Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) csabám


csabám
addikt

A Nexus 7 megverte az iPadet Japánban

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8452) Kaminski


Kaminski
tag

A linket olvasva, messzi keleten is átszámítva 50e Ft a nexus nemcsak nyugaton! Magyarán az egész rohadt világban 20-30 ropval olcsóbban lehet megvenni a drágasszágot, csak itthon nem! De mééé......? Jó tudom a választ, már ezerszer ki lett tárgyalva, de akkor sem akarom/tudom felfogni! Én 80é vettem, hozzáreszem, hogy direkt itthon akartam megvenni és rászántam a pénzt, meg a sufni boltokat is el akartam kerülni. Mindegy...ez a hsz. csak egy ideglevezetés volt! Bocsi!

[ Szerkesztve ]

Honor 8

(#8453) Blue@X


Blue@X
senior tag

Akinek gondja van LEAP-es wifi hálózatokkal 4.2 alatt (nekem volt), az itt talál megoldást rá: [link]

(#8454) tvamos válasza Kaminski (#8452) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ne idegeskej e miatt, itt is draga!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#8455) hallerlaller válasza ada19 (#8445) üzenetére


hallerlaller
addikt

:R

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8456) Peet91 válasza Phoenixy (#8425) üzenetére


Peet91
aktív tag

Ó ne aggódj! T-től rendeltem, a náluk kapható Nexus 7 16 GB-ban is van microSD bővíthetőség 32GB-ig :)) :DDD

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#8457) lafaty80


lafaty80
őstag

Szevasztok,

Én is csatlakozni fogok hozzátok, egy T-nél rendelt N7-essel, ha végre holnap megérkezik :)

Elöljáróban, annyit, hogy a T--Home egy rugalmatlan nagy rakás k@ki, de sajnos nálam ők jöttek ki a legolcsóbb megoldásra :)

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#8458) Edge


Edge
veterán

Sziasztok!

Vettem egy ilyen tokot a nexus-ra csak ajánlani tudom jobb lett a fogása és jól is néz ki. Én sokat gamelek rajta és ezért kellett vmi jobb fogás neki, meg előjött nálam is a bal oldalon lévő kijelző kicsit elállós probléma de ez a tok szépen lefogja.

Én kéket vettem. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#8459) Skynet258 válasza lafaty80 (#8457) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem lassan egy hónapja nem hozzák... :DDD Néha felhívom őket, megkérdezem mi van, akkor elmondják, hogy láthatóan semmi gond, hozni fogják. Aztán ezt így heti egyszer/kétszer lezongorázzuk, és idáig ennyi. :D

https://geekpulse.hu

(#8460) njnl válasza Otisz (#8218) üzenetére


njnl
aktív tag

majd ha sikerül megcsinálni részleteznéd?
(én is ezért akarok 3g-s modellt, hogy hotspot-ként is tudjam használni..)
amúgy hol vetted?

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#8461) Syl válasza lafaty80 (#8457) üzenetére


Syl
nagyúr

Rugalmatlan? :F
Ezt fejtsd ki!

Én megrendeltem, pár nap múlva felhívtam őket, hogy mi újság. Egyeztettünk telefonszámot, amin a futár szállítás napján fel is hívott, hogy mikor-hová hozza a cuccot.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8462) lafaty80 válasza Skynet258 (#8459) üzenetére


lafaty80
őstag

Én hétfőn akartam megrendelni onlájn.
Szerdán még semmi hír, oldalon semmi rendelési sor.
Felhívom őket, blablabla szöveg, felajánlja a hölgy akkor rendeljem meg így telefonon keresztül, így nem lesz átfutási idő.... mondom ok. Persze a csak a lakcímemre és csak nekem adják oda. De ha fel tudom hínvi a GLS-t akkor velük megbeszélhetem. Mondom oké, de akkor majd kellene neekm valami fuvarlevélszám vagy valami ami alapján kérhetem őket erre, mert amúgy nem igen fognak rám hallgatni. Hát azt nem tudnak adni. Értesítve leszek hogy mikor jön, kérdem, persze.... de ez úgy is jó pár nap, előbb a rendszerben megcsinálják a hűség hosszabbítást.
Erre ma délben hív a GLS-től a srác hogy 5perc és ott van nálam. Vele megbeszéltem, hogy holnap a melóhelyre hozza ki, rendes volt.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#8463) ravebp válasza lafaty80 (#8462) üzenetére


ravebp
senior tag

érdekes, mert napi szinten rendelek Ebayről a legkülönfélébb csókáktól és mindig minden megjön, sőt mivel gond volt szó nélkül küldtek újat...

Rave

(#8464) Skynet258 válasza lafaty80 (#8462) üzenetére


Skynet258
veterán

Na most felhívtam őket megint, megsürgették (ismét). Hát, kíváncsi leszek, lassan megvan az 1 hónap... :D

https://geekpulse.hu

(#8465) csab2


csab2
veterán

Media Marktban 79 999 ft. A kedvencem az 1,2 GHz-es webkamera. :D

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#8466) lafaty80 válasza ravebp (#8463) üzenetére


lafaty80
őstag

De ez nem ebay... ez T magyarország :) ebay nálam is bevált...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#8467) Edge válasza csab2 (#8465) üzenetére


Edge
veterán

akkor azt underclockolni kell mert így biztos melegszik :DDD

80k? 16GB-ért? Akárhogyis hiába 1 év garis a 32Gb-os az biza jobban megéri, ráadásul még 5kval olcsóbban is beszerezhető itt ph-n, külföldről nem is beszélve.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#8468) Kaminski válasza Edge (#8458) üzenetére


Kaminski
tag

Szia! Nekem nem világos, hogy ez a tok gyakorlatilag szabadon hadja a kijelzőt? Nekem is kéne már vmi, mert ugyan még egy hetes a N7, de már tegnap belenvágtam véletlenül az asztal sarkába. És nekem is az ilyen stílusú tokok jönnek be.

[ Szerkesztve ]

Honor 8

(#8469) Xmodule válasza Edge (#8458) üzenetére


Xmodule
őstag

jóság. en is pont ilyet vettem ebayröl. csak ugye még uton van.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#8470) Edge válasza Kaminski (#8468) üzenetére


Edge
veterán

Persze ez ilyen fajta, de pont az olyan behatásoktól védi mint amit említettél, ha a kijelzőt is akarod védeni akkor vmi fóliát tegyél rá.
Én még egy ilyet használok pluszba hogy hordani is tudjam biztonságosan, szilikon tokostul belefér a nexus:

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#8471) Sterilzona válasza lafaty80 (#8462) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Én megrendelten neten-semmi.
Be mentem T pontba,nem rendelhetek mert még az előzőn ( huawei s7 slim ) rajta a hűség. Jó rendbe.
Telefonaltak,hogy nem érvényes a rendelés .....
Eltelik nem is tudom már mennyi,1-2 hét. Hív a futár hogy a kapunkba áll.
na?

(#8472) Kaminski válasza Edge (#8470) üzenetére


Kaminski
tag

:R

Sterilzona! És átvetted az akciós áron?

[ Szerkesztve ]

Honor 8

(#8473) Sterilzona válasza Kaminski (#8472) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Naná!

(#8474) thompherkins


thompherkins
tag

akinek 3G-s verziója van, és kellene a whatsapp, de nem engedi letölteni a playről:

Az első két lépés az volt hogy töröljem, de hát telepíteni sem lehetett...

3) Access http://www.whatsapp.com/android/ on your phone browser
4) Tap "Download now" - the file will download as an APK file
5) Open the APK file. Installation will begin automatically.
6) Check to see if your issue is resolved in the latest version.

Megoldotta

(#8475) ssspr válasza thompherkins (#8474) üzenetére


ssspr
csendes tag

én a wifis verzióra telepítés útmutatóját látnám szívesen... :D ötlet?

(#8476) fabiandaniel válasza belavagyokbp (#8449) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Haverom se vette észre az egyenlőtlen háttérvilágítást de én megmutattam neki hogy az öve se tökéletes ezért elküldte szervívbe és ma mikor visszakapta azt tapasztalta kapott egy pixel hibás kijelzőt (3 döglött pixel) de ennek legalább a háttérvilágítása jó. Én speciel jobban elviselem az egyenlőtlen háttérvilágítást mind a pixel hibát és ezzel haverom is így van és azóta szid is érte mért mutattam meg a háttérvilágítás problémát neki :)
Persze egyből írt az Asus -nak aki lekoptatta és megmondta ez nem garanciális hiba.

Fabi

(#8477) Magnat válasza ssspr (#8475) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

miért nem megy a WA wifisen?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8478) thompherkins válasza ssspr (#8475) üzenetére


thompherkins
tag

Ahogy látom telefonszám kell az aktiváláshoz, sőt wifin voltam de repülőgépes miatt
a mobilhálózatot nem látta, és addig nem is engedte aktívállni, amíg nem csekkolta a "telefon"
részt

(#8479) Magnat válasza thompherkins (#8478) üzenetére


Magnat
veterán

Fel lehet tenni wifisre is ... várni kell vmennyi időt (közben megy egy visszaszámlálás), ha az letelik, be is lehet írni a kódot. Én már feltettem 2 wifi only tabletre is a Whatsappot is meg Vibert is... persze egy telefon mindenképpen kell amire megjön az sms.

Sőt, majdnem el is felejtettem, van egy Bluestacks nevű csoda amivel pc-n lehet androidot futtatni, még arra is feltettem (jobb alul):

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8480) ackos válasza fabiandaniel (#8476) üzenetére


ackos
csendes tag

Nekem is vannak hibás pixelek, de még nem küldtem szervízbe, nem zavar annyira, hogy egy hétig meglegyek nélküle :) Itt a hivatalos állásfoglalás az Asus részéről dead pixeles garanciáztatással kapcsolatban, idézem az e-mailből:

"Pixel probléma esetén az alábbi esetekben tudja szervizünk a kijelzőt garancián belül cserélni:

· legalább 4 világos, vagy legalább 6 sötét, vagy összessen 9 világos vagy sötét hibás képpont, vagy

· 2 közvetlen egymás melletti világos vagy 2 közvetlen egymás melletti sötét hibás képpont,

· vagy 15 mm-es körön belül 3 világos vagy sötét hibás képpont található rajta.

E feltételek legalább egyikének teljesülnie kell.

Tisztelettel,

ASUS Szervízügyfélszolgálat"

(#8481) lafaty80 válasza ackos (#8480) üzenetére


lafaty80
őstag

Hát remélem nekem nem lesz, de 8 napig elállhatok a rendeléstől, ezért is választottam a netes rendelést T-től

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#8482) assemble válasza csab2 (#8465) üzenetére


assemble
addikt

Az baromi gyors kamera lehet :DDD

(#8483) Kaminski válasza Magnat (#8479) üzenetére


Kaminski
tag

Szia! Tudnál segíteni, hogy mi módon tegyem fel a whatsappot only wifi N7re és azt mi módon izzítsam be? A google play azt írja, hogy az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval! Milyen verziót keressek akkor? Gondolom más módon kell keresni egy appot es azt "kerülő" úton feltenni. De hogya és miként?

Honor 8

(#8484) Magnat válasza Kaminski (#8483) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

minden programhoz beállíthatja a fejlesztő, h mivel kompatibilis de soxor megy olyan eszközön is, amivel elvileg nem az, pl a WA-n nincs supportálva semmilyen tablet, emiatt nem látod a Playben. Viszont felteheted máshonnan, vagy a kolléga által linkelt helyről (klikk) de én pl úgy szoktam tabon frissíteni a WA-t meg a Vibert, h a telefonomról (ami látja őket a Playben) exportálom Dropboxba és onnan nyitom meg a telepítőt. Előtte viszont a beállítások/alkalmazások menüben engedélyezd az ismeretlen forrásokat (különben csak Playből tudsz telepíteni), utána klikk a linkre, telepíted, megadod a számot aztán ahogy írtam, vársz addig még letelik az idő amit ír és beírod a kapott kódot, végül örülsz :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8485) ssspr válasza Magnat (#8477) üzenetére


ssspr
csendes tag

+thomperkins
Rengeteg leírás van,hogy hogyan aktiváljuk a programot,de nálam már ott elakad a történet,hogy istall után rögtön felismeri,hogy ez egy tablet,és kiírja, hogy "sajnáljuk, a program tabletekre jelenleg még nem elérhető" vagy valami ilyesmi. Pedig telefonról titaniummal backupoltam, aztán a hivatalos oldalról is töltöttem...
Ez a szöveg fogad, tovább nem enged.

[ Szerkesztve ]

(#8486) Magnat válasza ssspr (#8485) üzenetére


Magnat
veterán

Érdekes ... ez tuti felmegy tabletre mert tavaly októberi verzió, barátnőm Prestigio Prime Duojára meg tavaly decemberben tettem fel...

Szerk: utána természetesen lehet frissíteni a legújabbra, akkor már nem ellenőriz, most frissítettem a Voda Smarttabomon.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8487) Magnat válasza Magnat (#8486) üzenetére


Magnat
veterán

Azt lefelejtettem, h ha szerver oldalon ellenőriz és dobja a hibaüzenetet, akkor az szívás, de sztem egy próbát megér a régebbit feltenni.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8488) ssspr válasza Magnat (#8486) üzenetére


ssspr
csendes tag

Nope,ugyanaz. Szerintem lassan lemondok róla. Furcsa,hogy szinte mindenekinél megy,kivéve nálam. Pedig most csak rootolva vagyok, stock romon.

(#8489) brumi1024 válasza Skynet258 (#8464) üzenetére


brumi1024
veterán

Ó igen a megsürgetés. Azt nekem is mindig megteszik :D Aztán jövő szerdán meglesz az 1 hónap.

(#8490) Magnat válasza ssspr (#8488) üzenetére


Magnat
veterán

Ezt nekem is írta a Wayteqnél amire feltettem korábban, de vmi keveréssel sikerült rajta túljutni... nem konzekvens megoldás volt és sajnos nem is emléxem pontosan, de végül jó lett. Próbáld meg a ki-be kapcsot, lehet h az segített nekem is. 1ébként ha van rootod, akkor a build.prop-ban átírhatod az azonosítót tvmilyen telefonéra, onnan tudja, h tablet... aktiválás után visszaírhatod.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8491) Magnat válasza ssspr (#8488) üzenetére


Magnat
veterán

Esetleg próbáld még ezzel. Ez egy decemberi verzsön.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8492) ssspr válasza Magnat (#8491) üzenetére


ssspr
csendes tag

Semmi,mindíg ugyanaz. Built mókolás is megvolt, legalábbis a brand.name-et és a manufacturet átírtam,de így sem. Az utolsó link sem működött. El is ment tőle a kedvem :D de azért köszönöm a segítséget.

(#8493) Magnat válasza ssspr (#8492) üzenetére


Magnat
veterán

Nincs mit, ha még lesz hozzá erőd próbálkozz, mondom nekem is volt ilyen egy eszközön és végül csak jó lett :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8494) Kaminski válasza Magnat (#8484) üzenetére


Kaminski
tag

Sajnos nekem sem jött össze egyik linkkel sem! Ugyan az a probléma mint ssspr kollégánál!
Mindegy..... Azért :R

Honor 8

(#8495) Magnat válasza Kaminski (#8494) üzenetére


Magnat
veterán

Esetleg még ez, bár ehhez kell a Bluestacks is...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8496) ssspr válasza Magnat (#8495) üzenetére


ssspr
csendes tag

[link]
lol, én is most találtam egy cikket

[ Szerkesztve ]

(#8497) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Van már valami hatásos módszer a felugráló frissítés kiiktatására?

Vagy valami jó 4.1.2 romot tudtok ajánlani ami nem dobál értesítést?

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8498) GU-81M válasza hallerlaller (#8497) üzenetére


GU-81M
tag

A felugró frissítésre még én is keresem a megoldást! :)

(#8499) assemble


assemble
addikt

A Chrome Beta egesz surun frissul, nekem egyertelmuen jobbnak tunik a mostani stabilnal (ami persze jo regi)

(#8500) Cyrin válasza hallerlaller (#8497) üzenetére


Cyrin
addikt

van egyébként, de csak a gyerekeim tudják. 3-5 évesek, néha szoktak játszani rajta, és egyszer csak eltüntették valahogy, nem jött egy darabig, míg aztán én a menüben rákattintottam, na azóta megint jön... :D persze nem árulják el hogy csinálták...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.