Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Kaminski válasza fatty (#8047) üzenetére


Kaminski
tag

Szerintem védesd le, beszéld meg a legóval és áruld az ebayen! Vinni fogják mint a cukrot!

[ Szerkesztve ]

Honor 8

(#8052) Pow válasza fatty (#8047) üzenetére


Pow
tag

Nagyon jó! Mehet szériába :DD Mágnessel nyitja? :Y

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#8053) Syl válasza ssspr (#8041) üzenetére


Syl
nagyúr

És melyik böngésző használja ki a teljes képernyőt?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8054) lapa válasza fatty (#8047) üzenetére


lapa
veterán

hasznos jószág. az alsó gombicsekek hogy működnek? abból nem túl sokat értek.

(#8055) fatty válasza Syl (#8053) üzenetére


fatty
aktív tag

Dolphin kihasznalja a teljes kepernyot, persze az also navbar-t mas progival kell kikapcsolni.

Pow, Lapa: magnessel mukodik a kapcsolas.

(#8056) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Ma alig tudtam bekapcsolni a tabletet.

Tegnap este töltőre raktam 30%-on. Ez egy 1A-es BlackBerry telefon töltő, jó hosszú kábellel. (ha egész éjjel töltöm akkor ezt a töltőt használom a saját 2A-es helyett)

Ma délután levettem a töltőről és próbálom bekapcsolni. Nem megy.... víz kiver... :(
Nyomom hosszan, röviden vagy 10-szer de nem megy.
Visszadugom a töltőre, hogy a kijelzőn megjelenik-e az akku ikon. Nem... :W

Utána eszembe jut, hogy power+ V UP, de az sem megy majd power + V DOWN és egyszer csak megjeleneki a Gogli felirat :))
Miután bekapcsolódott, 100%-os töltöttséget jelez

Mi a fene volt ez? Ez már az UFO figyelés kategóriája....

(#8057) ssspr válasza Syl (#8053) üzenetére


ssspr
csendes tag

Én a boat és a Naked browsert használom felváltva, amíg ki nem derítem, melyik a gyorsabb. Mindkettőben van fullscreen mód, a notification bart eltüntetik. Az alsót meg gmd-vel egy mozdulat. Ezt hiányolom a chromból, ott még így is egy csomó helyet foglalnak a tabok.

(#8058) zsírsámán válasza fatty (#8047) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Kegyetlen jó lett, főleg, hogy még a képernyőzrat is sikerült megoldani! :C

(#8059) Dolphine válasza -Gerzson- (#8056) üzenetére


Dolphine
addikt

Most lehet, hogy hülyeség, de nem az 1A-es töltést nem kedvelte? :F
Apropó, ha már 1A. Gondolkodott már valaki ilyen(ek)en? Van értelmük?
[link]
[link]

fatty
Az a tartó valami állat! :Y :C

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#8060) gps76 válasza Dolphine (#8059) üzenetére


gps76
őstag

Én egy Sony telefon 850 mA-es töltőjével töltöm este,simán feltölti.
Az akkus táp meg minek,bírja így is elég jól.

(#8061) fatty válasza Dolphine (#8059) üzenetére


fatty
aktív tag

En is 850mAh toltovel toltom, 10-100%-ig kb 5ora. Probaltam hosszu usb kabellel is akkor mar keves volt neki, tapon logva hasznalat kozben is csokkent az akku. Kulso akkum van egy, de meg N7-hez nem hasznaltam.

mindenki: koszi,
Kovetkezo projekt a mindstorms vezerelt allvany.

(#8062) -Gerzson- válasza Dolphine (#8059) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

karácsony óta sokszor használtam azt a töltő (mert hosszú a kábele)
A DEFY-m napi töltéséhez is azt használom, úgyhogy nem rossz

(#8063) fatty


fatty
aktív tag

Nalatok sem megy a youtube a bongeszobe? Chrome is flash-re panaszkodik. Miert nem html5-on megy?
N7 dokkolorol keszult videot akartam megnezni...
Regebben mintha ment volna, vagy keverem valamivel.

(#8064) lapa válasza fatty (#8061) üzenetére


lapa
veterán

ha megengeded megihlettél. összetákoltam egy egészen egyszerű verziót, amit pár alkatrészből el lehet követni. nyilván a mágnes opcionális.

(#8065) dombila válasza fatty (#8063) üzenetére


dombila
senior tag

Nekem megy Chrome-ban

De a Firefox már nem beágyazva játssza, hanem elindítja a Youtube-ot.

[ Szerkesztve ]

(#8066) MaNR


MaNR
tag

Sziasztok!
Látom szóba jöttek a töltő.Ezzel kapcsolatban azt szeretném kérdezni milyen töltőt javasoltok a töltéshez? Többen más töltőt használnak hosszabb idejű töltés esetén. Ez miért van?
Köszi a segítséget!

(#8067) fatty válasza dombila (#8065) üzenetére


fatty
aktív tag

Tenyleg mobil youtube-on megy nekem is, rendes webes verziot probaltam, koszi. Kozben ratalaltam miert is nem megy mind:
Hirdetésekkel rendelkező videók nem támogatottak (a Flash lejátszóban játszhatók le)

Lapa: nagy kiralysag, legozni jo :-)
MaNR: en csak azert hasznalok kisebb toltot, mert az eredeti meg nem jutott el hozzam

(#8068) alacka válasza fatty (#8063) üzenetére


alacka
tag

Fatty a lego állvány remek, chrome nekem is viszi.
Ellenben rájöttem, hogy mégsem jó nekem a dokkoló, pedig egyedüli üdvözítő megoldás a dugaszolás elkerülésére. Rendszeresen hurcibálom bőrtokjában a ketyerét, s nem valószínű, hogy a pogo tüskék elérik, ill. tokkal együtt tuti nem fér bele.
Csupán egy berhelt pogo csatlakozó kellene, amit rácuppantanék az érzékelőire.
Bekötési rajz?

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8069) dombila válasza ssspr (#8057) üzenetére


dombila
senior tag

Ez a Naked browser tényleg nagyon jó. Minimal gui, full screen.

(#8070) alacka


alacka
tag

Live prezentációnak lehetséges módja:
N7 - wifi usb stick + PC + projector. valamilyen VNC progikkal?
Netán egyéb? Micro USB-n keresztül?
Nincs wifi háló a közelben, csak vezetékes.

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8071) tyll30 válasza fatty (#8047) üzenetére


tyll30
tag

Nagyon pihent vagy !!! :)) :))
Nagyon jóóóóó !!! :C

[ Szerkesztve ]

(#8072) tvamos válasza Dolphine (#8059) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem van, de eleg maceras hasznalni...
De azert van, hogy eloveszem.
// meg perszesok masnak is van, rajram kivul. :)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#8073) Crytek


Crytek
veterán

Hogyan lehetne egyszerre több programot futtatni? Mármint pl a youtubon belül vagyok hallgatom a zenét de ha átlépek a böngészőbe akkor ne álljon le a zene?

Ha van erre megoldás mit kell állítani és hol?

Next PC Upgrade: 2022

(#8074) 56k válasza fatty (#7951) üzenetére


56k
tag

Ezen jót mulattam. Grat hozzá, ötletes. :R

LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X,11,12 mini, 12 Pro MAX, 12 Pro MAX, 13 Pro MAX

(#8075) MrPetya19 válasza Crytek (#8073) üzenetére


MrPetya19
addikt

PVSTAR+ v. floating browser flux.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#8076) alacka válasza Crytek (#8073) üzenetére


alacka
tag

Vikingarc javasolta PVSTAR+ app kiváló erre.
Petyadegyors :-)

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8077) Crytek válasza alacka (#8076) üzenetére


Crytek
veterán

Kiprobáltam őket nem jönnek be akkor youtube nem lesz netezés közben jó lesz a winamp is. Azt hittem azért fejlődik valamit az andoid is de hát nem. A másik olyan dolog ami miatt tűzzel irtanám az androidot hogy már ezer éve piacon van és egy szaros játéknak a telepítési útvonalát nem lehet megadni.

Next PC Upgrade: 2022

(#8078) alacka válasza Crytek (#8077) üzenetére


alacka
tag

Miért nem? Korrektül megy a háttérben, ezt hallgatom tabletezés közben.
(BB King koncert)

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8079) sto1911 válasza Crytek (#8077) üzenetére


sto1911
veterán

Lol, minek neked a telepitesi utvonalat megadni?

A Tunein radiot probald meg ki, az fut a hatterben, a Yt-ot nem erre talaltak ki.

(#8080) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Szép napot!
Van olyan cpu info app, amely kijelzi az 5. Power saver magot? Illetve ez a mag mikor aktív? Csak ha használaton kívül van az eszköz vagy minden kis számítási teljesítményt igénylő tevékenység esetében?

(#8081) Syl válasza sto1911 (#8079) üzenetére


Syl
nagyúr

minek neked a telepitesi utvonalat megadni?

Ez valami vindózos beidegződés :)
Nem mintha WP-ben vagy IOS-ben meg lehetne adni.

a Yt-ot nem erre talaltak ki

Nem értem, egy videólejátszó app-tól miért várják el, hogy a háttérben fusson :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8082) Crytek válasza sto1911 (#8079) üzenetére


Crytek
veterán

Azért mert nem 3játékkal akarok játszani és a belső tárhely pl telefonon vagy kisebb tárhelyel rendelkező gépeken nem igen sok. Amikor ilyen 2gb-os játékok vannak azért illene megirniuk ugy a porgramot hogy egyből SD kártyára tegye vagy kérdezzen rá.

"Nem értem, egy videólejátszó app-tól miért várják el, hogy a háttérben fusson "

PC-n 30 fület megnyitok neked amibe különféle youtube klipp megy és egyszerre szólnak miközben és böngészek akár 4 különféle böngészőben.

Ettől a szartól is elvártam volna, de sajnos ezekszerint sokat gondoltam.
Ezer millió cpu mag meg minden szar az kell bele ,de hogy értelmes fejlesztés is történjen oda már ész kéne ami nekik meg nem igen van!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#8083) sto1911 válasza Crytek (#8082) üzenetére


sto1911
veterán

Siman at lehet tenni memoriakatyara, az nem az android hibaja, hogy nem egybol oda kerul, hanem a hanyag retek fejlesztoke. Egyebkent a 2GB-os jatekok egybol a kartyara mennek, nem ertem nalad miert nem.

Miert nem mesz el fejlesztonek a Google-hoz, ha ennyire vagod a temat?

(#8084) Crytek válasza sto1911 (#8083) üzenetére


Crytek
veterán

Én nem vágom a témát egy szóval nem írtam ilyet,csak alapvető dolgokat elvárok hogy hasonlóan kényelmes legyen a táblázás mint a számítógépen!

Next PC Upgrade: 2022

(#8085) alacka válasza Crytek (#8084) üzenetére


alacka
tag

Azért ezer appot fület ne várj el, a pvstar priman megy a hatterben. 2 bongeszo 9 ful, 4 app, s widgettel szorakozas.

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8086) sto1911 válasza Crytek (#8084) üzenetére


sto1911
veterán

A hozzaallassal van a gond: ez egy tablet, ami androidot futtat, tehat nem windows, ebbol adodoan vannak elteresek, ill. az osszes problemadra van app, vagy mas megoldas.

Nem kell am elso korben elkeseredni meg leszarozni, mert mas kicsit, mint amihez evek alatt hozzaszoktal.

(#8087) assemble válasza Crytek (#8077) üzenetére


assemble
addikt

Lol, az pedig egy pillanatra se zavarjon hogy pl az hogy a program akar-e a hatterben futni, csak a programon mulik, az Android maximalisan tamogatja ezt a kezdetektol. De azert fikazd csak tovabb fogalmatlanul, ne is zavartasd magad. :DDD

Tovabba azt javaslom hogy ha Android-on az zavar hogy nem lehet a telepitesi utvonalat kivalasztani (lol? Kozben pedig mielott SD kartyara akarnal telepiteni valamit, remelem tisztaban vagy vele, hogy az N7-ben ilyen nincs, es mivel minden adat egy kozos particiora megy, igy halalosan mindegy hogy mit hova telepitenel), akkor inkabb ne probalj ki mas mobil OS-eket, mert fel perc utan falhozvagnad oket.

[ Szerkesztve ]

(#8088) alacka válasza Crytek (#8084) üzenetére


alacka
tag

Mielőtt falhozvágnád inkább küldd el nekem.

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#8089) Dolphine


Dolphine
addikt

Egy pár érdekesség a Nexus 7/ASUS háza tájáról! :)
1. Egy érdekes koncepció! :)
[link]

2. Egy olcsó ASUS MeMo 7 :)
[link]

3. Ha jól értem megoldódhat a Nexus 7 + HDTV összekötése? Javítsatok ki ha tévedek!
[link]

4. Létezik 4.2.2 Android?
[link]

Hirtelen ennyit találtam! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#8090) tvamos válasza Crytek (#8084) üzenetére


tvamos
nagyúr

Fogd fel ugy, hogy azert kerul a felebe, mert fele annyit tud.
// Mondjuk majd' idegrohamot kapram a W8-tol, ahogy sz****t, ha drivert kell telepiteni...
Viszont ha nem lesz Silverlight, legkozelebb WP-s tablet lesz.
Az OK, hogy dolgozni nem, tudok a tabon, de 10 dologbol 3 Silverlightos, amit neznek.
// Vagy valami mas nyugje van... pl. Youtube kepes irogatni, hogy mobil eszkozrol :( .

Nekem fut egyszerre ket dolog Androidos eszkozon! Az egyik a telefonon, a masik a tableten. Sosem akadnak ossze! :))

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#8091) tybsen


tybsen
addikt

Meglevo galaxy S-em (ami eleg lassucska) lecserelesen agyalgatok egy ideje. De telefonnak meg utkozben valamit megnezni vegulis nem gaz a galaxy S, csak tartosan nem alkalmas, gyenge multitasking, kis kijelzo ugye, stb.

Van valaki még, aki szinten hasonloan uj es valami nagyobb kijelzos okostelefon vasarlasa helyett a meglevo regebbi telefonja melle egy n7-et vett? Mert igazabol varok a nexus 4-re, meg note 2 is szoba jott, de egyreszt varni kellene még ezekre mert egyik sincs keszleten, masreszt vegulis ugyis alapvetoen bongeszesre hasznalom napkozben meg sportolasnal, ugyhogy mivel eleg mobil ez a meret, gondoltam inkabb egy n7-et veszek 32 GB 3G kivitelben es megmarad telefonnak a galaxy S - ez egyreszt olcsobb megoldas is kicsit a nexus 4-nel, masreszt tartalomfogyasztasra idealisabb a nagyobb meret. Aztan kesobb ha tonkremegy a galaxy s (eddig eleg jol tartja magat), veszek valami egyszerubb telefont. Ipad mini ugyan jobban tetszik, de a meret kevesbe mobil nekem es az IOS zartsaga sem tetszene.

Mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

(#8092) ravebp válasza Crytek (#8084) üzenetére


ravebp
senior tag

Na kezdjük az elején.
Akkor ezek szerint minden szar, csak a windows nem?
Ebbe a vitába bele se menjünk...
2.
JOGOSAN merült fel a kérdés, hogy egy VIDEÓ(amit nézni szokás) lejátszótól miért várod, hogy menjen ha háttérben van?
Erre van a zenelejátszó (tudod hang video nélkül)
3.Ha már mindenképp ez a célod, ahelyett, hogy teleszarozod a forumot, használd a google(bár látom nem vagytok jóbarátok, így inkább a Binget javaslom) és használd KERESÉSRE!
Ha nem megy akkor meg szerényebben gyere ide, és hidd el segíteni fognak.Mert mindenre van megoldás, max te nem tudsz róla.

Rave

(#8093) Crytek válasza ravebp (#8092) üzenetére


Crytek
veterán

Mert én ha felmegyek youtubra akkor 90%-ban a hang miatt megyek oda nem a klipp miatt.

Next PC Upgrade: 2022

(#8094) dombila válasza tybsen (#8091) üzenetére


dombila
senior tag

Én is ezért vettem N7-et a HTC Desire-m mellé. Telefonnak meg jó, ráérek lecserélni, az N7 meg eléggé hordozható méretű.

(#8095) tybsen válasza Crytek (#8093) üzenetére


tybsen
addikt

Ez nalam is sokszor van igy egyebkent - engem az zavar (bar meg sosem vettem a faradsagot, h utananezzek), hogy ha kikapcsolom a kijelzot, megszakad a zene (video). Ami persze logikus, mivel video megoszto oldal, de jo lenne egy opcio, hogy kikapcsolt kijelzonel lejatssza a hangot. De mondom, meg sosem neztem utana, mindent meg lehet oldani, csak lusta voltam megnezni.

(#8094) dombila: koszi a valaszt! Igazabol a 3G-s verziot is csak azert vennem, hogy legyen ez a lehetoseg - aktualisan a telefonrol kapna netet meg itthon (meg ahol van) wifi, de gondoltam inkabb most adok kicsit tobbet a 3G verzioert, mintsem kesobb hianyozzon - lehet persze, h felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#8096) Magnat válasza tybsen (#8091) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

nekem ugyan nincs Nexus 7-em (csak a Crytek-show miatt jöttem át egy kicsit mulatni :) ), de az a tapasztalatom, h ha veszel egy tabit (főleg egy jól hordozható 7est), akkor az időd nagy részében úgyis azt fogod gyepálni, ráadásul a redundancia is biztonságot ad, szal én biztosan nem új telefont vennék.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#8097) tybsen válasza Magnat (#8096) üzenetére


tybsen
addikt

Neked is nagyon szepen koszonom a reakciot es a segitseget! :R

(#8098) Cyrin válasza tybsen (#8091) üzenetére


Cyrin
addikt

én ugyanígy voltam a defy-vel. mindent tud ami kell, kár lenne lecserélni, mellé inkább vettem ezt, és így olcsóbb is volt, és jobb is. itthon csak az n7-et használom, a többire meg bőven elég a defy.

(#8099) arnoka válasza Crytek (#8093) üzenetére


arnoka
tag

Próbáld ki a Popcorn playert. Kirakod kisablakba a sarokba és tudsz alatta böngészni. Nem is beszélve, hogy kikapcsolt kijelzővel is szól. :))

„Ahol hiányzik az értelem, ott a lárma foglalja el a helyét.”

(#8100) tybsen válasza Cyrin (#8098) üzenetére


tybsen
addikt

Na klassz, koszi. :) Akkor vagytok egy paran, akik inkabb hasonloan vasaroltatok. Megyek megnezem ma aztan meglatjuk. Koszonom Mindenkinek a segitseget! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.