Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57501) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag


És vajon ezek? Lemérni nem tudom őket, de kb egy súlyban vannak.
A Store nekem még mindig nem megy, 1 hete van PS3-om és abból 2 napot tudtam ezt a funkciót használni, máskor is előfordul ilyesmi hiba a Sony-nál? Azért ez már kezd ciki lenni szerintem,

(#57502) crue válasza Brian_GT (#57500) üzenetére


crue
őstag

Én még így sem értem miért nem simán vásároltál. Akkor levonta volna a bankszámládról a játék ára és a psn számlán lévő összeg közötti különbözetet és kész.

(#57503) #58000384 válasza Real Ghoost (#57501) üzenetére


#58000384
törölt tag

Előfordul, de nem sűrűn. Inkább ritkán, és akkor is 1-1 napra, főleg, ha tervezett karbantartás. Ez most nem tudom, hogy micsoda, de nem sok helyen foglalkoznak vele. Ez valami európai finomság?

(#57504) Brian_GT válasza crue (#57502) üzenetére


Brian_GT
őstag

Simán vásároltam??? Hát de ha berakom kosárba és nincs elég pénz az accon nem engedi megvenni..vagy én nem tudok valamiről. Homályosítsatok fel akkor :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57505) dilipok válasza Brian_GT (#57504) üzenetére


dilipok
veterán

ugy erti, hogy ha kartya van redelve az accounthoz, akkor ha megveszel valamit, auto levonja a megfelelo osszeget. Nem kell kulon matekolni feltoltessel. Mondjuk igy belegondolva, te ezt eddig nem igy hasznaltad?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57506) Sirandrish válasza Real Ghoost (#57501) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha minden igaz a jobb oldali az fake.
ez a tied? Ha igen akkor mondj már véleményt..érzetre milyen? Van különbség? Ha igen mennyi? MONDJ VALAMIT! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57507) Brian_GT válasza dilipok (#57505) üzenetére


Brian_GT
őstag

bakker... jó tudni... persze, hogy nem :D alapvetően nem vagyok híve a digitális tartalomnak, mert szeretem a dobozos megoldásokat...és én 1 hete vettem életem első digitális ps játékát meg...akkor reklamált, hogy nem tudom kifizetni...de akkor ezek szerint azért szólt, mert még nem volt bankkártya rendelve az acchoz? ergó ha van fedezet a kártyámon, nem kell semmilyen wallett-es hülyeség feltöltés, rányomhatok úgy is a kosár tartalmára, hogy fent a nevem mellett 0 az egyenlegem? ilyenkor előkapja a hozzárendelt kártyát és levonja auto..ha pedig van pénz az accon akkor hozzáveszi és annyival kevesebbet von le? ha ez így van akkor kössz mindenkinek... nem vagyok béna...csak életem 2. vásárlása lett volna :) majd szerdán :W :W :DDD :DDD

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57508) Elims válasza Brian_GT (#57507) üzenetére


Elims
veterán

Milyen kártyád van? Ha működne visa-val akkor ez engem is érdekelne ritkán. (inkább a kódossal foglalkoznék)

Ha ez sem megy nálad akkor neked is a feltöltést ajánlom.
A számládról elutalsz pénzt magyar számlaszámra,ezért kapsz egy kódot amit beírva a redeem code-hoz a store-os egyenleged gyarapszik 6000Ft-tal.
Ebben nincs semmi gubanc és gyors is.

(#57509) droving válasza Sirandrish (#57497) üzenetére


droving
aktív tag

Értem miről beszélsz.
De ez a hely egy műszaki zálog ( ismerős által )
Ahol a cél nem a legombolás , ha nem a folyamatos készlet.
Kis árréssel dolgoznak nagyon ( nem 50% ) :R

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#57510) dilipok válasza Brian_GT (#57507) üzenetére


dilipok
veterán

igen, igy van, ahogy irod :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57511) Brian_GT válasza dilipok (#57510) üzenetére


Brian_GT
őstag

köszi akkor...felvilágosultam :) nah akkor szerdán ismét megpróbálkozok vele... az azért szemétség 48 órára tilt le...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57512) Real Ghoost válasza Sirandrish (#57506) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Igen az enyémek, a jobb oldali van a Corvinból. Nem sokat tudtam próbálgatni mert elhívtak este inni, majd beszámolok róluk, súlyra, fogásra nem igazán érzek különbséget.

(#57513) #58000384


#58000384
törölt tag

Na, hát kipróbáltam egy fantasztikus módszert a Store-probléma megoldására, itt olvasható, elég nehezen érthető angolsággal írva (szerencsére alatta egy kommentelő fordította). A procedúra elvégzésével annyit sikerült elérnem, hogy most már nem fagy le a gép, hanem csak visszadob az XMB-be egy kis fekete képernyő után. A Store sima újratelepítése semmit sem ér, megint fagy a gép.
Bánatomat Gran Turismo 6-ba fojtottam volna, ha elindult volna. Ugyanis miután letöltött ~3GB frissítést, több, mint fél óra telepítés után kibökte, hogy hiba, és újraindult a játék, majd a telepítés is. Most se Store, se GT6. Itt valami csúfság zajlik a háttérben, és egyre jobban idegesít. :(((

(#57514) Brian_GT válasza #58000384 (#57513) üzenetére


Brian_GT
őstag

Gondolom magyar accal vagy. Ha ajánlhatom akkor legyen egy UK accod is. Sokunknak alapból az van mivel akkor mikor csatlakoztunk a ps3 klubba, nem volt még magyar support. Nyilván EU mindkét store a magyar és az angol is, de én még mindig azt látom, hogy jobb angolt használni.

Magyar accom nekem csak arra van, hogy ha veszek valamit ( ami eddig 2x fordult elő... illetve szerettem volna ugyebár ma a 2. vásárlást, csak bénáztam :DDD illetve tapasztalatlan voltam a vásárlás ügyében és elcsesztem ) akkor tudjak rendes magyar kártyával fizetni és ne kelljen vacakolni uk acc töltéssel feltöltőkártyáról.

Amúgy a store állapota nem kicsit idegesítő dolog... nem tudom mit tettek vele. Sajnos vagy szerencsédre, te nem voltál itt mikor kiadott a Sony egy olyan frissítést, amivel kb. a fél topic gépe majdnem elhalt. Mindenki nagyjából auto frissítéssel használja stand-by - ban és letöltötte a legújabb frissítést és onnantól ennyi volt a ps. Utána ha jól emlékszem másnap jött a segélypatch...de addig gondold el mit éltünk át!!!

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57515) Sirandrish válasza Real Ghoost (#57512) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már alig várom. Nagyon kíváncsi lennék rá most már.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57516) Tegla80


Tegla80
addikt

Tegnap este kb 9kor leptem be a magyar accomba es szedtem le a store-bol a "download list" bol a GT6 AE kiegeket a jatekhoz....elotte valamelyik nap a jatekot szedtem le....
Nemtom miert ,de nalam megy(ment) a magyar is....amugy mindegyik store ment tegnap este nalam.(uk-us-hu acc is van mar az uj gepen es a gep is plusz a store is most lett a hetvegen frissitve )
Erdekes,de nekem nincs gondom...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#57517) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Miért van az hogy hiába állítom vissza az órát a PS3on, lesz*rja. Mármint simán visszaállítja magát de így meg egy órát siet.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57518) supercow válasza Sirandrish (#57517) üzenetére


supercow
őstag

PS3 Dátum- és időbeállítások‎
alul "A nyári/téli időszámítás beállítása."

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#57519) Sirandrish válasza supercow (#57518) üzenetére


Sirandrish
legenda

99%ig biztos vagyok benne hogy tegnap ezt már megcsináltam

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57520) #58000384 válasza Brian_GT (#57514) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát anno gondolkoztam egy UK accon is, de mikor bajom volt a magyarral (saját hibámból), akkor olyan kedvesen segített egy hölgy a telefon túl felén délután 6-kor, hogy meggyőztek arról, hogy itt minden rendben van. De a Store most a kisebbik bajom, a GT6 nem hajlandó elindulni frissítés nélkül (pontosabban PSN-re belépve), ha meg frissíteném, akkor hibát dobál, ha meg leszedném, akkor töltene még nekem 10 giga javítást, erre elmenne egy fél nap és közben nem lehet használni a gépet.
Majd veszek pár jó mély levegőt, és megpróbálom újra.

Arról a hibáról olvastam régebben, nem tudom, hogy megvolt-e már a gépezet (tavaly decemberi), de mikor volt Plusom, akkor nekem is be volt kapcsolva az automatikus update. De az komoly bug nem csak azokra a gépekre vonatkozott, amikben lecserélték a gyári vinyót 1 terásra?

(#57521) Tegla80 válasza #58000384 (#57520) üzenetére


Tegla80
addikt

Azon a gepen ami soginal van ujra kellett raknom a gt6 ot(digit,25gb),mert egyik naprol a masikra mar nem indult el. Start utan gondolkodott picit,majd rakott is visza xmb menube.Probalkoztam mindennel,de semmi......Legyalultam ,visszaraktam es most indul.....

Sony® & PlayStation®

(#57522) #58000384 válasza Tegla80 (#57521) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hjaj... akkor nekem is ezt kéne tennem. Mondjuk annyival jobb a helyzet, hogy nekem lemezen van a játék, de a telepítés annyira lassú...

(#57523) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah végigvittem első PS3as játékomat.
God of War III
Hát odabaszott keményen :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57524) #58000384


#58000384
törölt tag

Nekem már nincs előfizetésem, de az összes menüpont megmaradt, ami ahhoz kapcsolódik (felhős mentések, automatikus frissítés), azok vajon működnek így is?

(#57525) supercow válasza #58000384 (#57524) üzenetére


supercow
őstag

nem, tudtommal indításkor ellenőrzi az előfizetés érvényességét.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#57526) jookomak válasza Sirandrish (#57523) üzenetére


jookomak
őstag

Első 2 résszel kellett volna kezdeni. Vagy az megvolt ps2-n?

(#57527) Sirandrish válasza jookomak (#57526) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt már szijjelnyomtam PS2-n :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57528) #58000384 válasza supercow (#57525) üzenetére


#58000384
törölt tag

Valahol sejtettem, de azért jó lett volna, ha legalább kiszürkítik ezeket az opciókat, ha már nem működnek.

(#57529) #58000384 válasza #58000384 (#57520) üzenetére


#58000384
törölt tag

Röpke 3 és fél óra alatt újra lefrissítettem a játékot, és most szépen működik is. A Store még sajnos nem.

(#57530) Brian_GT válasza #58000384 (#57529) üzenetére


Brian_GT
őstag

karácsony előttre érkezik a kormányom... tolhatjuk majd neten ha lesz kedved!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57531) Elims válasza Brian_GT (#57530) üzenetére


Elims
veterán

Naa,milyen?? :-)
Nem sajnálod a dfgt-t?

Szerk.:
SirAndrish: Gratulálok! :-) Lesz még egy pár biztos...
Ha elkezdted a last of us-t írj!

[ Szerkesztve ]

(#57532) james001


james001
veterán

Haver kölcsönadta a Resi 6-ot,remélem nem lesz olyan csalódás ahogy sokan írják. De ha még az is lesz,legalább nem adtam ki rá pénzt :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57533) Brian_GT válasza Elims (#57531) üzenetére


Brian_GT
őstag

De-de...azért is veszek végre vissza kormányt. Sajnos kényszerű döntés volt, de nagyon hiányzik a csapatás és dec 10-e után érkezik a G27.

James: A Leon kampány nagyon fog tetszeni. Az totál jó kis Resi hangulatú. A Chris egy kicsit akciós, szerintem azon nagyjából átrohanni érdemes. Jake és többiről nem beszélek, mert ha nem ismered a story-t nem akarom lelőni. Amit tudni érdemes, hogy szerintem marha jól eltalálták azt, hogy a 4 kampány bizonyos pontokon keresztezi egymást és amíg egy kis részletet tudsz meg Leon kampányából, úgy derül ki a sok kis apró részlet a többi kampány alatt.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57534) james001 válasza Brian_GT (#57533) üzenetére


james001
veterán

Mindenki a Leon kampányt mondja a legjobbnak :D A Chris-est meg a legrosszabbnak. Mondjuk én őt amúgy se csípem,az 5-ben se volt valami szimpatikus. Kíváncsi leszek az Ada Wong féle kampányra is,kedvencem a csaj ;]
De még előbb befejezem a Revelations-t. Ahhoz képest hogy 3DS port egész jó játék lett PS3-on,bár "könnyebb" mint a többi RE-k.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57535) crue


crue
őstag

A tetves kiírthatatlan singstart bezzeg tudják frissíteni suttyomban, de a store probléma még mindig nincs megoldva.

(#57536) #58000384 válasza Brian_GT (#57530) üzenetére


#58000384
törölt tag

Rendben :) De nekem nincs kormányom (csak PS2-kompatibilis USB-s, az meg persze nem jó), egyébként lehet csak így játszani barátokkal? Ilyen lehetőséget nem láttam benne. Vagy valahol a lobby-ban lehet ezt megoldani?

Elims: Szoktál multizni TLoU-ban?

(#57537) Brian_GT válasza james001 (#57534) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen, mert majd meglátod, hogy ott mész olyan helyekre meg alapból Leon személyes is a régi jó öreg retro érzést adja vissza. Tiszta 4. rész hangulata. Többi se rossz csak tudod az már az új korszaknak készült.

Karak: Multira kell felmenni és ott szobát készíteni. Azt lezárni és onnantól az jön oda akit behívsz. Olyat is lehet, csak 2en sztem uncsi... én úgy gondoltam másokkal, csak nyilván egy mezőnyben legyünk!

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57538) Elims válasza #58000384 (#57536) üzenetére


Elims
veterán

Még nem próbáltam.Pedig a kódot beaktíváltam azaz lehetne online mennem,de nem foglalkoztam vele.
Végig vittem a játékot easy-n és slussz.Pihen a tokban.
Az uncharted 2 multija viszont nagyon jó! (ha nincs csaló játékos)
Egyébként milyen?Van benne coop mód?

(#57539) #58000384 válasza Brian_GT (#57537) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ja, értem. Persze, mehetünk majd :)

Elims: A multiban nincs co-op, hacsak nem egy csapatban vagy valakivel, akivel szeretnél. 2 frakció van a játékból, azt 12 hétig kell játszani (a játékban 1 meccs 1 nap), mellette van egy klánod, azt ellátmányozni kell, hogy ne legyenek betegek meg éhesek, közben az ellenfél ugyanerre törekszik. Vannak benne még küldetések, amiket Te választasz ki, és azoknak van tétje. Pl. 3 meccsen belül legyen 3 kivégzésed, vagy 3x ölj pisztollyal, különben ez meg az lesz. A vége felé vannak 100%-os kockázatú küldetések, vagyis akár a teljes klánodat elpusztíthatják, akkor véget ér a játék, persze sikertelenül, és mehet újra. 12 hét után választhatod a másik frakciót, vagy újra mehet az előzővel, közben megnyitsz fegyvereket és sapkákat, logókat, testjeleket. Gyűjtés, ölés, craftolás, ebből áll a multi, 3 játékmód, az egyik elég húzós, ki kell hallgatni az ellenfeleket, hogy megtudd, hol a széfjük, majd ki tudd fosztani. Ha elkapnak, kihallgatnak, megölnek. Szóval csapatjáték az kell nagyon, de mindhárom játékmódhoz. Dióhéjban ennyi. Egy ideje szüneteltetem a játékot, de gondoltam megkérdezem :)
Ja, itt csalóval egyszer sem találkoztam a 130+ meccsen.

[ Szerkesztve ]

(#57540) Real Ghoost válasza Sirandrish (#57515) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Kb 1 órát fifáztam a jobb oldalival, semmilyen hátrányát nem vettem észre a másikhoz képest, amit a géphez kaptam.

(#57541) Elims válasza #58000384 (#57539) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-)
Így biztos,hogy ki sem próbálom.

(#57542) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Még midig fagy a Store...szétb@sz az ideg.... :U

Psn ID: Tdizsolt

(#57543) james001 válasza Tdizsolt (#57542) üzenetére


james001
veterán

Nekem most PSN-re se lép föl,legalábbis USA profilon :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57544) Alastair' válasza james001 (#57534) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A Code Veronica X-től nincs jobb RE, illetve nemsokára megkapjuk az 1 Remake-et, na az még nagyon jó. PC-n emulátorral párszor végigvittem.

Alister from Hell

(#57545) Bogyi007 válasza Tdizsolt (#57542) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bekapcsoltam a gépem én is már egy teszt erejéig:

XMB PSN felületre való belépés Uk és magyar profillal ok.

PSN Store Uk és magyar profillal ok.

PSN Home UK profillal ok. - magyar profillal nem ment soha, használat előtt Uk profilnál a kliensprogit le kellett töltenem és volt egy update is, mind sikeresen lezajlott.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#57546) james001 válasza Alastair' (#57544) üzenetére


james001
veterán

Nekem a 3 a kedvencem,PS1-en szana-szét játszottam régen :) A TPS "verzióból" pedig a 4 a császár. A Code Veronica X-el sajnos még nem játszottam,be kéne azt is pótolni,asszem került fel abból is egy HD verzió a store-ra.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57547) Sirandrish válasza Elims (#57531) üzenetére


Sirandrish
legenda

Holnap délelőtt szerintem megkukkolom..vagy max holnap után mert most ő a soros :K

Real Ghoost Ez jó hír..köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57548) t256 válasza james001 (#57546) üzenetére


t256
őstag

A Code Veronica X a leghosszabb RE játék. Ha tetszett az első 3, akkor érdemes végigvinni. A második rész eseményeit folytatja.
Nekem még mindig az első a favorit. Sosem fogom elfelejteni a Kastélyt és a kulcs keresgélést. :U

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#57549) james001 válasza t256 (#57548) üzenetére


james001
veterán

Mindenképp beszerzem,csak most rohadt drágák lettek a feltöltőkártyák :U
Tegnap amúgy végére értem a Revelations-nek,a főboss eléggé idegőrlő volt. Vagy 9-szer meghaltam ott :D Meg miután rájöttem mit kell lőni a szörnyön így is vagy fél órán át szenvedtem,aztán eszembe jutott hogy a fegyveres ládából simán elő tudom szedni a rakétavetőt,na az megoldott mindent ;] A végén meg tetszett az 5-re való rákötés :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57550) Brian_GT válasza t256 (#57548) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nekem az kimaradt, de most a super bundle-ben beszereztem azt is. Majd szép sorban újrajátszom mindet. Az 1-ben nekem nem a kulcskeresgetés volt a gondom hanem hogy fél órát sírt az ember ha mellélőttél...olyan sok volt a lőszered :DDD

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.