Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57151) jookomak válasza istvansebok (#57150) üzenetére


jookomak
őstag

Tudtommal nem lehet mentést átvinni.

(#57152) james001 válasza istvansebok (#57150) üzenetére


james001
veterán

Rámész a mentésre-->háromszög majd nyomsz egy "Copy-t" és kiválasztod hova akarod másolni. Viszont vannak olyan mentések amik nem másolhatóak csak a plus-os felhőbe,tehát azokat nem fogod tudni átrakni sehova.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57153) Buster17 válasza istvansebok (#57150) üzenetére


Buster17
addikt

Valószínű hogy az account eredeti tulajdonosa megváltoztatta a jelszót és ezért se reagál az emailodra.

(#57154) NeoExDeath válasza Brian_GT (#57149) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Van, de ahogy néztem nem sokkal olcsóbbak, a Revelations lehet nincs is benne, és ez mégis dobozos.

(#57155) supercow válasza istvansebok (#57150) üzenetére


supercow
őstag

szerintem sehogy, ha nem enged be és nem tudod a jelszót akkor nem férsz hozzá a Game menühöz lementeni.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#57156) ekko98


ekko98
tag

Valakinek meg van PS3-ra a The Evil Within? A játék milyen, mennyire ijesztegetős? Grafika milyen?

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#57157) Elims válasza fausto (#57144) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
Ez is azt bizonyítja,hogy ne "vitatkozzak" a nagyobb tudásúval. :-)

NeoExDeath: Szia!

Ha jól emlékszem én ezt a két játékot potom pénzért vettem meg a store-ból.
Még el sem indítottam..Először az első részeket akarom végig vinni.

Brian: Köszi! Ha a store-ban láttad akkor én is megkereshetem.

A zavvi-ról nem akar senki rendelni egy ilyen multi buy limited edition beyond-ot? :-)
Ha van ilyen egyáltalán..

Szerk.:
IstvanSebok: Ha átmásolod számíts arra,hogy a saját account-odon az a mentés nem fog trófeákat adni.Bárhol tartasz a játékban és mész tovább,trófeát nem kapsz.
(tavalyról jegyeztem meg ezt,a gt5 mentéseit -vagy uncharted- átmásoltam az angol account-omról a magyarra és utána már nem kaptam semmit.Újra kezdtem a játékot.)

[ Szerkesztve ]

(#57158) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Most hogy végre online a gép, felmerült egy kérdés:

A demo-k nem jelentenek kockázatot? Könnyű őket letörölni utólag?

Anno pc-re szinte tilos volt demo-t telepíteni, annyira beleette magát rendszerfájlokba, idővel totál lelassítva a gépet...

(#57159) Brian_GT válasza kevepapa (#57158) üzenetére


Brian_GT
őstag

Kockázatot...miért jelentetnének? Felrakod játszol vele, majd ha nem kell letörlöd.

PC esetén se találkoztam ilyennel...gép egy idő után alapból lassul..eszed a wint rajta, ezért kell újrarakni néha.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57160) Elims válasza kevepapa (#57158) üzenetére


Elims
veterán

Erre a válaszra én is nagyon kíváncsi leszek..
Én azt mondom,hogy ugyanúgy van mint a számítógépen.Ha telepít akkor 100%,hogy maradnak törlés után is sallangok.
Én csak ezért nem telepítek demo-kat.

(#57161) jookomak válasza Elims (#57160) üzenetére


jookomak
őstag

Ne mááár. :)
Ez nem windows-pc. Nyugodtan lehet demot is telepíteni.

(#57162) droving válasza istvansebok (#57150) üzenetére


droving
aktív tag

Kérdés....

Ha egy olyan hdd tennék a gépbe ami 100/80-as gáz lesz a másolási idő ? :U

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#57163) A`rpi válasza droving (#57162) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Másolás sebességét szerintem minimálisan, vagy nem is befolyásolja, ami sokkal inkább kérdéses hogy az adatok biztonságban vannak e egy "haldokló" merevlemezen.

Amúgy próba szerencse, majd számolj be a tapasztalataidról!

(#57164) Elims válasza jookomak (#57161) üzenetére


Elims
veterán

Szerinted törlés után nem marad semmi a játékból?
Nem tudom,nem cinikusan kérdezem. :-)

Esetleg Dilipok,LDave,James,FpsTunker?

Ami biztos..okostelefonokon is marad sallang az eltávolított alkalmazás után.

[ Szerkesztve ]

(#57165) james001 válasza Elims (#57164) üzenetére


james001
veterán

Max ha csinál egy mentést az adott demó akkor azt otthagyja,de azt ki tudod törölni külön és amúgy is csak pár KB. Amúgy nem marad semmi hidd el :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57166) Buster17


Buster17
addikt

Hali!

Aki akar az vegyen fel! Olyan uncsi ismi nélkül lenni :(

Buster alsóvonal Ravagyi
(Alsóvonal előtt-után nincs szóköz)
Mobilom nem ismeri az alsóvonalat

(#57167) dilipok válasza Elims (#57164) üzenetére


dilipok
veterán

ne foglalkozz vele. Ha kitorlod a file-okat, ami az adott jatekhoz tartozik, nem marad semmi (mondjuk lehet, hogy valahol valami bejegyzes megmarad, de semmit nem befolyasol)

Buster17: annak a hivatalos neve: alsob*szas :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57168) Elims


Elims
veterán

Mindenkinek köszönöm!

Kevepapa: Most is okosabbak lettünk. :-)

(#57170) Goldwin válasza #17954112 (#57169) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#57171) energy4ever válasza #17954112 (#57169) üzenetére


energy4ever
addikt

Ratchet and Clank-bol van kb 10db ps3-ra, God of War-bol is valogathatsz, Gran Turismo 5,6, esetlek Beyond, Jack and Daxter, heavy rain. Motorstorme-ok se rosszak.

[ Szerkesztve ]

(#57172) energy4ever


energy4ever
addikt

Baratnom szeretne egy Just Dance-et. Szerintetek ps3-ra legyen move-ra, vagy jobban erzekeli a wii/ wii u, es inkabb arra legyen megveve?

(#57173) HuMarc válasza energy4ever (#57172) üzenetére


HuMarc
addikt

Just Dance Wii-n baromi szórakoztató volt (nyáron játszottunk vele), szerintem ugyanolyan lehet PS3-on, legalábbis hatalmas különbségeknek nem kéne lenniük.

(#57174) imotep03


imotep03
tag

Hali, nekem egy olyan kérdésem volna ha egy "restore file system" et nyomok akkor az leküldi a ode szoftveres modositást? (super slim e3 ode 4.55) (mit csinál egyáltalán ez az opcio?)
Ugyanis az volna a problémám hogy kaptam kölcsönbe egy eredeti gta v-öt, amit szeretnék telepiteni de állandoan befagy 3G után és nem folytatja mindig kifagy ugyanott, nem tudom telepiteni, vhol állitolag megoldotta a problémát egy restore. Esetleg ha valakinek volna ezen a téren bármi tapsztalata hogy oldjam meg..
Köszönöm!

(#57175) supercow válasza imotep03 (#57174) üzenetére


supercow
őstag

Itt tilos a warez, nem is értem mit képzelnek egyesek.. Szabályzat azért megvolt? Képes vagy értelmezni a topik összefoglalót?

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#57176) imotep03 válasza supercow (#57175) üzenetére


imotep03
tag

Nana! okosan.

(#57177) energy4ever válasza supercow (#57175) üzenetére


energy4ever
addikt

Ense ertem ezt a sok warezt. Hirdetesek kozott is sok a warez. Ami meglepo, hogy tobb psp van feltorrve, mint amennyi nem, nalunk magyarorszagon. Amikor megvettem a limitalt god of waros psp-met, akkor az volt az 1., hogy ratettem egy eredeti rendszert.

En buszke vagyok arra, hogy megveszem az eredeti jatekokat, meg ha egy honapba 1-2db-nal nem tudok tobbet venni, akkor is. Szamomra a masolas/warez, az lopas.

(#57176) imotep03:
Szerintem ezt pont nem neked kellet volna irnod! :( :W

[ Szerkesztve ]

(#57178) supercow válasza energy4ever (#57177) üzenetére


supercow
őstag

A psp mindenhol ilyen népszerű, gondolom könnyű mókolni, sufniban is megy a warez.

Amióta van Plus előfizetésem csak ajándékba vettem illetve kaptam játékot, minden más Plus tartalom volt.

Aki nem tud venni eredeti lemezt kérjen karácsonyra 1 éves Plust...

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#57179) Elims válasza #17954112 (#57169) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem az uncharted 1-2-t mindenképp!

Imotep: Szerintem itt egyikünk sem tudja erre a választ.Vmint ezen az oldalon tilos a másolásról nyíltan irkalni.
Ha úgy érzed,hogy komoly a problémád,szerintem kérdezz meg egy ezzel a módosítással foglalkozó "céget".

Energy4ever: Nagyon szép "gyűjtemény"! Gratulálok!!!
A psp-s témához..Nekem a Final Fantasy limitált psp-hez csak egy eredeti játékom van. :-(( /gran turismo/
Le a kalappal! :-)

(#57180) satz18 válasza energy4ever (#57177) üzenetére


satz18
őstag

Na akkor én is mutatom a gyűjteményemet. ;]

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#57181) #49155328 válasza satz18 (#57180) üzenetére


#49155328
törölt tag

A PS3-as gyűjteményedet virítsad. ;]

(#57182) satz18 válasza #49155328 (#57181) üzenetére


satz18
őstag

2 hét alatt azért nem sikerült a PC-set behozni, de küzdök.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#57183) Elims válasza #49155328 (#57181) üzenetére


Elims
veterán

Én először csak kamilláztam,hogy mi ez..
Ha nem írod ezt kellett volna egy kis idő,hogy rájöjjek. :-)
Nekem ebből egy sincs és nem is adnék pénzt értük.
Én érdeklődve veszem az ilyen fotókat. :-)
Viszont ha csináltok,a lemezes játékokat élével fotózzátok ne lapjával.Úgy pár darab is nagyot mutat.
Úgy ahogy Dilipok,Bogyi és most már Energy4ever is fotózott. ;-)

(#57184) Bogyi007 válasza energy4ever (#57172) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én a Dance Star Party-ról tudok nyilatkozni, az nagyon pontosan leköveti a játékost.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#57185) szami777


szami777
addikt

Sziasztok ,
Genius usb keyboardot ra lehet kotni ps3-ra, es azzal fifazni haver ellen? Remélem nem hülye kérdés, nem vagyok gep elott, nem tudtam pontosan utána járni a dolognak. Hátha van itt olyan,aki próbálta.
Előre is köszi a valaszokat.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#57186) Tegla80 válasza szami777 (#57185) üzenetére


Tegla80
addikt

Roviden,Nem. (es sztem Mi itt a konzolos topicokban 90% ban ennek orulunk is. Ez nem pc es remeljuk sosem lesz az.)
Hosszabban meg ilyen olyan atalakitokkal estleg,de messze nem ugy ahogy azt Te elvarnad.
Szoval megintcsak visszajutunk a "Nem" hez.
Meg kell tanulni vele jatszani,vagy el kell felejteni a konzolt.
Sajna vagy sem,de ez van.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#57187) szami777 válasza Tegla80 (#57186) üzenetére


szami777
addikt

Köszönöm a választ, kár hogy nem lehet. :(

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#57188) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Melyek azok a játékok amelyek támogatják a samsung és lg tv-k 3D-jét?

(#57189) #49155328 válasza Mr. Erikszon (#57188) üzenetére


#49155328
törölt tag

Értelmezés 1-es.
Mármint nekem. :D

[ Szerkesztve ]

(#57190) Nayrobi válasza Mr. Erikszon (#57188) üzenetére


Nayrobi
őstag

Gugli első találat, de azért tessék.

(#57191) Buster17 válasza Nayrobi (#57190) üzenetére


Buster17
addikt

Hülye kérdés de ha van 3D-s tvm és az adott játék támogatja is és mellé felveszek egy szemüveget akkor frankón kijön a tévéből a játék?

Bocsi még sose voltam 3Ds moziba, de viszont egy tudományos filmen volt 3d ahol csak a csillagok jöttek ki és repkedtel a szem elött :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57192) mokujin2


mokujin2
csendes tag


Sziasztok!
Pár napja írtam ide, hogy nem akar kapcsolódni a joystickom a PS3-hoz, viszont kábellel hibátlan. Gondoltam nem jó az akksi, hát kicseréltem és ráforrasztottam azt. Ugyan az a hibája, villog, bekapcsolja a PS3-at mikor megnyomom a PS gombot, de nem kapcsolódik rá. Pedig teljesen új akksi van rajta, igaz nem kimondott joystickhoz való, de még is érzékeli azért.:DD Szóval ha valaki esetleg ért hozzá, akkor meghallgatom nagyon szívesen, mert így kidobtam pár ezer forintot.:W Előre is köszi mindenkinek aki tud valami jó megoldást!:R Remélem nem kuka, de azon tanakodok én is...

!!! Visca el Barca, y Visca Catalunya !!!

(#57193) A`rpi válasza mokujin2 (#57192) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Olcsó replika, eladod "kábelesként" 2000 forintért aztán veszel egy normális gyári kontrollert!

(#57194) Nayrobi válasza Buster17 (#57191) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem kijön a képből, inkább mélysége lesz a játéknak, de csak párat próbáltam ki. Viszont ha passzív 3d tv-d van, akkor elég ronda lesz a végeredmény mert felezi a felbontást és azért így se olyan magas az a 720p. Ami sokszor még annyi se.

(#57195) rossitibi


rossitibi
tag

Sziasztok!
Képzeljétek csütörtökön kaptam egy emailt spanyolul a sony entertainment network-től hogy a 2011-es psn leállás miatt kapok 5db játékot ingyen (google fordítóval fordítottam de nagyjából ez volt benne) Először azt hittem vírus,ezért meg sem nyitottam semmi linket.Benyomtam a ps-t és az email-ben kapott kóddal simán töltöm a játékokat.Más is kapott ilyet? Kicsit késve engesztelnek de így is jó :D Meg a spanyol nyelvet sem tudom hova tenni :) Viszont a game-k nekem nem jönnek be sajnos :(
infamous
datura
mod nation
unit 13
starhawk
Ja és lehet az életben nem jönnek le mert olyan lassú a letöltés hogy félelmetes... :( Nálatok is így megy?

[ Szerkesztve ]

(#57196) Buster17 válasza Nayrobi (#57194) üzenetére


Buster17
addikt

Mi az hogy passzív? Van aktív is ami nem felei a felbontást?

(#57197) Nayrobi válasza Buster17 (#57196) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha jól tudom a passzív felezi a sort, az egyik az egyik szembe megy, a másik a másikba. Aktívnál minden 2. képkocka fekete, attól függ, hogy az aktív szemüveg melyik szemedet takarja le, de majd a szakik jobban elmagyarázzák. Nekem passzív 3d tv-m van (LG), de én ezt jobban szeretem, nem fájdul meg az ember szeme vagy feje tőle, mert csak egy polarizált szemüvegről van szó, az aktívnál más a helyzet. De olvass utána.

(#57198) A`rpi válasza Buster17 (#57196) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

(#57199) Elims válasza mokujin2 (#57192) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Párosítottad hozzá?Hozzávaló akksit vettél? (mintha nokia lenne)
Vmint nem vagyok benne biztos,de nem 3 szál vezeték van az akksihoz.?
De valószínű,hogy Árpi megoldása a legjobb/legbiztosabb.

(#57200) mokujin2 válasza Elims (#57199) üzenetére


mokujin2
csendes tag

Nem kellett párosítani, az előző joystickot sem kellett. Csak két vezeték van, az előző akksival is ugyan ezt csinálta ami alapból benne volt. Tehát nem az akksi a baja úgy hiszem. Hanem az adóvevő vagy nem tudom hogy hívják.:DDD Tehát nem kapcsolódik rá. Nincsen ötletem hogy mi lehet a baja.

!!! Visca el Barca, y Visca Catalunya !!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.