Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58501) istvansebok válasza Bib (#58497) üzenetére


istvansebok
tag

Magyar Store-ban van ingyenesen Tekken online, Soul Calibor online.
USA Store-ban Dead or Alive online.
Lövöldözősnek meg ott van A Defiance és a DUST a store-ban.
Ezekkel a fiad tudja nyomni azonnal , csak net kell hozzá:C

(#58502) ldave válasza #58000384 (#58489) üzenetére


ldave
félisten

Nem arról volt szó 1-2 éve, hogy már az EA játékokhoz se kell online pass? Free addon-ként letölthető a PSN Store-ból már az is.

A Slime draws near! Command?

(#58503) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah megjött már a lista hogy mi lesz a decemberi plusban?
Csak a PS4est látom, de abból már a januárit is :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58504) fausto válasza Sirandrish (#58503) üzenetére


fausto
addikt

Ha lesz lista, ide rakják ki: http://blog.eu.playstation.com/

(#58505) #58000384 válasza Shadowfax (#58499) üzenetére


#58000384
törölt tag

Az bizony nagyon nagy baj :( Játszottam a Ghost-tal, és elég jól ment, meg is tetszett, így gondoltam beszerzem az olcsóbbik kiadást, de akkor ezt ötször is meggondolom még... volt 5000 forintért BO2 is, azon is sokan csalnak vajon? Vagy ott már valamit alkottak ez ellen?

Elims: A szakítást teljesen megértem :K Ha meg tudod oldani a játékot, akkor jó. Van benne egy vicces dolog, amire a fejlesztők nem gondoltak, mikor Agatha-t kell tologatni a tolókocsiban, akkor helyben tudsz pörögni vele, és olyan, mint egy centrifuga a NASA-nál :D

Bib: Én még a The Legend of Spyro játékokat is ajánlom.

ldave: Nem tudom, és a játék sem tudott róla :D Még akkor néztem a Store-ban, és 1500 forint körüli ára volt neki.

(#58506) Shadowfax válasza #58000384 (#58505) üzenetére


Shadowfax
addikt

A BO2-ben még nem találkoztam csalóval. Meg azt még nyilván többen is játsszák, mint a korábbiakat, ezért kisebb is az esély, hogy összefuss csalóval.
De a kedvedért kicsit beizzítom majd az MW-t és MW2-t délután, mert most van rá időm, épp betegen fetrengek itthon. :( Majd referálok, hogy mi a pálya csalás ügyben. :)

(#58507) Sirandrish válasza fausto (#58504) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mentem az oldalt. Köszi

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58508) #58000384 válasza Shadowfax (#58506) üzenetére


#58000384
törölt tag

Rendben, köszi! :) És jobbulást!

(#58509) #79125504


#79125504
törölt tag

Sziasztok ! Lenne egy kérdésem. Miután kb 2016 tájékán lefog járni a PS3 (main support) támogatottsága, attól függetlenül elérhető lesz a PSN Store rajta?

Konkrétan arra gondolok hogy akik digitálisan vásároltak rá játékot , azt ugyanúgy letudják akkor is tölteni miután megszűnik a támogatottság PS3-ra ? Tegyük fel neadj isten bedöglik a hdd a konzolba. akkor ugyanúgy feltudok majd menni store-ba és letölteni őket újra ?

Másik kérdésem hogy a multiplayer lehetőség az megfog maradni ? vagy a szerverek a játékok esetében is sorra lefognak állni ?

Előre is köszönöm mindenki válaszát :R

(#58510) ldave válasza #79125504 (#58509) üzenetére


ldave
félisten

A Store szerintem még jó ideig megmarad, hisz miért szüntetnék meg a lehetőségé, hogy vegyél tőlük valamit :)

A multiplayer már más kérdés, azokat a szervereket nem csak a Sony működteti, hanem gyakran az adott játék kiadója. Ők pedig simán dönthetnek úgy, hogy ha már kevés rajta a játékos vagy inkább az új rész felé terelnék az embereket, akkor lekapcsolják az adott játék multiplayer szervereit.

A Slime draws near! Command?

(#58511) Wlac


Wlac
Ármester

Pár napja említette valaki a Resident Evil megapakkot. Érdekelne a dolog, de mielőtt még lecsapnék rá, mint éh tyúk a ta... szóval, van ennek dobozos változata is, vagy csak digitális formában létezik?

“The wha-"

(#58512) Shadowfax válasza #58000384 (#58508) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nincs mit, és köszi. :)
Na, az MW-vel (COD4) most játszottam két órácskát, egy darab csalóval nem találkoztam. Egész hamar talál lobbyt (TDM és DOM), ezeket még - ezek szerint - sokan tolják. Számot nem tudok mondani, mert ez a játék nem írja ki, hogy hányan vannak online, de suli-/munkaidőben azért ez nem rossz arány. Kétszer dobott ki connection interrupted-dal, vagyis ledobott a szerver, de ez is elenyésző, ez a mai COD-oknál is előfordul.
Szóval meglepően jó. :)

Mindjárt nekiugrok az MW2-nek is.

(#58513) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Srácok. Lenne egy kérdésem.
Ha megvan osztva a plus...és storeban vesz a "főnök" egy avatart...azt én tudom használni? Csak azért mert nekem lett véve, de én hiába töltöm le..nincs az avatarok között, viszont a fő accon ott van. Ez miért van?

Shadowfax COD 4? Kedvenc multis FPS-em és még tolják PS3on? Nah ennek utánanézek :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58514) james001 válasza Wlac (#58511) üzenetére


james001
veterán

Ez tuti hogy csak digitálisan van.

(#58513) Sirandrish: Az avatart csak ahhoz a profilhoz tudod használni amivel letöltötted. Ezt nem lehet megosztani mint a játékokat.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58515) Sirandrish válasza james001 (#58514) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor jól sejtettem..még jó hogy egy olcsó avatar tetszett meg :B
Arra van mód hogy akár pár száz ft-t töltsek a store-ra? Vagy csak a 6k-s feltöltés van?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58516) #58000384 válasza Shadowfax (#58512) üzenetére


#58000384
törölt tag

Eddig jól hangzik :) PC-n a Ghosts-ban is ezek a játékmódok mennek, az ingyenes hétvégék alatt egyszer sem tudtam más játékmódot kipróbálni (csak még a Gun game-et), mert nem játsszák egyszerűen.
Az MW2 még érdekesebb, mert azt láttam 3000 forintért, meg a BO2-t 5000-ért. Aztán lehet, hogy egy sem lesz, meg is lepődtem ezeken az árakon, de nem mertem megvenni a netes dolgok miatt.

(#58517) james001 válasza Sirandrish (#58515) üzenetére


james001
veterán

Feltöltőkártyából csak 6000-es van. De ugye tudsz bankkártyával is vásárolni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58518) HuMarc válasza Sirandrish (#58515) üzenetére


HuMarc
addikt

Bankkártyánál 1500 Ft a minimális feltöltés (de felette nem kell kereknek lennie), feltöltőkártyával meg ugye csak 6000 Ft-ot tudsz hozzáadni.

(#58519) Sirandrish válasza james001 (#58517) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah most PS3hoz hozzáadtam a bankkártya adataimat. Kaptam is sms-t hogy 0,1 fontal megterhelték a kártyámat, majd még egyet hogy törölték. Gondolom csak nézték hogy van-e rajta pénz. Viszont felmegyek store-ra. Kiválasztom amit szeretnék és az arcomba tol valami "Enter 10-digit discount code"... az mi a franc akar lenni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58520) Brian_GT válasza Wlac (#58511) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen, én voltam. Nincs. Csak digitálisan van.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#58521) #58000384 válasza Sirandrish (#58519) üzenetére


#58000384
törölt tag

Fura, én mikor hozzáadtam a kártyát, akkor nem volt terhelés, meg akkor sem kérdezett, mikor azzal fizettem előzetes hozzáadás nélkül (a kettő között töröltem az adatokat).

(#58522) Sirandrish válasza #58000384 (#58521) üzenetére


Sirandrish
legenda

Marhára örülök hogy egy nyomi 80ft-s avatart nem tudok magamnak megvenni :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58523) #58000384 válasza Sirandrish (#58522) üzenetére


#58000384
törölt tag

De nem lehet arra is csak rámenni, majd kosárba dobni és fizetni egy random kártyával ha kéri?

(#58524) Sirandrish válasza #58000384 (#58523) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha nem írok be semmit akkor jön a "this discount code is invalid" szöveg

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58525) Wlac válasza Sirandrish (#58524) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha jól emlékszem, valahol ott lennie kellene egy továbbléptető gombnak, mert a discount kód csak opcionális.

A Resit sajnálom, hogy nincs fizikai pakkban, de akkor kiegyezek a digitálissal. Régen érdekel a széria, de PC-n csak limitáltan volt elérhető.

“The wha-"

(#58526) Sirandrish válasza Wlac (#58525) üzenetére


Sirandrish
legenda

Időközben megtaláltam és meg is tudnám venni, de most elbizonytalanodtam. 1500ft egy avatarért kicsit sok.
Jó persze a maradék pénz megmaradna de 1400ft-t mire költsek el? Még több avatarra?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58527) Wlac válasza Sirandrish (#58526) üzenetére


Wlac
Ármester

Esetleg más játéknál valami apró DLC-re.

“The wha-"

(#58528) #58000384 válasza Sirandrish (#58526) üzenetére


#58000384
törölt tag

Esetleg legközelebb egy Demon's Souls :D

(#58529) Sirandrish válasza #58000384 (#58528) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az elvileg elérhető számomra :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58530) HuMarc válasza Sirandrish (#58526) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem tudom, hogy milyen játékokat szeretsz, illetve azt sem, hogy van-e PS Plus-od, de pl. a Far Cry Classic most 1300 Ft PS Plussal. Az I Am Alive PS Plus előfizu nélkül is olcsóbb, mint 1400 Ft. A RUSE ugyanannyiba kerül, mint az FCC. Worms játékok vannak 1000 Ft-ért.

Aztán van ilyen árban (1000 Ft alatt) egy csomó PSOne és PS2-játék is. A Duke Nukem Forever is 1300 Ft, PS Plusszal.

(#58531) #58000384 válasza Sirandrish (#58529) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát csak egy példa volt :)

HuMarc: Az FC Classic szerintem borzalmas, legalábbis nagyon nehéz irányítani, ráadásul a PC-s verzióból egy az egyben átemelték a csaló, mindenen átlátó MI-t. Számomra az egy fillért nem ér. De a többi az jó :)

(#58532) Sirandrish válasza HuMarc (#58530) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez az I Am Alive nem tűnik rossznak. Mit kell erről tudni?
Szerk: hát olyan jónak sem tűnik így jobban megnézve :P

Egyébként az én accomon nincs PS plus..engem csak megszánt egy kedves forumtárs. :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58533) ldave válasza Sirandrish (#58532) üzenetére


ldave
félisten

Annak van demója, kirpbólhatod. A From Dust is nagyon jó és az Outland is. Utóbbiban van online coop, szóval ha beszerzed, akkor tolhatjuk majd együtt :)

A Slime draws near! Command?

(#58534) Shadowfax válasza #58000384 (#58516) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ne hasonlítsd a PC-hez, mert tudom, ott siralmas a helyzet a COD terén. Egyrészt már az új játéknál is vannak csalók, másrészt totál optimalizálatlan, illetve ezeknek (is) az eredményeképpen már alig játsszák. A Ghosts-nál PS3-on most online 32 ezren vannak. Hol van a PC ettől a számtól? Amúgy a Ghosts MP az egyik kedvencem, az MW3 mellett. Ez utóbbi talán azért is, mert ez volt az első COD, ahol kimerészkedtem a multiplayerbe. :B :D

No, MW2 multiplayer beszámoló: sajnos itt már nem olyan jó a helyzet, mint az MW-nél, de nem is olyan vészes. Néhány lobbyban voltak csalók. De olyannal nem találkoztam, aki God mode-ban ment volna (magyarul nem lehetett volna legyakni). A csalás leginkább abból állt, hogy pl. az egész csapat tudott repülni (kb. mint az AW-ban, csak ott legálisan :D). A másik, hogy Domination helyett valami Nuke-ot kellett megszerezni (ez nem tudom, miféle, de nem S&D, az tuti), magyarul a játékmódot változtatták meg. Illetve még azzal találkoztam, hogy végtelenül ugyanaz a pálya lett bedobva egymás után és a pályabetöltés azonnal elindult, ahogy véget ért egy meccs (tehát nem volt visszaszámlálás).
Ennél a játéknál elvileg ki kellene írnia, hányan játsszák, de ott nulla van... Ehhez képest a TDM és a DOM nagyon hamar összeáll.
Szerintem annyira nem vészes a csalások mellett sem, még játszható. :)

Sirandrish (#58513): Szerintem érdemes még megvenni, ha a kedvenced volt. Lőjj egyet a búcsúba! :))

(#58535) Sirandrish válasza ldave (#58533) üzenetére


Sirandrish
legenda

A From Dustot még PCn próbáltam de az első pályát se tudtam megcsinálni.
Az outlandre ránézek :K

Shadowfax Mindenképp megfontolom. Igazából az egyetlen ami miatt még gondolkodom az a controlleres célzás..TPS-be se nagyon megy :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58536) n.andras74


n.andras74
aktív tag

Szerintetek lesz olyan hely ahol PS3 lehet akciósan kapni a fekete péntek keretein belül?

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#58537) Sirandrish válasza n.andras74 (#58536) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oszt az nem múlt pénteken vót? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58538) james001 válasza Sirandrish (#58537) üzenetére


james001
veterán

Nem most lesz 28-án.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58539) Sirandrish válasza james001 (#58538) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor az MM meg az edigitál mi a francot csinált múlt pénteken?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58540) HuMarc


HuMarc
addikt

Attól kezdek félni, hogy nem kapnak semmit a PS3-asok ebben a hónapban :F Vagy nem tudom. De ilyenkor már kint szokott lenni.

(#58541) Sirandrish válasza HuMarc (#58540) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor durci leszek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58542) Bogyi007 válasza #58000384 (#58516) üzenetére


Bogyi007
veterán

Angliából Mw2-t s 3-at abból az árból 2-t megkapok de talán hármat is....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#58543) Shadowfax válasza Sirandrish (#58535) üzenetére


Shadowfax
addikt

:D Bele lehet jönni. Nálam úgysem volt bénább senki sem, aztán most egész jól megy már. :)

(#58544) n.andras74 válasza Sirandrish (#58539) üzenetére


n.andras74
aktív tag

Ez jókérdés. :D Szerintem adminisztrációs hiba... :C

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#58545) james001 válasza HuMarc (#58540) üzenetére


james001
veterán

Nem lepődnék meg,de akkor a Vitások se fognak nekik sincs még semmi.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58546) #58000384 válasza Shadowfax (#58534) üzenetére


#58000384
törölt tag

Tudom, PC-n 3000 körüli volt a játékosok száma, és az is éjszaka (nálunk), pedig a Ghosts nekem nagyon tetszik annak ellenére, hogy az egyik legutáltabb rész :) És az volt a fura, hogy PS3-mon sokkal többször voltam első, mint PC-n, valahogy jobban ment a játék (és nem csak azért, mert nem voltak 10FPS-re lassulások :D ). Aztán azóta is fent van a demó a gépen, hátha megint lesz ingyenhétvége :D

Az viszont nem jó az MW2-nél, ha ilyenek vannak. Pont emiatt hagytam abba a 2-t is, mert szinte lehetetlen volt eredeti szervert találni, mindenhol ezek a modok meg egyéb hülyeségek mentek (ez az alacsony gravitációs dolog ott is volt), meg a játékmechanikába is rendesen belenyúltak. Szereztem kupont, jövő hétvégén megyek majd venni valamit, lehet, hogy egy BO2 lesz akkor, azzal talán annyira nem nyúlok mellé, de az MW2 sincs kizárva. A Ghosts sajnos 9-10 ezer még így is, meg azért ott is előfordultak csalók, legalábbis PC-n, akik azonnal tönkrevágták a játékot, és elárasztották a csetet linkekkel. Remélem PS-en ilyen nincs. Mondjuk azt sem értem hogy nem vágja ki a rendszer az ilyeneket, mikor egy CFW-vel tudtommal azonnal megy a ban. :U

Mindenesetre köszönöm, hogy megnézted és hogy elmondtad! :K

Bogyi007: Azt hogyan? Darabja 1000 és nincs postaköltség?

[ Szerkesztve ]

(#58547) Sirandrish válasza n.andras74 (#58544) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig itt PH-n még topikot is nyitottak fekete péntek miatt...nah mindegy :)

Shadowfax Az utolsó FPS játék amit konzolon játszottam az a Black volt PS2n, de abból is 2 pályát toltam le mert nem bírtam hogy olyan béna vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58548) james001


james001
veterán

Amúgy itt van a decemberi PS Plus:

Leaving PS Plus:
3rd December: Binding of Isaac Rebirth (PS4/PS Vita)
3rd December: Steamworld Dig (PS4/PS Vita)
3rd December: Frozen Synapse Prime (PS3)
3rd December: Luftrausers (PS3/PS Vita)
3rd December: The Hungry Horde (PS Vita)
3rd December: Escape Plan (PS4/PS Vita)

Entering PS Plus:
3rd December: Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition (PS4)
3rd December: Secret Ponchos (PS4)
3rd December: Hitman Trilogy HD (PS3)
3rd December: Deadly Premonition: The Director’s Cut (PS3)
3rd December: Final Horizon (PS Vita)
3rd December: Titan Attacks (PS4/PS3/PS Vita)

[link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58549) #58000384 válasza Sirandrish (#58547) üzenetére


#58000384
törölt tag

Akkor ne próbáld meg szerintem az Unchartedet :D Én szépen elboldogulok kontrollerrel PS-en is, PC-n is (néha multiban is úgy játszok egeresek ellen), de az U3 multijában olyan béna voltam, hogy 1:22 körüli K/D-m volt :D Valahogy nem bírtam irányítani a karaktert rendesen, gránátot sem tudtam egyszer sem visszadobni. A TLoU multija viszont kellemes, az szerintem az egyik legjobb a mezőnyben irányítás szempontjából (is).

(#58550) Elims válasza istvansebok (#58500) üzenetére


Elims
veterán

Nézz szét a jatekaim.hu-n,mindig van.
Ismeretlennek ne utalj előre!Szerintem. :-)

Karak: "Van benne egy vicces dolog, amire a fejlesztők nem gondoltak, mikor Agatha-t..."
Nem olvastam tovàbb nehoy spoiler legyen.

James: "Az avatart csak ahhoz a profilhoz tudod használni amivel letöltötted. Ezt nem lehet megosztani mint a játékokat."
Nincs is rà vmi megoldàs??Témàt is meglehet osztani,pendrive-ròl is feltenni (Nem warez),ezt meg nem lehet??
Vhogy àtmàsolni vagy vmi. Olyan oldal nincs véletlenül ahonnan avatàrokat lehet letölteni és felrakni pendrive-val mint egy témàt?

Szerk.: "3rd December: Hitman Trilogy HD (PS3)"

De jò,hogy a jòmùltkor nem vettem meg. :-)
Egy hajszàlon mùlt..

James: Köszi!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.