Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Emprise


Emprise
tag

Sok negatív hozzászólás után itt egy pozitív, nekem egy hónapja van meg, angliai beszerzés, nem recseg, nem nyikorog, háttérvilágítás csak sötétben, max. fényerőn látszik egy kicsit, de életszerű használat során egyszer sem láttam még. Gyors, akksi bírja nagyjából a gyárilag megadott értékeket, ez pl. a mai, netezés, kicsi játék, kicsi youtube, 9% marad még.

(#9202) Revesz válasza Emprise (#9201) üzenetére


Revesz
aktív tag

Bocs, de szerintem ez nagy kamu :) A maradék 9%al még akkor menne egy órát és az már 10 óra aktív használat... 99%bán még a felét se tudja olyan használat mellett mint amit leírtál. Ez csak a saját véleményem...

[ Szerkesztve ]

(#9203) fatty


fatty
aktív tag

Sikerult teglaznom kis idore a tablamat. CWM-bol feltettem a JOP40G OTA frissitest, de boot-nal tovabb nem ment. Nexus 7 toolkit-tel sikerult visszatennem a gyari romot, persze ugrott minden adatom, es mentesem. Ujbol belekhatom a gepet :/ Most keszitettem PC-re is egy backupot, hatha megint hazavagom.
Megtamogattam a keszitoket, kaptak 3£-ot, es van automata frissites a progira.

(#9204) kovsol


kovsol
titán

Valami ötlet, hogy lehet berakni háttérképet úgy, hogy ne csak egy darabkáját tudjam beállítani háttérként a képnek ? Az is jó nekem ha fix háttérként mehet és nem mozog lapozáskor.

May the Force be with you!

(#9205) bzoley válasza kovsol (#9204) üzenetére


bzoley
veterán

Pl.: Image 2 Wallpaper

(#9206) Integra válasza Emprise (#9201) üzenetére


Integra
titán

nem értem én sem. közel egy hete nyüstölöm, és tökéletes, semmi baja nincsen, bp-i vásárlás, bestbyte-ban vettem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9207) kovsol válasza Integra (#9206) üzenetére


kovsol
titán

Az enyém is tökéletesen megy, nincs rá panaszom. Az enyém mondjuk Amerikai Play Store -ból származik.

(#9205) bzoley köszönöm, le is töltöttem és ilyenre gondoltam

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#9208) Skynet258 válasza Integra (#9206) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálunk van itthon kettő is, mindkettő hibátlan (egyik német, másik magyar). :K A kezdeti darabok még nagyobb arányban voltak hibásak, mára én már nem mondanám rosszabbnak, mint bármi más eszközt, ami sorozatgyártásba kerül.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#9209) gps76


gps76
őstag

Érdemes a gyári 4.2.1 helyett valami mást használni,amivel fürgébb lesz esetleg? Nekem ezzel nincs semmi problémám eddig,csak simán meg van rootolva,kiszedve egy két szálomra felesleges dolog.

(#9210) fPApi válasza gps76 (#9209) üzenetére


fPApi
őstag

Ha nincs semmi problémád (ahogy írod) akkor nem érdemes kísérletezned, mert azért a custom ROM-ok jellemzően tartalmaznak kisebb-nagyobb hibákat. Nekem az a tapasztalatom, hogy akkor érdemes custom ROM-ot felrakni, ha már olyan igény merül fel, amit a gyári nem tud kielégíteni és mondjuk az adott custom ROM hibája épp nem érint. Itt sokan visszatértek a próbálkozások után a gyári ROM-ra, csak vissza kell olvasni.

(#9211) rolywrx válasza tupijani (#9133) üzenetére


rolywrx
tag

A T-s garipapír is rendes Asus-os papír, de nem is kérték a garanciához.

RolyWRX

(#9212) lordyka


lordyka
aktív tag

valaki aki használja a paranoid-ot leírná nekem h milyen bugok fordulnak benne elő? nem szeretném törölni az összes adatot róla amíg nem tudom h mi vár rám :D

(#9213) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok!
Teljesen gyári állapotú A nexus ami a napokban hozzánk került, de előfordult már pár újraindulás. Ez mitől van?

(#9214) fPApi válasza lordyka (#9212) üzenetére


fPApi
őstag

Ahány ember, annyi bug (legalább). Nekem tökéletesen megfelelne, egyedül az aksi használat volt igen rapszodikus (volt amikor jó volt, de volt olyan, amikor villámgyorsan lemerült, ugyanolyan használattal). De pl. galaxy tab 7.7-nél a paranoid nálam nem csinált ilyet, szóval próba-szerencse ...

(#9215) Cyrin válasza ratobi (#9213) üzenetére


Cyrin
addikt

nekem volt ilyenem, cseréltettem, a másik jó.

(#9216) Emprise válasza Revesz (#9202) üzenetére


Emprise
tag

Még fél órát bírt. De jellemzően a 8 óra mindig meg van.

(#9217) lordyka válasza fPApi (#9214) üzenetére


lordyka
aktív tag

azt nem tudod esetleg h a 4.1.2es (stabil?) PA rom valahol fellelhető e?

(#9218) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Hogy lehet 5 gigas hd filmet rakni a nexus7re? Csak mert mindik hibautetet ir ki...2-3gigasakkal nincs gond.

(#9219) sto1911 válasza kovsol (#9161) üzenetére


sto1911
veterán

Nalam a yaab is allitgatja, ha nem auto night-on van, legalabbis ugy veszem eszre, pedig a smooth beallitast is bepipaltam.

Van estleg otlet miert?

(#9220) Scoobyka válasza sto1911 (#9219) üzenetére


Scoobyka
addikt

Sajna nalam is....jo lenne ha lenne ra vmi megoldas...mondjuk a hd fikmeket sem ertem miert nem engedi felpakolni fat32lenne a belso tarhely?

(#9221) fatty válasza lordyka (#9217) üzenetére


fatty
aktív tag

(#9222) #59070464 válasza lordyka (#9212) üzenetére


#59070464
törölt tag

Nincs bug. So far. Október óta ezt használom.

(#9223) Scoobyka válasza sto1911 (#9219) üzenetére


Scoobyka
addikt

Es mi vissza se rakhatjuk a 4.1es softot mert a 3gsek 4.2vel kezdodnek :(

(#9224) kovsol válasza Scoobyka (#9220) üzenetére


kovsol
titán

érdekes, mert én raktam már fel rá 4GB -nál nagyobb mérető 1080p videót.

May the Force be with you!

(#9225) Scoobyka válasza kovsol (#9224) üzenetére


Scoobyka
addikt

Nekem nem engedi....pedig csak sima film semmi buvesztrukk...torrentnel se engedi letolteni 4gbnal nagyobb filmet a tablara...probald ki,ha nekem nem hisztek.

(#9226) Gabex1


Gabex1
csendes tag

Valaki segítene?

Sziasztok! Mostanában került hozzám egy ilyen Nexus 7 kütyü, és azt szeretném kérdezni, hogy a gyári zene lejátszót használom. A Music mappába vannak a zenei mp3-as albumok, mindegyik album mappájába van egy borító jpg. kép, de csak két-három albumhoz rendeli a képet. Jó lenne ha mindegyik album borítót megjeleníteni a masinéria. Régebben volt három androidos telefonom, ott ilyen gondom nem volt, simán hozzá rendelte album borítókat a teló.
Nem vagyok egy nagy androidos guru, és lehet teljesen alap a kérdésem. A Nexus 7 gyári 4.2.1 verzió. Előre is köszi!

(#9227) gps76 válasza fPApi (#9210) üzenetére


gps76
őstag

Tényleg semmi gond nincs a legújabbal,és mintha tovább bírná,mint a Miui 4.1.2.
Ez az,hogy ilyen főzött rom,olyan buhera,amit nyer az ember a réven,veszíti a vámon,lehet fürgébb lesz de akadósabb.
Én se kínlódok már a sok romolással,elegem van már belőle,szinte nem is használtam az androidos kütyüimet,hanem tesztelgettem,hogyan lenne jobb,gyorsabb,pedig nem kellene.Ennyiből jobb a nyálfon,ott sokmindent nem lehet.
Valamilyen optimalizáltabb kernelt tud ajánlani valaki?
És tudjátok,mennyivel jobb bluetooth-os megosztással használni a tabot,sokkal gördülékenyebben tölti a dolgokat,a teló szinte nem merül,nem úgy mint wifis megosztásnál?
2.1-est tud a kínai MTK procis telóm,1500 kbittel tölt le,1100-el fel telenoros mobilnettel.Még a Zte Blade-el is hasonlót produkált.

[ Szerkesztve ]

(#9228) belavagyokbp válasza gps76 (#9227) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Miui 4.1.2? Linket kérhetek? :-) Egy ideje már vadászok egy használható miui-ra N7-en, de csak portolt gagyikat találtam...

(#9229) gps76 válasza belavagyokbp (#9228) üzenetére


gps76
őstag

Azt nem tudom ez portolt vagy nem,de a files.miuiandroid.com,ott a groupert kell letolteni.
Ez az eredeti,mondjuk a decemberiek jobbnak tuntek,de azokat meg letoroltem.
Annyit erdemes benne csimalni,hogy atirni a buildban 320-ra a dpit,mert akkor normalis meretu ikonok lesznek.Meg a oktoberi gapps kell hozza.

(#9230) lordyka válasza gps76 (#9229) üzenetére


lordyka
aktív tag

ez elég eredeti mert a xiaomi adta ki :D link

(#9231) fatty


fatty
aktív tag

Erdekes ez a miui rom, mintha teljesen mas keszulek lenne. Furcsa, hogy nincs app menu, de a bekapcsolhato root jog az odab...

(#9232) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Haverom N7-e 32%-os akkun kikapcsol, illetve kéri, hogy tegye töltőre. A töltést is 32%-ról kezdi. Az akkumulátor grafikon szerint hirtelen leesek 32%-ról 0-ra a töltöttség.

Hibás töltöttségkijelzés vagy hibás akksi?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9233) brownus


brownus
veterán

állat ez a shadowgun thd:) jópofa játék és most 420huf, 4:20 ;)

(#9234) #59070464 válasza brownus (#9233) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ez miben más az ingyenes SHADOWGUN: DeadZone-hoz képest?

(#9235) brownus válasza #59070464 (#9234) üzenetére


brownus
veterán

passz, azt a részt nem láttam még, amúgy ez a lényeg ennél a verziónál: Only for NVIDIA Tegra 3 Powered Devices.

amúgy a grafika brutál!

[ Szerkesztve ]

(#9236) fatty válasza leslieke (#9232) üzenetére


fatty
aktív tag

Factory reset-et, vagy rom ujrahuzast meg kellene probalni.

(#9237) leslieke válasza fatty (#9236) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Rendben. Köszi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9238) #59070464 válasza brownus (#9235) üzenetére


#59070464
törölt tag

Amúgy mennyibe szokott kerülni? Ha jól látom AppSales app-ban 5 dollár az eredeti ár (4 napja akciós)?

[ Szerkesztve ]

(#9239) brownus válasza #59070464 (#9238) üzenetére


brownus
veterán

~1500huf volt, hogy mióta nem tudom, ma reggel néztem rá...

(#9240) Integra


Integra
titán

több játéknál észrevettem, hogy a multi-user app megosztásában a nem a játékot megvásárolt profilban használva nem tekinti teljes értékűnek.. pedig ugye megvettem.. hogy lehet ezt kivédeni a másik profilban?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9241) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Dr. Kinddal felvettem a kapcsolatot o is megerositette,hogy a fenyero hiba. :(
http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=39841

(#9242) Syl válasza Integra (#9240) üzenetére


Syl
nagyúr

Mivel a megvásárolt appok nem a készülékhez, hanem az accounthoz kötődnek, egy többprofilos gépre nyilván minden profil alá meg kell venni.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9243) Integra válasza Syl (#9242) üzenetére


Integra
titán

továbbra sem ideális ez a profil váltás így.. :(
az a baj, hogy ha egy profilt készítek, amihez a market miatt hozzáadom a saját profilom, mindenhova beteszi az összes adatomat és szabadon hozzáférhető. chrome bookmarks, contacts, gmail etc.. hiába szedi ki az ember a pipát a settingsben a saját profilomnál, akkor is, egy gombnyomás és már mindent újrabehúz. ezt kellene megoldani, hogy gyakorlatilagk kóddal tiltható legyen a profil behúzás adott eszközön.. ha ez működne, nem lenne gond

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9244) lafaty80 válasza Syl (#9242) üzenetére


lafaty80
őstag

Nem feltétlenül, bár nem túl jó megoldás ugyebár ha a 2. profilhoz is felvesszük másodlagos fióknak azt, amelyikkel vásároltunk.

(#9243) Integra: igen ez viszont a hátulütője :)

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#9245) csuzso72 válasza Integra (#9243) üzenetére


csuzso72
tag

Samsung Galaxy tab2-n simán lehetett törölni a kezdetben beállított profilomat. Az asszonynak telepítettem mostanában és az én fiókommal indítottam, majd pont a nálad is felvázolt gondok miatt töröltem és az övét rendeltem hozzá. Igaz az 4.0.x, de akkor szerencsém volt, hogy azon még lehetett.

(#9246) Syl válasza Integra (#9243) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha egy készüléken (profilban) nem akarod, hogy elérhető legyen a gmail cuccod, akkor miért állítod be rajta?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9247) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Nexus 7 3g-sre fel lehet tenni a 4.1.2t? Az sem baj ha atmenetileg nem megy a 3g modem.

(#9248) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, megneznetek,hogy nalatok a gyari YT klienssel lejatsza-e ezt a videot, vagy akarmelyik epizodjat? Ha igen, milyen rom verzional?

Nalam stock 4.2.1 (rootolt) nem akarja az igazsagot, YT kliens szerint video format unsupported, szoval nem az a tenyallas,hogy mobilra nem tettek elerhetove.

Koszi :R
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9249) Scoobyka válasza Balinov (#9248) üzenetére


Scoobyka
addikt

Nem megy....

(#9250) Integra válasza Syl (#9246) üzenetére


Integra
titán

mert automatikusan berántja, ha akarod, ha nem? :))
hiába veszed ki a pipát a google accounts-nál az összes helyről, bárhova nyom az ember véletlen, ahol behúzhatja az adatokat, és máris beszinkronizál mindent.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.