Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz m3ss #70910 üzenetére

    Utolsó mondatod már nekem is többször megfordult a fejembe, egy tanyán mindentől távol....

    Nekem ma már zsibbad az agyam...
    Sikerült egy kis csekély fizetés emelést kicsikarnom, nem nekem, hanem a csapatomnak... Úgy hogy semmit nem akartak adni... Erre közlöm velük egyesével... Azóta megy a duzzogás... Dehát a cégnek jól ment ez az év... Jah jól így legalább tudja törleszteni a hiteleket, az elmúlt időszakból.... Ráadásul karácsony előtt volt, évvégi jutalom mindenkinek 4 heti, mert jobban ment a cégnek.... Ráadásul ez a csapat jól megfizetettnek számít.... De tényleg.... Még csak éppen befejezték az egyetemet, és teljesen jó fizetéssel rendelkeznek, bőven marad nekik félre tenni is.... Persze tudom semmi közöm, hogy tesznek-e félre vagy nem.... De ha én kezdőként ennyit kerestem volna biztos kussolok.... Munkakörülmények is jók, nincs túlóra, ha van kapják pénzben vagy lecsúszhatják... Rugalmas munkabeosztás..... Nincsenek szét hajtva.... Rendszeresen mehetnek nyugateurópába 4-5 csillagos szállodákba, ilyen igazán jó napidíj utazási idő és kíntartózkodási idő fizetve rendesen elszámolva... Minden fehéren...Aztán tessék.... Most meg duzzognak... Tudják ők is, hogy ha elmennének biztos nem lenne jobb, vagy egyszerűbb, ha csak nem lépik át a határt...
    Minap az egyik egyetemről felvett pályakezdő azon hisztizett, hogy mi az, hogy Ö nem új laptopot kapott. 3 hónap után számon kérte, hogy Ö nem termeli ki az árát az új laptopnak? Hozzáteszem, használt értéke a laptopjának 1.000.000 HUF..... A használt pedig azt jelentette, hogy egy tartalék laptop volt ... Alig valódi használattal.... Jah és nem Ö volt az első és egyetlen aki ezen kesergett...

    Akkor nem rinyálnak, amikor előbb vége a projektnek, és után könnyített munkavégzés de rendes fizetés... Vagy munkaidőben EB, WB, olimpia nézés... Kivetítős konferenciateremben konferenciabeszélgetésben, a többi telephellyel egyszerre.
    Nah ilyenkor jut eszembe, hogy irány a tanya és önellátó öko gazdálkodás....

    Tehát lehet igazából én úgy veszem észre jelenleg mindenki elégedettlen... Több és jobb kell, mint ami van...
    Persze bele értve magamat is....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés