! Elfelejtettem, hogy is lehet fileokat letöltenem wifi notebookomról, azonos hálón is van. :(
Help me please!

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8853) tupijani válasza alacka (#8852) üzenetére


tupijani
tag

Pl. ES File Explorer, LAN Shares, IP kiválasztása és a további értelem szerű.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#8854) brumi1024


brumi1024
veterán

Na nekem is megjött a Poetic Slimline tokom. Tökéletesen illeszkedik bele a Nexus, jól működik a mágneses nyitás, és stabilan fogja zárt állapotban a fedelet. Egyedül a compass funkció ami néha kicsit meg tud zavarodni, de egy kalibrálás és észheztér(és ez szerintem minden mágneses tokkal így lehet).

(#8855) rolywrx


rolywrx
tag

A héten kicsit el voltam havazva, úgyhogy tapasztalatok most:

-pontosan 2 hét lett a kijelző cserém ugye. Az új panel 1000x kevesebb bevilágítást produkál, sokkal jobb a minősége. Normálisan összerakták, megszűnt a recsegés is. Pixelhiba nincs.

-Megjött a Nillkin tokom is, tényleg a legjobb tok amit eddig N7-re láttam. Nagyon rendben van a minősége.
-NFC: hamarosan egyre több közösségi, valós életben elérhető dologra lehet majd használni.
Jelenleg elterjedt megoldásokhoz képest, ahol a szolgáltatónál van az 'okos' eszköz és a usernél a 'buta' eszköz, jönnek jópofa dolgok.
Fejlesztési fázisban vannak közlekedési projektek is, remélem Európában példamutatóak leszünk majd. A mostani fejlesztés a fordított irányba megy, user oldalon lesz az 'okos' eszköz. Ha valakit jobban érdekel, a megosztható részéről írok majd.
-Volt itt szó állapotváltós megoldásról, erre mondok 5letet: Tudod úgy programozni a tag-et, hogy Toggle módban legyen. Első erintésre a paracsokat végzi, a másodikra akár az inverzét is. Ezt az ingyenes NFC szoftverek is tudják. Praktikus, én is használom így.

-4 kb-os tag esetén, a vcard-ba egy kis arckép is elfér már. :)

Lenne igény kártyákra? Pár darabot szívesen adok a fórumban közre. Az itthoni árak elég veszettek, pedig mindenki a kínai, olcsó, 'majdnem' 1 kb-os kártyát adja csak.

[ Szerkesztve ]

RolyWRX

(#8856) alacka válasza tupijani (#8853) üzenetére


alacka
tag

Jahhh, köszi, TC LAN server IP és ua. :W
naaaaaaa, jól le voltam szakadva a RIOS-ról

brumi igen jó az a tok! pláne, ha beleférne a dockba!

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8857) fPApi válasza Revesz (#8850) üzenetére


fPApi
őstag

+1

(#8858) Viper26


Viper26
nagyúr

Kipróbáltam tegnap media-ban a gépet, hááát nagyon egyben van, és villámgyors, másik tablet nem tudott ennyire meggyőzni, pedig végigpróbáltam vagy 10-et. :))
Lehet lesz majd egy nem is olyan sokára.
Egyébként a 3G-s változatnál hogyan működik a mobilnet?Mert telónál ugye sim függő... :F

iPhone 14 | FR955

(#8859) Richard válasza Viper26 (#8858) üzenetére


Richard
őstag

Bele teszel egy micro SIM-et amire van rendelve internet csomag, és már van is rajta net.

[ Szerkesztve ]

(#8860) fermacht1994 válasza rolywrx (#8855) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Tőlem kedden vitte el a futár és már elvileg hazafelé tart :) remélem nekem is megjavították a bevilágítást meg a recsegést :)

Feri

(#8861) zola- válasza Viper26 (#8858) üzenetére


zola-
őstag

De amúgy nem biztos, hogy kell az a a 3g.......telefon mobilnetjét megosztottam wifi hotspot-tal és a tableten csatlakoztam wifivel. :K Akármerre megyek teló úgy is nálam van.

[ Szerkesztve ]

(#8862) Viper26 válasza Richard (#8859) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor csak kell mégegy sim majd, telóból nem fogom átpakolni. :U

iPhone 14 | FR955

(#8863) Viper26 válasza zola- (#8861) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez egész jó ötletnek tűnik. :))

iPhone 14 | FR955

(#8864) zola- válasza Viper26 (#8863) üzenetére


zola-
őstag

Én is így használom. Céges kártyám van internettel.Minek vennék másik előfizut? :DDD :DDD

(#8865) krino válasza rolywrx (#8855) üzenetére


krino
tag

Akkor lehet az a legjobb ha megjön a készülék egyből küldjük a cseheknek :D én a sok hiba miatt mondtam le róla, legalábbis egyelőre.

(#8866) RexpecT


RexpecT
addikt

Angol a nyelvi beállítás a rendszernek illetve a voice searchnek is. Mégsem olvassa fel a hangasszisztens az angolul feltett kérdésekre a választ(ez is be van pedig kapcsolva). Sőt már az időjárás grafikont sem mutatja.
Van valakinek ötlete? :R

(#8867) RexpecT


RexpecT
addikt

Angol a nyelvi beállítás a rendszernek illetve a voice searchnek is. Mégsem olvassa fel a hangasszisztens az angolul feltett kérdésekre a választ(ez is be van pedig kapcsolva). Sőt már az időjárás grafikont sem mutatja.
Van valakinek ötlete? :R

(#8868) Juan187


Juan187
csendes tag

Sziasztok.

Van 1 kis gondom.Témát akartam telepíteni az eredeti room-ra és fájlkezelőben véletlenül felülírtam az eredeti ui fájlokat.tábla újraindúlt és azóta szépen sorban állnak le az app-ok még a lezárt képernyőnél:rendszer ui leállt,play music leállt stb...hozzá sem férek a rendszerhez :/ se menühöz,se launcher se semmi...

Valaki tudna nekem segíteni hogyan oldhatnám meg ezt?!Előre is köszönöm a lehetséges segítségeket!

(#8869) fatty válasza Viper26 (#8863) üzenetére


fatty
aktív tag

Androidos telefonnal bletooth-on keresztul is megoszthato a mobilnet, kevesebbet fogyaszt mint a wifi.

Juan187 Ha van CWM menetesed, allitsd vissza egy regebbi allapotra.
Masik megoldas a teljes gyari romot ujra felrakod, #8845 hozzaszolasba van info.

[ Szerkesztve ]

(#8870) MrPetya19 válasza Juan187 (#8868) üzenetére


MrPetya19
addikt

Stock romot tudtommal nem lehet témázni. Rakd újra, vagy rakd vissza systemui.apk-t.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#8871) gps76 válasza fatty (#8869) üzenetére


gps76
őstag

És mennyivel fürgébb is,mert nem gondolkodik annyit amikor elkezd egy internetoldalt betölteni,és a telón alin észrevenni hogy merítené,teljesen hideg a hátulja,wifis megosztásnál langyosodik azért.

Más: Én már hónapok óta használom az eredeti "files.miuiandroid.com"-on elérhető rom-okat,kérdezném aki ismeri,hogy érdemes-e valami mást kipróbálni ami pl.:teljesítményben jobb? (nincs időm próbálgatni a különféle tomokat).

(#8872) Juan187 válasza MrPetya19 (#8870) üzenetére


Juan187
csendes tag

Nem szerettem volna ennyire belemerülni,de most már tudom :DDD
Felraktam egy új gyári rom-ot.Köszönöm a segítségeteket :K

(#8873) Juan187 válasza Juan187 (#8872) üzenetére


Juan187
csendes tag

Nos gondom azért még akad:Recovery-be nem tudok belépni....Robot piros felkiáltó jellel :W
Vagy örüljek hogy megy :DD ?

(#8874) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Mi a tapasztalat ezzel a tabbal jelenleg? Specifikációk, hivatalos alapján elég jó választásnak tűnik. Van valami típushibája? A recsegéses dolog mennyire jellemző? Szerviztapasztalatok pozitívak?

(#8875) alacka válasza BigBlackDog (#8874) üzenetére


alacka
tag

Nem hinném, hogy jellemző lenne a hiba, a support, service kiváló, ahogy a fórumokból kiveszem. Gyárilag száguld, érintkezői érzékenyek. Egyelőle nem tuningolom, megy, mint a ménkü agyontelepítve is.
Ez a fórum meg király! :R. Nektek is akadozik mostanában?

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8876) Skynet258 válasza alacka (#8875) üzenetére


Skynet258
veterán

Neeem, csak nálad volt rossz. ;]

https://geekpulse.hu

(#8877) FCsabi24 válasza Skynet258 (#8876) üzenetére


FCsabi24
tag

Sziasztok!
Ti milyen offline navigációt használtok? Tudnátok egyet ajánlani, lehet akár pénzes is. Előre is köszi.

(#8878) fatty válasza Juan187 (#8873) üzenetére


fatty
aktív tag

Hasonlo volt nalam is a hiba, nem tudom te milyen cwm-et hasznalsz.
Rom Manager-el tettem fel a cwm 6.0.2.3-at, es most jo a mentes, es visszaallitas is.

[ Szerkesztve ]

(#8879) akipapi válasza FCsabi24 (#8877) üzenetére


akipapi
tag

Szia!

IGO

(#8880) bzoley válasza fatty (#8878) üzenetére


bzoley
veterán

Kössz a tippet, ez sokat lendített a lustaságomon, így csak pár gombnyomás volt a CWM, majd a TabletUi telepítése:)
Így már nagyjából úgy néz ki, ahogy nekem tetszik.

(#8881) Dolphine válasza edigital (#8823) üzenetére


Dolphine
addikt

csabám válaszolt is a kérdésre!

Köszi csabám! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#8882) BigBlackDog válasza alacka (#8875) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Köszönöm a választ! Használt példány vásárlásánál mire kell figyelni? Garancia érvényességét le lehet valahol ellenőrizni?

(#8883) Revesz válasza gps76 (#8871) üzenetére


Revesz
aktív tag

Hello, hogy kell úgy Bluetooth-on keresztül megosztani a mobilnetet?

(#8884) fatty válasza Revesz (#8883) üzenetére


fatty
aktív tag

(#8885) Revesz válasza fatty (#8884) üzenetére


Revesz
aktív tag

Thx ez szép és jó, de a telefonomon nincs olyan, hogy bluetooth internet megosztása... esetleg valamilyen app nem tudja megoldani a problémát?

(#8886) fatty válasza Revesz (#8885) üzenetére


fatty
aktív tag

PdaNet elvileg osztja a netet, de nem probaltam.

(#8887) gps76 válasza Revesz (#8885) üzenetére


gps76
őstag

Milyen telefonod van? Mert nekem egy kínai kétkártyás ICS-sel,először párosítom utána,engedélyezem a netmegosztást,ha akarom használni,csak a nexuson rányomok a párosított telefon nevére és már megy is.

(#8888) alacka válasza BigBlackDog (#8882) üzenetére


alacka
tag

Sajnos fogalmam sincs, újonnan vettem korrekt cégtől. :R

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8889) belavagyokbp válasza BigBlackDog (#8882) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

A garancia érvényességét az asus.com-on meglehet nézni (ha az előző tulaj regisztrálta a gépet előtte az oldalon - elvileg enélkül nem is él a gyártói gari).

(#8890) BigBlackDog válasza alacka (#8888) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Mégegy utolsó kérdés. Látom HDMI nincs rajta és az olvasottak alapján nem is nagyon lehetséges tv-re kitenni a képét. Esetleg rosszul tudnám?
Rootolás hogyan működik, mennyire bonyolult?

(#8891) ravebp válasza BigBlackDog (#8890) üzenetére


ravebp
senior tag

Htc medialinkel megy, meg elvileg készül vmi újféle megoldás, de az még nem most lesz

Rave

(#8892) Kaminski


Kaminski
tag

Sziasztok! Vki, aki használ Adobe flash playert nexus 7-hez és működik is nála, az megtenné, hogy linkel vmi használható apk-ot! Mert nem tudom hány verziót próbáltam ki, de nem működött egy sem, mármint azon az oldalon ami számomra fontos volna! Opera mobile-vel párosítva próbáltam ki eddigi. Boat és Chrome böngészőt is a használom, de azokkal biztos nem megy! Vagy most hogy van ez az egész?

Honor 8

(#8893) dombila válasza Kaminski (#8892) üzenetére


dombila
senior tag

A legújabb Operával nekem se megy, de Firefox és Naked browser alatt simán. Szerintem nem a Flash-el van gond, hanem a böngészők kezdik nem támogatni.

(#8894) Cyrin válasza Kaminski (#8892) üzenetére


Cyrin
addikt

operával sosem fog menni, firefox, xcope, boat pl. viszi de ott is be kell kapcsolni.

(#8895) code1005


code1005
senior tag

java-t milyen böngészőben lehet futtatni?

plata o plomo

(#8896) Juan187 válasza fatty (#8878) üzenetére


Juan187
csendes tag

Stock-ot használok.Felrakhatok stock rom alá mást?

(#8897) Juan187


Juan187
csendes tag

Meg még 1 kérdés annak aki még nem unt meg :) Stock rom telepítés után szükségem lehet akksi kalibrálásra?Ha igen hogyan?Elnézést ha a kérdéseim amatőrök de vagy 2 éve nem csináltam már ilyeneket és felejt az ember....

(#8898) adakiller válasza Kaminski (#8892) üzenetére


adakiller
senior tag

maxthon-al is megy; illetve nálam csak azzal megy rendesen

(#8899) alacka válasza BigBlackDog (#8890) üzenetére


alacka
tag

Hülye dolog, de én is szeetnék prezentációt tartani. Pc/notebook képernyője van projektorra küldve, s VNC vagy TemWieveren keresztül venném át jobbhijján a desktopot. Még nem próbáltam. Médialejátszás meg működik a lcd/ledtv nagyrészén skifta, bubbleupnp meg ilyesmikkel.

Kaminski linkelj egyet ami nem megy, had tegyek egy próbát.

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8900) lafaty80


lafaty80
őstag

Segítsetek.... visszakerestem, de nem találtam elsőre itt sem... cwm backup, hova teszi a mentést? Át tudom vinni PC-re?

Samunál sdcard/clockworkmod/backup mappába teszi, de itt nem találok ilyet.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.