Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) csabám válasza Balinov (#8281) üzenetére


csabám
addikt

Sajnos nem, mivel pont az lenne a lényeg, hogy több legyen mint 7 - re legyél feliratkozva (7 db topik fér egy "oldalra", aztán görgetni kell). De ha esetleg megtennéd, hogy feliratkozol pár darabra még és megnéznéd, hogy nálad is csak tölti vagy meg is jeleníti, akkor az nagyon megköszönném. . . :B Igazából bármilyen megteszi, nem kell xda - nak lennie.

fermacht1994: Egy jó szerkesztés gombot nyomhatnál 5 percen belül :U

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8302) nextman válasza Daralo:) (#8279) üzenetére


nextman
aktív tag

Hello,

Felesleges oda bevinned.
Itt tudsz formanyomtatvanyt tolteni.
[link]
Aztan jon a DHL es viszi Brno-ba.
Az enyemet tegnap vittek a kov. utvonalon:)

Kedd, Január 15, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
12 Kézbesítés folyamatban BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 10:30

11 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 08:58

10 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BRATISLAVA - SLOVAKIA BRATISLAVA - SLOVAKIA 07:04

9 feladó állomáson feldolgozva BRATISLAVA - SLOVAKIA BRATISLAVA - SLOVAKIA 06:39

8 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BRATISLAVA - SLOVAKIA BRATISLAVA - SLOVAKIA 06:27

7 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 04:10

Hétfő, Január 14, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
6 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 23:42

5 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 23:21

4 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 21:51

3 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 21:49

2 feladó állomáson feldolgozva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 18:07

1 Küldemény felvéve BUDAPEST - HUNGARY 14:54

De legalabb ejjel is dolgoznak:)

(#8303) alacka válasza nextman (#8302) üzenetére


alacka
tag

A tied min vérzett el?

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8304) nextman válasza alacka (#8303) üzenetére


nextman
aktív tag

Leejtettem es betorott picit az arca.

(#8305) alacka válasza nextman (#8304) üzenetére


alacka
tag

:( tokostol? mennyi idős?

Más!
Dokumentumok, táblázatok (egyszerű alap összefüggések + szumma) cipelésére, belejavításához kellene valami olcsó 20 ezer körüli 7 colos MEGBÍZHATÓ tablet.
Hátha valaki belefutott a Nexus elötti böngészésekbe, netán volt is neki.
Tudnátok hamar hamar valamit javasolni?

... juteszembe! még excel word dokumentumokat ki sem próbáltam!!!
Office bárhány?
Köszi elöre is.

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8306) fatty


fatty
aktív tag

Asus oldalan fent van a dokkoló. Nehany helyen mar elerheto, 40$: excaliberpc.com, bhphotovideo.com

(#8307) nextman válasza alacka (#8305) üzenetére


nextman
aktív tag

Sajnos kivettem a tokbol, mert rosszfajta volt, es kenyelmetlen volt a tokban kezelni.
Megerte volna jobb tokot venni...

Amugy novemberi, es USA-ban vettem, igy lehet nem panaszkodhatok, mert nekem valszeg. olcsobb volt, mint a legtobb forumozonak.

(#8308) dombila válasza fatty (#8306) üzenetére


dombila
senior tag

Nem nagyon látom értelmét ennek a dock-nak. Kevés kimenete van, és ha tokban tartom a tabletet, akkor mindig ki kell venni ha dokolni akarom ill. vissza kell tenni utána... :F

(#8309) alacka válasza fatty (#8306) üzenetére


alacka
tag

Ó én rögtön beleszerettem a dockba amint értesültem róla, ellenben le is tettem róla, szintén a tokos hurcibálás miatt. Pedig ha valaki nem szereti az usb dugdosas, meg mikrokapcsolózást az én vagyok!
Juteszembe shutdown app? :)

Visszatérve: olyan bizgentyű kellene ami tokostól csatlakoztatható a POGO érintkezőkre!
Ha tudnám a kapcsolási rajzot...

Számottevően növeli a hatékonyságot egy 5 méteres antennakábel a TPLink wifi egyik antennájához?
Tán a lakás végében is lenne jelem?

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8310) Syl válasza alacka (#8309) üzenetére


Syl
nagyúr

Shutdown app?
Én soha nem állítom le, egyik tabletet sem. :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8311) dejaris


dejaris
addikt

Billentyuzetet keszithetnenek a pogo csatlakozohozO:-)

(#8312) alacka válasza Syl (#8310) üzenetére


alacka
tag

Egyiket seeeem? :)) Tabletkereskedő vagy? Hány feltöltést is bír az akksi? :)
Én még a fényerőt is leveszem, hogy hunyorogva alig látni. :)

Ha valakinek akad egy eldobható dockja gondoljon rám!

Dejaris. Meg szivargyújtót! Asszem láttam már dockolós billentyűt vhol.

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8313) Skynet258 válasza alacka (#8312) üzenetére


Skynet258
veterán

Valóban nem szokás leállítani ezeket, szerintem az itt lévők 99.9%-a nem szokta - max heti egy restart. De leállítani... minek? ;)

https://geekpulse.hu

(#8314) sto1911


sto1911
veterán

Tegnap a GLBenchmark-al lemertem az akkuidot: 1:19 percig futott a 60fps-es teszt, maximalis fenyerovel, ezalatt 35%-nyi akkut hasznalt fel. Ebbol kb. 3:40 percnyi akkuidot saccoltam, ami megfelelo ilyen hasznalat mellett :) Wifi es szinkronizacio vegig be volt kapcsolva.

(#8315) Hegasus


Hegasus
senior tag

Hogyha nyitvan a bootloader és véletlenül meghalna a tablet (se ki se be) akkor gondolom szervizben megállapítják hogy nyitva volt és annyi a garanciának is ugye?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8316) Syl válasza alacka (#8312) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem vagyok tablet-kereskedő :D
Két gépem van: egy Samsung Galaxy Tab 8.9 3G (ICS 4.0.4) és egy Nexus 7 (JB 4.2.1).
És hidd el, nem igénylik a shutdown-t. Restart is csak pár hetente van.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8317) dejaris válasza alacka (#8312) üzenetére


dejaris
addikt

Aaa, csak 10-eshez pletykaljak:-(

(#8318) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Sziasztok!
Rendelt már valaki asus shopból? Mennyi idő kb mire kihozzák a rendelt terméket? Eddig három infot találtam szállításra vonatkozóan. 1. 14 nap (gondolom ha nincs raktáron), 2. A rendelés végén azt írják, hogy a raktáron levő áruk szállítása 24h, 3. GYIK-ben 3-5 nap a standard.

(#8319) zolij válasza Nhorbee (#8318) üzenetére


zolij
tag

Én a nexus 7 tokját rendeltem anno tőlük. Bár a magyar oldalon rendeltem, de Hollandiából hozta az UPS, így kb. egy hét volt mire meghozták.

(#8320) Nhorbee válasza zolij (#8319) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Legalább valami támpont. :) Én is azt rendeltem. Köszi a választ!

Szerk.: Apropó, ha már tok. Mi a véleményed a Travel Cover-ről? Meg vagy vele elégedve?

[ Szerkesztve ]

(#8321) njnl válasza tupijani (#8200) üzenetére


njnl
aktív tag

Sziasztok!
Egyszerűen túl sok a hozzászólás és esélyem sincs kiszűrni a nekem való információt.. :((( .
Szeretnék egy Nexus 7 3G-t és tudnátok linkelni hsz-t ami a véleményetekről szól (gondolom a hsz írói előbb megtalálják mint én... ) :U

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#8322) fatty válasza Nhorbee (#8320) üzenetére


fatty
aktív tag

Nekem is travel cover van a gepen. Hatrany annyi, hogy nem "smart", es nem lehet allvanyt hajtogatni belole.

(#8323) Nhorbee válasza fatty (#8322) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Az nem akkora probléma. Majd én is összelegózok valamit. :D

(#8324) fatty válasza Nhorbee (#8323) üzenetére


fatty
aktív tag

En most probalom motorizalni az allvanyt :)
A tok okositasahoz mar rendeltem vekony magnest, remelem hamar ideer.

(#8325) sto1911 válasza njnl (#8321) üzenetére


sto1911
veterán

A kereso meg a hsz-iroknal is gyorsabb: jobb felul beirod, hogy 3g vagy cellular es megkapod, mait keresel.

(#8326) Blue@X


Blue@X
senior tag

Nincs valakinek az ASUS shopba 20%-os kuponja, mert mikor beregisztráltam a Nexus 7-t kaptam e-mailben, de az meg azóta elveszett....

(#8327) Skynet258 válasza njnl (#8321) üzenetére


Skynet258
veterán

Esélytelen, hogy amit mi itt összeírkáltunk a hónapok alatt, majd emlékszünk rá, mikor és hol volt... :D

Olvass teszteket, itt az enyém pl. vagy itt leírtam hogy használom én a Nexus 7-est.
Másrészről ha van 1-2 órád, akkor pörgesd át a topikot, tényleg az a legjobb. :K

Mod: mondjuk ha specifikusan a 3G-s változet érdekel, akkor az én linkjeimet meg se nyisd, mert a sima verzióról szólnak. :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#8328) assemble


assemble
addikt

Aki gariztatotta mar a cuccot, meg tudja mondani hogy eleg-e a dobozaba beletenni a tablat (es ok majd becsomagoljak ha jonnek erte) vagy nekem kene becsomagolni a dobozt valami "posta-kompatibilis" csomagolasba? :)

(#8329) Skynet258 válasza assemble (#8328) üzenetére


Skynet258
veterán

Egy kolléga itt leírta. ;)

https://geekpulse.hu

(#8330) assemble válasza Skynet258 (#8329) üzenetére


assemble
addikt

Thx!

(#8331) -Gerzson- válasza Blue@X (#8326) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Hol lehet regisztrálni és mire jó? :K

(#8332) wmitty válasza wmitty (#8269) üzenetére


wmitty
csendes tag

Korábban tanácsot kértem a külső billentyűzet csatlakoztatási problémáit illetően.
Hogy ne nézzen senki hülyének:
a kérdésem természetesen értelmes, csak a "wifi" szót kell a helyes "bluetooth" kifejezésre kicserélni a szövegemben ;)

Köszönöm a választ a felismerési idő hosszabbítása tárgyában - mindjárt kipróbálom. (Jelenleg két perc.)
Ha nem lesz elég - akkor újra jövök.

(#8333) wmitty válasza wmitty (#8332) üzenetére


wmitty
csendes tag

Nos, a láthatósági időt felvittem egy órára.
Töltőre rakom a billentyűzetet (biztos, ami biztos, bár már napokat töltöttem), átváltom a bekapcsológombot - egy másodpercre felvillan a kék led -, majd lenyomom a Pair Buttont, valamint a tableten az "Eszközök keresését". Hiába. Lefut a keresés, 10-20 másodperc, és nem ad ki semmilyen találatot.
Próbáltam úgy is, hogy csak egy picit lenyomom a buttont, meg úgy is, hogy végig nyomva tartom. Se így, se úgy.

Hálás volnék további észrevételekért.

(#8334) bzoley


bzoley
veterán

Végre megérkezett a Nexus 7-em:)
Lassan elkezdem belakni. Kész szerencse, hogy előre művelődtem a témában, most egy részét dobhatom a kukába. Lelkileg rákészültem, hogy trükközni kell, hogy elforduljon a kijelző, legalább is a korábbi postok alapján. Ezzel szemben simán megy fektetve is.
Azért kicsit gáz a gyártóra nézve, hogy ennyi pénzért(teljes árat nézve) egy otg madzag nem fért a dobozba, miközben egy töredék árú Concorde-nál ez természetes.
Az majd menet közben kiderül, mennyire tudom majd hasznát venni, még szokjk egymást. Aztán idővel mehet a végleges helyére.

(#8335) vASalo


vASalo
tag

Szóba került már párszor az alábbi billentyűzet, nekem ilyen van.
Két dologra szeretném felhívni a figyelmet, ha valaki ilyet választana.
- Magyar kiosztás használata esetén nincs "0" gomb.. :)
- Körmökkel kapcsolódik a készülékhez bezárt állapotban, ami koptatja idővel a nexust is.

[ Szerkesztve ]

(#8336) paramedic


paramedic
aktív tag

Szervusztok!

Tudom, hogy feltétlenül ebbe a topikba tartozik a kérdésem, de itt olvasgatva jutott eszembe és N7-en fogom használni. ;]
Milyen ingyenes esetleg fizetős programokat ajánlotok .pptx fájlok olvasásához?
Amiket próbáltam, azok nem tudták maradéktalanul megjeleníteni azokat.
Mondjuk a Libre Office sem tudta.

Előre is köszönöm!

(#8337) bzoley


bzoley
veterán

Mi van olyankor, ha nem tudom bekapcsolni? Egy pillanatra felvillant egy akksi ikon, és ennyi.
Pedig több, mint félig volt.

(#8338) MrPetya19 válasza paramedic (#8336) üzenetére


MrPetya19
addikt

Kingsoft office

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#8339) njnl válasza vASalo (#8335) üzenetére


njnl
aktív tag

és ezt a dokkolót honnan szerezted be?

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#8340) njnl


njnl
aktív tag

sto1911
Skynet258
Köszönöm! ;)

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#8341) Otisz


Otisz
őstag

Ma visszakaptam a készülék árát.
Nem kezelte a SIM kártyát. 3 napon belül voltam, de nagyon nem akarták cserélni. Nem egy észlények dolgoznak ebben az E-dig***-ban. Meg nem is műszakiak.

A lényeg, hogy rendeltem UK-ből egy tokot hozzá, de már felesleges. Így ha valakinek megtetszik, akkor 5002 Ft volt.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#8342) Helmoras válasza Otisz (#8341) üzenetére


Helmoras
őstag

Miért nem veszel egy másikat ?:S

(#8343) vASalo válasza njnl (#8339) üzenetére


vASalo
tag

Nem dokkoló, csak egy bt billentyűzet.
Innen rendeltem.

(#8344) Otisz válasza Helmoras (#8342) üzenetére


Otisz
őstag

Ezek után már köszönöm, de nem. Áthajózok más vizekre ;]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#8345) zoiddani válasza bzoley (#8337) üzenetére


zoiddani
csendes tag

Próbáld meg feltölteni. Egyszer velem is megtörtént, hogy 60%-os akksival kikapcsoltam este (meg is vártam, hogy fekete legyen a képernyő), és másnap reggel nem akart bekapcsolni. Aztán kiderült, hogy valamilyen módon lemerült 0%-ra annyi idő alatt. Talán kikapcsolásnál már a képernyő lekapcsolása után egy végtelen ciklusba került, és az merítette le, mást nem tudok elképzelni :F

(#8346) Otisz válasza bzoley (#8337) üzenetére


Otisz
őstag

Kicsit részletesebben írd le, hogy mi is történt.
Félig volt, de mikor? Miután kikapcsoltad, mennyi idő múlva próbáltad bekapcsolni?

(OO[IIII][IIII]OO)

(#8347) GU-81M


GU-81M
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy olyan programot nekem, amivel a youtuberól a videót le lehet szedni, hogy aztán akár wifi mentes helyen is lehessen pl zenét hallgatni? Köszi előre is!

(#8348) bzoley


bzoley
veterán

Nem válaszként írom, mert több címzett is van.
Sikerült bekapcsolni. Egyik kombináció sem jött be, a bekapcs gombot nyomtam 10-20 másodpercig, aztán bejött a logó. Amúgy csak egy sima újraindítás lett volna.
Most kicsit tovább szivat a technika, akadozik a root, mert N-es Win8-on nem telepíthető driver, így egy szakadt laptopon, Vista-n próbálkozom, de egyelőre az is szenved újraindítás után a frissítéssel.
Külön jó műsorszám volt megtalálni az usb debugging menüpontot, mert azt sehol nem olvastam, hogy nincs ilyen, úgy kell előtrükközni.

(#8349) dombila válasza bzoley (#8348) üzenetére


dombila
senior tag

Így már én is jártam, hogy csak hosszú nyomásra lehetett bekapcsolni. Nem tudom milyen állapotba kerül ilyenkor a Nexus...
A developer menü az USB debugging-al a Toolkit Q&A-jában le van írva, de nem könnyű megtalálni.

Ha 3x gyorsan kattintotok az Android verzióra a tablet adataiban, ott is van meglepi... :K

[ Szerkesztve ]

(#8350) Syl válasza bzoley (#8348) üzenetére


Syl
nagyúr

Pedig azt még (úgy emlékszem) a mobilarena Jelly Bean 4.2 bemutatójában is leírták.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.