Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) hcl válasza davenport (#8850) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem évene szokott lenni valami kb. :D De ja, azért az csúnya, hogy 50% csak :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#8852) BiP válasza hcl (#8851) üzenetére


BiP
nagyúr

Gondolom azért, hogy ne a gyerek mögé bújva lógjon rendszeresen a munkavállaló.
Akinek meg tényleg indokolt, az meg hadd szívjon. Így megy ez.
De jó esetben csak ritkán kell, azt meg tényleg lenyeli az ember, örül, ha meggyógyul a gyerek.
(meg mondjuk nem is a % a fájó része, hanem hogy alapból van egy napi limit, ami bruttó 9.933e Ft, ami nem sok, hanem inkább kevés. (149e-es minimálbér a 15táppénzes napra).
De ha jó a munkáltató, akkor meg lehet, hogy van olyan biztosítása a cégnek, ami fedezi a kieső összeget. (nálunk pl. van sima táppénzre, nem tudom, hogy a gyerek utánira is van-e kiegészítés)

[ Szerkesztve ]

(#8853) hcl válasza BiP (#8852) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jó, persze, mindig vannak csalók, de elvileg ellenőrzik is a táposokat.

Mutogatni való hater díszpinty

(#8854) Diabolis válasza Lenry (#8809) üzenetére


Diabolis
tag

Szép dolog a GDPR, de még szebb a gyakorlat :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#8855) Diabolis


Diabolis
tag

Mai agymenés:

- Gyere már fel légyszíves, kaptam egy hangfájlt, nem tudom lejászani.
- Mivel próbáltad?
- Mivel le kell. Kattintottam rá kettőt, elindul valami program, de nem hallok semmit.
>> Igen, itt már lehet tippelni a hibára :D <<
- Jobb gomb, társítás, MPC_HC? VLC? Bármi?
- Próbáltam mindent, de nem szól.

Emeltre felcaplat, duplakatt, anyázik, hangfalon nagy "POWER ON" gomb megnyom.
- B+, nem vagy Te szőke nő?
Szomszéd 5 irodából: MI BAJOD VAN A SZŐKE NŐKKEL?
Részemről futás, pánik, sikítás :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#8856) elder troll válasza Diabolis (#8854) üzenetére


elder troll
senior tag

Ha már GPDR.
Az ügyfelek 80-90% annyira segg hülye, hogy a saját ügyfélkapuját nem tudja használni, nem tud belépni, tárhelyre belépni, értelmezni a szöveget, stb.
3-4% volt képes összekötni a nav rendszerével a számlázóját, a többinek még a számlázó fiókot is mi hoztuk létre.
Most akkor melyik a kisebbik rossz:
naih megizél ezért, vagy a nav izél meg, amiért nincs összekötve?
A szellemi szint kritikán aluli, de beképzeltebbek átlagban, mint amennyire ostobák.

(#8857) galoslac válasza elder troll (#8856) üzenetére


galoslac
tag

Ismerősnek csak idomítás után segített megcsinálni a könyvelője....

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#8858) hcl válasza elder troll (#8856) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Értelmezni szöveget -> root cause :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#8859) BiP válasza Diabolis (#8855) üzenetére


BiP
nagyúr

Anyám 2 napja felhív este pánikban, hogy meghalt a gép.
Valami a hosszabbítóval történhetett, átdugta másikba.
Végigkérdeztem tőle, hogy mi kapcsol be, mi zúg, stb. Annyit leszűrtem a ködös válaszokból, hogy a gép megy, de nem ad képet.
Monitort bekapcsoltad? Nem kapcsol be. Átdugtad a másik elosztóba? Igen.
Teljes lelki stressz, hogy 2 napig nem facebookozhat.
Ma átmentem hozzá, vittem monitort neki a biztonság kedvéért (persze nem cipeltem fel a 4.emeletre, mert nagy esélyt adtam neki, hogy mégsem fog kelleni).
Kiderült, hogy semmi baja a gépnek, egyszerűen a monitor nem volt bedugva. :W
Tök jó, hogy nem kérdeztem rá külön. :)

(#8860) qnadam válasza BiP (#8859) üzenetére


qnadam
veterán

pedig ilyen helyzetben erősen motiváló tud lenni, hogy nem rögtön érkezik a megoldás :)

mai: reklámcasting, tegnap meg ma du négytől hétig lehet jönni, plusz voltak ketten, akik tíz perccel után estek be, de telefonáltak, hogy késni fognak. őket megvártuk, majd szépen összepakoltam a cuccom (bérelt hely), anyag feltöltve, 19:25 körül sétálok kifelé. előtérben téblábol egy srác, félve mondja, hogy
- hát ő aizé a castingra.
- arra, ami hétig tartott?
- de én tegnap nem tudtam jönni.
- ahogy látom, ma se...
- de én tegnap fél kilencig dolgoztam, nem tudtam jönni!
- oké, ez a casting viszont hétig tartott.
- hát de...
- szerintem hívd fel azt, aki mondta hogy gyere.
- de most akkor...
- szia!

szerintem azóta se érti.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#8861) hcl válasza BiP (#8859) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Monitort bekapcsoltad? Nem kapcsol be. Átdugtad a másik elosztóba? Igen."
És ilyenkor az embernek nem jut eszébe, hogy a kábelnek 2 vége van :D

Nekem ma csak egy olyan volt, hogy Citrix (amivel tegnap "majd a főnököm foglalkozik vele") hát hogy nem megy.
Kiderül, hogy a boss elintéztette valamelyik kollegával a Citrix települést, de nem tudnak bejelentkezni, mert fagy.
WTF mondom mutasd.
Kinyit valami linket, Citrix indul login, katt, katt, app nyílik, mondom állj, az már régen a másik cég cucca, semmi közünk ám hozzá :D
Aztán ha már ott volt az az ablak, ahol "fagyott" (tök nem volt semmi baja, szépen ment a session), kivettem neki a pipát, amitől a WIndows hitelesítő accountjával akart volna belépni, és emiatt nem hagyta kitölteni a login infókat... :D

Azért megkérdeztem, hogy amúgy miért valami francia accountot használnak
"ja, drága a hozzáférés"
Frankó... ügyfél majd csodálkozik, ha valaki, aki egyszer dolgozott vele, egyszer felhasználja majd azt a bejelentkezést...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#8862) davenport válasza BiP (#8859) üzenetére


davenport
aktív tag

Nálunk após jelentkezik be heti legalább egyszer. 80 év felett jár, és már nem friss az emlékezete, így a gond az, hogy sem a problémát, sem pedig az odavezető utat nem tudja elmondani rendesen, így családi vetélkedő szokott lenni mind a hibakeresés, mind a megoldása. Az elején még ugrottam segíteni, de most már a feleségem a szűrő.

No money, no honey.

(#8863) BiP válasza qnadam (#8860) üzenetére


BiP
nagyúr

2napot várt így is, az neki egy örökkévalóság. Mázlija volt, hogy feléjük volt dolgom, csak emiatt nem vezettem volna 30km-t.

Hcl: a monitorba be volt dugva, csak a konnektorba nem.
Ő csak hitte, hogy igen, de leellenőrizni lusta volt.

(#8864) hcl válasza BiP (#8863) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És akkor arra fogják rá, hogy "nem értek hozzá" :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#8865) koby11h válasza hcl (#8864) üzenetére


koby11h
aktív tag

Vannak akik meg az adófizetéshez nem értenek, vagy a sorban álláshoz, sávváltáskor irányjelzéshez... és ezért már le kell nézni őket?
Sok ember a sebességhatár betartásában retardált, de attól ők még emberek... legalábbis az előadáson ezt bizonygatták. :DDD

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8866) hcl válasza koby11h (#8865) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sorszámhúzóhoz... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#8867) BiP válasza hcl (#8864) üzenetére


BiP
nagyúr

Pontosan.

(#8868) Syl válasza hcl (#8864) üzenetére


Syl
nagyúr

Az örök klasszikus, akkor is a "valamit kiírt a gép"... :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8869) koby11h válasza Syl (#8868) üzenetére


koby11h
aktív tag

Igen, az felülmúlhatatlan!

Nekem a kedvenc hibajelentésem 15 évvel ezelőttről egy szőke hölgytől (nem volt buta, de tényleg szőke): "Gyere már át mert megmakkant a gépem!"
Azóta is eszembe jut ha hibalírás nélkül van baj a géppel...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8870) BiP válasza Syl (#8868) üzenetére


BiP
nagyúr

Volt tegnap olyan is.
Mondom mit írt ki? Nem tudom. Olvasd el, magyarul van. Jaj, hagyjál már, megint nem jó az egész. (hint: jelszóváltoztatásnál nem egyezett a 2 rubrika, és kiírta, hogy ugyanazt a jelszót írja mindkét helyre)

(#8871) hcl válasza BiP (#8870) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"-Jaj, hagyjál már, megint nem jó az egész."
"-Lelki segélyszolgálat másik telefonszámon van"

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#8872) solena válasza koby11h (#8869) üzenetére


solena
tag

Mostanában egyre inkább úgy kerül be egy gép a szervizbe, hogy a hibajelenség annyi: "nem indul a gép". Ha én veszem fel a munkalapot, azért megpróbálom kihúzni belőle, hogy hogyan nem indul el, hogy be sem kapcsol, vagy mafasz van?:DDD Mert sokszor, mikor megkapok ezzel egy gépet, kiderül, hogy csak a w10 frissített valamit, és még rendet rak maga után egy fekete képernyővel, főleg HDD esetén:DDD

De a mostani kedvencem volt: w10 asztali gép, hibaleírás a munkalapon: eltűnt a másik felhasználói fiók, nem látja az adatokat, kikapcsolt gépnél ha csak megmozdul az egér, megjelenik a rendszer, stb. Tipikus user error, de ezt nem lehet az arcába mondani, mert megsértődik, mert ő a nagy mérnök (csak tudnám, hogy akkor az ő munkáját miért az én férjem csinálja:DDD).
Megoldás: alvó mód kikapcsolva, kijelző kikapcsolása mód kikapcsolva, Gyors rendszerindítás off, és Felhasználóváltást bejáratni. Még 1803 van a gépen, de nem engedi felfrissíteni a VMWare (van olyan programja, ami nem megy w10 alatt, csak w7-en), pedig a processzor Hyper-V képes, és a rendszer alapból tartalmazza, de nem fogom szívjóságból migrálni neki, úgyhogy a 1803-on rohad:P
A több, mint 100 kártevőt meg már meg sem említem, amit zömében a böngészőből szedett össze:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#8873) koby11h válasza solena (#8872) üzenetére


koby11h
aktív tag

Aha, előfordul néha-néha :) De időnként jobb magamtól rájönni mert amit mond az csak félrevezet!

Egy múlt heti kolléga:
Ír egy emailt 16 órakor, valami user profile függő beállítással, vagy Office menüvel kapcsolatban, hogy állítsam már be Neki... majd kikapcsolja a gépet és hazamegy. Aztán csodálkozik, hogy másnap bejön és nincs kész. Mondom ja, 1, adminként el tudom indítani a géped, és az adminnak be tudom állítani, de azzal Te mit érsz, a jelszavadat meg nem tudom. 2, ugyan akkor jár le a munkaidőnk már évek óta...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8874) Lenry válasza solena (#8872) üzenetére


Lenry
félisten

úgyhogy a 1803-on rohad:P

akkor majd egy hónap múlva jön vissza, hogy kiírta a Windows hogy le fog járni, és tuti te loptad ki a gépből a licencet, mert korábban jó volt.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8875) solena válasza Lenry (#8874) üzenetére


solena
tag

Akkor visszakérdezek, hogy egy otthon/egyszemélyes vállalkozásban használatos gépre miért Enterprise van feltéve;] Utána kérdezősködjön, ha mer:P (egyébként közölve lett vele, hogy a VMWare miatt nem frissül)

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#8876) hcl válasza koby11h (#8873) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na jó, de te csak megoldod neki munkaidő után :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#8877) koby11h válasza hcl (#8876) üzenetére


koby11h
aktív tag

Neeeem! Akkor oldottam meg amikor reklamált másnap! :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8878) hobizoli válasza Top cat (#8803) üzenetére


hobizoli
nagyúr

több lábon kell állni :DDD

több drón kell ;P

(#8879) hobizoli válasza hcl (#8813) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az inkabb MPEG4...szerintem

több drón kell ;P

(#8880) hobizoli válasza sh4d0w (#8831) üzenetére


hobizoli
nagyúr

lekonyult egy mérő PC alaplapja, hol elindul hol nem, a kondik jonak latszodnak rajta, beszallito ceg szerint mar outdated a technika, nuku support, de van vatta uj aktualis generacios gepuk 5 szamjegyu EUR-ert, ahol az elso szamjegy szerenyen x>6
poenbol megneztuk az ebay-n mi a csizio, pont van ilyen deszka novicsento ujan
megvehetjuk ezt, es ceg kifizeti? megmegmeg, kellkellkell, igenigenigen
par nap alatt megjott, tenyleg csitti uj, berakjak, pöcc-röff ahogy kell

3 honapig tartott, amire kifizettek a jomunkasembernek
azon ment a nyuglodes addig a vezetovezetovezetok kozott tizenhuszonfaszom email valtasban, hogy hat de most ezt milyen modon konyveljek el, meg hogyan fizetodjon ki

több drón kell ;P

(#8881) Dr.NX válasza hobizoli (#8880) üzenetére


Dr.NX
addikt

És mennyibe került az ebay-es anyadeszka?

Elfogadom a sütiket.

(#8882) hcl válasza hobizoli (#8880) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ő bajuk... érted, megmented a céget egy pár százezres/milliós kiadástól, nem hogy jutalmat nem kapsz, hanem szarakodnak :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#8883) opr válasza hobizoli (#8880) üzenetére


opr
veterán

Na, ezért nem szabad ilyet csinálni. El kell küldeni a főnöknek a linket, hogy ezt vedd meg, amíg nem érkezik meg, nincs meló.
Pikkpakk meg tudják ám oldani magukat ezek a problémák, ha a cégnek a pénze múlik rajta, nem a melósé...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8884) hobizoli válasza Dr.NX (#8881) üzenetére


hobizoli
nagyúr

vmi 80k-ra emlexem postazva
de sima koltsegelszamolas is 2-3 het szokott lenni amire atfut, szoval...

több drón kell ;P

(#8885) koby11h válasza opr (#8883) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ja, egyszer, de tényleg egyetlen egyszer elkövettem azt a marhaságot még fiatal süldő koromban, hogy kiejtettem a számon: Arra megyek haza, megveszem én, kérek róla áfás számlát és majd kifizetitek!
Na ezt abból tanulva soha többi nem csinálom! Két héttel a számla leadása után kifizették a nettó árat. Na mondom álljunk meg, mert én készpénzes számlát adtam le a bruttó összegről, szóval itt valaki nagyon elnézte. Bocsi, majd rá 1 hét múlva ideadták az áfa összegét is.
Szóval rögtön tanultam belőle. Legközelebb közöltem, hogy bocsi, elköltözött a barátnőm, már nem járok arra!!!!
Három hétig tartott kifizetni a memóriákat, ami nekem akkor fél havi fizum volt. Utoljára!
Azóta is szerelgetek gépet ismerősöknek,de ami kell bele azt vegye meg Ő, fizesse ki, ha nem jó reklamáljon... de én csak a magamét!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8886) opr válasza koby11h (#8885) üzenetére


opr
veterán

Pontosan! :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8887) hcl válasza koby11h (#8885) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nálunk volt, hogy ez működött, de az nem Kukutyin kft volt.

Mutogatni való hater díszpinty

(#8888) Moleman válasza koby11h (#8885) üzenetére


Moleman
addikt

Ezt én is a saját bőrömön tapasztaltam meg, hetekig zsebből tankoltam a céges kocsit, fizettem a reptéri parkolást (külföldieket hurcoltam a reptérről a szállodájukba és vissza), majd visszakérték a kocsit, és kaptam 0 ft-ot, se fizetés, se semmi. Még 1-2 évvel később is életminőségbeli változást okozott volna nekem az az összeg, amivel tartoztak, nagyon csóró egyetemista voltam.
A foglalkoztatás minőségéből adódóan nem volt jogalapom ellenkezni, cserébe valószínű átrendezték volna az arcom is. :D Azóta nem fizetek senkinek semmit. Meg persze nem dolgozom ilyen konstrukcióban sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8889) BiP válasza Moleman (#8888) üzenetére


BiP
nagyúr

"kaptam 0 ft-ot, se fizetés, se semmi."
Azért az kemény, hogy nemhogy ingyen dolgoztattak, de Te fizettél minden szart, tehát sok költséged és munkád volt benne, és utána még jelezni sem lehetett, mert akár átrendezték volna az arcod?

(#8890) hcl válasza Moleman (#8888) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azért ez elég komoly tétel lett volna egy perben :S Csak sajnos nem mindig lehet bevállalni azt, pláne nem diákként.

Mutogatni való hater díszpinty

(#8891) koby11h válasza Moleman (#8888) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én eddig ekkorát még nem szívtam. Volt persze amit nem fizettek ki, vagy csak nagyon sokára, vagy csak egy részét. Olyan is, hogy X volt ígérve és X/y (y>=2) lett az eredménye, meg hogy 2 óra, de 6 lett és kettőt fizettek. Meg hozzácsapjuk az előzőhöz, de az már el lett felejtve... :(((
A kis összegeket benyeltem, a nagyoknál "vertem" az asztalt, rájuk jártam 2-3 naponta, jeleztem, hogy nem csak én de akit ismerek sem fog Nekik dolgozni, meg amit tudtam.
De olyan, hogy még én fizessek a nullára hála Istennek soha. De hát még bármi lehet.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8892) Lenry válasza Moleman (#8888) üzenetére


Lenry
félisten

külföldieket hurcoltam a reptérről a szállodájukba

ilyen taxist én is játszottam már.
a legjobb az négy arab fickó volt, akiket vissza kellett vinnem Ferihegyre.
céges kisbusszal mentünk, az egyikük a hátsó traktus helyett mellém ült be a kocsiba, amit amúgy sem szeretek, ráadásul erős dohányos is volt, ezért bűzlött is.
szóval nem voltak szimpatikusak, de mindegy, a lovak közé csaptam, odaértünk, kiveszem a csomagjaikat, arrivederchi...
- wait, wait, wait, ő még elszívna egy cigit
- hajrá, de én mentem haza, nektek is have a nice journey
- jaaa, de ők ketten maradnak még várost nézni, vigyem már be őket a Kempinskibe
- nyádp****t ofkórsz
bebumliztunk Pestre, kiraktam őket a célnál, fickó a kezembe nyomott egy zöldhasút, zsebregyűrtem, viszlát.
jól van, legalább egy tízeuróssal megszánt, ha már jó fej voltam. aztán utána gondolkodtam, hogy a 10 eurós rózsaszín... kivettem a zsebemből, és igen, a zöldszínű az a százas... :))

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8893) Moleman válasza BiP (#8889) üzenetére


Moleman
addikt

Igen, gondolkodtam peren, volt is ügyvéd ismerősöm, de tartottam a retorziótól, nem voltak egyszerű emberek. :(((
De már korábban is szívtam egyet azzal a melóval, egyik éjjel fáradtan kicsit meghúztam a kocsit egy betonoszlopon, akkor 3 napra nem kaptam semmit, "pont" annyiba került a fényezés. :D De az tényleg az én hibám volt.

De a multinál is megy a spórolás, a covid miatt idén áprilisban elhalasztották az éves emelést júlisra. Aztán szeptemberre. Ja, de csak szeptembertől, ezért csak októberben kapjuk meg. Ja, mégsem, októbertől jár, novemberben kapjuk. :D Én már nem hiszek benne, hogy valaha is megkapnánk. Természetesen minden egyes ilyen dátummódosításnál történelemhamisítás történt, visszamenőleg átírták a központi kommunikációkat, mondván, hogy mindig is erről volt szó. :DDD Ezzel mostanra gyakorlatilag ugyanannyi lett már az elmaradt fizuemelés különbözete, mint amennyit anno a fekete melón buktam. :D Csak most már nem fáj annyira.

(#8892) Lenry
Ez így szép történet lett a végére. :) Nekem is voltak kedves utasaim, pár tíz euróért szívesen pakolásztam a csomagjaikat.

Plusz mikor mindenféle küldöttségeket vittünk, néha a sofőröket is behívták a nagy lakomákra, életem legjobb steakjét így sikerült elfogyasztanom. Legalább ennyi benefit volt a dologban, ha pénzt nem is láttam.

[ Szerkesztve ]

(#8894) BiP válasza Moleman (#8893) üzenetére


BiP
nagyúr

Nálunk is (szintén multi) az áprilisi éves emelést tolták októberre. (bár nem volt össze-vissza ígérgetés legalább. Csak annyi, hogy első körben bizonytalanul pár hónapra, aztán utána lett fix az október. Azóta nem variáltak) Pont ma jutott eszembe, hogy holnap október. Rá is kérdeztem, kiderült, hogy majd csak 1 hét múlva kezdik kommunikálni, bár ettől még októbertől él. Majd meglátjuk.

Melót illetően szép szóra nem hallgattak, hogy peren gondolkodtál?

(#8895)Moleman : Ja, kerestek. Rajtad :(

[ Szerkesztve ]

(#8895) Moleman válasza BiP (#8894) üzenetére


Moleman
addikt

Szép szóra nem adtak lehetőséget, először azt mondták, hogy nyughassak, majd egyszer megkapom, "majd ők keresnek". Aztán többet soha nem vették fel a telefont. :N

[ Szerkesztve ]

(#8896) bambano


bambano
titán

céges kommunikáció... ebben a témában jutott eszembe egy régi sztori, nagy multi cég arculatot váltott. csináltak hozzá mindent, írtak arculati kézikönyvet, vagy 30 oldalnyi lendületes marketing bullshit, ritkán szedve, szép körítéssel. meg vettek céges sztenderd fontot is. a hülye amerikaiak. és amikor megkérdeztem, hogy a magyar ékezetes karakterek hol vannak a céges sztenderd fontban, akkor a komplett vezetésben jött a kékhalál.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8897) hcl válasza BiP (#8894) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Asszonyéknál benyögték, hogy nem lesz.
Nálunk olyan, hogy nagyítóval látni. Perpill. örülünk, hogy van melónk, de azért nem voltunk boldogok, tekintettel arra, hogy milyen iszonyú pénzeket b*nak el irodákra - miközben az irodás állomány fele HO-ban ül.

Mutogatni való hater díszpinty

(#8898) qnadam válasza hobizoli (#8879) üzenetére


qnadam
veterán

nem. az sd adások jelentős része még mindig mpeg2.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#8899) hobizoli válasza qnadam (#8898) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat nemtom, de a tiz eve itthon az MPEG4 tuneres TV-ken volt csak HD az adas

SD-t meg ki nez 2020-ban? :DDD

több drón kell ;P

(#8900) qqcqqc válasza hobizoli (#8899) üzenetére


qqcqqc
őstag

Digi digitális sd csatornái mpeg2, sok van náluk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.