Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) Balinov válasza lafaty80 (#9100) üzenetére


Balinov
félisten

team leaderem ma beteg, a kisebbik nagyfonokom maszkal erre sokat ma...amugy meg leszarom ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9102) lafaty80 válasza Balinov (#9101) üzenetére


lafaty80
őstag

Ohh, nálunk agyament ültetési rendet vezetett be a kedves főnököm, így most neki oldal ülök, nekem pedig háttal ül ő. Néha látom, néha érzem a tekintetét, de hát ez van, a kódolást nem tudom 8 órában csinálni..... ma is már jojózik a szemem a sok kvéri meg szkript láttán..... :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#9103) Integra válasza -Gerzson- (#9097) üzenetére


Integra
titán

igen, de ebben az esetben akkor is berántja az adataim. noha megkérdezi, hogy akarom e szinkronizálni.. nem, de pl gmail-ben megjelenik a fiókom. és ha azt kiválasztja, máris szinkronizálja. ez van, ez sajnos úgy tűnik, ilyen. most megy a két profil egymás mellett nagyon szépen és az alkalmazások is mindkét profilban.

amit viszont megkellene oldanom most, az az értesítések. azt szeretném, hogy csak az egyik profil adjon értesítéseket. tehát a sajátomban mondjuk leállítom az értesítéseket, igen ám, de akkor a telefonomon sem jönnek az értesítések, mert a profil azonos és a telefonom átveszi a tablet beállításait.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9104) Slukkica


Slukkica
őstag

Üdv mindenkinek :)
Hozzá jutottam egy ilyen szuper kütyühöz!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#9105) lafaty80 válasza Slukkica (#9104) üzenetére


lafaty80
őstag

Üdv itt :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#9106) alacka


alacka
tag

Hali!
Ha huzamosabb ideig lógok USB kábelen összekötve állandóan bontja a kapcsolatot még akkor is, mikor
másolások folynak. PC-ről böngészgetem a Sajátgép\Nexus 7\Belső tárhely-et.

Hamarosan 3G-re adom a fejem, WiFi-től távol leszek. Néhány ezzel kapcsolatos kérdésem.

1. 4G-t tesztelt már valaki? Mik a tapasztalatok?

2. Ritkán, egy-egy hétten/hosszúhétvégén leszek távol, milyen feltöltőkártyás vagy egyéb csomagot
javasoltok/használtok a kínálatok útvesztőjében? Jó, ha 3G elérhetőségre számíthatok azthiszem.

3. Mivel lehet mérni a napi, többnapi adatforgalmat?

4. Le lehet tiltani valahogy erre az időre az összes frissítést, ill. úgy beállítani, hogy csak WiFi-ről
frissítsen?

5. Mutatja valami, hogy mennyi maradt a kártyámon?

6. Szanaszéjjel utaztamban van-e olyan app, amelyik megjegyzi, térképen mutatja azokat a WiFi pontokat, ahol
fel tudtam csatlakozni?

7. Van olyan app, amelyik megmutatja útközben milyen nyílt WiFi háló mellett haladtam el?
Netán jelzést is ad, ha ilyet felismer?

+1 Milyen zűrök voltak a 3G alatt? Mire számíthatok? Csak betolom a kártyát, bekapcsolom és újra megadom a gmail accountomat és repülnie kellene?

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#9107) fPApi


fPApi
őstag

Azt vettem észre teljes feltöltés után, hogy mikor valami miatt 1 napig nem használtam, azaz alapvetően alvó módban volt, az akku használatnál azt írja, hogy "ébren tartási idő" több, mint 18 óra (és ennek megfelelően jól merült is). Azt tudom, hogy a wifis frissítések miatt időnként feléled, de ez azért soknak tűnik. Van valakinek valami ötlete?

(#9108) sto1911 válasza fermacht1994 (#9086) üzenetére


sto1911
veterán

Attol az meg hibas.

@(#9107) fPApi: valamelyik program tobbszor felkelti, mint szeretned. Nezz korul a frissitesi beallitasainal.

[ Szerkesztve ]

(#9109) aicon válasza alacka (#9106) üzenetére


aicon
senior tag

2. T-nél van sávos domino net, elfogadható ár (talán a legjobb feltöltős!) külön sim
3. 3G Watchdog - nekem ez vált be, a pro verzió
5. lásd 3. pont vagy online T oldalán

6., 7.engem is érdekelne

[ Szerkesztve ]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#9110) Integra válasza Integra (#9103) üzenetére


Integra
titán

rájöttem, hogy a notification bar-ban mindig azt jelzi, amelyik profilt használja az ember, vagy épp utoljára volt. tehát standby-ban is az utolsó használt profil marad aktív és arra csipog be, ha a wifi bevan kapcsolva.
az egyes programok profil szerint állítódnak be, külön-külön, szerencsére.

azt kell megnéznem még, hogy ha levédem kóddal az adott profilt, és ha a másikból átváltanak rá, akkor notification bar jelez e azonnal, emailt etc, vagy csak azután kezdi a polling-ot, miután beléptem a profilba..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9111) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Ha valakit érdekel, van két eladó fóliám nexus 7-re, az egyik matt, a másik sima hagyományos (elvileg ez is tükröződés mentes/ujjlenyomatmentes, stb...), 1500Ft/db, persze alkudni mindig lehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#9112) csabám válasza belavagyokbp (#9111) üzenetére


csabám
addikt

Lehet, de nem érdemes?! :DDD

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#9113) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Azt szeretnem kerdenzni,hogy az asus hany pixelhibanal javitja a tablagepet? Illetve ma veszem at mire figyeljek oda,milyen hibak szoktak lenni?

Esetleg aki tud Debrecenben egy helyet ahol kaphato ra fólia az szoljon! :)

köszönöm mindenkinek a helpet elore is : :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#9114) csabám válasza Scoobyka (#9113) üzenetére


csabám
addikt

Itt megtudod az első kérdésedre a választ.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#9115) belavagyokbp válasza csabám (#9112) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Nálam mindig lehet, én is mindig szoktam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9116) Scoobyka válasza csabám (#9114) üzenetére


Scoobyka
addikt

Azert ez eleg nagy hiba aranyt enged :(( apple 1utan cserel...ajh remelem nekem nem lesz gond...

(#9117) bbuffy válasza Scoobyka (#9116) üzenetére


bbuffy
senior tag

Sajnos az Apple sem cserél egy után. Tapasztalat.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#9118) adakiller válasza aicon (#9109) üzenetére


adakiller
senior tag

azt nem tudod, hogy ez csak adatforgalomra jó, vagy meglévő felöltőkártyás szám mellé opcióként is lehet használni, úgy hogy telózásra is használható legyen még?

(#9119) fatty válasza adakiller (#9118) üzenetére


fatty
aktív tag

Domino elofizetes melle ez a tarifa. Az en tapasztalotom szerint eleg T-ré a mobil adat lefedettseg. Varostol ket kilometerre csak edge, vagy gprs :F

[ Szerkesztve ]

(#9120) nyumen


nyumen
csendes tag

Sziaszok,

Valamivel több mint 1 hete használom a nexusom. Tegyük hozzá, hogy az első tabom. Kicsit féltem tőle hogy milyen lesz, fogás, kezelés... ilyenek, de nagyon tetszik. Az az igazság kezdem nagyon megszeretni, leginkább e-book, film, net, játékra használom. Olvastam itt a fórumon hibákról, de még nem találkoztam egyikel sem... kopp-kopp :)

Mostanában felajánlja a rendszerfrissítést 4.2-re, de nem vagyok benne biztos, hogy le szeretném frissíteni.
pl ha lefrissítem és nem úgy műkszik ahogy szeretném, lefagy, stb... akkor visszalehet állítani a gyárira valamilyen módon?

(#9121) fabiandaniel


fabiandaniel
aktív tag

Sziasztok!
Valaki tud adni egy linket ahonnan a gyári kernert le tudom tölteni?

Fabi

(#9122) sto1911 válasza fabiandaniel (#9121) üzenetére


sto1911
veterán

https://developers.google.com/android/nexus/images

(#9123) fatty válasza nyumen (#9120) üzenetére


fatty
aktív tag

Semmi bajom nincs a 4.2.1-es Rom-mal, nyugodtan frissitheted. Ha megis tartasz a frissitestol elotte keszits mentest CWM-el, vagy TWRP-vel.

(#9124) fabiandaniel válasza sto1911 (#9122) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Köszi
Tudnál még egy linket arról adni ahol le van írva hogy kell a gyári image -t rátolni.

Fabi

(#9125) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Lenne egy kerdesem youtube alatt a fenyerott miert modositja kicsit a nexus 7? Auto fenyero kilove...

(#9126) fatty válasza fabiandaniel (#9124) üzenetére


fatty
aktív tag

Leiras (angol), video gyari rom visszaallitas Nexus 7 Toolkit-tel.

(#9127) Scoobyka válasza Scoobyka (#9125) üzenetére


Scoobyka
addikt

Olyan mintha dinamikus kontrasztot akarna szimulalni...ezt nem lehet kiloni? Gyari youtube approl van szo planet earth 1080psnel amazing nature-kozben vettem eszre.

(#9128) fabiandaniel válasza fatty (#9126) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

köszi

Fabi

(#9129) nyumen válasza fatty (#9123) üzenetére


nyumen
csendes tag

köszi a segítséget, de nem igazán tudom, hogy működik ez a cwm progi. Keresgélek, majd kiabálok ha megakadtam :)

(#9130) fatty válasza nyumen (#9129) üzenetére


fatty
aktív tag

Root kell a cwm menteshez, amit tobbek kozt nexus 7 toolkit-tel tudsz megoldani.

(#9131) fatty


fatty
aktív tag

Valaki futtatott antutu(v3.1.1) tesztet N7-en? 13155 lett a vege, SD iras 12.5MB/s, olvasas 7.1MB/s a progi hibaja, vagy valami nem stimmel?

(#9132) CBool


CBool
tag

Sziasztok!

Aki T-Home-nál vette a Nexust, kapott hozzá külön garanciapapírt? El szeretném adni, de úgy tudom széria szám alapján megy a dolog az Asus honlapján keresztül, így nem kell papír.

[ Szerkesztve ]

(#9133) tupijani válasza CBool (#9132) üzenetére


tupijani
tag

Azért a vásárlás időpontja fontos lehet, ami a számlán van. Én is T-nél vettem és adtak garancia levelet. Ezt viszont csak náluk lehet érvényesíteni, úgy tudom.

Más: céges wifi, folyamatosan ledob, nincs jogosultságom a babrálásához. Nincs ötlete valakinek? Hozzáteszem, durván 20 méterre, vasbetonon át van egy vonalnyi jelem :K . Lehet ez az okozója.

[ Szerkesztve ]

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#9134) adakiller válasza fatty (#9119) üzenetére


adakiller
senior tag

köszi

(#9135) sto1911 válasza fatty (#9131) üzenetére


sto1911
veterán

Hol mutatja az sd pontszamot?

(#9136) Scoobyka válasza Scoobyka (#9125) üzenetére


Scoobyka
addikt

Vki erre?

(#9137) tupijani válasza Scoobyka (#9136) üzenetére


tupijani
tag

Remélem, azonos videóról van szó. Szerintem ez felvétel hiba, illetve minőségi probléma. Alig látom, és nem komoly szerintem. Máshol nem vettem ilyet még észre.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#9138) Scoobyka válasza tupijani (#9137) üzenetére


Scoobyka
addikt

Igen errol van szo...iphoneon nincs semmi olyasmi mint a nexuson...

(#9139) tupijani válasza Scoobyka (#9138) üzenetére


tupijani
tag

Az talán más kódolás ヅ Próbáld meg Bsplayerrel megnézni. Ott szabadon állítható a fényerő.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#9140) Scoobyka válasza tupijani (#9139) üzenetére


Scoobyka
addikt

De nem csak ott vettem eszre hanem a storeban barangolva is neha ha neki ugy tetszik szabalyoz minimalisat a kepen...energiatakerokasag vagy ilyesmi nincs bekapcsolva vhol? Friss tulaj vagyok.

(#9141) lafaty80 válasza CBool (#9132) üzenetére


lafaty80
őstag

Igen kitöltve volt a doboz aljában....... vazz most ugrik be hogy a doboz le volt "zárva", hogy töltötték ki akkor??? :)
Ami viszont zavar, most néztem csak meg hogy a vásárlás napja van benne nem a kézhezvételé. Ha nem a T-be viszem, akkor asuséknál buktam 2 napot?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#9142) tupijani válasza Scoobyka (#9140) üzenetére


tupijani
tag

Ups. Melyik ROM van fent? Mert régiben mintha ez probléma lett volna. Az amit én látok, ezek szerint más. Én elsötétedést és kivilágosodást, nem hirtelen változást látok. Szerintem olvass vissza, vagy várd meg olyan válaszát, aki ilyet tapasztalt.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#9143) tupijani válasza lafaty80 (#9141) üzenetére


tupijani
tag

Nekem a T-systemes futár a kezembe nyomta, a két összepántolt dobozzal együtt.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#9144) Scoobyka válasza tupijani (#9142) üzenetére


Scoobyka
addikt

Gyari rom van es igen elsotedes es kivilagosodas van, haverom is vett mar eszre ilyet ,meg azt vettem eszre hogy a bal sarok kicsit recsegosebb ,a bal oldalon van a micro sim helye...masnak is ilyen? A wifis az massziv.

[ Szerkesztve ]

(#9145) tupijani válasza Scoobyka (#9144) üzenetére


tupijani
tag

Kopp-kopp, lekopogom, ezek a problémák engem eddig nem érintettek. 16GB WIFI.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#9146) Scoobyka válasza tupijani (#9145) üzenetére


Scoobyka
addikt

:(( raadasul most este filmnezeskor fekete hatternel elojott 6 pixel hiba...ez mar garis ugye? Mondjuk remelem cserelik,csak en lehetek ennyire peches :(

(#9147) roberto02


roberto02
tag

Ez meredek kérdés lesz de valahogy összetudnám kötni egy Crt TV-vel? :DDD

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#9148) Skynet258 válasza roberto02 (#9147) üzenetére


Skynet258
veterán

Modern tévékkel sem tudod, szóval... :N

https://geekpulse.hu

(#9149) Scoobyka válasza tupijani (#9142) üzenetére


Scoobyka
addikt

http://andro-id.info/2012/11/20/az-android-4-2-kozel-sem-lett-hibatlan/
Itt is irjak h a fenyeronproblemat....hogy tudom visszatenni 4.2 rol 4.1 re a nexus 7est? Errol egy reszletes leirasnak nagyon orulnek koszi...

(#9150) tupijani válasza Scoobyka (#9149) üzenetére


tupijani
tag

Ezt ajánlom.
Pixelhibára nem tudok mit mondani, de szerintem 6-ra nem jár gari, hacsak nem közvetlen egymás mellett vannak.

[ Szerkesztve ]

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.