Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

NULL

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Ideje lesz beröffenteni ezt a topicot is. Keresek Xbox One platformon csapatot küldetésekre, vadászatra.

(#3) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Következő a kérdésem kollégáktól. Kicsit elvesztem a küldetések között. Ismertek vmi guideline-t hozzájuk?

(#4) Jigoku


Jigoku
tag

Na ma épp csak eljutottam addig, hogy csináljak egy karaktert, aztán picit menjek vele. De nagyon tetszik eddig, iszonyat részletgazdag ez a játék. Úgy érzem, a hétvégém színtiszta vadászattal fog telni... :DD
Akinek van esetleg kedve menni együtt, azzal szívesen játszok. Csak dobj egy üzit/jelölj be, aztán mehetünk. C:

(((Btw nagyon egy rugóra jár az agyam az egyik karakterdiziért felelős valakivel, mert az általam kreált férfiember főhős kb. kiköpött fiatalabb kiadása a Field Team Leadernek, lol. Jó, nem néztem, hogy pont az ő haját használtam fel, de azért vicces, hogy mintha csak az ikerbátyja lenne. :K )))

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#5) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Nos, köszöntök minden leendő szörnyikevadászt a topikban! A hétvége folyamán, amint lesz időm megcsinálom a top posztot is ide. Kezdésnek, szerkeszthető játékoslistára gondoltam.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#6) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#5) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ide jöhetnek majd az itteni felhasználónevek és az adott konzolon használtak is!

[link]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Milyen karaktered van? :B

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8) oriic válasza Adam_Shepard (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Random anime guy:

[link]

Mivel kb. tök új vagyok a MH világában, így elég lassan indult be a szekér nálam. Tegnap végül a Pukei-Pukei vadászat után eljutottam Wildspire Waste területére, aztán végül elmentem aludni. Nem egyszerű játék az tény, főleg a millió gyűjthető nyersanyag miatt.

Ki milyen fegyverrel kezdett, mi az ajánlott? :)

szerk:

Amúgy másnál Xbox-on működik az online játék? Matchmakingnél nem talál senkit, ha meg én vagyok a host, senki nem csatlakozik hozzám. SOS hívásra sem jön senki. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) Adam_Shepard válasza oriic (#8) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Na várjál! Odáig még el sem jutottam! Most jön a gyűlés majd. (fránya meló :((( )

A későbbiekben majdnem mindegyik fegyver fejlesztése, kipróbálása javasolt, mert nem lesz mindegy hogy blunt/piercing/mérgező/rovar stb..stb.. fegyverrel mész neki. Ahogy olvastam, rengeteg módon lehet majd fuseolni is őket.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#10) DaveHutt válasza oriic (#8) üzenetére


DaveHutt
őstag

Xboxon nekem errort dob az Online Sessionre és fel se enged.
Ugyanerre panaszkodnak ezen a fórumon többen is.

(#11) DaveHutt válasza Adam_Shepard (#9) üzenetére


DaveHutt
őstag

Én eddig egyféle kétkezes karddal nyomultam, de asszem akkor kezdem fejleszteni a crossbowkat is. :D

(#12) Jigoku


Jigoku
tag

Na itt van az én karakterem is. C:

Btw hozzáadtam magam a listához. Nem tudom, így jó-e, ha nem, majd akkor átszerkesztitek. xD

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#13) Dr.F.E.R.I. válasza oriic (#8) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Semmilyen gépem nincs a játékhoz, így nem is játszom, viszont a 3DS-es részekben a katana mellett (long sword) kötöttem ki, szerintem az egyik legjobb fegyver. Sword&shield, double edge rövidek, nem olyan jók a nagy dögök ellen, light bowgun meg gyenge volt az őssárkányok ellen. A legtöbb fegyvert sosem próbáltam, de a long sword egy arany középút szerintem. A brachydios penge nagyon hatékony volt a korábbi játékokban. Ja, a kalapácsot meg azért nem használtam, mert nem lehet vele a dögök farkát lecsapni, csak impact típusú sebzésre képes (mint a bowgun-ok).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14) Adam_Shepard válasza Dr.F.E.R.I. (#13) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A kalapácsokkal itt is stunolni lehet oket elsodlegesen. Nekem alegelso az meg a psps resz voltes az elozo az a Double Cross, na onnan azert eleg nagy az ugras. Furcsa volt elsore hogy teljesen mas animaciok vannak es mennyi ideig tartanak.

Amugy nem ertem a hatet. Ez tenyleg egy jo jatek. Az elejetol fogva vigyorogtam mert tok jo a hangulata es nekem olyan erzes mint amikor a resident evil 1 utan elkezdtem a kettot.

Ami eszrevetel meg hogy meglepoen keveset rak fel a gepre (vmi. 16 GB)

Es igen. Csodalkozom hogy osnintendosok nem ugranak ra.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#15) sp8787


sp8787
addikt

Hihetelenul el vagyok veszve ebben a jatekban. Tul sok mindent lehet benne csinalni.
Lehet egyszer ez majd a helyere kerul de most igy erzem.

A harc az eleg suta, azt is meg szokni kell, a DS, BB, Nioh tulasgosan is elkenyezteti az embert ebbol a szempontbol.

(#16) DaveHutt válasza Adam_Shepard (#14) üzenetére


DaveHutt
őstag

Meglepően jó a hangulat, változatosak a szörnyek, a helyszínek. Nekem klasszikus lesz sztem. A macskák pedig gyártják a memeket.

(#17) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Amúgy milyen xoxon?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#18) Jigoku


Jigoku
tag

Nekem is rettentően tetszik a játék. Pedig hogy őszinte legyek, most pont egy ilyen "kiégéses" fázisban vagyok, és egy ideje nincs is annyira kedvem játszani. De ez a játék teljesen visszarántott, és el is felejtettem, hogy hetek óta kedvem se volt ránézni egyik konzolomra se. :D

Nagyon jó móka vadászni ezeket a szörnyeket. Mármint játszottam már más hunting action rpg-vel (God Eater játékokkal főleg), de Monster Hunter játékokból nekem ez az első. De PSP-re meg akarom szerezni majd ezek után a többi részt is, azok is biztos nagyon jók. C:

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#19) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

És igen! Megérkezett az első franchise- együttműködés házon belül: Street Fighter karakterek a MonHun Worldben

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#20) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

PS4-en meg ez a quest érhető el feb. 8-ig!!! A következő kör dobja majd ki az Aloy settet!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#21) B3ny00 válasza DaveHutt (#2) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Mehetünk.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#22) sp8787


sp8787
addikt

Aki rutinosabb segithetne:

- Mi az a Phial? Mire kell hasznalni?
- Kinsect az meg mi?

(#23) B3ny00 válasza sp8787 (#22) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Kezdő vagyok még én is. De ha jól tudom az Empty Phial a Coating craftolashoz kell. A másik meg talán a bogaras fegyverhez.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#24) sp8787 válasza B3ny00 (#23) üzenetére


sp8787
addikt

Bogaras fegyver? Az melyik?

Mas tema. Sztem nagyon jo a jatek vhogy egesz jol eltalaltak. Igaz a harc az egy kicsit nekem clunky de nem veszes vegulis.

(#25) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gyors kérdés veteránoktól. Health és stamina nagysága későbbiek folyamán lesz majd fejleszthető? Értem hogy most is lehet őket upgradelni itemekkel, de azok ugye csak ideiglenes növelések.

Live-Die-Respawn

(#26) Dr.F.E.R.I. válasza oriic (#25) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

+50% -ot lehet hozzájuk csapni max. Ezt vagy italokkal/ételekkel lehet feltornászni ideiglenes jelleggel, vagy vannak páncélok is, amiknek a beépített képessége állandóan biztosítja (amíg a páncél rajtunk van).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#27) oriic válasza Dr.F.E.R.I. (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És ez a +50% jön majd ahogy növekszik a szintünk, vagy tenni is kell érte? Próbáltam játékban utánajárni a dolognak, de nincs rá külön infó.

Live-Die-Respawn

(#28) Tatyla


Tatyla
őstag

Jelen itt is még csak ma kezdtem full kezdő MH-esként, de ahogy oriic mondta ebbe bele kell jönni rendesen

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#29) Tatyla


Tatyla
őstag

PS4-en a delux itemeket hol tudom elő szedni?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#30) sp8787 válasza Tatyla (#29) üzenetére


sp8787
addikt

A szobadban beszelj a Housekeeper-el.

(#31) Silterax válasza oriic (#27) üzenetére


Silterax
tag

Életerő és az állóképesség nem változik a játék folyamán. Mega Nutrients-el vagy max potional tudod az életerő csíkot megnővelni. Esetleg még a kajálásal lehet megnövelni. Canteen későbbiek folyamán fog fejlődni, jobb kaják érhetők el.

(#32) sp8787


sp8787
addikt

Azt ugye jol gondolom ,hogy ha eddig 4 player uzemmodban csinaltam egyedul a dolgokat akkor csak magamat szpttam?
Egyebkent ezt nem lehet vhogy automataban (network lekapcsolas nelkul) single-re allitani?
Mert most minden mission-nel vissza kell allitani 1-re indulas elott.

[ Szerkesztve ]

(#33) DaveHutt válasza sp8787 (#32) üzenetére


DaveHutt
őstag

Most tényleg ezért tart nekem minden monsta ennyi ideig? Én mindig négy playerest csinálok. :D

(#34) sp8787 válasza DaveHutt (#33) üzenetére


sp8787
addikt

En csak kerdezem, mivel ha jol tudom a monsterek HP-ja ertelemszeruen magasabb multinal.

(#35) Silterax válasza sp8787 (#34) üzenetére


Silterax
tag

Teljesen mindegy hogy offline vagy online. Szörnyek életereje ugyan akkora. Elméletileg a viselkedés formájuk változhat, de még nem vettem észre a különbséget.

(#36) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Emlékeim szerint ebben a játékban nem nőtt perma az ember HP/staminája, hanem a páncélok defense- száma határozta meg, hogy melyik missionre/ szörnyre mit vigyél. Vannak ilyen időszakos boostok is, ami ha nem vagy tapasztalt az adott szörnnyel kapcsolatban jól jöhet.

Érdekes dolgo ez a multiplayer hiba, amúhy, mert ha nem hívok be valakit játszani, akkor magától nem dobál be senkit az SOS- sziognálra sem.

Már csak azért is fura, mert a betákban elvileg ezt tesztelték/demózták...

*mindjart kerek spoiler gombot

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#37) DaveHutt válasza Adam_Shepard (#36) üzenetére


DaveHutt
őstag

Közben meg Xboxon kezd megjavulni a multi. A fene se érti a Capcomot.

(#38) Silterax válasza Adam_Shepard (#36) üzenetére


Silterax
tag

A szörnyek életereje a nagyságuk szerint változik. Ezt nem lehet behatárolni mert ez véletlenszerű. Ezüst és az arany koronások már idősebbek és nagyobb az életerejük.

(#39) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ja, meg ne hagyjátok magatokat megszívatni! Az elder Dragonokat nem lehet elfogni!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#40) Dr.F.E.R.I. válasza Silterax (#35) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Régebbi részeknél legalábbis multiban a szörnyek életereje másfélszeres volt. Épp azért, hogy több játékos ne ülje meg olyan hamar őket. Itt ebben a részben fogalmam nincs, nincs módom vele játszani. Az viszont logikus lenne, ha multiban kapnának valami HP boostot.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#41) Jigoku válasza Adam_Shepard (#36) üzenetére


Jigoku
tag

"Érdekes dolog ez a multiplayer hiba, amúgy, mert ha nem hívok be valakit játszani, akkor magától nem dobál be senkit az SOS-szignálra sem."

Ezt hogy érted? Alapból se dobál be senkit sehová a rendszer. Ha valaki akar neked segíteni, akkor az SOS-es listában megtalál, és manuálisan csatlakozhat hozzád. De automatikusan tudtommal ez nem működik.

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#42) oriic válasza Jigoku (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól függ. Ha saját session-t csinálsz akkor az van amit mondasz, de ha csatlakozol valahova, akkor elvileg random emberkékkel is találkozhatsz pl kezdőhelyen. (legalábbis én így gondolom hogy ennek így kellene működnie)

Live-Die-Respawn

(#43) Jigoku válasza oriic (#42) üzenetére


Jigoku
tag

Hát én általában más sessionjébe csatlakozok be (barátok hívnak általában), bár csináltam már sajátot is. És eddig mindig az volt, hogy ha fel is lett lőve az SOS, volt, hogy nem jött senki. Mi sem megyünk olyan SOS-re segíteni, ha ketten-hárman vagyunk, ahova nem férnénk be mind (mert ugye 4 fő a max).

De én úgy tudom, SOS-re csak manuálisan lehet menni. Szóval nem a rendszer nem ad be senkit, hanem szimplán nem akar oda menni senki. :,D Ott a lista, lehet szűrni is, ki mit akar, aztán ha van hely és tetszik, megy az ember, ha nem, meg nem. Néha pedig előfordul, hogy az ember valóban nem kap segítséget, és egyedül kell ölnie a szörnyeket. Velem is megesett, aztán volt, hogy az utolsó fél percben esett be segítség (néha a segítő ember nem is segít, csak futkoz a pálya ellenkező felén lol), volt, amikor egész végig egyedül voltam.

Szerintem inkább az a része van túlbonyolítva a játéknak, hogy ha barátokkal akar menni az ember, csak úgy tudtok egymással játszani, ha egy sessionbe vagytok, mert egyébként nem látjátok a másik által posztolt küldetést, hiába van online mindenki.

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#44) Silterax


Silterax
tag

Valaki tudna segíteni? A manage investigations küldetések végtelen mennyiégben termelődnek? Elérte nekem 250-es limit számot és már töröltem belőle 50 darabot de utána megit elérte a 250-es határt. Érdemesebb lenne nagyobb mennyiségben törölni?

(#45) B3ny00 válasza Silterax (#44) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Azokat szerintem folyamatosan dobálja majd. De pl megvan az is melyiket hányszor tudod megcsinalni.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#46) DaveHutt válasza B3ny00 (#45) üzenetére


DaveHutt
őstag

Úgy vettem észre, hogy ezek közösségi küldetések, magyarán akkor csökken a számuk, ha egy Online játékos elvisz egyet.

(#47) B3ny00 válasza DaveHutt (#46) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Lehet, hogy így van :). Amúgy sok ismétlődik, csak max más a reward. Este még nyomtam megoltem az utána lévő szörnyet is Jyuratodust.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#48) sp8787 válasza DaveHutt (#46) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem nem, mivel ezek offline is ott vannak es generalodnak ahogy haladsz elore. Pl. minel tobbszor megolod Rathian-t ugy generalodnak. Amugy az ilyen 1-2 Bronz reward-osokat sztem siman ki kell torolni, Nem eri meg megcsinalni oket.

(#49) DaveHutt válasza B3ny00 (#47) üzenetére


DaveHutt
őstag

Akkor utolértél küldetésekben, le is fogsz hagyni lassan, mert nekem a héten nem sok időm van már játszani.

(#50) B3ny00 válasza DaveHutt (#49) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Én nemsokára végzek melóval úgyhogy folyt kov. Ha jól tudom most jön Anjanath.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.