Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9078) KROK640 válasza koby11h (#8792) üzenetére


KROK640
veterán

Ezt én sem értem, hogy inek kér WinRAR-t, mikor a Total Commander kicsomagol mindent?

"Még jó hogy nem torrent klienst kér".
Hát nekem több olyan munkahelyem is volt, ahol lazán torrenteztem, és sehol sem kaptak el.

Az egyik mondjuk direkt szivatva is volt ezzel. Az amelyikre írtam régebben, hogy 5-ig tartott a munakidő de munkaidő vége előtt 1 perccel még odatelefonált h van egy 1,5 órás meló azonnalra, meg h fél 7-7 előtt nem nagyon tudtunk hazamenni, de ha reggel 1 percet késtél leordította a fejed, nála a szombat is munkanap volt (noha ezt a felvételin nem említette) meg néha a vasárnap is... Na azzal csináltam azt, hogy teljes sebességgel SEEDeltem néha egész nap. Munkahelyi hálózat állt összesen 4db gépből, ami egy routeren keresztül 1db sima lakossági internetelérésre volt kötve. Na, ha én elkezdtem torrentezni, akkor mind a négy gépen gyakorlatilag megállt a netes élet. Ilyenkor a főnök bőszen örjöngeni kezdtett, én meg úgy voltam vele, hagy szívjon egy kicsit. Volt h még a hibaelhárítókat is kihívta (torrent addigre lelőve) net rendben, gyors, elmennek a szerelők 10 perc múlva megint áll a net :D
így utólag visszagondolva ez volt a minimum amit érdemelt.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.