Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) gps76 válasza Maybourne (#3996) üzenetére


gps76
őstag

Hat progi nem letezik ra.En kikapcsolva toltom egy 300 Ft-os idokapcsoloval es ami fontos a lithium akkunak,hogy ne nagy arammal legyen toltve.Emiatt a defy-m megmaradt 500 mA-es toltojevel toltom 15-20 %-rol 80-ra kb.6 orat.Ennel tobbet nem tehetek az akkuert....
Ugy latom nehanyan kezdik mar buheralni a gepet: Miui-t hasznal valaki?

(#4002) roberto02


roberto02
tag

"Ez ami még egy hatalmas baklövés.
Ha ettől várta volna google az áttörést a tabletpiacon, akkor csúnya pofáraesés lesz ebből.
Amerikában meg főleg, ahol sokkal jobban keresnek az emberek, megengedhetik maguknak, hogy plussz 300$-ért ipad-et vegyenek, ami "kicsit" jobb mint ez!"
Íme egy júliusi komment ami kicsit felnyomta az agyam.az egy dolog hogy tévedett az illető.nem is kicsit de láthatatlanba megmondta,hogy jobb az ipad :C tudok gratulálni.hát egyáltalán nem jobb... :W

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#4003) assemble válasza roberto02 (#4002) üzenetére


assemble
addikt

Trollok mindig mindenhol vannak, kar ezen felhuzni magad, direkt erre jatszanak.
Voltak itt mas trollok is akik tartosan rontottak a levegot es amikor megelegeltem es illedelmesen probaltam oket kitessekelni, volt hogy meg engem tiltottak ki miatta, de hosszutavon azert sikerult tavozasra birni oket. :U

(#4004) Balázs1621 válasza #59070464 (#4000) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Én kérek elnézést. :U

(#4005) sazo válasza #59070464 (#3991) üzenetére


sazo
tag

Minden gyári. Ma lecsérelem a BSPlayert az MX Playerre, de gondolok az OTG kábelre is, hátha. Ha sikerült, jelzek

(#4006) agabe válasza #59070464 (#3991) üzenetére


agabe
addikt

Nem lehet, hogy az ismert hangszoro recseges hiba kezdeti jelei ?

(#4007) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Hahó!

Az OTG használatához kell valamit állítanom? Mert nem igazán akarja felismerni a pendrive-ot se a hordozható vínyót se. Bezzeg a Galaxy S3 egyből. :R

(#4008) kervantas válasza kissandras20 (#4007) üzenetére


kervantas
aktív tag

Töltsd le a Nexus Media importer-t és akkor menni fog.

(#4009) ampulla


ampulla
aktív tag

Sziasztok!
A villogast szeretném fixálni, több kevesebb sikerrel és most vagy én csinálok rosszul valamit, vagy a tablettel van a gond. Szóval letöltöttem a scripteket, smanagert es su jogokat adok neki aztan futattom: a smartdimmer off, restart smartdimmer on, restart. Ahogy már gps76 kolléga is írta. Próbáltam manuálisan is, de úgy se ment. A tableten SmoothRom 4.1.2 van, csak arra tudok gondolni h a Rom befolyásolja.
Képek a scriptelésről ha itt baltaztam el valamit.

[ Szerkesztve ]

(#4010) kissandras20 válasza kervantas (#4008) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Köszi szépen' kipróbálom. De tiszta gáz, hogy fizetős.

(#4011) #59070464 válasza sazo (#4005) üzenetére


#59070464
törölt tag

* Akkor a ROM (és/vagy tuning) miatt semmiképpen nem lehet. Pipa.
* Lustaságból még nem vettem OTG kábelt, tehát nekem a nélkül is fennáll a jelenség. Pipa.
* Látom nálad BSPlayer-el volt problémás, de nálam MXPlayer volt a lejátszó. Tehát ez sem okozhatja. Pipa.

(#4006) agabe:
A fentiek alapján már csak erre tudok gondolni. Most hogy így beszélünk róla, támadt egy ötletem. Be fogok kapcsolni egy netradio-t és figyelni fogom hogy megakad/megreccsen-e a lejátszás. Ha nem, elindítok egy YouTube videót (lejátszom stock browser-ből és app-ból is), majd egy filmet is berakok MXPlayer-el és megnézem mi mit produkál. A fejleményekről beszámolok.

P.S.: Véletlen nem az AVF/AVX-es agabe vagy? :)

[ Szerkesztve ]

(#4012) #59070464 válasza kissandras20 (#4010) üzenetére


#59070464
törölt tag

Nem a Google csinálta, én is pénzt kérnék érte. Letöltötték 50.000-en. Ez 35M Ft. Ha csak a harmada a fejlesztőé, van pár éve csinálni egy új appot. Addig nyaralhat.

(#4013) cibere11


cibere11
tag

Üdv!

Ma megyek Debrecenbe megvenni a nexus 7-et.Debrecenben lehet kapni? :)

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#4014) RexpecT válasza cibere11 (#4013) üzenetére


RexpecT
addikt

Media Markt vagy Edigitalban szerintem lehet, esetleg a mobilX-nél is lehet készleten.

(#4015) kissandras20 válasza #59070464 (#4012) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Világos. De az gáz, hogy alapból nem kezeli. Egyébként ez program is fos. Nem tudok fájlkezelő szerűen böngészni, csak típus szerint kigyüjtve....apple filling

(#4016) z0d1AK válasza RexpecT (#4014) üzenetére


z0d1AK
veterán

Bár mi nyitva vagyunk ma meg holnap 9-13 között, de Nexus 7 nincs bent. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4017) #59070464 válasza kissandras20 (#4015) üzenetére


#59070464
törölt tag

Gondolom akkor refund.

"Nem tudok fájlkezelő szerűen böngészni, csak típus szerint kigyüjtve....apple filling". Ezt hogy rühell(t)em...

[ Szerkesztve ]

(#4018) agabe válasza #59070464 (#4011) üzenetére


agabe
addikt

De az vagyok ;) (mindenhol ezzel a nick-el regeltem/regelek, igy egyszerubb, es pluszban mar futottam ossze itt is- ott is ismerosokkel mashonnan...projis, hazimozis kor szukebb, de veluk szemelyesebb is a kapcsolat)

Ha meg el akarok adni valamit (elofordul, hogy cserlegetek meg mindig), akkor jol jon, hogy van aki kicsit mar ismer.

Te meg ott Newman (HD nelkul) ?

(#4019) agabe válasza kissandras20 (#4010) üzenetére


agabe
addikt

Ha rootolod, van ra ingyenes is stickmount neven a playstore-ban.

(#4020) gps76 válasza ampulla (#4009) üzenetére


gps76
őstag

A boot-ot is jelold be,ne csak az su-t.
Esetleg probald meg,hogy nem engeded ra az ON-t ujrainditas utan,csak az OFF legyen.

(#4021) assemble


assemble
addikt

(#4022) fifticenti01


fifticenti01
csendes tag

Üdv és a 3g-s 32 gb os változatot hol lehet rendelni/ venni? csak mert nemigazán találok ilyent. Írni írnak róla h lesz meg minden, de... Köszi

(#4023) 12hopp


12hopp
csendes tag

Sziasztok!

Tervezem egy Nexus 7 vásárlását, de nem itthon, mivel itt elég húzós. Szóval lenne egy barátom, aki megrendelné play-en keresztül Spanyolországban és elhozná nekem majd személyesen.

Egy 32 GB wifi only verziót szeretnék. A kérdésem az lenne, hogy ha lenne vele valami később akkor a magyar ASUS szerviz átvenné tőlem, úgyis hogy nem fogalmazzák itthon, feltéve hogy global gari van rá, amire a fórumot olvasva remélhetek? Vagy inkább maradjak a 16 gigásnál?

Köszi előre is!

Üdv,

Norbi

(#4024) kervantas válasza 12hopp (#4023) üzenetére


kervantas
aktív tag

A barátod elmegy a boltba, megnézni a serial numbert, elküldni neked és felhívod az ügyfél szolgálatot és akkor megmondják hogy nemzetközi garancia van-e rá. Szerintem amit a Play-ben vesz az tuti világ garanciás.

[ Szerkesztve ]

(#4025) 12hopp válasza kervantas (#4024) üzenetére


12hopp
csendes tag

Köszi a gyors választ. Szóval akkor ha global gari van rajta, akkor mindegy milyen verzió/kiszerelés foglalkoznak vele itthon is.

Köszi még egyszer :)

(#4026) #34577664


#34577664
törölt tag

Töltés:
amikor úgy van, rádugom a gyári 2A-es töltőre.

(Ez a sok mágia, hogy 500mA töltőárammal jobb meg ne menjen 80% fölé, meg merítsd le első használatkor, meg csak teliholdkor szabad tölteni, ezekben még tényleg hisz valaki?? :W )

(#4027) sazo válasza #59070464 (#4011) üzenetére


sazo
tag

Nálam az MXPlayerrel megszűnt a zaj. Viszont most a feliratot nem látja az MXPlayer a Nexus Media Importeren keresztül. Kérem a segítségeteket.

(#4028) roberto02 válasza sazo (#4027) üzenetére


roberto02
tag

másold ki a film nevét és a felirat srt végződése elé másold be .így pontosan fognak egyezni és azonnal felismeri. :R

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#4029) sazo válasza roberto02 (#4028) üzenetére


sazo
tag

Tudod, az a probléma, hogy ugyanarról a pendrive-ról a BSPlayer gond nélkül lejátssza a feliratot, de a hang "berezonál". az MXPlayer nem "rezonál", viszont a feliratot nem találja.

(#4030) #59070464 válasza agabe (#4018) üzenetére


#59070464
törölt tag

Kicsi a világ. Én vagyok onnan a sima Newman, igen. Azt hiszem már voltál is nálam (talán Epos ügyben). :)

(#4027) sazo:
Ez jó hír, mert akkor nem a hangszóró rossz. Viszont emlékeim szerint a Youtube is csinálta. Amúgy még nem volt időm megtesztelni azon módon, ahogy azt írtam. Talán még ma, majd később sor kerül rá. Megírom mindenképp, tényleg. Nincs elfelejtve. :)

[ Szerkesztve ]

(#4031) roberto02 válasza sazo (#4029) üzenetére


roberto02
tag

hmm...xda-n nézz utána.ott mindenre lehet választ találni.

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#4032) cibere11


cibere11
tag

Üdv!

Boldog tulaja vagyok egy Nexus 7 16 Gb táblagépnek. :DD
Tudnátok ajánlani hasznos programokat és igazán jó játékokat.
Köszi :)

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#4033) Drizzt


Drizzt
nagyúr

En akksimmal szerintem valami nem okes... 4 ora 41 perc alatt 36%-ra ment le. Volt film, net, torrent, final fantasy 3. De akkor is keves.

I am having fun staying poor.

(#4034) Skynet258 válasza cibere11 (#4032) üzenetére


Skynet258
veterán

Én már írtam párról, nem tenném meg újra... :D csemegézz.

https://geekpulse.hu

(#4035) cibere11 válasza Skynet258 (#4034) üzenetére


cibere11
tag

Köszi :)

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#4036) agabe válasza #59070464 (#4030) üzenetére


agabe
addikt

volt ott tobb alkalom is mar...utoljara samu c650-es miatt ;)

(#4026) malgabo:
magiarol szo sincs. az valoban jot tesz nekik, ha nem 100%-ra toltodnek (nexus-s is csak 95-re tolt emiatt), valamint az is, bigy ha nem merulnek le tokig.
En sem foglalkozom vele kulonosebben, csupan lemerulni nem engedem, de amiket irtunk azok helytallok, meg ha kisebb is a hatasuk mint az esetleges allando lemerulesnek.

[ Szerkesztve ]

(#4037) pedro21 válasza cibere11 (#4035) üzenetére


pedro21
tag

Szia cibere11, végül hol vásároltad meg a készüléket?

(#4038) mike710


mike710
aktív tag

Elég nagy parasztvakítás ez a karcálló üveg... 2 hete van meg,semmi extrát nem csináltam vele körülbelül kétszer vittem magammal a kabátom belső zsebébe amit direkt megnéztem mielőtt beletettem volna(plüss vagy nem is tudom milyen szövet van benne belül,semmi érdes vagy kemény tárgy nem ért hozzá) És mikor letisztítottam ma meglepődve láttam hogy nem is egy karc van rajta... Érdekes az 1 éves Samsung Omnia 7-emen egy darab hajszálkarc van másfél év után mikor már betonra is esett le úgy hogy kijelzővel lefele landolt...

(#4039) madgie válasza mike710 (#4038) üzenetére


madgie
titán

Hijj, az akkor elég durva anyag lehet, mivel nekem még nem volt olyan telefonom, ami annyira könnyen megkarcolódott volna, mint az Omnia 7 :D

(#4040) mike710 válasza madgie (#4039) üzenetére


mike710
aktív tag

Szívesen cserélnék veled,inkább az omniám karcolódna mint a nexus 7,úgy néz ki nem egyformán gyártják bele az üveget vagy én nem tudom,ahhoz képest hogy youtubon néztem róla videót össze vissza karistolta az üveget egy kulccsal és neki se lett semmi baja... Én meg vigyázok rá és persze hogy karcos lesz

(#4041) kelly416 válasza mike710 (#4040) üzenetére


kelly416
veterán

Menj oda az ablakodhoz, húzogasd rajta a kulcsot vagy egy percig és nézd meg. Ugye, hogy nem karcos? Pedig nem is majom üveg. Ezt sajnos az olyan dolgok karcolják meg, mint a durvább por, homok stb. Az meg lehet a plüss belsőzsebben is. :( Nekem Defy-m van több mint egy éve és nem karcos, pedig sokan már az első hetekben panaszkodtak. Annyi csak, hogy odafigyelek, és ha poros helyen vagyok, nem nagyon tapicskolom. Tudom, hogy hülyén hangzik, de próbáld meg elfelejteni, úgy sem tudsz mit csinálni vele. A karórám zafír vagy milyen üvegéből hetekig próbáltam kicsalni a karcot, reménytelen.

(#4042) cibere11 válasza pedro21 (#4037) üzenetére


cibere11
tag

Üdv!
Az Extreme Digital Debreceni boltjában.Nagyon segítőkészek voltak. :C
Már csak egy olcsó kemény tok kellene a nexus 7-emnek meg egy ogt kábel.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#4043) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hogyan lehetne tesztelni, hogy szar-e az akksim? Mondjuk rakjak be 720p videot loopra, s ha 6 oranal hamarabb lemerul, akkor szerviz?

I am having fun staying poor.

(#4044) bigmasterg válasza Drizzt (#4043) üzenetére


bigmasterg
addikt

Te most trollkodsz ?
Ez is, meg az előző kommented is.

Elmegy több, mint 5 órát aktív játékkal, filmmel, torrentel, nettel és kevésnek tartod ? :U

[ Szerkesztve ]

(#4045) Cyrin válasza cibere11 (#4042) üzenetére


Cyrin
addikt

otg kábel van az edigital-ban is, tok meg ezer féle az ebay-en. Én is onnan vettem ezt:
http://andro-id.info/2012/10/05/bemutato-nexus-7-tok-2/

(#4046) Drizzt válasza bigmasterg (#4044) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Tf101 sokkal tovabb birja... Pedig hivatalosan kb. Ugyanannyit kellene... Legalabb 8-ra szamitottam. 5 orat a gagyik is szoktak birni. Azt akarom megtudni, hogy az enyem gyenge-e a tobbihez kepest, vagy azok is ennyit birnak. Magyaran van-e baj az akksimmal, vagy ez a normalis. Hasonlo merulest csak a football managerrel produkalt a tf101.

I am having fun staying poor.

(#4047) bigmasterg válasza Drizzt (#4046) üzenetére


bigmasterg
addikt

Tf101-et magában nézted, vagy a billentyűjével ?

Itt ezt írják:
"720p-s filmek esetén 7-8 óra mozizást, 8 óra böngészést, 6 óra HD játékidőt mutat a próbák alapján."

De nagyon nem mindegy, hogy hogyan használod. Egyszerre hány dolog fut a háttérben, mi van közben bekapcsolva. (pl torrent és játék egyszerre). Meg nem mindegy, hogy milyen játék.

Ráadásul azt írtad, hogy 4óra41 perc alatt 36%-ra merült le, azaz (ha lineárisan merül. akkor) több, mint az aksi harmada még hátra volt. ( elvileg majdnem 2,5 óra). Az már 7 óra feletti üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#4048) Drizzt válasza bigmasterg (#4047) üzenetére


Drizzt
nagyúr

4 ora 41, volt benne torrent+jatek egyutt. De volt vagy fel ora standby is(vacsi :D). A tf101hez nincsen dokkolom. Kosz a linket, majd beloopolok akkor 720p-s anyagot, s beszamolok, mi az eredmeny. Kb. Hetfon tudom majd megcsinalni.

I am having fun staying poor.

(#4049) Revesz válasza Drizzt (#4048) üzenetére


Revesz
aktív tag

A tf101 ketmagos a nexus 7 meg negy, ez megmagyaraz szerintem mindent.

U.i.: Nekem jatek alatt(asphalt7; mass effect) +skullcandy fejes mellett 5 ora alatt lemerult,de mi folyamatosan hasznaltuk piheno nelkul xD

[ Szerkesztve ]

(#4050) sto1911


sto1911
veterán

Sziasztok,

Lenne nehany kerdesem:

- hasznal vki ilyen otg kabelt? Mukodik a gyakorlatban? Azt irja a leiras, hogy egyik vege csak storage-ot a masik meg storage-ot es toltest is fogad, en 3G sticket/SD kartyat akanek hasznalni, elkepzelheto, hogy 1%-ban egyszerre vagy eppen autozas kozben 3g+toltes. Ezzel lehet?

-3g-hez ha jol tudom root kell, es azzal ugrik a gari. Akkor is, ha visszazarjuk a bootloadert? Tapasztalata vkinek ezzel kapcsolatban esetleg?

-Tokbol ezt neztem ki, volt itt rola leiras is. Nem bumfordi egy kicsit? A tablet nem log ki belole? Kivenni/betenni konnyen lehet, nem karcolna ossze? Igazabol arra kellene, hogy taskaba bedobva se seruljon a kutyu.

Koszonom elore is!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.