Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) BiP válasza hcl (#8897) üzenetére


BiP
nagyúr

Én sem számítok 1-2%-nál többre.

Az a baj az irodai bérléssel, hogy általában hosszú távra szólnak, és egy ilyen hirtelen helyzetet nem lehet lereagálni.
Nálunk mondjuk a mi szárnyunkat most fogják megszüntetni (3 emeleten is), most kellett hazahoznunk a cuccunkat, mert leépítik a helyeket, ki lesz adva másnak. És bármennyire szar, tök érthető, hiszen nálunk is >80% otthonról dolgozik most.
(egy másik emeletünkön pl. már be is költözött az új bérlő).

[ Szerkesztve ]

(#8902) hcl válasza BiP (#8901) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, ezt simán le lehetne, más esetekben a hosszútávú szerződésekkel nem volt gondjuk. Annyiról van szó, hogy bizonyos köröknek van pénze lóvéra (amit megtermelő helyeken viszont sokkal nagyobb leépítések vannak...)

Mutogatni való hater díszpinty

(#8903) BiP válasza hcl (#8902) üzenetére


BiP
nagyúr

Így szokott ez lenni. Amikor nálunk létszámstop van (pedig a mi csapatunkból is alsóhangon 2 ember hiányzik), travel stop meg cost cut (ez leépítést is jelent, meg hogy ne rendeljünk lehetőleg semmit), de amikor megláttam az éves jelentést, hogy a leadership team hánymillió euró értékben kapott részvénycsomagot juttatásként, tehát a fizun felül, akkor kicsit furcsán kanyarodott a szám.

(#8904) Moleman válasza BiP (#8903) üzenetére


Moleman
addikt

Plusz extra hátrányos helyzet a lesajnált kelet-európaiaknak, mi intézhetjük a papírmunkát a homeoffice-oló ausztrálok otthonra rendelt IT cuccaik után (nekünk nem jár semmi), meg az angol magánszemély ügyfelek saját hülyeségükből eredő károk utáni többmilliós kártérítéseket, csak hogy ne pereljék be a céget...

(#8905) hcl válasza BiP (#8903) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

+++

@Moleman : Cost cut ellenére a managerecske által hazavágott tök új telefon helyett másikat rendelünk... Pedig full tilos... De neki nem... :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#8906) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Nálunk mióta a cégnél vagyok (5 év) folyamatosan válságüzemmódban vagyunk. A mostani enyhe megtorpanásig nagyjából évi 20%-al nőttek a megrendeléseink, de tavaly pl. volt 50% is, és nyilván vele együtt az árbevétel is. És nem egy frissen alapított sósperecáruló startupról van szó, hanem forintban 12 számjegyű éves árbevételről csak a magyar leányvállalatnál. Ott már egy ilyen laza 20% bővülés is akkora pénz, mintha a következő évtizedben te nyernéd az összes lottót. Ehhez képest az időszakos ankétokon általában olyan képet szokott lefesteni a főlóf...sz, mintha már csak centikre lennénk attól, hogy mindenkit elküldenek, felszámolják az egész céget, és sóval behintsék a helyét. Mellékesen meg az előadás végén mutat valami diakockát a közelmúlt eredményeiról, amin a tavalyi millió euró/hó meg az idei millió euró/hó oszlopok magassága között igencsak észrevehető különbség van az idei javára. :D
Ami vicces, hogy még el is hiszik, hogy gondban van a cég, mert bár hozzánk dolgozókhoz nem nyúlnak, de a területi vezetőket olyan gyakran cserélgetik a fejünk fölött, hogy volt amelyiknek a nevét se volt időm megjegyezni.

(#8907) davenport válasza hcl (#8905) üzenetére


davenport
aktív tag

A legeslegnagyobb főnök az adott készülék újabb típusa megjelenése után valamiért mindig leejti/eláztatja a telefonját, és évi 2-3 laptopot használ el. DKÜ-s beszerzésben különösen mókás ezeket kergetni. Pénzben meg annyira pedig szerencsére nem vagyunk szegények, hogy ne tudjanak ígérni mindenfélét, de ezek egy idő után elhalnak.

No money, no honey.

(#8908) sh4d0w válasza davenport (#8907) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az sem jobb, amikor egy-egy új Apple lapos megjelenése után hirtelen megszaporodnak az elhagyott gépek bejelentései...

https://www.coreinfinity.tech

(#8909) hcl válasza davenport (#8907) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha övé a cég, akkor végülis ő tudja. De úgy veszem ki, hogy ez valami közintézmény :S

Volt olyan hely, ahol 1-1 károkat elnéztek embereknek, de a sokadik után már fizettették vele, akármekkora manager volt.

Mutogatni való hater díszpinty

(#8910) BiP válasza hcl (#8909) üzenetére


BiP
nagyúr

Nálunk az a policy, hogy 1 eset oké, másodiktól önköltséges.

[ Szerkesztve ]

(#8911) hcl válasza BiP (#8910) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Igen, ez így korrekt.

Mutogatni való hater díszpinty

(#8912) Diabolis válasza bambano (#8896) üzenetére


Diabolis
tag

Na, most nagyon sírtam :DD :DD :DD

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#8913) E.Kaufmann válasza hcl (#8909) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ez is céges sztori, de most étkezés és külsős "beszállító".
Szerintetek ha nem eszi meg az ételfutár új kártyaolvasója a legnagyobb hárombetűs magyar bank RONDA kártyáját, és szóváteszem neki, hogy jöhetett volna rendes olvasóval is, akkor mi a fenéért sértődik meg és kezdi el védeni az olvasót?
Felháborodott, hogy jó ez, tiszta új, most kapták, de lehet csak holnaptól fogja tudni olvasni a kajakártyát.
Nekem meg még hóvége, úgyhogy én ne bosszankodjak, hogy az uccsó papírpénzemet kell elővenni :W

PS: Tudom, volt itt téma a pénzgazdálkodás is :) és nem vagyok abszolút nullán, mert takarékszámlára gyűlik, valamint hitelkártya most eldugva és csak törlesztés megy rá, de pont emiatt, mindig nullára fut a zsebből elérhető kp állomány hó végén mostanában.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#8914) davenport válasza hcl (#8909) üzenetére


davenport
aktív tag

Nem magáncég.

No money, no honey.

(#8915) BiP válasza E.Kaufmann (#8913) üzenetére


BiP
nagyúr

"akkor mi a fenéért sértődik meg és kezdi el védeni az olvasót?"
Mert ez a természetes emberi reakció. Beszólsz, ő meg szabadkozik.
Nyilván a helyes szolgáltatói reakció meg az lett volna, hogy: Nagyon sajnálja, bár most kapták, új, mégsem olvassa, nem tehet róla, lehet, hogy csak holnaptól fogják beüzemelni, bocsánat. Itt egy -10% kupon a következő pizzára.

(#8916) BiP válasza hcl (#8909) üzenetére


BiP
nagyúr

DKÜ: Digitális kormányzati ügynökség.

Nekem feltűnt már, hogy csak állami cégekben adnak ilyen elb*szott rövidítéseket, ami kiejhetetlen, és lehetőleg ékezetes is. (pl. KAÜ - ügyfélkapus Központi Azonosítási Ügynök)
Úgyhogy itt is egyből megvolt a tipp, hogy ez csak valami állami szarság lehet.

Másik kedvencem - ez persze csak fiktív - a Hacktion sorozatból a szervezet, ahol dolgoztak: K.Ü.O. - Kiemelt Ügyek Osztályába.

[ Szerkesztve ]

(#8917) Moleman válasza E.Kaufmann (#8913) üzenetére


Moleman
addikt

Vannak paraszt futárok. Épp tegnap rendeltem valamit, és inkább választottam a drágább GLS-t az MPL-lel szemben, mert már ismerem mindkét futárt, és nem akarom az MPL-est látni. :D

Nem mindig jó a terminál térereje a lépcsőházban, de idővel talál jelet. Az asszony vett át valamit az MPL-estől, aki térerő híján kérdés nélkül keresztültrappolt a lakáson, ki az erkélyre, az asszonynak meg nem volt annyi lélekjelentléte, hogy elállja az útját.

(#8918) E.Kaufmann válasza Moleman (#8917) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Futár alapján olyan helyről kellene rendelnem, ahol rossz a kaja. :W
Jöhetnének már a kajaszállító drónok. Úgy is ki kell menni az épület elé mostanában.
BiP: normális két fogásos ebéd. Az olvasó meg írta, nem támogatott kártyatípus :W

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#8919) Kisgépkezelő válasza BiP (#8916) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ennek a rövidítésmániának amerikában vannak igazán nagy hagyományai. Néha úgy tűnik, hogy bármit megtesznek azért, hogy valami angolul, latinul, vagy legalább indiánul értelmes szóra bírják kihozni valaminek a rövidítését, akkor is, ha ezért valaminek a teljes neve kb. olyan lesz, hogy Liofilizált Óraműpontosságú Fejlesztett Automatizált Sütőélesztő Zömítő.

(#8920) jokeph válasza Kisgépkezelő (#8919) üzenetére


jokeph
nagyúr

Ezt jól összehoztad. :D :C

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#8921) koby11h válasza Kisgépkezelő (#8919) üzenetére


koby11h
aktív tag

:C Ez szép lett!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8922) BiP válasza Kisgépkezelő (#8919) üzenetére


BiP
nagyúr

Na igen, ott ez nagyon megy. Dolgoztam amcsi cégnél is, hát, új szintre emelték a rövidítéshalmazt.
De azért neked is megy :)

Másik itthonról nézett furcsaság, amikor olyan telefonszámokat használnak, hogy a tone gombos telón értelmes szóra jöjjön ki. pl. 1-800-CALL-ME-NOW szerűek..

[ Szerkesztve ]

(#8923) koby11h válasza BiP (#8922) üzenetére


koby11h
aktív tag

Mint az 1-800-563279 ? ;]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8924) BiP válasza koby11h (#8923) üzenetére


BiP
nagyúr

Pontosan. Lehet, hogy pont ez a Liofilizálték tel.száma :)

[ Szerkesztve ]

(#8925) hcl válasza E.Kaufmann (#8913) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De attól még persze, hogy kártyával akarnál fizetni, amikor az arra van... Úgy meg ne küldje már ki a cég, hogy (gondolom jelezted, hogy milyen kártya) nem működik az egyik gyakori fizetési mód :S

@BiP : Így már leesett, korábban is volt róla szó
Amcsik :D Sikerült olyan névvel bejegyeztetni az új itthoni telephelyet, hogy nem fért ki egy rakás helyen a számlázóprogramba. És mivel azt az egy nevet jegyeztették be, nem lehetett rövidíteni :D
Pár hónapig szívtunk, mire felfogták és megcsinálták a rövidebb neveket is :D

@Moleman : És tettél panaszt? :D
Én már párat... Ennél kisebbekét is.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#8926) Lenry válasza BiP (#8922) üzenetére


Lenry
félisten

nem 100%-ig ismeretlen dolog, pl itt Szegeden az egyik dugulás-elhárító cég telefonszáma 06-70/DUGULAS

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8927) BiP válasza hcl (#8925) üzenetére


BiP
nagyúr

Lehet, hogy Moleman a kaját is onnan rendeli, ahol inkább nem emel szót, nehogy megverjék.
És a panaszkezelés is úgy megy, mint a másik helyen a fizetés:
#8895: "Szép szóra nem adtak lehetőséget, először azt mondták, hogy nyughassak, majd egyszer megkapom, "majd ők keresnek". Aztán többet soha nem vették fel a telefont. :)"

[ Szerkesztve ]

(#8928) Kisgépkezelő válasza BiP (#8922) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ami a legviccesebb, hogy erre a konteósok még rá is tudnak feszülni. Hogy halloóóóód az EAGLE az sasmadár és az vijjog és ez is vijjog, csak infravörös tartományban és ezzel gerjesztik ionizált állapotba a chemtrail csíkokat. Nem hinném, hogy el lehet magyarázni nekik, hogy semmi ilyen nincs, egyszerűen csak az amerikaiak imádják a hangzatos rövidítéseket és kb. mindenre van nekik egy. :D

[ Szerkesztve ]

(#8929) Lenry válasza Kisgépkezelő (#8928) üzenetére


Lenry
félisten

Amióta valamelyik összeesküvéselmélettel kapcsolatban olvastam hogy a NASA az valójában NASHA, mert az valamelyik ősember nyelven átbaszást jelent és ez is bizonyítja hogy a holdraszállás kamu.
Szóval azóta tudom hogy ha át akarom venni a világuralmat, akkor mindenképpen valami olyan nevet kell találnom ami elsőre nem, de másodszorra egyértelműen elárulja a szándékaimat.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8930) BiP válasza Lenry (#8929) üzenetére


BiP
nagyúr

A magyar laposföldesekkel kapcsolatban találtam.
[link]
De annyi hülyeséget hordanak össze, nem tudom, mennyire hiszik el maguk, mennyire trollkodás. (remélem utóbbi, mert ilyen szellemi mélységekre jutni csak a humor lehet az egyetlen épkézláb indok)

(jaj, egy 20 percet olvasgattam a témában, kisült az agyam)

(#8931) Diabolis válasza BiP (#8930) üzenetére


Diabolis
tag

Nem láttad az internet poklát, amíg nem tévedtél be egy 5G ellenes csoportba :D
Bocs, ezzel nem vitát akarok nyitni az 5G-ről, de amennyi elborult ember ott van, az már csodálatra méltó :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#8932) DJGABI válasza koby11h (#8923) üzenetére


DJGABI
addikt

vagy az 0118 999 881 999 119 7253
[link] klasszikus

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8933) BiP válasza Diabolis (#8931) üzenetére


BiP
nagyúr

Olyan cégnél dolgozom, ami érdekelt az 5G-ben, így ezeket inkább kerülöm. Bőven elég annyi, hír, amennyi a hivatalos csatornákon eljut. Egyszer olvastam el egy ilyen hír alatt a kommenteket, 10-et csökkent az IQ-m.
A suli-ovi kapcsán épp elég hülyével találkozik az ember már csak a mindennapos helyzet kezelését illetően (pl. maszkellenesek vagy a másik véglet, a túlreagálók, pedig ők még tök enyhék a fentiekhez képest), nem hiányzik, hogy ezen felül kínozzam magam.

(#8934) headhunter válasza BiP (#8930) üzenetére


headhunter
addikt

(#8935) hcl válasza BiP (#8930) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem, sajnos ezek ilyen sötétek :D

Sőt.
Valami pénzügy manáger.
SAP riport nem megy. Csak neki, és csak az az egy.
Nézem, feldob egy ablakot, hogy 4 művelet, nem tudja írni a file-t, amibe mentene.
A működő riport simán írja. A user desktopján.
Működő riport futása közben jönnek kérdések, hogy engedélyezi-e a műveletet...
...a nem működőnél nem...
Össze-vissza nyomkodhatta, és rányomhatott a NO-ra :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#8936) koby11h válasza DJGABI (#8932) üzenetére


koby11h
aktív tag

Bugyuta film, de telefon számból és diktálási sebességből nekem ez ami tetszett:
Zohan

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8937) hcl válasza koby11h (#8936) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Agyhalál :D Az egészből az tetszett, amikor feltöri a főgonosz a tojást :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#8938) koby11h


koby11h
aktív tag

User tesztel egy programmal hw eszközöket, a program kb. így néz ki első ránézésre:
Mi legyen a log file neve: __________ .log
Teszt futtása: ___ ciklus
<Teszt indítása>
<Eredmény megtekintése> <Eredmény mentése>

User hibajelzése: a program nem menti el az eredményeket
User végzettsége mérnök, közgazdász

Lementem és kértem mutassa meg!

User tevékenysége:
log file neve beír: proba8, <Eredmény mentése> gomb, ciklus: 1, <Teszt indítása> gomb
Teszt lefut, User átvált a program mappára ahol ott van 8 darab 0 byte-os fájl.
"Látod, üres, nem megy, tök szar az egész és ezzel kell kínlódnom!!!!"

Itt szégyen szemre sírva röhögtem 2 percet, majd megkérdezem Tőle, hogy az Eredmény mentését miért nyomja le az elején???
"Hát hogy tudja a program, hogy majd ebbe kell menteni az eredményt!!!", "Utána már a végén is nyomtam, de akkor meg hibaüzenetet ad hogy a fájl már létezik, és akkor is üres!!!"

Itt megint volt 1 perc röhögés és könny törölgetés, aztán még 2 percbe telt míg megértette mekkora balfék...

Ezért tart itt az ország, hogy két diplomával sem érti azt ami magyarul ki van írva a képernyőre, nem képes egy 4 lépésből álló logikus műveletsort önállóan végrehajtani és nem képes a mellékelt 3 oldalas leírást elolvasni!!! :W

Mindenesetre most 2-3 napig lesz mit mesélnem a haveroknak :)

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8939) hcl válasza koby11h (#8938) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ez egy kevéssé egyértelmű UI, de ha ilyen van, akkor a használatbavétel ELŐTT el kell mondani a usernek, hogy hogyan is megy... :D Mondjuk ezt pár próbálkozásból ki is lehet logikázni... bármelyik közgáz vizsga nehezebb :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#8940) koby11h válasza hcl (#8939) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nekem programozóként, de mezei userként is első ránézésre tök egyértelmű volt, 4 lépés egymás alatt, el sem lehetne rontani a sorrendet, de ez az ember képes volt rá!!!
Nem tudom melyik végzettsége akadályozta a hatékony munkavégzésben de ez vádirat a magyar oktatási rendszer ellen!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8941) DJGABI válasza koby11h (#8936) üzenetére


DJGABI
addikt

zseni film. a mai PC világban biztos nem készülhetne el (ez sem)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8942) hcl válasza koby11h (#8940) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát, ha látott már programokat "mentés" és "betöltés" gombokkal, azt értheti félre, de azért _annyira_ nem ördöglakat a dolog, simán ki lehet tapasztalni, ha van agya :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#8943) Dr.NX válasza koby11h (#8936) üzenetére


Dr.NX
addikt

Telefonszám témában a kedvencem:
0118 999 881 999 119 725 3

Elfogadom a sütiket.

(#8944) MasterMark válasza koby11h (#8938) üzenetére


MasterMark
titán

Ezt mondjuk 3 átolvasásra se értem. :D

Dr.NX: Amire válaszoltál az ugyanerre válaszolt.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#8945) Moleman válasza hcl (#8925) üzenetére


Moleman
addikt

Nem szoktam panaszkodni, inkább nem fizetek az ilyennek soha többet. Pesten pl a Pizza Kingtől kaptam egyszer folyós nyers pizzát, többet nem rendeltem tőlük semmit, pedig korábban hetente többször is azon éltem.

Sopronban egyszer próbálkoztam pizzával, az állítólag 32 centis, még pesti mércével is drága pizza egy 28 centis dobozban érekezett... Azóta kizárólag itthon sütök pizzát. :D

(#8927) BiP
A kaja különösen veszélyes, főleg covidos időszakban, nyállal terjed. :D

(#8946) koby11h válasza MasterMark (#8944) üzenetére


koby11h
aktív tag

Lehet nem elég szemléletesen írom le, akik ott álltak élőben azokkal még utána egy órával is röhögtünk egy jót.
4 lépés, logikusan 1,2,3,4a vagy 4b, de Ő 1, 4b, 2,3 és csodálkozik hogy nem jó.
A teszt futtatása előtt mentett és csodálkozik, hogy üres a fájl...
De az a vicc amit meg kell magyarázni tényleg nem jó.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8947) jokeph válasza MasterMark (#8944) üzenetére


jokeph
nagyúr

Elmentette 8-szor a nagy semmit. :D
Amúgy feltűnt, hogy akinek sok/magas iskolája/diplomája van, sokszor a legegyszerűbb elemi/logikai döntést nem képes meghozni/átlátni. :U
Erről beugrott más is:
"Hány pszichológus kell egy villanykörte kicsavarásához ?
-Egy sem, a villanykörtének kell akarnia a változást."
:))

(#8946) koby11h: elsőre is átjött, nem kell magyarázni. ;]

(#8948) MasterMark: van pár érdekesen megírt program, valóban elsőre nem tűnik logikusnak, hogy miért aktív a mentés gomb bármi előtt is.
Elképzelhető, hogy okkal van így megírva. :U
De igazából ez semmin nem változtat, az user-nek akadnak értelmezési problémái a fent írtak szerint.

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#8948) MasterMark válasza jokeph (#8947) üzenetére


MasterMark
titán

De miért van eredmény mentése gomb még mielőtt lenne eredmény?

Vagy ha az eredmény megtekintése generálja az eredményt, akkor az eredmény mentése miért nem generál eredményt ugyanúgy?

szerk.: Ja látom van teszt indítás gomb is. Mondjuk attól még a két eredményre vonatkozó gombnak csak akkor kéne aktívnak lennie, ha már van eredmény amire értelmezhető..

szerk.2: Persze végülis így is kb. 3 mp rájönni hogy mi történik, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#8949) koby11h válasza MasterMark (#8948) üzenetére


koby11h
aktív tag

Béta a hw, pre-pre-pre béta a program is, külsős csinálta csak erre a tesztre, Ő mint mérnök ellenőrizte koncepcionális szinten - talán ez rávilágít a miértekre és arra is miért nem Neki kellett volna megnéznie :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8950) hcl válasza Moleman (#8945) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az a baj, hogy ha nincs semmi negatív következménye, akkor másokat is így lesz*nak/átvernek.

Mióta van csúnyakártyám, sokat rendelek, és még sosem volt gondom... Mondjuk előtte sem, csak akkor kevesebb rendelésből.

@koby11h és @jokeph : Amúgy a szoftver is megér egy misét, ha nincs eredmény, miért hoz létre üres file-okat? :D
Nem véletlenül külön szakág az UI tervezés, mert ami neked logikus, az másnak nem feltétlen. (Nekem is sokat kellett gondolkodni, hogy hogyan is kell kinéznie egy telefonos app felületének, hogy lenne a legkényelmesebb, stb.)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.