Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) dombila válasza Ufff (#7000) üzenetére


dombila
senior tag

A Speedshop-ban, majd' ötezerért.

(#7002) Dzsuri89 válasza dombila (#6999) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszi az infót! :)
Én most licitáltam egyre, aztán remélem az összejön, de ha nem, akkor se esek kétségbe, mert pár dolcsival több csak, ha megveszem. :D

Erről lenne szó!

(#7003) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez most Google bug?
(bocs, nem volt időm visszaolvasni, és így hajnali kettőkor már nem is fogok)

[link]

:)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#7004) assemble válasza ForRedGlory (#7003) üzenetére


assemble
addikt

Nekem sose volt gondom az N7hez kapott 25 dodo elkoltesevel, mindig is engedte, mar reg el is fogyott :)

(#7005) Xmodule


Xmodule
őstag

Ez az oldal akció a még mindig él? Csak mert én most lettem nexus tulaj.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7006) fatty válasza ForRedGlory (#7003) üzenetére


fatty
aktív tag

En nem kaptam ilyen "bug"-ot :F

(#7007) fatty válasza dombila (#6999) üzenetére


fatty
aktív tag

Tetszik, hogy lezárja a kijelzőt, az én tokom sajna nem smart cover (amig rá nem ragasztok egy mágnest :) ). Amazonon, vagy ebay-en rendelted?

(#7008) Syl


Syl
nagyúr

Én ilyet vettem a nexusra. Igényes kialakítás, masszív anyagok, mágnes van benne, a cerka másik eszközömön is működik. (A fóliát nem próbáltam)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7009) MurdR


MurdR
veterán

Sziasztok. Pár hónapja egy Nexus 7 tulajdonosa vagyok. Egy ideje azt vettem észre, hogy a kijelző széleinél foltosodik a gép. ez sötétben mérhetetlenül zavar. Mediamarktos kibővített garim van, szerintetek ott orvosolják a problémámat?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#7010) Helmoras válasza ForRedGlory (#7003) üzenetére


Helmoras
őstag

ilyet milyen gyakran adnak? vagy ez csak ilyen kezdeti promó volt nyár végén a nexusokhoz?, én most regeltem egy kártyát és iszonyatos költekezést végeztem vettem egy plants vs zombiet :D de a fizetésnél ki se tudom választani a wallet egyenleget mint fizetőeszközt ahogy nálad van.

(#7011) -Gerzson- válasza ForRedGlory (#7003) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Nem kell visszaolvasni, ha van kereső is...[link]

A bevezetéskor adták, szeptember végéig

(#7012) MurdR válasza MurdR (#7009) üzenetére


MurdR
veterán

ja azt meg hozzátenném még, hogy két vastag csíkban foltosodik csak a kijelző, olyan, mint ha meg lenne maratva, és az a két sáv gyűjti csak a maszatot... :-D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#7013) oli.98


oli.98
tag

Sziasztok!

Invisible shield-et nem vett még senki nexus 7-re? Érdekelne, hogy milyen nehéz felrakni.

Google Nexus 7 3G, moto g

(#7014) Feenyx válasza MurdR (#7009) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Mármint sötétebb képnél mint ha átszűrődne a háttérvilágítás és fehéresebb ott a kép?

(#7015) MurdR válasza Feenyx (#7014) üzenetére


MurdR
veterán

Úgy ahogy mondani tetszik. :-)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#7016) Dzsuri89 válasza C.Brigante (#6900) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ezt te melyik android verzióval érted el?
4.2.1 vagy 4.1.2?

3 napja van meg a gépezet, egyből frissítettem 4.2.1-re és kb 5,5 óra kijelző használatot bírt, ami annyira nem sok, ha azt nézzük, hogy ebből 30-40 perc volt csak játék, a többi netezés.
4.1.2-vel mennyivel bírt többet az aksi?

(#7017) crm


crm
csendes tag

Sziasztok! Én is Nexus 7 tulajdonos lettem. Az USA-ban vette egy ismerősöm. A Play Store-ból rendeltem meg. Féltem egy kicsit a garanciától, mert nem volt egyértelmű, hogy érvényes lesz e itthon. Felhívtam az ASUS-t és kiderült, hogy itthon is érvényes a gari. Hátha segít valakinek...

(#7018) MurdR válasza crm (#7017) üzenetére


MurdR
veterán

szabad érdeklődni hogy mennyibe került onnan a gép? :-)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#7019) C.Brigante válasza Dzsuri89 (#7016) üzenetére


C.Brigante
veterán

4.2.1 el értem el!! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#7020) dombila válasza fatty (#7007) üzenetére


dombila
senior tag

Amazon-on vettem.

(#7021) crm válasza MurdR (#7018) üzenetére


crm
csendes tag

A 3G-s 32 gigás nettó 299 dollárba kerül. Erre jött még az adó, ami 21,91 USD volt (New York) és a kiszállítás, ami 13,99 USD volt. Ez összesen 334,99 USD. A pénzt utalnom kellett, sajnos az OTP végezte a devizaátváltást, így 73 574 Ft lett a tablet ára. Erre jött még az OTP és a külföldi bank költsége, ami összesen kb. 6000 Ft volt. A végösszeg nagyjából 80.000 Ft lett.

(#7022) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Létrehoztam új profilokat (skype, facebook levelezés miatt)
Két dologra nem találom a megoldást:

1. A fő felhasználóként megvásárolt és telepített programokat hogyan láthatnák a saját profiljuk alatt az új felhasználók?

2. Hogyan válthatok felhasználó profilok között anélkül, hogy le kellene zárnom a képernyőt (a feloldáskor jelennek meg a különböző választható profilok)

(#7023) Gedeon31 válasza crm (#7021) üzenetére


Gedeon31
addikt

20-sal így is olcsóbb lett ,mint itthon.

(#7024) TMT7TMT7


TMT7TMT7
tag

Helló, olyan kérdésem lenne, hogy most vettem nexus 7-et,és amerikai töltő volt hozzá, így másik usb töltővel (iphone-é) töltöm. Annyi a különbség az Asus és iPhone töltő közt, hogy előbbi 2A-t, míg utóbbi 1A áramot tud. Lehet hülye kérdés, de ettől baja nem lesz,csak lassabban tölt, vagy szerezzek be egy Asus-t hozzá? :) Segítséget előre is köszönöm

(#7025) mobal válasza TMT7TMT7 (#7024) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Beszerzel az a legjobb! Baja elviekben nem lehet, max. tovább tart a töltés.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7026) TMT7TMT7 válasza mobal (#7025) üzenetére


TMT7TMT7
tag

Én is erre jutottam, köszönöm a választ :)

(#7027) mobal


mobal
MODERÁTOR

Megjött a tokom, ilyen kemény cover a hátára. Teljesen jó.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7028) crm válasza TMT7TMT7 (#7024) üzenetére


crm
csendes tag

Csak egy ilyen átalakítót kell venned. Nekem is USA töltőm van és ilyennel használom.

(#7029) TMT7TMT7 válasza crm (#7028) üzenetére


TMT7TMT7
tag

Köszönöm, ez mindjárt szimpatikusabb, mint a 7 ezres Asus töltő.... :D

(#7030) crm válasza TMT7TMT7 (#7029) üzenetére


crm
csendes tag

:K

(#7031) szata.68


szata.68
senior tag

Lehet hülye kérdés,de a Tapatalk app-al lehet követni ezt,és más pH-s fórumot?
Nekem nem jött össze,nem találtam a listában,és nem tudom,hozzá lehet-e adni valahogy ezt.

(#7032) Balinov válasza szata.68 (#7031) üzenetére


Balinov
félisten

mas forumot talan, forumja valogatja, RIOS nem Tapatalk kompatibilis, meg a Tapatalk HD betaval sem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7033) MurdR válasza crm (#7021) üzenetére


MurdR
veterán

Az naggyon jó. már megbántam hogy nem vártam meg a 32 gigásat. nagyon megbántam. 80ért vettem a 16os wifiset. ha lehetne visszacsinálnám, de elhamarkodott voltam. az az igazság, hogy úgy mentem be a mediaba, hogy tablet nélkül nem jövök ki. hát hiba volt. :-D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#7034) szata.68 válasza Balinov (#7032) üzenetére


szata.68
senior tag

Hmm kár,de azért köszi a választ!

(#7035) sto1911 válasza mobal (#7025) üzenetére


sto1911
veterán

Nehogy mar eredeti toltot sozz ra, mikor 300 huf egy usa-hu atalakito...

(#7036) maki12


maki12
senior tag

Sziasztok!

Amint igértem,megvan a n7 em :))
A végén a MM be vettem meg,és eddig hibátlan volt :)
Gyárilag 4.2-vel.Egy problémám van,hogy a készülék jobb oldala erősen recseg.Másnak os van ilyen problémàja vagx csak nekem?Szerintetek viszavigyem?Igazából nem nagyon zavar,de 80 k ért egy hibát sem tűrök.

Más.: Romolni mennyire érdemes? Eddig csak S2-ön romoltam,nem tudom itt menyire más...

Köszi!

HTC U11 & Nikon D5300

(#7037) mobal válasza sto1911 (#7035) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Csak ahogy feltette a kérdést, úgy válaszoltam! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7038) leslieke válasza maki12 (#7036) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az én tabletem nem recseg sehol. De volt már ilyenre panasz itt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7039) Feenyx válasza MurdR (#7015) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Nekem is ilyen egy minimálisat, majd ha rosszabb lesz akkor gariztatom. Amúgy sajnos nexus 7 betegség lehet ez, a neten van jó pár ilyen sztori. Ha nagyon zavar küld el szervizbe.

(#7040) oli.98 válasza Feenyx (#7039) üzenetére


oli.98
tag

Nagy fényerőnél nálam is ez van, de alig veszem észre.

Google Nexus 7 3G, moto g

(#7041) zooole


zooole
senior tag

Nálam is ilyen a képernyő. Engem zavar, elküldöm.

(#7042) -Gerzson- válasza -Gerzson- (#7022) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Működik :DD

[link]

(#7043) napata12 válasza fatty (#6856) üzenetére


napata12
csendes tag

Tudja valaki, hogy mikortól lehet olyat kapni, ahol a Google/Asus javította, az alacsony fényerő+gyenge Wifi-nél jelentkező villogást?

(#7044) oli.98


oli.98
tag

A wallet csak rootolt gépen használható?

Google Nexus 7 3G, moto g

(#7045) Luser2000 válasza napata12 (#7043) üzenetére


Luser2000
addikt

Ez vélhetőleg sw kérdés lesz és nem hw. Valamit a Power Management rutinban kellhet kotorni.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7046) maki12 válasza leslieke (#7038) üzenetére


maki12
senior tag

OKé,csak MM-ben sehol sincs elérhető nexus a weblap szerint,szóval hiába viszem vissza gondolom nincs cseredarab...Ma vettem,remélem holnap már lesz.

HTC U11 & Nikon D5300

(#7047) leslieke válasza maki12 (#7046) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

3 napon belül pénzt is kérhetsz vissza és megveheted máshol, pl. ED.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7048) maki12 válasza leslieke (#7047) üzenetére


maki12
senior tag

O,köszi! Lehet az lesz,de még egy napot várok hátha csoda történik :D
Egyébként egyáltalán nem vészes,de ha megoldható akkor hibátlan darabot szeretnék.
Te ED-től vetted?

HTC U11 & Nikon D5300

(#7049) Dzsuri89 válasza C.Brigante (#7019) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nekem már 1 óra 47 perc képernyőhasználattal 61%-on van az aksi. Ami szerintem elég gyengusz, mert nem max fényerőn használom a kijelzőt, hanem AUTO-n és mondhatni sötét szobában. Kár, hogy nincs tapasztalatom 4.1.2-vel. Galaxy Nexuson a 4.2.1-et 1 napig használtam, mert Titanic effekt volt. :D

(#7046) maki12
Ha van T-Home-s előfizetésed, akkor érdemes náluk beszerezni. :) Nekem röpke 48.000 Ft-ért sikerült beszereznem a drágaságot, mert pont olyan net csomaggal árulták ennyiért, ami itthon van és csak 2 év hűséghosszabbítással járt, ami amúgy is esedékes lett volna januárban. Jah és a plusz poén, hogy adnak mellé egy D-Link DIR-600 típusú routert. Igaz, hogy nekem sincs rá szükségem, de azért bármikor jól jöhet és még akár el is lehet adni.

[ Szerkesztve ]

(#7050) leslieke válasza maki12 (#7048) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, ott vettem. Besétáltam, kértem egyet, fizettem, hazahoztam és azóta is elégedetten használom. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.