Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) fermacht1994 válasza mfranky (#8750) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Rendelni lehet kintről de az ára iszonyú húzós!!
18000ft. És még töltőt sem kapsz hozzá...

[ Szerkesztve ]

Feri

(#8752) csabám válasza fermacht1994 (#8751) üzenetére


csabám
addikt

Nem azért, de melyik dokkolóhoz kap az ember plusszba töltőt/kábelt?!
Én nem igazán találkoztam még olyannal (vagy csak kevés telefonhoz vettem)
Mellesleg ott van a gyári, szóval ha veszel egy dokkolót akkor evidens, hogy azzal fogod használni és a dokkolóban töltöd szerintem.
Vagy akinek az a baja, hogy nem jár hozzá töltő az egyszer a dokkolóban tölti, másszor pedig csak simán az asztalon? Nem igazán értem ezt a problémát. . . :)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8753) Blue@X válasza fermacht1994 (#8751) üzenetére


Blue@X
senior tag

És ráadásul csak egy kis áramköri lap (4x3cm körül) meg a két érintkező van benne, lehúzás rendesen

(#8754) fermacht1994 válasza csabám (#8752) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

10-et adnék érte, többet nem!

Feri

(#8755) csabám válasza fermacht1994 (#8754) üzenetére


csabám
addikt

Oké, nem kényszerít itt senki semmire senkit.

Mindenki eltudja szerintem dönteni, hogy kell-e neki ez a dokkoló annyi/ennyi pénzért, kábel nélkül, jack csatlakozóval.

Ezt azért írtam mert kiütötte a biztosítékot nálam, hogy ha a gyári dokkolóról van szó vagy kérdez valaki akkor a válaszok nagy részében lehúzásra kerül a dokkoló (nem védeni akarom, a tények azok tények) Természetes, hogy mindenkinek van személyes véleménye róla, csak szerintem nem így kellene csinálni. Vagy csak én vagyok mostanában érzékeny erre (remélem nem lettem kancsó)?! :D

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8756) fatty


fatty
aktív tag

Nalunk 8900HUF a dokkoló.
Bar ez nem tudom hol van rajta :) "Csiszolt üveg külső és gumírozott belső, a Nexus 7-hez igazítva."

[ Szerkesztve ]

(#8757) Helmoras


Helmoras
őstag

Nekem is megjött a végleges tok, már a fóliát is ráeszkábáltam, nagyon pattent másfél hét alatt ide is ért :)
[link]

(#8758) fermacht1994 válasza fatty (#8756) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Bakker na így mindjárt más :)) Ennyiért korrekt ár :DD

Feri

(#8759) sto1911 válasza csabám (#8752) üzenetére


sto1911
veterán

Mellesleg ott van a gyári, szóval ha veszel egy dokkolót akkor evidens, hogy azzal fogod használni és a dokkolóban töltöd szerintem. - nem evidens, mert az a tolto allando jelleggel be van dugva, asztal alatt, ha viszed a gepet, akkor massz le mindig az asztal ala? Ennyibe bele kellene fernie, es nem csak ebbe, mindegyikbe.

(#8760) Drachoo válasza belavagyokbp (#8739) üzenetére


Drachoo
senior tag

Amikor teljesen "lemeríted" akkor valójában nem meríted le teljesen. Amikor neked azt írja lemerült valójában van benne még kraft, erről védelem gondoskodik. Szóval merítheted ameddig csak bírod. :K

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#8761) csabám válasza sto1911 (#8759) üzenetére


csabám
addikt

Akkor nem evidens mindenki számára. Én nem asztal alatt tartom a töltőt, hanem az éjjeliszekrényemen, vagy olyan helyen ahova nem kell "bemásznom" :)

fatty: Ennyiért szerintem korrekt, vagyis nekem megér(ne) ennyit.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8762) alacka válasza Blue@X (#8753) üzenetére


alacka
tag

Kapcsolási rajzot nem tudsz véletlenül? :o

(#8756) fatty sztem ez nem a POGO hanem microusb (a vájatban)

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8763) csabám válasza alacka (#8762) üzenetére


csabám
addikt

A vájatban pogónak kell lennie. . .
A hátulján van a microusb és a 3,5 jack.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8764) Peet91 válasza csabám (#8763) üzenetére


Peet91
aktív tag

Egyetértek, mivel ahogy néztem ebbe is fektetve megy a nexus, és mivel a csoki az alján van a táblagépnek, így oldalra kerülne, ami viszont nem valószínű, //TROLLON VAGY ez csak annyira dokkoló, mint egy állvány, és még a kábelt is neked kell beledugnod. Megért 8900Ft-ot egy ASUS felirat? :D //TROLLOFF

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#8765) Blue@X válasza Peet91 (#8764) üzenetére


Blue@X
senior tag

Pogo csatlakozó van rajta, hogyan menne ki másképp a hang hátulra?

(#8762) alacka: Nincs sajna.

(#8766) Skynet258


Skynet258
veterán

Na gyors helyzetjelentés a T-Home-os rendelésről: ma megjött, 1 hónap 1 nappal azután, hogy jeleztem az igényt. :D Többszöri telefonálás után egy ismerős testvére segített, aki ott dolgozik. Ránézett a rendelésemre, és látta, hogy az utóbbi időben valaki a nagy segítségnyújtás közepette a Nexus 7-et átírta Asus Ultrabook-ra, ami kell a francnak. :DDD

Hiba elhárítva, így már egy héttel a beavatkozás után meg is jött.
Ha tehát valakinek nagyon nem akarják hozni, érdemes rákérdezni néha, hogy azért még a Nexus 7 szerepel-e az igénynél. :DDD
Asszony örülni fog, hogy megjött végre, lévén ezt már ő kapja. :)

https://geekpulse.hu

(#8767) alacka válasza Blue@X (#8765) üzenetére


alacka
tag

Hogy milyen igazad van!
Írtam is egy levelet, hogy amint érkezik, küldjék, de iziben!

3/4G kártyával használta már valamelyikőtök?
Amerre idehaza járnék, ha jól látom a vodának van jó lefedettsége,
meg egy általam eleddig ismeretlen társaságnak BAZ megyében.
Feltöltőkártyásra gondoltam, mert ritkán kerülök olyan helyre,
ahol nincs WiFi, akkor viszont jónéhány napokat.
Várnám a tippeket, javaslatokat.... köszi.

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8768) mfranky válasza fatty (#8756) üzenetére


mfranky
őstag

40$-nál többet én sem adnék érte... :))

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#8769) FCsabi24 válasza mfranky (#8768) üzenetére


FCsabi24
tag

Sziasztok!
Ma szeretném megrendelni a Nexus 7-et a Speedshop-ból. Megbízható bolt, valaki rendelt már innen? Még egy kérdés, a garancia mit tartalmaz?

(#8770) fermacht1994 válasza FCsabi24 (#8769) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Szia a speedshop megbízható, de én a helyedben az edigitalban venném, most csak 75000ft és 2 év gyártói gari :)

Feri

(#8771) Dolphine válasza alacka (#8733) üzenetére


Dolphine
addikt

Arra a billentyűzetre kíváncsi lennék majd kérünk beszámolót róla! :C

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#8772) FCsabi24 válasza fermacht1994 (#8770) üzenetére


FCsabi24
tag

De én 32GB-os és 3G-st szeretnék rendelni

(#8773) brumi1024 válasza brumi1024 (#8604) üzenetére


brumi1024
veterán

Rákérdeztem az Asusnál erre a tapadókorongos dologra, természetesen azt a választ kaptam, hogy nem garis probléma. Érdekes.

(#8774) belavagyokbp válasza brumi1024 (#8773) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Nàlam is voltak a képernyő felületén fura foltok, de mióta rátettem a fóliàt, eltűntek. Nekem bal szélen volt egy hosszú, arra tippetem, hogy amikor lehúztam a gyári "fólia zacskót", akkor kerülhetett rá, de csak egy bizonyos szögből látszott, és hiába tisztítottam, mindig ott volt. Na mindegy, mint mondtam, nálam a fólia óta teljesen eltűnt ez a jelenség.

(#8775) -Gerzson- válasza lafaty80 (#8696) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Apa kezdődik...

- Én egy összegben akartam kifizetni a 19900Ft-ot és így rendeltem meg
- A Futár csak 1990-et kért (Hülye T 10x1990Ft-osra gondolta a rendelésemet)
- Tegnap jött a számla 19990 Ft-ról :W :W :W

Este több mint fél órát kapcsolgattak. Legvégül a csajszi azt mondta, hogy nem látja a futár által elkért összeget, mert még nem történt a könyvelése. Könyörgöm karácsony előtt volt.... ha eddig nem könyvelték akkor most már ne is keressék :DDD

Mondott 30-napot a kivizsgálásra...

[ Szerkesztve ]

(#8776) fPApi válasza FCsabi24 (#8772) üzenetére


fPApi
őstag

Az kb. egy áron van, viszont az edigitalban van raktáron (bár a speedshopnál is az M5-nél). Egyébként szerintem a két bolt közel azonosan megbízható, de én inkább az edigitalt venném előbbre.

(#8777) Peet91


Peet91
aktív tag

T-s rendelésem volt nekem is 19990Ft + 2 évig 1390Ft. Futár megkaptam a huszast, erre távszámlán kaptam egy 53000Ft-is számlát. Rákérdeztem az ügyfélszolgálaton. Ügyintéző hölgy készségesen segített, mondta, hogy a részletfizetéstől függetlenül, kiszámlázzák az egészet, majd a tartozásként feltüntetett összeg szépen csökkenni fog a befizetések által. Hétfőn kapta meg a futár a pénzt, ma hívtam őket, mert tegnap jött a számla, és a nő azt mondta, hogy látja, hogy a futárnál megtörtént a kezdőrészlet befizetése. Szóval semmi para, a teljes összegről szóló számlán szereplő fizetési határidővel nem kell foglalkozni.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#8778) lafaty80 válasza -Gerzson- (#8775) üzenetére


lafaty80
őstag

+ (#8775) -Gerzson-:

Ami engem zavar, mint azt már írtam is a T-Home mint szolgáltató rugalmatlansága....
Nekem is kijött a 48.xxx-es számla, miután felhívtam őket, jött a magyarázat, hogy ott van a sorok között, hogy részletre és hogy ki van fizetve a kezdő részlet....
De amikor megérdezem, hogy akkor miért is így jött ki a számla és hogy el lehet-e tüntetni onnan, akkor persze hosszas gondolkodás majd válasz: mert így kell jönnie..... és nem lehet. Vegyem figyelmen kívül azt a számlát!!!!

Mondtam nekik, hogy engem marhára zavar hogy ott van egy "befizetetlen" számla határidővel. Testvér oldaluk T-Mobile ennél 100x jobban működik....

Más: megérkezett :D

Elsőre fura, olyan mint kb 2 hete amikor céghez jött egy hp laptop érintő és forgatható kijelzővel. Na azon nyomkodni a win7-et igazi kihívás volt :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#8779) tybsen


tybsen
addikt

Van esetleg olyan valaki, aki sima wifis verziot vett es utolag megbanta, mert hianyzik a 3G? Azert kerdezem csak, mert nem akarok feleslegesen rafizetni a 3G-s verziora - alapvetoen csak azert vennem azt, mert "hatha egszer szukseg lesz ra".

Sima wifis 32-es verzio vs. 3G-s verzio: igazabol mi ertelme a 3G-snek? Igaz, korabban nekem is volt egy galaxy tabom 7", abba is lehetett sim karyat tenni, telefonalni is lehetett vele, igy a normal telefon-sim kartyam volt benne internettel.Viszont a nexus-nal a 3G-vel nem lehet telefonalni, igy egy teljesen kulon internetes sim kell neki a meglevo telefonos sim melle (vagy sima wifis verzio es telefonrol megosztani a netet).

Szoval a kerdes: megeri a plusz 50 EUR-t a 3G-s verzio, szerintetek erdemes radobni? Vagy teljesen felesleges? Mert en igazabol utkozben (is) hasznalnam, de alapvetoen arra gondoltam, hogy nem vennék neki egy kulon sim kartyat, tehat telefonrol kapna a netet. (Vagy ipad minit veszek, de abbol csak a 16-os wifis verzio jatszik mert az elerheto arban - meg nem dontottem el).

(#8780) Grillo válasza tybsen (#8779) üzenetére


Grillo
senior tag

Én most munkához 3G-set rendeltem. Sokat leszek vidéken, terepen, útközben, a telefonom meg elég gyorsan merül AP-ként működve (Galaxy Ace). Ez a fő indok nálam, hogy míg a Nexus bírja használat közben is 8-10 órát a tesztek alapján, a telefon meg nem.

(#8781) dejaris válasza tybsen (#8779) üzenetére


dejaris
addikt

En megbantam. Ugy gondoltam jo lesz a telefonrol megosztani, de maceras es merul tole rendesen.

(#8782) Cyrin válasza tybsen (#8779) üzenetére


Cyrin
addikt

ezt neked kell átgondolni. Én tudtam mire veszem, nem bántam meg, még egyszer sem használtam telefonról megosztva.

(#8783) tybsen


tybsen
addikt

Koszi a hsz-okat sracok. Akkor azt hiszem nem sporolom meg azt a penzt mert kesobb lehet, hogy megbanom es akkor igy jartam.

Egyebkent most nezem, hogy az ipad mini 16GB csak wifi verzioban nincs GPS... ez milyen mar :((( Igazabol a ketto kozott godolkozom, a nexus 7 logikusabb valasztas (mobilabb, belefer egy zakozsebbe vagy akarhova, dupla tarhely es 3G olcsobban, mint a csak wifis ipad mini 16-os verzioban, jobb felbontas, nyitottabb rendszer), de szivesen kiprobaltam volna valami ios cuccot is.

(#8784) sto1911


sto1911
veterán

Melyik az a progi, amivel gamepadot lehet konfigolni? Kezel az egeret is?

(#8785) dejaris


dejaris
addikt

A nexus tool kit kidob egy listat a lehetseges hardver es softver kombinacioibol, de a 8 gigas nem szerepel koztuk :Y Ha a 16/32 gigas variaciot valasztom lehet belole problema?

(#8786) maki12 válasza dejaris (#8785) üzenetére


maki12
senior tag

Igen!

HTC U11 & Nikon D5300

(#8787) dejaris válasza maki12 (#8786) üzenetére


dejaris
addikt

Akkor mit tudok tenni? A 8 gigas verzi nem nyithato?

(#8788) belavagyokbp válasza dejaris (#8785) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Xda-n van egy másik toolkit is (azthiszem wug's toolkit a neve, vagy vmi hasonló), azzal próbáld meg.

(#8789) dejaris válasza belavagyokbp (#8788) üzenetére


dejaris
addikt

Koszi.

Kellett nekem android :W

(#8790) tupijani válasza dejaris (#8789) üzenetére


tupijani
tag

nexus 7 root toolkit v 1.6.2

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#8791) alacka válasza lafaty80 (#8778) üzenetére


alacka
tag

Légyszi légyszi segííts!
Ilyet vennék, [link] látom ugyanaz a billentyűzetkiosztás. Hogy megy rajta a magyarékezetes?
Úgy látom a K L után 2 billentyű van, lemarad az Ű.

Ubuntut tett már fel valaki? Milyen?

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8792) dejaris válasza tupijani (#8790) üzenetére


dejaris
addikt

koszi

(#8793) lafaty80 válasza alacka (#8791) üzenetére


lafaty80
őstag

Igazad van, nem is figyeltem erre. Nincs hosszú ü betü. Nincs alaból "." és nem tudom előcsalni a jól a shift-es és alt-os extra karaktereket sem. De majd még holnap szórakozok vele.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#8794) njnl


njnl
aktív tag

hát skacok arra jutottam, hogy T-nél a Sony Tablet S-t veszem meg. Sajna itt túl sok az olyan "rossz" tapasztalat, amit a Sony-s topikban nem hallottam. Vélemény?

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#8795) rollaz válasza tybsen (#8779) üzenetére


rollaz
tag

Vegyél 3G-st.
Nem mondom, hogy megbántam, de volt már rá példa, hogy örültem volna neki. Igaz, amikor én vettem, akkor még kanyarban sem volt a 3G verzió.

(#8796) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Amúgy az NFC fogyaszt valamit, ha folyamatosan be van kapcsolva? - Egyébiránt most vettem egy jópofa NFC tag-et, még nem tudom mire fogom használni, de majd még kitalálom :D -

(#8797) tybsen válasza rollaz (#8795) üzenetére


tybsen
addikt

Igen, koszi - mindenkeppen a 3G-s verziot veszem akkor :R Persze ha sikerult vegre eldonteni, hogy nexus lesz-e egyaltalan.

[ Szerkesztve ]

(#8798) Cyrin válasza tybsen (#8797) üzenetére


Cyrin
addikt

Nem vagy egyszerű eset, előbb beszélgess magaddal :-)

(#8799) alacka válasza lafaty80 (#8793) üzenetére


alacka
tag

Próbálkozhatsz saját shortcuttal is, ha a magyarékezetesből imitt amott hiányzik. Talán ez segít. [link]

Érdekelne még, hogy a billentyűk befoglaló területe mennyi? 20*12?

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8800) fatty válasza belavagyokbp (#8796) üzenetére


fatty
aktív tag

Nekem is tegnap jottmeg az NFC tag. A tab felelesztesere, wifi, szinkron ki/be kapcsolasara akartam hasznalni. A gond mar csak az, hogy kikapcsolt kepernyonel nem megy az NFC :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.