Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) wanezigy


wanezigy
csendes tag

Sziasztok nekem eztt a topicot ajanlottak a problemamra. Az volna a problemam hogy masodik tulaja vagyok egy 32gb-os htc flyernek es az elottem levo tulaj rottolta a keszuleket es custom romot is telepitett de viszontt ezaltal nem tudok belerakni sim kartyat mertt a keszulek azonnal lefagy es nem tud semmit csinalni sot a rootchecker pedig aztt erzekeli hogy a keszulek nincs rootolva pedig van superuserem is minden.
Elore koszonom a segitseget.

(#9852) tupijani válasza Skynet258 (#9846) üzenetére


tupijani
tag

És tényleg, NFS Shift fut. Nagy köszönet! :R

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#9853) Peet91 válasza turho (#9798) üzenetére


Peet91
aktív tag

Nem kell aggódni, én épp most update-elem, de előtte nekem is 2x-3x el kellett játszanom a keretrendszer tutujgatást, mire rájött hogy mégis van frissítés. Keretrendszer -> először törlöd az adatokat, aztán force close, aztán reboot. Nekem 3. ilyen mókolás után érzékelte az update-et.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#9854) Blue@X válasza yossarian14 (#9850) üzenetére


Blue@X
senior tag

A hátlapot nyugodtan leszedheted és újra felrakhatod, garanciavesztés vagy károkozás nem lesz belőle. Ha gyengült a WiFi akkor ott az antenna is kaphatot, mivel a jelerősség nincs összefüggésben a hátlappal.

(#9851) wanezigy: Nem tudom ki ajánlotta ezt a topicot, de rosszul tette. (amúgy rakd vissza a gyári ROM-ot, az mindig szokott segíteni mindenen)

[ Szerkesztve ]

(#9855) Mtomasz81 válasza Syl (#9849) üzenetére


Mtomasz81
tag

Mindkettőnél problémám van!

(#9856) yossarian14 válasza Blue@X (#9854) üzenetére


yossarian14
tag

Szerintem nem kapott, több helyen is olvastam, hogy a hátlap visszapattintása után a wifi ismét kiváló lett.

Megpróbálom, remélem nálam is beválik.

Kösz a választ!

(#9857) Blue@X válasza yossarian14 (#9856) üzenetére


Blue@X
senior tag

Mondjuk ahogy az iFixit oldalán nézem tényleg nem egy egyszerű hátlap ahogy gondoltam, így lehet hogy segít:

(#9858) kovsol


kovsol
titán

mióta 4.2.2 van fent a marketből nem jönnek le a frissítések és új programokat se tudok telepíteni.

Hiba történ az információk szerverről való lekérése során.
[RPC:S-5:AEC-0]

May the Force be with you!

(#9859) Syl válasza Mtomasz81 (#9855) üzenetére


Syl
nagyúr

Mint írtam, javát nem ismerem, de a flash 1000% hogy megy a gépen/firefoxban.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9860) fatty válasza kovsol (#9858) üzenetére


fatty
aktív tag

Probald meg hatha: beallitasok / alkalmazasok / osszes / Google Play Aruhaz / adatok torlese

(#9861) yossarian14 válasza Blue@X (#9857) üzenetére


yossarian14
tag

Elvégeztem a műveletet :) Kicsit megijedtem, mikor bekapcsolt a gép miután leszedtem a hátlapot, de aztán sikerült hibamentesen visszatenni, és így újra látom a ház összes wifijét :)

(#9862) kovsol válasza fatty (#9860) üzenetére


kovsol
titán

nem segített, toltam egy újraindítást is a készüléken utána pedig.

May the Force be with you!

(#9863) Blue@X válasza yossarian14 (#9861) üzenetére


Blue@X
senior tag

Na ez örvendetes, akkor ezek szerint mégis van valami plusz "antenna" a hátlapban...

(#9864) kovsol válasza kovsol (#9862) üzenetére


kovsol
titán

a google fiók törlése és újra megadása után elkezdte most letölteni a frissítéseket már.

May the Force be with you!

(#9865) #59070464


#59070464
törölt tag

Nem tud valaki ParanoidAndroid 3.00-hoz (Jelly Bean 4.2.2) Battery Circle Mod-t? Lehetőség szerint ne CWM, hanem TWRP-s legyen. XDA-n lévő VRTHEME mod-al sajna nem működik. Attól tartok nincs ilyen, de egy kérdést megért.

(#9866) grecki


grecki
csendes tag

nekem egy hete meghalt a kicsike - biztos nem szerette a hegyi levegőt. :)

szóval, kiderül milyen az asus/edigital szervízelés. valakinek tapasztalatok?

(#9867) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Aki Windows 8-on használja a Toolkitet, az legyen szíves keressen meg privátban, mert nem működik ez a szutyok és kéne egy kis segítség. :/

Köszi előre is!

(#9868) Balinov


Balinov
félisten

paranoid3+ franco kernel fennvan, koszonom a segitseget. igy 2 ora alatt tetszik. erdemes a nightly buildeket probalni, vagy jobb a stable?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9869) Dzsuri89 válasza Dzsuri89 (#9867) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Tárgytalan!

(#9870) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Mától én is boldog tulaja vagyok egy ilyen nagyszerű, sokoldalú vágódeszkának. :B
Rögtön fel is ajánlotta, hogy szeretne 4.2.2-re frissülni. Ezt én is szeretném, csak kérdés, hogy a legújabb szoftvernek a root-olása, bootloader nyitása megoldott-e már esetleg?
Előre is köszönöm.

(#9871) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Valaki legyen szíves segíteni, mert már a hajamat tépem!!!!!!!!!!!!!

Sikerült elérnem, hogy Windows 8 alatt felismerje rendesen a tabletet a gép. Be tudtam ADB módba rakni, hibátlanul felment rá a 4.2.2. Meg akartam rootolni után, de előtte itt is ADB-be kell rakni az eszközt, majd ezt kapom --> error: device offline

Ez a mitől van? Mi a megoldás? :/

[ Szerkesztve ]

(#9872) Dzsuri89 válasza Dzsuri89 (#9871) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ezt is megoldottam! :D

(#9873) BigBlackDog válasza BigBlackDog (#9870) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ahogy látom, nálam gyárilag nyitva volt a bootloader. Pedig ott vágták át előttem a szalagot, csont új készülék(nek tűnik ;] ).

(#9874) #59070464 válasza Balinov (#9868) üzenetére


#59070464
törölt tag

Nightly.

(#9875) Balinov válasza #59070464 (#9874) üzenetére


Balinov
félisten

:R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9876) alacka válasza Dzsuri89 (#9872) üzenetére


alacka
tag

Aztán hogyan? Okulásul.

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#9877) BigBlackDog válasza BigBlackDog (#9870) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Tárgytalan, 4.2.2 fent van, bootloader nyitva, root, twrp kész. :)

[ Szerkesztve ]

(#9878) Dzsuri89 válasza alacka (#9876) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Kézzel kellett ADB-be rakni, aztán a root elindult.
Megnéztem "poénból", hogy a művelet után berakja-e a Toolkit ADB-be, de ugyan úgy szar... :D

(#9879) Xmodule


Xmodule
őstag

Hali. Nekem is megjött az üzenetet hogy lehet telepíteni a 4.2.2 öt. Nekem most rootolva van. Titanium backup programban rá nyomtam hogy backup all user apps. Most mi a teendő hogy frissítse és utanna megint rootolva legyen? Nekem a root csak azért kell hogy reklámokat ne mutassa. Köszi.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#9880) fatty válasza Xmodule (#9879) üzenetére


fatty
aktív tag

Ota rootkeeper telepit, klikk a protect root-ra, frissit 4.2.2-re, rootkeeper elindit, klikk root visszaallitas

(#9881) Xmodule válasza fatty (#9880) üzenetére


Xmodule
őstag

Köszi es ezutan ugye mehet vissza minden titanium backupbol? Vagy erdemes elötte vagy a frissites utan nyomni egy gyari vissza allitast?

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#9882) fatty válasza Xmodule (#9881) üzenetére


fatty
aktív tag

Elvileg megmradt minden, nem torol semmit, ezert visszaallitani sem kell. Egyedul a CWM-et, vagy TWRP-t kell ujra rakni, ha hasznalsz recovery-t.
En csak felraktam a 4.2.2-t es hasznalom tovabb, minden megy mint elotte.

(#9883) Xmodule válasza fatty (#9882) üzenetére


Xmodule
őstag

Recoveryt nem hasznalok. Okes köszi. Mindjart kiprobalom csak most töltöm.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#9884) fatty válasza Xmodule (#9883) üzenetére


fatty
aktív tag

Toltes kozben 20%-nal ROM-ot is szoktam cserelni :)

(#9885) -Gerzson- válasza fatty (#9884) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Addig jár a korsó a kútra..... :K

(#9886) fatty válasza -Gerzson- (#9885) üzenetére


fatty
aktív tag

Veszelyesen elek :)
Mas: Baratomeknak rendeltenm egy Point Of View HDMI Smart TV-t (egy ideig 37"-os tabletem volt), amihez adnak egy mini billentyuzetet. N7 is siman felismeri OTG-n keresztul. Jobb oldalon az a logo ize a POV.


[ Szerkesztve ]

(#9887) thomikaf1 válasza fatty (#9886) üzenetére


thomikaf1
tag

A tv-re hogyan tudtad rakotni? En ugy olvastam, h nem tamogatja ezt a lehetoseget...

(#9888) Dolphine


Dolphine
addikt

A 4.2.2 nekem is végre települt, igaz a keretrendszerrel trükközni kellett! :DDD
Érdekes, hogy utána kiírta, hogy letöltött egy csomó dokumentumot, ami már elvileg a gépen van. Vajon miért lehetett ez? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#9889) fatty válasza thomikaf1 (#9887) üzenetére


fatty
aktív tag

Nem a nexus van rakotve, hanem a HDMI Smart TV Androidos kutyu, azon is JB fut, igaz csak 4.1-es

(#9890) thomikaf1 válasza fatty (#9889) üzenetére


thomikaf1
tag

Ja ertem :D mar egesz megorultem, h meg lehet valahogy oldani :DD

(#9891) Dolphine válasza fatty (#9889) üzenetére


Dolphine
addikt

Lehet, hogy elvetemült kérdés, de WiFi-n keresztül tudod a Nexus 7-el vezérelni ezt a kütyüt? Vagy streamelni rá a videót egyebeket?

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#9892) fatty válasza Dolphine (#9891) üzenetére


fatty
aktív tag

Mar nincs nalam, de majd valamikor kolcson kerem, es kiprobalom, meg par benchmarkot is raszabaditok. Androidos ugyhogy valoszinu megoldhato a dolog. 720p mkv, avi nem volt neki problema.

(#9893) Drachoo válasza fatty (#9886) üzenetére


Drachoo
senior tag

Szia!

Én a múltkor egy sima, mezei pc billentyűt toltam rá, az is ment szépen. Már azon filózom, hogy milyen billentyűt kéne szerezni a tabhoz. Valami pici, hordozható kéne. :DD

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#9894) FeRkE


FeRkE
őstag

Miracasthoz telefon oldalról mi kell? Elég, ha tudja a telefon a Wifi driectet, tehát a Nexus is alkalmas?

(#9895) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Milyen launchert használtok?

(#9896) Syl válasza BigBlackDog (#9895) üzenetére


Syl
nagyúr

Stock.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9897) #59070464 válasza BigBlackDog (#9895) üzenetére


#59070464
törölt tag

Apex Pro.

(#9898) fatty válasza BigBlackDog (#9895) üzenetére


fatty
aktív tag

Nova Prime

[ Szerkesztve ]

(#9899) Xmodule válasza BigBlackDog (#9895) üzenetére


Xmodule
őstag

Gyárit én is. Btw sikerült a frissités 4.2.2 -re. Megmaradt minden.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#9900) BigBlackDog válasza Xmodule (#9899) üzenetére


BigBlackDog
veterán

És gyáriból valahogy el lehet tüntetni a google search kezdőképernyőn lévő "widget"-jét?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.