Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) jokeph válasza hcl (#8950) üzenetére


jokeph
nagyúr

Nyilván. Van egy gondolatom, azért mert valami botcsinálta írta a programot, és így volt neki egyszerűbb megoldani. :D

Ha már UI: az 5 éves Galaxy S5-ön futó Android x verzióhoz képest az új modelleken futó vadiúj Android-ot úgy áttervezték, hogy a legelemibb menük megtalálása egy agyrém, az előzőekben megszokotthoz képest logikátlan átláthatatlan valami. :U

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#8952) Moleman válasza hcl (#8950) üzenetére


Moleman
addikt

Pizza.hu-n dobáltam az őszinte értékeléseket régen, de mióta átvette a netcincér, nálam nincs ilyen lehetőséget. Nem is tudom, mi alapján vannak pontozva az éttermek. :D

(#8953) hcl válasza jokeph (#8951) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem úgy tűnik koby11h beszámolója alapján, inkább tényleg az, hogy összedobta, aztán majd a véglegest rendesen. Ez nem ősbűn.

@Moleman : Lehet, hogy az agyhalottakból / botokkal megtolt értékelésekből volt elegük. Nem használok Netpincért, de az is fura, hogy nem lehet tudni.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#8954) koby11h válasza hcl (#8953) üzenetére


koby11h
aktív tag

Aha, koncepcionális dolog, önszorgalomból csinálta, hogy mégis legyen valami... nem fizetett érte senki, és ezen a srácon kívül szerintem senkinek nem is lett volna vele gondja.

Láttam már kereskedelmi programot is rosszabbul felépítve :K
Pl. Fájl nyitás program indításkor, értsd: ahogy elindult a program megnyitott minden paradox fájlt. Amikor kiléptél előtte pedig bezárta mindet. Áramszünetnél, programhibánál vagy bármi egyéb okból elszállva pedig kócos lett az összes index fájl és nem tudott elindulni...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8955) hcl válasza koby11h (#8954) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, az nem téma, hogy fizetős cuccok is vannak borzalmasan megírva, de ez nem mentség :D Annyi, hogy ilyen indusztriális izéknál bőven megbocsátható, ha kusza, mert felesleges fancy kinézetet kapnia, de ha már komolyabb használatba megy, akkor jó, ha átlátható, és bolondbiztos.

@Jokeph : Sokat változott a droid ja, de igazából ha valaki nem 4.4.4-ről vált 9-re, annak emészhető. És sok minden ugyanott marad, megint sok mindent a gyártók rakosgatnak, és egy Lineage-t meglátva meglepődsz.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#8956) BiP válasza koby11h (#8954) üzenetére


BiP
nagyúr

Nálunk úgy írtak meg egy excel összefűzős scriptet, hogy első lépésben mindent megnyit a háttérben, majd a megnyitottakon végigmegy, és úgy másolja össze a tartalmát.
Nagyságrendileg 300 file, de 60 file felett nyilván azonnal megmakkant, és senki nem tudott rájönni, hogy miért nem fut le, miért akad el mindig.
Nem vagyok egy programozózseni, de azért lehetett látni, hogy ez így nem jó. Átírtam nekik úgy, hogy egyenként nyissa meg, majd a következő előtt zárja is be. Isten voltam :)

(#8946) koby11h: Szerintem simán azt hitte, hogy az nem egy lépés, hanem választható opció, és az elején kiválasztotta, hogy igen, majd menteni szeretné az eredményt.
Ha van rá aktív gomb, akár gondolhatta azt.
Mondjuk 2 után illett volna rájönni, hogy tévedett, és nem próba8-ig eljutni.
Gyors megoldás: be kell számozni a gombokat, és akkor a leghülyébb is rájön, hogy sorrend van, azaz lépésekről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#8957) koby11h válasza BiP (#8956) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ha elindítok egy Word-öt és anélkül nyomok mentést, hogy beleírnék valamit akkor mit kapok? Lópikulát! Ahogy itt is. Excelben szintén, PPban is...
Outlookban ugyan így, létrehozok egy új emailt, Küldés gombot nyomok.
Nap mint nap használja ezeket, kvázi ugyan így működik, nem egy űrtechnika.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8958) hcl válasza BiP (#8956) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ez mekkora :D

Én olyat láttam gyárban, élesben, hogy
- termelésmonitorozó, termékkövető cucc
- egész korrektül kinéző felület
- elég komoly képességek (napi több ezer termék, több soron, minden munkafolyamat loggolása, teszteredmények feltöltése a termékekhez, minden
- a kliense pl. frissítette saját magát, ha volt új verzió
- ha új gépet vittél fel/átírtad a számítógép nevét egy munkaállomáson, lehúzta a teljes adatbázist (mármint a munkaállomások/workflow/stb), beleírt, és visszatöltötte a szerverre. Percekig tartott, és ha közben meghalt a kapcsolat, akkor lehetett visszatenni mentésből az adatbázist. :D :D :D :D
Ez főleg úgy volt meredek, hogy többi része, ha nem is tökéletes, de elég rendesen össze volt rakva :D
Persze egy ember fejlesztette, majd miután kirúgták, horror pénzekért adott rá külsős supportot :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#8959) MasterMark válasza koby11h (#8957) üzenetére


MasterMark
titán

De ott te írsz bele, nem pedig a program fog valami outputot generálni..

Két külön dolog az aktuális állapot mentése meg az eredmény mentése.

Switch Tax

(#8960) koby11h válasza MasterMark (#8959) üzenetére


koby11h
aktív tag

Akkor sincs eltérés, ok-okozat, először keletkezik az info - írok bele, lefuttatom a tesztet - és utána mentek. Ha először mentek akkor semmi nem lesz benne. Én így tanultam :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8961) MasterMark válasza koby11h (#8960) üzenetére


MasterMark
titán

Persze ez oké, csak félrevezetőek a gombok így.

Switch Tax

(#8962) bambano válasza Lenry (#8929) üzenetére


bambano
titán

A NASA azt jelenti, hogy Need Another Seven Astronauts.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8963) BiP válasza koby11h (#8957) üzenetére


BiP
nagyúr

Ne akard megérteni egy manager lelkivilágát.
De bárki, egy mezei user képes arra, hogy ne gombként értelmezzen egy olyan dolgot, ami neked egyértelműen gomb.
Nekem is nehéz volt megtanulnom (a saját káromon), hogy bizony más emberek (akik nem én), főleg akik nem tech beállítottságúak, tök más (értsd: merőben más) logikával gondolkodnak, mint én/mi.
Szóval ami neked gombok egymás utáni sorozata, az lehet, hogy az neki egy halom random gomb, opció, on/off beállítás.
De persze ha ott volt a 3oldalas userguide-ban, és tudnia kellett, hogy az gomb, és nem valami beállítás, és tartsa a sorrendet, akkor nyilván erősen ciki.

[ Szerkesztve ]

(#8964) Lenry válasza BiP (#8963) üzenetére


Lenry
félisten

azért erősen ciki, mert nyolcszor megpróbálta és kilencedszerre is megpróbálta volna és mást vár.
Did I ever tell you what the definition of insanity is?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8965) hcl válasza Lenry (#8964) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És ne felejtsük el, hogy szegről-végről szakember.

@BiP : Más szakmáknál is előkerül, hogy el kell magyarázniuk valamit laikusoknak... olyankor is szokott lenni küzdés, mint disznó a jégen... Csak infó esetén ez elég látványos, mert a nagy átlag kevésbé ismeri a fogalmakat.

Mutogatni való hater díszpinty

(#8966) Diabolis


Diabolis
tag

*sziszifuszi meló, fájlok és mappák meglétének és dátumának manuális ellenérzése. Telefon csörög, felveszem, közben melózok tovább*
- Zoli vagyok (ketten használjuk a vonalast)
- Zoollliiiii!!! (Mármint én)
- Tessék?
- Nem működik ez a szar!!!
- Aha... Ez nem hibajegy, fejtsd ki kérlek.
- Zoooliiiii!!!
- Bővebben, ez már volt.
- Hát nem tudom ezt a fost szerkeszteni!!!
- Bővebben...
- Kiír valamit!!
- Bővebben...
- Zoliiiii!!!
- Azt tutira nem írja ki.
- Neszíívaaasss!!!
- Mi írja ki, mit ír ki, mikor írja ki?
- Jaaa!!!! Hát ezt a buzi táblázatot nem tudom szerkeszteni, mert azt írja ki, hogy a XY már megnyitotta!!!!
- Igen, ez így normális. Szóljál neki, hogy zárja be.
- De egyszerre kellene szerkesztenünk!
- Nem fog menni.
- De nem tudsz valami programot írni, amivel igen????
*Éppen végzett munka félretesz, klaviatúra eltol, nagy levegő, szúszá és chi gyűjtése*
- De igen. Szólj a főnökömnek, hogy most hazamennék, és írnék egy új programot, ami teljes mértékben átveszi az office csomag szerepét.
- Háááát, megpróbálom. De ma még visszaérsz?
*Ez volt az a másodperc, amikor a kolléga is sírt egy kicsit, én pedig elköszöntem és letettem a telefont* :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#8967) Pötyi válasza Diabolis (#8966) üzenetére


Pötyi
őstag

Hát én azt csinálnám, hogy bevezetésként innék 2-3 sört, majd megpróbálnám átimplementálni neki azt a táblázatot access alá... Ééérted, azt szimulálnám, hogy adatbázis-tábla és akkor az excel táblázat sorai önálló rekordonként kezelné az access. Ezzel megoldódna, hogy több júzer is tudja kezelni egyszerre egy időben az alap excel táblát. Vagy valami ilyesmi. (Or something like that.)

:DDD

QNX is cool!

(#8968) opr válasza Diabolis (#8966) üzenetére


opr
veterán

És, visszaértél? ;] :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8969) Pötyi válasza opr (#8968) üzenetére


Pötyi
őstag

Dehát ő Diabolis, nem pedig a terminátor! :DDD

QNX is cool!

(#8970) hcl válasza Diabolis (#8966) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Amikor legutóbb olyat akartak, hogy egyszerre szerkesztik a táblázat, mindig az lett a vége, hogy valakinek a módosításai elvesztek :D

Erre tényleg az adatbázis a megoldás, csak az meg ugye nem lesz magától :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#8971) blg válasza Diabolis (#8966) üzenetére


blg
senior tag

Office 365-el lehet egyszerre szerkeszteni a táblázatot.

(#8972) koby11h válasza Diabolis (#8966) üzenetére


koby11h
aktív tag

Erre tökéletes megoldás a Sharepoint szerver vagy a Sharepoint online!
Bazinga :D

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8973) hcl válasza koby11h (#8960) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja! Ehhez a programos-UI-shoz
Tegnapi SAP userrel kipróbáltam azt is, hogy mi van, ha ODF-be menti a riport, akkor elmenti-e. Elmentette, de nem lehet menyitni. Semmivel :D
Azért az SAP csapatnak, akik a riportokat gyártják, nem keveset tejel a cég...

Mutogatni való hater díszpinty

(#8974) koby11h válasza blg (#8971) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ha csak írni akarnak a táblákba 1-1 cellát akkor talán, de nálunk 5 főnél már azzal is megakadt.
Azon kívül egy csomó asztaliban megszokott funkció hiányzik, lassú, nem érték a változtatás olyan mint ha változtatnál és mentenél, nem tudsz kilépni mentés nélkül...
Jó lesz az majd 5-10 év múlva!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8975) opr válasza Pötyi (#8969) üzenetére


opr
veterán

Nana, a terminátor visszatér. :P

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8976) Moleman válasza koby11h (#8972) üzenetére


Moleman
addikt

A sharepointos is meg tud szívatni, nálunk általában 10-15 ember szerkeszt egyszerre egy sokezer soros táblázatot az aktuális feladatokkal, emiatt elméletileg mindenki csak a saját sorait módosítja. Ennek ellenére napi szinten kapok hibaüzenetet, hogy nem tudok menteni, mert más is módosította. :D Bár én a desktop Excelben szerkesztem, lehet az a baj.

(#8977) Diabolis


Diabolis
tag

Egyrészt, a terminátor visszaTér, nem visszaÉr :D És nem, nem kért el, szerintem leesett neki, hogy szivatom :D
Sharepoint és egyéb ilyen megoldások itt? Állami cégnél? Kizárt :D Egyrészt nem bonyolítjuk olyan júserek életét, akiknek az excel is bonyolult :D Másrészt én sem értek hozzá :D
Acces dettó, bár én azt karcolgatom, szerintem össze is tudnám dobni. Sőt, otthon gyanús, hogy össze is dobom, és a VM hálózatban még a jogosultságokkal is el fogok szórakozni.
De az otthon lesz. Itt local IT (csicska) vagyok, ezért fizetnek. Ha pluszt csinálok, onnantól még több pluszt fogok csinálni. Ingyen. Na, azt bocs, de nem.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#8978) koby11h


koby11h
aktív tag

Egyébként az Office online akkora jó dolog, csak sokan nem értik, hogy mi benne az Online :)
MINDEN, és ezzel akkorát lehet szívni!
15 fős cégnél cseréltek minden gépet, és Alap Office 365 csomagokat kértek rá, a beszállító cég mindent megcsinált, kivitt összerakott és az ügyfél a végén a próbáknál értetta meg, hogy a vásárolt új gépekkel és az Alap licencel NEM jár telepített Outlook, Word, Excel...
Jó munka volt visszarakni a régi gépek felét, hogy tudjanak dolgozni amíg megjön a Standard licence és felrakjuk hétvégén az Office-okat a gépekre...
Havernak segítette benne, kérdezem és ezt hogy? Hát Ők mondták, amikor megrendelték a csomagot, hogy ez így értik-e, de az ügyfél képviselője azt mondta, hogy persze!
Nem lett ez rendesen átgondolva és a spórolás döntött benne...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8979) blg válasza koby11h (#8974) üzenetére


blg
senior tag

nekünk nincs vele gondunk 5 főnél sem. 100-150 soros excelekről van szó

(#8980) BiP válasza hcl (#8970) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen. Hiába van Shared Excel, ami néha jól működik, de alapból korlátozottabb, lassabb, közepes terhelésnél megzavarodik. De ha csak ketten vannak, akkor beválhat.
O365 webes excele meg inkább no comment. Ne is vesztegessünk rá egy percet se, annyira szar használni.

(#8979) blg: De gondolom nem 5-en lógnak benne egyszerre, hanem 5-en érik el, 5-en szokták szerkeszteni, de nem mindenki egy időben.

[ Szerkesztve ]

(#8981) hcl válasza blg (#8979) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akkoráknál még nem szokott baja lenni. A desktopos shared tábla a hálózatra érzékeny pl., persze a nagy méret mellett.
Mondjuk nálunk a shared két emberrel is be tudott dőlni, de ott inkább az volt a baj, hogy WAN volt közöttük, akik helyi hálón voltak, azokkal nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#8982) Dávidka1995


Dávidka1995
csendes tag

Ez kb 2éve történt velem.
Régi gyerekkori barát hogy kellene neki egy jó gép, apuka mondja pénz nem gond megoldjuk csak legyen neki meg mutatva minden hogy mi lesz bele meg hogyan merre meddig (nem értett hozzá de érdekelte)
Alaplap: ASUS ROG MAXIMUS XI HERO (WI-FI)
M.2 SSD: 512GB Samsung 970 Pro
Proci hűtő: NZXT Kraken X72
Ház: NZXT H700
Videókártya: ASUS GeForce RTX 2080Ti 11GB ROG STRIX
Ram: 32GB 4000MHz DDR4 RAM Kingston HyperX
Proci: Intel Core i7-9700K
Okés apuka mondja legyen megrendelve bele megy, (gazdag család, nem fájt nekik), a megegyezés az volt hogy apuka fizeti a gépet én össze rakom haver meg kifizet, alkatrészek meg jöttek össze raktam, w10fel meg minden faszság, 1nap elment vele de faszán ment örült is apuka is mosolygott meg minden, játszottunk is a gépen kicsit majd mondom, én megyek haza, haver nem fizetett ki apuka meg haza hozott, útközben dícsérgetett meg minden hogy milyen ügyes gyerek vagyok, jól meg állom a helyem a világba, mert addigra már dolgoztam elég sok helyen még nyáriszünetekben is tehát van tapasztalatom a munka terén. Kérdezi hogy én szeretek-e játszani, mondom neki hogy persze hogy ne szeretnék meg is mutattam neki egy hp omen 15 laptop nem valami nagy bivaj dög volt de elment rajta minden kompromisszumokkal, majd fel hozza hogy, a gyerek kifizetett? Mondom még nem gondolom majd oda adja. Hmmögöttt egyett elő vett 20ezert mondom majd mi rendezzük de nagyon köszönöm, rám mosolygott erősen kezet rázott velem, elment haza, aznap este haver felhív hogy basszam meg meg hogy hogy merészeltem én az ő apjának elmondani hogy nem fizett ki mert hogy mekkora egy pénzéhes fasz vagyok üvöltött majd tiltott le a francba, nem lettem kifizetve el is könyveltem magamba meg hogy mi a francért vagyok ilyen idióta hogy az apjától nem fogadtam el a pénzt. Eltelt 1hónap az eset óta egyszer csak jön haver apja nagy mosolyal az arcán, köszönök neki meg minden beszélgetünk, apudhoz hoztam az autót szereltetni, oké faterral dumált közbe majd megint velem is, az autó kész fatert kifizete, megy hátra az autó hátuljához azt mondja gyere gyerek adok valamit megyek oda erre egy baszom nagy doboz meg még 2 nagy doboz kérdezem tőle hogy ez micsida? Mondja hogy nézzem meg, erre azért fater is oda jött én mikor nyitom ki az egyikben egy baszom nagy monitor a másikba egy fasza forgós szék meg kopp az a gép amit a gyerekének raktam össze, mondjuk neki hogy ezt nem fogadhatjuk el ez nagyon drága, ő ragaszkodott hozzá nagyon hogy elfogadjam mert hogy itt a karácsony meg hogy meg érdemlem jó gyerek vagyok, köpni nyelni nem tudtam 🙂.
Faterjával azóta nagyon jóba vagyok ő is imád engem mikor van baja szívesen megyek segíteni neki, most pl az új rtx3090 ért sírt a gyerek a "régi már szar" 2080Ti-t meg hogy ő majd eladja, faterja nem engedte neki kezembe nyomta hogy ez a fizetségem. Az apja nagyon jó arc meg az annya is, voltam már vele swinger klubba is de ez más sztori az a lényeg hogy ilyen is van, persze vannak gány dolgok is de azokat majd hozom később 😁

(#8983) E.Kaufmann válasza Dávidka1995 (#8982) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Hú, nehéz dekódolni a sztorit, mert kicsit tagolatlan. A swingeres rész hogy is volt? ;]
Nem kell válaszolni, csak költői kérdés :)

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#8984) Gabibácsi válasza E.Kaufmann (#8983) üzenetére


Gabibácsi
tag

Annya

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#8985) Aljasvip válasza Dávidka1995 (#8982) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Igaz sztori lehet... ilyen géphez egy szellőzésben legalja házat választani csak hozzáértők tudnak. :W

Jöhet y többi, kevésbé kacifántos történet.

(#8986) Viktor0610 válasza Aljasvip (#8985) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó neked, ha képes voltál elolvasni.
Nekem túl tagolatlan volt hozzá. ;]

Samsung Galaxy A54

(#8987) hcl válasza Dávidka1995 (#8982) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ööööö
Tehát mondatok, központozás, tördelés... :D

Különben még havernak áll feljebb, mikor ő nem fizetett ki? :D LOL?

Mutogatni való hater díszpinty

(#8988) DJGABI válasza Dávidka1995 (#8982) üzenetére


DJGABI
addikt

hűvös fabula.

most akkor gazdagok voltak, vagy hülyék? kifizette 3. félnek a ~millás gépet, utána meg ajiba meg is kaptad?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8989) BiP válasza DJGABI (#8988) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem az előző, levedlett gépet kapta meg, csak rosszul fogalmazott. Mert mintha a gazdag srác megtartotta volna a 2080Ti-t.
De amúgy tényleg no comment, hogy gyerekkori barát, nem fizet, és még neki áll feljebb. Ő nevezi pénzéhesnek a másikat, miközben pont, hogy nem fogadta el a pénzt az apjától.
Mondjuk ha ezen kívül jó a viszony, meg bocsánatot is kért, akkor fátlyat rá, a következő ilyennél viszont viszlát.
Értem én, hogy jó, ha csurran-cseppen, de nem mindenáron.
KROK tudna mesélni :))))

[ Szerkesztve ]

(#8990) nullpoint válasza Aljasvip (#8985) üzenetére


nullpoint
senior tag

De nem az volt a lényeg hogy legyen, hanem az hogy jó drága legyen a ház (is).

Swingeres rész meg nem tudom minek kellett, addig egész jó sztori volt, onnantól vált hányingerré. :(

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#8991) E.Kaufmann válasza Gabibácsi (#8984) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Igen :D
Mondjuk inkább akkor kellett volna mérgesnek lennie a havernak, miután ilyen party-n meghúzta volna a haver anyját vagy az apját ;]
Tudom, rossz az aki rosszra gondol :DDD

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#8992) hcl válasza E.Kaufmann (#8991) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Lehet, hogy apuci azért volt jó fej, mert nyugi lett otthon :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#8993) Dávidka1995


Dávidka1995
csendes tag

A tagolatlanság miatt elnézést kérek, késő volt meló után és telefonról.
A másik pedig, hogy nem a levedlett gépet kaptam meg, hanem kopp ugyan azt amit össze raktunk neki, és nem nem kért bocsánatot a gyerekkori barátom, vele azóta sem beszélek, csak faterjával.
A gépházat meg, nemrég lecseréltem egy Cooler Master mastercase h500p mesh házra.

(#8994) Kisgépkezelő válasza nullpoint (#8990) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Szerintem ott vált érdekessé. Addig ilyen átlagos sztori volt, hogy jóvan, összeraktad, otthagytad, nemfizetett, lapozzunk, de ilyen haver szüleivel swingerezős sztori itt még nem volt. Arra felkaptam a fejem. :)

(#8995) DJGABI válasza Kisgépkezelő (#8994) üzenetére


DJGABI
addikt

nőügyek topic nem itt volt linkelve? ott vannak cifrábbak is :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8996) Pötyi válasza hcl (#8987) üzenetére


Pötyi
őstag

Nemrég olvastam egy jó példamondatot a napiszaron, hogy miért fontos a helyesírás, központozás:

"Egyesek rosszul érzik magukat, mások faszán."

"Egyesek rosszul érzik magukat mások faszán."

:DDD

(Nagymértékben megváltozik az egész mondat jelentése.)

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#8997) hcl válasza Pötyi (#8996) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ezeréves, de nem veszti érvényét :DDD

Van valami nagymamás is :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#8998) Viktor0610 válasza Pötyi (#8996) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha nem tetted volna bele a zárójeles részt, nem is gondoltuk volna, hogy az a megoldás! 🤔

;]

Samsung Galaxy A54

(#8999) Pötyi válasza Viktor0610 (#8998) üzenetére


Pötyi
őstag

:P

QNX is cool!

(#9000) koby11h válasza Pötyi (#8996) üzenetére


koby11h
aktív tag

A faszánról eszembe jutott a vessző...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.