Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) alacka válasza Syl (#7995) üzenetére


alacka
tag

Köszi, vettem, rootoltam már ezer éve telót, gpst, de ezt nemakajooom olyan nagyoooon. :(
más ... meg lehet vhogy nézni a legutóbb telepített appot, widgetet? naplo file? esetleg időrendben rendezetten? root nelkül?
meg kellene vmi pgupp pgdwn gomb is, mert majdleradirozom az ujjbegyem, meg a penjeim..

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8002) ssspr válasza tvamos (#7999) üzenetére


ssspr
csendes tag

http://www.liutilities.com/articles/send-email-exe-file-attachment/

Ezt találtam. Ha a fájlnév valami.exe vagy valami.flv helyett csak simán 'valami', akkor engedi letölteni. Utána átnevezed .exe vagy .flv- re és kész. Tudom, elég bonyolult, és hülyeség hogy így van... Én sem vettem elő a laptopot már egy ideje, nem szívesen tenném egy ilyen dolog miatt. :P

(#8003) sideburns válasza alacka (#7958) üzenetére


sideburns
aktív tag

Te alacka, egy magyar-magyar szótárat is dobj a gépre, a hajaz valakire/valamire azt jelenti, hogy hasonlít valamire/valakire. Okés?
"Grammar macht frei"

(#8004) ssspr válasza sto1911 (#7982) üzenetére


ssspr
csendes tag

köszi, kipróbálom ;)

(#8005) lapa válasza fatty (#7985) üzenetére


lapa
veterán

köszi, megvagyok már mindennel. megy az sshfs lanon, megy a tévé, mennek a g appok. mondjuk volt vele harc rendesen, de rekordidő alatt belaktam. most már csak egységesíteni kéne a telefonokat is cm10-re, de kutyának sincs kedve hozzá.

xda-n végül annyit valószínűsítettek a négy fémgombról, hogy felső +5v, alsó gnd, középső kettő meg egyelőre x. de ahogy írták - bár tölt - nem jelzi ki a töltést.

(#8006) Syl válasza alacka (#8001) üzenetére


Syl
nagyúr

A GMD Gesture programban pageup/pagedown vagy home/end gesztusokat is be tudsz állítani.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8007) assemble


assemble
addikt

(#8008) Luser2000 válasza assemble (#8007) üzenetére


Luser2000
addikt

Ez mit tud többet, mint a nem Béta?
Talán a megjelenés változott kicsit.?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#8009) alacka válasza sideburns (#8003) üzenetére


alacka
tag

:) s mi van, ha hullik a hajam?
(#8006) Syl bakker :(

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8010) Syl válasza assemble (#8007) üzenetére


Syl
nagyúr

Köszi! :R
Le is ugrasztottam gyorsan.

(#8009) alacka

Ez most jó vagy rossz hír? :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8011) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Sziasztok!

Ti milyen tokot ajanlanatok. Perpill ez van, de felek, hogy gyorsan el fog kopni a szele, a ki- benyitogatastol. [link]

A masik problemam, hogy a bal also sarokban a kijelzöszelenel nyomasra megjelenik a clouding effektus. Tulsagosan is bevilagit a hattervilagitas. Erdemes gariztatni, egyaltalan lehet vele valamit kezdeni?

[ Szerkesztve ]

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#8012) Syl válasza Gilberto (#8011) üzenetére


Syl
nagyúr

Steve Jobs-féle megoldás:
Ne nyomogasd :DDD ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8013) alacka válasza Gilberto (#8011) üzenetére


alacka
tag

sima bőrtok, mágnesesen csukódik lásd (#7845) + először applikáltam egy mágnest a tokra a suspend ki-be kapcsolásához, mert ezen a típuson az nem volt, majd abban maradtam, hogy a stylus pen vegere tettem mágnest, mert a tokot nem csukogatom állandóan ugysem, s az alvó módot azzal ébresztem, nem mikrokapcsolózok

(#8010) Syl egyre rosszabb, nagyon behúztál a csőbe, az app nagyon szupi, s egyre nehezebben állok ellent a rootolásnak
Mitöl van, hogy olykor szürke a bejegyzés?

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8014) csabám válasza tvamos (#7999) üzenetére


csabám
addikt

Próbáld meg esetleg ezzel letölteni. Hátha engedi. . .

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8015) Syl válasza alacka (#8013) üzenetére


Syl
nagyúr

Azt feltétlen tudnod kell, hogy saját gesztusokat csak a fizetős verzióban lehet létrehozni.

Szürkével pedig az off topic részeket jelöljük.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8016) alacka


alacka
tag

Nincs valami felület ellenőrző app? Rengeteg doksi másolása közben rendszeresen elveszti a kapcsolatot az usb kábelen keresztül (igen, próbáltam másik USB csatikba dugdosni és újraindítgatni). Kiváncsi lennék milyen a konzisztenciája a Nexus 32 Gigának.

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8017) v_angelus


v_angelus
tag

Sziasztok,

tegnap én is Nexus 7 tulaj lettem, azonnal le is frisítettem 4.2.1-re, eddig minden megy rendesen, remélem nam bánom meg a frissítést. Vettem egy OTA kábelt is hozzá, ami tökéletesen működik a Nexus Media Importer-rel együtt, ezért most még nem fogok komolyabban neki esni és root-olni. Jelenleg ismerkedek vele (játszom), ha lesz valami kérdésem, akkor lehet jelentkezem még.

ui.: semmit nem tapasztalok az összeszerelési, és a fórumon eddig leírt egyéb problémákból.

[ Szerkesztve ]

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#8018) KZP válasza v_angelus (#8017) üzenetére


KZP
őstag

Mindenkinél így indult! ;] :DDD

(#8019) leslieke válasza v_angelus (#8017) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerencsére nem általánosan jellemző az összeszerelési hiba.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8020) alacka válasza v_angelus (#8017) üzenetére


alacka
tag

Minek az OTA kábel, nem OTG? Nem elegendő egy USB anya-anya átalakító 255 Ft a meglévő gyári usb és egy tetszőleges apa-apa usb közé ami minden háztartásban van?
Valami madzag nélküli megoldással nem lehet?

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8021) Balinov válasza alacka (#8020) üzenetére


Balinov
félisten

hat,ha talalsz gyorsan nekunk egy olya atalakitot, ami microUSB apa es usb anya, akkor nem kell.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8022) v_angelus válasza alacka (#8020) üzenetére


v_angelus
tag

teljesen igazad van, OTG, az OTA az a frissítés típusa, még hadilábon állok ezekkel a rövidítésekkel :), a progi leírásában OTG kábelt írtak.

[ Szerkesztve ]

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#8023) assemble válasza Luser2000 (#8008) üzenetére


assemble
addikt

Hat joval ujabb, 25os verzio mikozben a stabil csak 18-as. Persze bugok lehetnek benne.

(#8024) alacka válasza Balinov (#8021) üzenetére


alacka
tag

[link]
gyári mikro apa + usb apa és egy elfekvő usb apa - usb apa kábel közé
ja és tévedtem, 240 Ft
de azt nem tudom, hogy megfelel e, csak gondolom ... tán még pendriveot is rá lehetne dugni??

(#8022) v_angelus nem okoskodás, én is most tanulom csak és összezavarodok ... mintha magamtól nem tudnék, szerencsére itt van, aki segít helyre tenni.

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8025) Balinov válasza alacka (#8024) üzenetére


Balinov
félisten

mukodhet, de nem latom, ez mennyivel elegansabb, mint egy 990Ft-os extremedigtalos gyari microUSB OTG kabel.

pendrive-ot (16gb sandisk cruzer), kartyaolvasot+ sdhc-val (Transcend P6 + 8GB Sandisk Extreme HD), 1,8" 30GB-os Asus microdrive-ot, olcso ebay-es DVB-T sticket mar probaltam, ment minden, ahogy kell.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8026) lapa válasza Balinov (#8025) üzenetére


lapa
veterán

dvb-t stick? mesélj.

(#8027) sto1911 válasza alacka (#8024) üzenetére


sto1911
veterán

Ezzel a kis butyokkel az a baj, hgoy nagyon merev, ra radugsz egy nagyobbacska pendrive-ot vagy mobilnetet, de maugy jo, van ilyen ketaguban is?

(#8028) Balinov válasza lapa (#8026) üzenetére


Balinov
félisten

vegre egy kiserletezo kedvu kollega.

RTL2832U+R820T chipes cuccsag, 1 az 1ben olyan, mint amirol azbest irt a logoutos postjaban. XDA-s topik. Egyenlore ido hianyaban (is) jegelve. Megvan a stick, de a 4.2.1-ben meg nincs az XDA-sok szerint az R820T tuner modul tamogatva. Terminal emulatorral fel tudom ismeretni az rt2823u reszet, de egyenlore megakadtam az r820t modul felismeretesevel.

Azbest linkelt nekem egy Google Group oldalt ugyanebben a logoutos iras hsz-einel, ahol elvileg van mar friss linux driver az r820t-hez is, csak jelenlegi tudasommal megakadok annal a resznel, hogy a .c ill. .h forrasfajlokbol egy .ko fajlt keszitsek, amit meg tudok scripttel etetni az N7el terminal emulatornal.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8029) alacka válasza Balinov (#8025) üzenetére


alacka
tag

Elegánsnak nem elegáns, csak tele a padlás zsinórokkal.
Terratec Cinergy HTC USB XS ??? Jajj csak nem? Túl szép lenne!
Egy rekesz sört tuti megérne!

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8030) lapa válasza Balinov (#8028) üzenetére


lapa
veterán

szerintem aki ilyen főzős romokat posztol (logouton látom) kb. egy perc alatt lefordítja neked .ko-ba.

mondjuk ennyire nem izgat a dvb-t, hogy ennyit maceráljam. a dvb-s nekem szerverről megy streamelve, channel list böngészőben és rábökve megnyitja vplayerben. mondjuk ezt még ubuntu alá is nehéz volt összeküzdeni a szerver részt, de valszeg a 12.x-ekben már benne a driver. meg a(z egyetlen) hd csatornát nem hajtja ki a vplayer hw acc bepipálásával se. nem izgat, csak megemlítem.

(#8031) Balinov válasza alacka (#8029) üzenetére


Balinov
félisten

nekem nincs olyan hw kornyezetem otthon, viszont itt mar okt 26 ota lekapcsoltak az analogot, ill. 1 emeleten mulik,hogy nincs vizualis ralatas a kb legvonalban 10km-re levo, asszem 64kW-os adora. TV-nk nincs, de nexuson jo lenne neha nezni a tv-t, akar ha az orszagot jarjuk.

alacka: az a baj, nem tudom kiguglizni, a Terrateced milyen osszetevokre epul. Lesd meg az XDA-s topikot, hatha valaki mar talalkozott ezzel. Ill. meg is van

Empia em2884
Micronas DRX-K
NXP TDA18271

ezekre epul, de itt meg pl. azt irjak, linux alatt runs out out the box

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8032) bzoley


bzoley
veterán

Meghozta a futár a N7-et, valahogy mégsem vagyok boldog. Mivel eszükbe sem jutott felhívni, persze, hogy senki nem volt itthon. Hétfőn talán összejön. Legjobb, hogy még ha itthon is lettem volna, nem adta volna oda a futár, mert nem nekem szól. A DHL-es csomagjaimat bezzeg bárkivel át tudom vetetni.
T-Home-ra nem panaszkodhatok, kedden rendeltem, ma akár meg is kaphattam volna.

(#8033) hallerlaller válasza assemble (#8007) üzenetére


hallerlaller
addikt

Tud teljes képernyő módot?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8034) ssspr válasza hallerlaller (#8033) üzenetére


ssspr
csendes tag

Nem... Ez sem.

(#8035) assemble válasza ssspr (#8034) üzenetére


assemble
addikt

Azt en sem talaltam, sztem inkabb belul fejlodott a cucc, gyorsabb JS motor van benne, meg ilyenek.

(#8036) hallerlaller válasza ssspr (#8034) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ehh, erre nem mondok semmit inkább.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8037) fermacht1994


fermacht1994
aktív tag

Valaki tudna nekem leírást készíteni magyarul? Megköszönném :$ :) [link]

Feri

(#8038) ssspr válasza hallerlaller (#8036) üzenetére


ssspr
csendes tag

:D én is így érzek :D

(#8039) ssspr válasza assemble (#8035) üzenetére


ssspr
csendes tag

Engem csak az zavar, hogy a világ legcsúnyább browsere, a Naked browser sokkal gyorsabb, kevesebb adatot használ, megy rajta a java, és még fullscreent is tud. A chrome meg... Egyedül a szinkronizálás miatt szeretem.

(#8040) alacka válasza hallerlaller (#8033) üzenetére


alacka
tag

Mintha Syl ajanlotta GMD GestureControl ★ root teljesképernyős üzemet is tudna.

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8041) ssspr válasza alacka (#8040) üzenetére


ssspr
csendes tag

De a chrome otthagy egy vastag kereső és navigation bar-t akkor is... Csak az alsó gombok és a notifbart lehet eltűntetni

(#8042) assemble válasza ssspr (#8039) üzenetére


assemble
addikt

A Chrome viszonylag tenyleg lassu, bar pl JS teljesitmenyben ez az uj beta valoszinuleg a leggyorsabbak kozott van. Java tuti hogy nem megy semmilyen masik bongeszoben sem mobilon, JavaScript meg mindenhol megy nagyon reg, szoval itt nem tudom mire gondoltal.

(#8043) alacka válasza ssspr (#8041) üzenetére


alacka
tag

Jóvanna! :-)

Egész érzékenynek tűnik a wifi vevője! Nem tud valaki egy wifivadász progit, ami pittyen útközben, ha nyílt wifit talál? Netán térképbe is bejegyzi?

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8044) ssspr válasza assemble (#8042) üzenetére


ssspr
csendes tag

Java... Hülye vagyok :D flash. Arra gondoltam, hogy a chrome nem támogatja, és soha nem is fogja.

(#8045) Nhorbee válasza ssspr (#8044) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Az adobe szüntette meg a támogatást androidra. De el lehet még érni a flash 11.1-et talán és maxthon-nal pl vígan megy a flash.

(#8046) balazs1979 válasza bzoley (#8032) üzenetére


balazs1979
csendes tag

Nalunk is ez volt. 3x lett elmondva, hogy nem otthonra kerjuk, hanem mas cimre, de mindig azt mondtak, hogy majd hivnak a futarcegtol. Erre egyik nap este ott volt a GLS cetlije, hogy nem volt otthon senki. Mindenesetre ma megjott, a GLS hozta, Az atadasi bizonylaton (ami benne volt a csomagban) meg DHL van irva atadonak :) Ja, es vegig ugy volt, hogy a szuperszerviz hozza ki. Szerintem ezek egymas alvallalkozoi...

(#8047) fatty válasza fatty (#7951) üzenetére


fatty
aktív tag

Kicsit atvarialtam, es okositottam (kepernyo ki/be kapcsolas) az allvanyt. Meg most sem szazas, de alakul.
video

(#8048) Pow válasza alacka (#8024) üzenetére


Pow
tag

Nagy valószínűséggel nem fog működni, mert az otg kábel mikro usb bekötése nem egyezik meg a gyárival,ill. egyéb usb-mikro usb kábellel se lesz jó ...

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#8049) dombila válasza fatty (#8047) üzenetére


dombila
senior tag

ez nagyon brutál :C

(#8050) rolii21 válasza fatty (#8047) üzenetére


rolii21
aktív tag

Elég ötletes, le a kalappal:R

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.